Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

645 odpowiedzi w tym temacie

#621 ~Zaintrygowany.~

~Zaintrygowany.~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 00:23:23

Czarny Mietek machnął dzieciaka i będzie się żenił? Z kim, gdzie i jak w ogóle do tego doszło? Jego wybranka stawiała opór, a może wyraziła milczącą zgodę na penetrację przy użyciu grzechomierza? Co na to wszystko ku***a biskupia?

Po co ma się zenic? Zapewne z kobietą, innej możliwości nie ma. A co do biskupa to pewnie niewiele ma do powiedzenia.

#622 ~Cała prawda o.....~

~Cała prawda o.....~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 21:58:12

Czarny Mietek machnął dzieciaka i będzie się żenił? Z kim, gdzie i jak w ogóle do tego doszło? Jego wybranka stawiała opór, a może wyraziła milczącą zgodę na penetrację przy użyciu grzechomierza? Co na to wszystko ku***a biskupia?

Nareszcie prawda wychodzi na jaw. Pamiętajcie to jeszcze nie wszystko!

#623 ~Miśka~

~Miśka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 06:52:58

Przecież Mietek już się uspokoił, po co dalej mieszacie i czepiacie się spokojnego człowieka?

#624 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 22:54:45

Przecież Mietek już się uspokoił, po co dalej mieszacie i czepiacie się spokojnego człowieka?

A nie zauważyłaś,że nawet jakby nic nie zrobił, to i tak będą pisać? Najlepiej zniszczyć kogoś.

#625 ~Cała prawda o...~

~Cała prawda o...~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 08:20:01

A nie zauważyłaś,że nawet jakby nic nie zrobił, to i tak będą pisać? Najlepiej zniszczyć kogoś.

Nie opowiadaj bredni. To Mietek wielu ludzi zniszczył i wielu zaszkodził,teraz nagle święty człowiek bo się uspokoił na starość!!!!!

#626 ~gabim~

~gabim~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 22:57:02

Nie opowiadaj bredni. To Mietek wielu ludzi zniszczył i wielu zaszkodził,teraz nagle święty człowiek bo się uspokoił na starość!!!!!

Lepiej późno niż wcale.

#627 ~Cała prawda o...~

~Cała prawda o...~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 14:40:12

Lepiej późno niż wcale.

Aż szkoda komentować. Jesteś zakochana albo ślepa.

#628 ~gabim~

~gabim~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 00:51:32

Aż szkoda komentować. Jesteś zakochana albo ślepa.

Czegokolwiek i jakkolwiek bym nie napisała, wszystko i tak wrzucisz do jednego worka.

#629 ~Gęgabim~

~Gęgabim~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 06:27:02

Czegokolwiek i jakkolwiek bym nie napisała, wszystko i tak wrzucisz do jednego worka.

Czegokolwiek byś tu nie napisała w obronie czarnego, nie zaprzeczysz faktom, że czarny lubi kase i ruchanko. Modli się tylko dla kasy i dla picu. Zapytaj go skąd wziął ponad 100 tysi na swoje nowe auto. Wymodlił od Wszechmogącego, czy trafił w toto? A może jakiś bezdomny wygrał w totolotka, kupił mu drogi samochód i szybko umarł? 

#630 ~Cała prawda o...~

~Cała prawda o...~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 10:22:41

Czegokolwiek byś tu nie napisała w obronie czarnego, nie zaprzeczysz faktom, że czarny lubi kase i ruchanko. Modli się tylko dla kasy i dla picu. Zapytaj go skąd wziął ponad 100 tysi na swoje nowe auto. Wymodlił od Wszechmogącego, czy trafił w toto? A może jakiś bezdomny wygrał w totolotka, kupił mu drogi samochód i szybko umarł?

Nareszcie ktoś zauważa to co ja . Przecież każdy kto poznał Czarnego wie jaki to pazerny i zły człowiek. Jaki ksiądz to już nawet nie wspomnę.

#631 ~A.S.~

~A.S.~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 19:27:38

Nareszcie ktoś zauważa to co ja . Przecież każdy kto poznał Czarnego wie jaki to pazerny i zły człowiek. Jaki ksiądz to już nawet nie wspomnę.

Część Jego parafian tak nie uważa.

#632 ~Kierownik Episkopatu~

~Kierownik Episkopatu~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 19:15:05

Złoto sex i dolaaa..ryyy... Oto tajemnica wiaaaryy...

#633 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 17:56:36

Co tam u Czarnego słychać? Przyjechałem ostatnio do Gardny i nie spotkałem Mieczyslawa. Czyżby wojaze po swiecie?

#634 ~TY~

~TY~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 22:30:04

Co tam u Czarnego słychać? Przyjechałem ostatnio do Gardny i nie spotkałem Mieczyslawa. Czyżby wojaze po swiecie?

Ja też go nie widziałem.

#635 ~Cała prawda o...~

~Cała prawda o...~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:31:56

A tu co taki spokój. Wyjechałem na kilka dni i aż nie mogę uwierzyć, że nic nie piszecie.?

#636 ~TY~

~TY~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 22:31:05

A tu co taki spokój. Wyjechałem na kilka dni i aż nie mogę uwierzyć, że nic nie piszecie.?

Co z Czarnym wyjeżdżałeś? :P

#637 ~Cała prawda o....~

~Cała prawda o....~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 21:01:20

Co z Czarnym wyjeżdżałeś? :P

Gdybym wyjeżdżał z Czarnym nie zadawalbym pytań o Niego!!

#638 ~TY~

~TY~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 16:56:42

Gdybym wyjeżdżał z Czarnym nie zadawalbym pytań o Niego!!

Nie Ty pytaleś.

#639 ~Cała prawda o...~

~Cała prawda o...~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 19:31:58

Nie Ty pytaleś.

No racja. Nie pytałem, tylko zdziwił mnie dziwny spokój.

#640 ~TY~

~TY~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 18:18:30

No racja. Nie pytałem, tylko zdziwił mnie dziwny spokój.

Jak już wróciłeś, to rusz z czymś, bo nudno.... :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych