Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

723 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~velile~

~velile~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 10:03:46

Witam !Przeczytałam artykuł na temat M.Radochonskiego, jest to jak sie nie myle były proboszcz na cmentarzu w Leborku.O praktykach tego pana mozna napisac juz prawie ksiazke,jest to człowiek bez skrupółow dla ktorego licza sie tylko i wyłacznie pieniadze.Nie liczy sie dla niego pograzona w smutku rodzinna tylko kasa.Moze zbiera na następna wycieczke na Kanary.U nas w Leborku doszło nawet do tego ze potrafił sprzedawac 2 razy jedno miejsce na pochowek,itp.Zal mi rodziny i wszystkich parafian ktorzy musza miec do czynienia z tym panem,nie nazywam go ksiedzę bo na ksiedza idzie sie z powołania a ten osobnik traktuje to jak zawod z ktorego mozna czerpac korzysci,Zal ze Kuria nic nie robi sobie z praktyk tego pana ,ale tak to jest skoro biskup jest rodzina tego pana i dlatego on czuje sie bezkarny.

#62 ~potegowianka~

~potegowianka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 10:56:39

Brawo Daniel! A zauważyłeś,że sprawa ucichła w tempie schnięcia cuchnących skarpet na kaloryferze owego duszpasterza?

zgadza się ten cwaniak to tylko komuś wylicza, jak komuś kupka pieniędzy rośnie wypomniał ,ze chodzi po kolędzie i nie ma gdzie siąść i ze dla niego dywanu nie roscielili bo przeciesz myśli ze jest bogiem ,jak by jego wyliczyc za ile kupił nową renówke?idjota myśli ze ktoś jest głupi ,nawet gwozdzie pod samochodowe koła podkłada bo postawili koło koscioła auta pracownicy, na szczescie ktoś to zauwazył i nie doszło przez niepoczytalnego człowieka do tragedji i oberwało sie jemu za to .,trzeba nagłaśniać az wkońcu się za nich wezmą .niech się za robotę wezmą a nie że my opłacamy im emeryturki a sami na starość bedziemy może żebrać bo co na biednego zawsze wypada rzad nasz nas obciąża podatkami a co z tymi osłamy w czarnych przebraniach .co oni są ?poprostu musza wkońcu pojac ze nie sa juz czsy naiwności i mordu na naiwnych ludziach ,.bo w jakimś sesie nas mrduja ( psychicznie )trzeba pisac i nagłasniac i niech wszyscy to pojmom !

#63 ~je-2-bny~

~je-2-bny~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 11:37:41

zgadza się ten cwaniak to tylko komuś wylicza, jak komuś kupka pieniędzy rośnie wypomniał ,ze chodzi po kolędzie i nie ma gdzie siąść i ze dla niego dywanu nie roscielili bo przeciesz myśli ze jest bogiem ,jak by jego wyliczyc za ile kupił nową renówke?idjota myśli ze ktoś jest głupi ,nawet gwozdzie pod samochodowe koła podkłada bo postawili koło koscioła auta pracownicy, na szczescie ktoś to zauwazył i nie doszło przez niepoczytalnego człowieka do tragedji i oberwało sie jemu za to .,trzeba nagłaśniać az wkońcu się za nich wezmą .niech się za robotę wezmą a nie że my opłacamy im emeryturki a sami na starość bedziemy może żebrać bo co na biednego zawsze wypada rzad nasz nas obciąża podatkami a co z tymi osłamy w czarnych przebraniach .co oni są ?poprostu musza wkońcu pojac ze nie sa juz czsy naiwności i mordu na naiwnych ludziach ,.bo w jakimś sesie nas mrduja ( psychicznie )trzeba pisac i nagłasniac i niech wszyscy to pojmom !

Treśc postu ujdzie, tylko trzeba poprawić się z ortogragii. :D
http://www.wykop.pl/...ku-dochodowego/

#64 ~futurrat despising~

~futurrat despising~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 11:38:51

Biadolą a mimo to płacą naciągaczowi. Pochować na komunalnym i zapomnieć o tym czarnym w sutanie. Nie chodzić na msze skoro taki koleś tam jest. Czytajcie Biblię a zobaczycie jak wiele jest zakłamania u księdzy, nie ma sensu do nich chodzić. Całkowite przeciwieństwo praw Bożych.

KTO CZYTA BIBLIE TO SIĘ DOCZYTA ZE TO KAPŁANI UKRZYZOWALI JEZUSA I ZAPŁACILI ZA JEGO ŚMIERC !!!! MORDOWALI I ZNIEWAZALI NAIWNY NARUD HISTORIA ZDRADZA ICH I W KOŃCU NIECH PALIKOT ZAŁATWI TO ŻYCZE MU POWODZENIA :D

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 11:49:14

zebrać tych darmozjadów i niech pracują interwecyjnie i datki oddadzą ubogim to może Bóg im wybaczy :( choć w to wątpie, czemu nie reaguje ebiskopat coś z tym trzeba wkońcu zrobić ale za ten jeden procent to wychodzi ze tez to ich dotyczy te cholerne darmozjady jeszcze im mało !chamy ,chamy i jeszcze raz chamy burdelaże i arkocholiki bo znam aż za dużo przykładów czarnuchy ze az kopyta im wystają z pod sutanny !!

#66 ~velile~

~velile~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 13:07:44

Czytam caly czas ,wszystkie komentarze na temat Miecia-śmiecia,jak juz napisalam jest to czlowiek zimny ,bez skrupółow w 2000 roku był nawet o nim artykuł w Pleyboy pod tytułe (łepski ksiadz)dostac sie na lamy takiej gazety nie jest łatwo ale Mieciowi sie udało,w tym samym czasie miałam z nim sprawe sadowa pierwsza odbyła sie w sadzie okregowym ,nastepne sprawy prowadził juz Sad Wojewódzki chodziło o podwójne sprzedawanie miejsc na pochówek,oplaty za groby,A nawet to ze Miecio wszedł w konszachty z zakładem pogrzebowy skad czerpali niezłe zyski do swojej kieszeni.Rodzinie wypisywali faktury np za 1200 i od tej kwoty tylko placili podatek,Miecio był nawet taki sprytny ze zadnego innego zakladu pogrzebowego nie chciał wposcic twierdzac ze(musze nadmienic ze miałam zgode z prokuratury na skshumacjie zwłok,z sanapidu)ze to jest jego cmentarz i tylko wstep ma firma ktora on poleci.Sprawa trwała prawie rok ,miecio-smiecio probował wszystkiego zebym wycofała sprawe,nawet posunoł sie do sfalszowanie mojego podpisu w liscie do kurii i na policje ,niestety nie pomysłał o tym ze istnieja jeszcze takie osoby jak grafolodzy ,niestety nie udało mu sie to,chodz nie powiem czesc spoleczenstwa miała zal ,ze zaczełam wojne z kosciale ,ale wiedziałam o co walcze i wygrałam .Sprawa zostala naglosniona w mediach i była cisza przez 2 lata o MIeciu ,a teraz prosze dalej szaleje nasz Miecio i mysli ze jest bezkarny.Ale bezkarny bedzie sie czuł tylko wtedy kiedy spoleczenstwo nic nie zrobi .

#67 ~je-2-bny~

~je-2-bny~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 13:34:18

Czytam caly czas ,wszystkie komentarze na temat Miecia-śmiecia,jak juz napisalam jest to czlowiek zimny ,bez skrupółow w 2000 roku był nawet o nim artykuł w Pleyboy pod tytułe (łepski ksiadz)dostac sie na lamy takiej gazety nie jest łatwo ale Mieciowi sie udało,w tym samym czasie miałam z nim sprawe sadowa pierwsza odbyła sie w sadzie okregowym ,nastepne sprawy prowadził juz Sad Wojewódzki chodziło o podwójne sprzedawanie miejsc na pochówek,oplaty za groby,A nawet to ze Miecio wszedł w konszachty z zakładem pogrzebowy skad czerpali niezłe zyski do swojej kieszeni.Rodzinie wypisywali faktury np za 1200 i od tej kwoty tylko placili podatek,Miecio był nawet taki sprytny ze zadnego innego zakladu pogrzebowego nie chciał wposcic twierdzac ze(musze nadmienic ze miałam zgode z prokuratury na skshumacjie zwłok,z sanapidu)ze to jest jego cmentarz i tylko wstep ma firma ktora on poleci.Sprawa trwała prawie rok ,miecio-smiecio probował wszystkiego zebym wycofała sprawe,nawet posunoł sie do sfalszowanie mojego podpisu w liscie do kurii i na policje ,niestety nie pomysłał o tym ze istnieja jeszcze takie osoby jak grafolodzy ,niestety nie udało mu sie to,chodz nie powiem czesc spoleczenstwa miała zal ,ze zaczełam wojne z kosciale ,ale wiedziałam o co walcze i wygrałam .Sprawa zostala naglosniona w mediach i była cisza przez 2 lata o MIeciu ,a teraz prosze dalej szaleje nasz Miecio i mysli ze jest bezkarny.Ale bezkarny bedzie sie czuł tylko wtedy kiedy spoleczenstwo nic nie zrobi .

Mam pytanie.
Czy nie mogłabyś podać więcej szczegółów na je2bny@gazeta.pl ???
Przypuszczam, że w niedługim czasie też przyjdzie mi się z nim zmierzyć, a im więcej
szczegółów będę o nim wiedział, to będą atuty w moich rękach.

#68 ~velile~

~velile~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 13:41:15

Mam pytanie.
Czy nie mogłabyś podać więcej szczegółów na je2bny@gazeta.pl ???
Przypuszczam, że w niedługim czasie też przyjdzie mi się z nim zmierzyć, a im więcej
szczegółów będę o nim wiedział, to będą atuty w moich rękach.

juz ci odpisuje na poczte

#69 ~velile~

~velile~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 18:06:00

miecio-śmiecio to kochanka biskupa to dajcie mu spokój bo nic nie wskuracie...

Miecio-smiecio wyjasniam--- biskup to jego wujek..ale to nie upowaznia go do traktowania w ten sposób ludzi,czasami ludzi pogrązonych w załobie,nad biskupem tez jest jeszcza władza ,moze gdyby ludzie poszkodowani zaczeli wysyłac skargi do Sadu Biskupiego ukruciło by to poczynania miecia-śmiecia i im podobnych....

#70 ~je-2-bny~

~je-2-bny~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 19:37:46

Miecio-smiecio wyjasniam--- biskup to jego wujek..ale to nie upowaznia go do traktowania w ten sposób ludzi,czasami ludzi pogrązonych w załobie,nad biskupem tez jest jeszcza władza ,moze gdyby ludzie poszkodowani zaczeli wysyłac skargi do Sadu Biskupiego ukruciło by to poczynania miecia-śmiecia i im podobnych....

Nic to też nie pomoże, najwyżej Wasze pisma pójdą do kosza.
Wiesz co oznacza powiedzenie - "umywać ręce"???
Ewentualnie - "kruk krukowi oka nie wykole" ???
Jedynym wyjściem byłoby wprowadzenie wzorem Niemiec tzw. podatku kościelnego, płaconego
przez tych, którzy zadeklarowali w zeznaniu do "fiskusa".
Klecha otrzymuje wypłatę i żadnych opłat nie pobiera.
Tylko spróbuj, to wyjaśniać "ciemnemu i zabobonemu ludowi", który dodatkowo przeszedł
długotrwałą tresurę.

...

Każdy moze mieć swoje zdanie, ale nie trzeba obrażać nikogo.
Tytus

Użytkownik tytus edytował ten post 19 listopad 2010 - 20:52:31

#71 ~obserwato kler~

~obserwato kler~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 11:26:34

miecio zapomiał u kogo i dla kogo pracuje takrze i cmentarz i kościół i auto co jezdzi należy do tej parafi ,zróbcie mu podróż w jednom strone :lol: ,i kupcie mu bilet na autobus oczywiscie w jedną strone :rolleyes: bo jak ci grubacy biskupy nic z tym nie zrobią to bedzie zdziwienie ich :blink: jaka bedzie reakcja z ich zarzadzaniem bo nawet i tych zboczeńców w czrnych strojach ukrywają po kotach i dalej robią co chcą :angry: a co się dzieje w misjach za granicami to się w pale nie mieści a my im fundujemy wczasy dziwny naiwny narud :P

#72 ~radny~

~radny~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 11:39:57

to prawda już wniosek wpływa na dniach :lol: B) niech jezdza na rowerach wystarczy chyba że fundujemy im emeryturki

#73 ~je-2-bny~

~je-2-bny~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 15:08:01

Nic to też nie pomoże, najwyżej Wasze pisma pójdą do kosza.
Wiesz co oznacza powiedzenie - "umywać ręce"???
Ewentualnie - "kruk krukowi oka nie wykole" ???
Jedynym wyjściem byłoby wprowadzenie wzorem Niemiec tzw. podatku kościelnego, płaconego
przez tych, którzy zadeklarowali w zeznaniu do "fiskusa".
Klecha otrzymuje wypłatę i żadnych opłat nie pobiera.
Tylko spróbuj, to wyjaśniać "ciemnemu i zabobonemu ludowi", który dodatkowo przeszedł
długotrwałą tresurę.

Każdy moze mieć swoje zdanie, ale nie trzeba obrażać nikogo.
Tytus

P.S. Tytus. To, że Ty latasz do tego "cyrku" nie upoważnia Cię do ingerencji w napisanym
tekscie, jeżeli nie zawiera słów lub treści powszechnie uznawanych za obraźliwe.
No właśnie, wpis zawierał treści uznawane powszechnie za obraźliwe. Tłumaczył Ci nie będę, swój rozum masz i rozumiesz co napisałeś, prawda?
Tytus

Czy moralnie dopuszczalnym jest aby uzależniać człowieka od religii a następnie
czerpać z tego korzyści?
Moim zdaniem ( a zapewne i sporej części społeczeństwa) nie.

Właśnie wróciłem z Gardny Wielkiej będąc po rozmowie telefonicznej z owym księdzem.
Potrafił wyłączyć telefon nie załatwiając sprawy, a chodziło o pochówek.
Prosiłem o wyznaczenie godziny, a sprawy związane z resztą chciałem załatwić przed
dowiezieniem zwłok ze Słupska. We wtorek mam wyznaczony termin stawienia się w szpitalu
po 18 miesięcznym oczekiwaniu.
W środę na czas pogrzebu miałem wyjść na przepustkę i to mu zakomunikowałem, ale jego to nie interesowało.
Pierwsze co usłyszałem, to proszę zgłosić się jutro około południa do kancelarii i
zapłacić.
Właśnie, to jest najważniejsze - zapłacić.
Od kiedy to płaci się przed wykonaniem usługi ???

Użytkownik tytus edytował ten post 24 listopad 2010 - 01:47:10

#74 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 19:47:38

nie tylko w Gąbinie trzeba płacić za postawienie pomnika 10% wartości w Skórowie na cmentarzu także u ostatnio sławnego księdza........z telewizji i gazet............

co ty piszesz za kłamstwa ja jak opłacałem to dałem 200 i wziął jakoś. 10% to wymysł niektórych księży ale akurat w Skórowie tego nie zauważyłem

#75 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 19:48:52

nie tylko w Gąbinie trzeba płacić za postawienie pomnika 10% wartości w Skórowie na cmentarzu także u ostatnio sławnego księdza........z telewizji i gazet............

co ty piszesz za kłamstwa ja jak opłacałem to dałem mniej i wziął jakoś. 10% to wymysł niektórych księży ale akurat w Skórowie tego nie zauważyłem

#76 ~mietek~

~mietek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 19:56:13

no i dobrze robił niech piekarnia zrobi parking dla pracowników jest tyle pola bo jak był pogrzeb zawsze zastawione to nawet nie chodzi o parking przy kościele a nawet ulice szkolną wszędzie samochody pracowników ktoś powinien zająć się tą sprawą bo nie długo to na środku jezdni będą parkować

#77 ~je-2-bny~

~je-2-bny~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 20:23:26

no i dobrze robił niech piekarnia zrobi parking dla pracowników jest tyle pola bo jak był pogrzeb zawsze zastawione to nawet nie chodzi o parking przy kościele a nawet ulice szkolną wszędzie samochody pracowników ktoś powinien zająć się tą sprawą bo nie długo to na środku jezdni będą parkować

Mieciu ?!? czytać potrafisz ???
Wyobraź sobie, że trafiłeś pod zły adres.
To nie jest to forum, o tym z Potęgowa jest trochę niżej. :D

#78 ~parafiani zawiedzeni~

~parafiani zawiedzeni~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 17:31:14

bes przesady to tylko 3 auta i to po piekarni stronie a te auta co prubował przebiś zbysiu niepoczytalny to się okazało przyjezdni do koscioła kturzy przesli się na chwile na cmentarz i to ktos zauazył ze zbysu ma zamiary zbrodnicze i usiłował skrzywdzic nie wiedząc nic ludzi ,czy to jest mądre? można zwrucić uwage np:a lbo po prostu najlepiej załozyć kolczatkę nie raz mu się zdarzy zostawić na srodku drogi auto i odprawia msze a parking był pusty ,jest tyle miejsca za kosciołem i by było po kłopocie ale to tylko dla czrnych jak przyjezdzaja swoimi limuzynami na jakas uroczystosc sam jest sowie winny a po zatym to nie jego tylko ludzi czyli parafian a on jest tylko sługusem naszym sam dobrze o tym wie ,bo juz zapomniał kto dla kogo pracuje.

#79 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 20:02:28

Z tym płaceniem to trzeb zrobic porzadek

#80 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 13:39:37

w leborku jest tez 10 procent. ja zrobilem to tak pomnik kosztowal 10 tysiecy , robocizna 3 tysiace. zaklad kamieniarski wystawil fakture na odwrot , a wiec 10 za robocizne , 3 za pomnik. fakture przedstawilem za pomnik za 3 tys ksiedzu i problem z glowy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych