Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 20:55:25

"nie ma nic za darmo".. bierze od ludzi za friko a potem sprzedaje za krocie.. niezły cwaniak

za krocie??? chory jesteś??? to az ile??i co???

#22 Emka

Emka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 09 wrzesień 2013 - 09:39:51

Do redaktorów Ireneusz przedstawił się jako bardzo uczciwy człowiek, bardzo szlachetny, jednak najwidoczniej tak nie jest. Ceny z tablicy.pl jakie sobie krzyczy to szok. Takie rzeczy powinien sprzedawać, ale nie za takie kolosalne pieniądze. Ciekaw jestem czy ludziom, którzy oddali mu swoje niepotrzebne już graty chociaż na flaszkę dostali od niego. Dorabia po prostu na ludzkiej nieświadomości i tyle.

Ale zawistników :D

Jak zazdrościcie temu człowiekowi to śmiało ! kto broni podobnej działalności ?

Czytając artykuł od początku byłam pewna że on nie działa charytatywnie, no kto z was zbiera rzeczy i rozdaje potrzebującym za darmo ? no słucham ?

To jego praca, tak zarabia na życie, dla mnie wszystko jest ok.

Ci co nie chcą oddawać za darmo, niech się bawią w ogłoszenia i próbują sprzedać.

Ale mnóstwo jest osób, które chcą się po prostu pozbyć starych gratów i dla nich on jest wybawieniem.

#23 ~zadowolona klientka~

~zadowolona klientka~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 17:34:49

Ale zawistników :D

Jak zazdrościcie temu człowiekowi to śmiało ! kto broni podobnej działalności ?

Czytając artykuł od początku byłam pewna że on nie działa charytatywnie, no kto z was zbiera rzeczy i rozdaje potrzebującym za darmo ? no słucham ?

To jego praca, tak zarabia na życie, dla mnie wszystko jest ok.

Ci co nie chcą oddawać za darmo, niech się bawią w ogłoszenia i próbują sprzedać.

Ale mnóstwo jest osób, które chcą się po prostu pozbyć starych gratów i dla nich on jest wybawieniem.

To prawda. Ja na pana Irka złego słowa nie powiem. Ze wszystkich osób, do których dzwoniłam, jego oferta była najlepsza. Zależało mi na przywiezieniu nowej kanapy, a zabraniu starej. Ze względu na fakt, że mąż był w pracy, nie miał mi kto pomóc w zniesieniu jej z pierwszego piętra i wniesieniu nowej. Za 60 złotych - bo tyle policzył sobie pan Ireneusz - nikt nie chciałby tej roboty. Pozostali liczyli sobie sporo więcej. Warto zaznaczyć, że sam tego nie wnosił - miał wspólnika - więc proszę sobie policzyć jaki "majątek" zbił pan Irek. A gdyby nawet... to świadczy o jego przedsiębiorczości i umiejętności zarabiania na życie. Inni pewnie siedzieliby w UP. Nie interesuje mnie co pan zrobił z moją starą kanapą. Cieszył mnie fakt, że się jej pozbyłam i miał mi kto pomóc. Jeszcze na obiad dostałam od kolegi pana Irka grzyby, bo akurat tego dnia wcześniej był w lesie. Proszę nie słuchać zawistników i złośliwców, taka już chyba jest polska natura... Obu panów serdecznie pozdrawiam!

#24 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 21:22:35

Jest tak

Dzwoni pierwszy klient mam do oddania stary TV - jadę zabieram

Dzwoni drógi klient mam do oddania stare ale dobre ubrania - jadę zabieram i wiozę do PCK

Dzwoni trzeci klient mam do oddania dwa fotele - jadę odbieram jak ok. wyglądają, to wystawiam za darmo doliczam transport 30zł

jak nie wiozę do PGK na śmietnik

Dzwoni czwarty klient mam do oddania wersalkę ale na 4 piętrze i trzeba ją znieść jak ok. wystawiam doliczam transport ok 80 zł trzeba odliczyć 20 zł przypadkowemu pomocnikowi zostaje 60

Policzcie mój zarobek dzienny po odliczeniu paliwa wyjeżdżonego nie liczę amortyzacji .Czy ja nie odddaje ZA DARMO?

#25 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 21:38:42

Kto kupi za 80 zł dobrą wersalkę z transportem , czy fotele za 30 zł z transportem?????

#26 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 22:17:55

A teraz napiszę dobre strony tego co robię

1- Klient , który chce się czegoś pozbyć ma problem załatwiony.

2- Miasto jest czysciejsze ,nikt nie wyniesie wersalki czy innych gabarytów bo ja przyjade za darmo i mu jeszcze pomogę wynieść.

3- Administracje mają problem załatwiony ,bo nie muszą szukać winnego jak im ktoś w nocy po cichu wyniesie przed blok.

4 - osoby bardziej potrzebujące mogą dostać coś znacznie taniej niż nawet w komisie , z dostawą do domu.

Nigdy nie wystawiłem czegos, czego po obejrzeniu klient by ie zechciał wziąść , bo są to wersalki czy inne meble nie zniszczone.Zresztą może odmówić jak mu się nie podoba.

Stare telewizory i inne graty są bardzo ciężkie starsze osoby mają problem by je wystawiaćdo kontenerów ja zabieram to sam.

Jeżeli ktoś widzi w tym coś złego co robię niech napisze ,

może się czegoś nie dopatrzyłem. Pozdrawiam Irek

Wielokrotnie do wersalki dokładałem jak coś miałem ciekawego np.pufy,jakieś lampki nocne,obrazy,i wiele innych przedmiotów

#27 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 08:49:45

Teraz to Panie Ireneuszu transport naliczasz Pan 30-50 zł + oddaje Pan za darmo. A co bylo wcześniej? Wcześniej jak się dzwoniło , bo było ogłoszenie dobrego przedmiotu np. na tablica.pl, gdzie ktoś był potrzebujacy i krzyczał Pan kwotę za dowóz naprawdę kolosalną- osobiście doświadczyłam takiej odpowiedzi 150 zł za tapczanik narożny dla dziecka. Przez telefon powiedziałam Panu, ze w takim razie niech Pan ludzi w błąd nie wprowadza, ze coś jest za darmo. Jakby Pan wtedy powiedział mi, że ok. 100 zł , bo paliwo + koszty wyniesienia z poprzedniejgo miejsca- nie byłoby problemu.

Ogłoszenia Pan daje jako ODDAM ZA DARMO,ale to jest oszustwo, bo jesli oddaje się za darmo- nie bierze się pieniedzy. Ogłaszając się taka frazą powinien Pan dać ogłoszenie jako sprzedam i podać koszt transportu. Nie piszę, ze Pana działalność jest zła, lecz czasami warto troszkę pomyśleć. W dzisiejszych czasach ludzie sa co raz bardziej ostrożni....

#28 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 07:30:45

Panie Ireneuszu! Piszemy  ,, zniósł.''..,,rzeczy  ''  to podstawa zasad ortografii...gratuluje pomysłowości   na biznes.   Ludzie ,którzy   zgłaszają się po rzeczy z dopiskiem ,,za darmo''...to już   świadczy o tym  ,że  dla nich  50 zl  to dużo!  czasami  na taką   kwotę pracuje   od  8   do   10   godzin! na miłość boską!  co za obłudny człowiek z Pana!

#29 ~Poznańska~

~Poznańska~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 07:52:51

Korzystałam z usług tego pana i jestem BARDZO zadowolona, bo zabrał mi z podwórka stare sprzęty z kuchni. I nawet jak to sprzedał za milion to i tak się cieszę, bo dla mnie były bezwartościowe. A nie mam możliwości wywiezienia tego na złom. Tak więc gratuluję kreatywności i życzę wszystkim psioczącym na tego PRACUJĄCEGO człowieka, aby też mieli taki pogodny wyraz twarzy jak ten pan. Widać, że jest zadowolony z życia, mimo ciężkiej pracy.

#30 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 20:05:39

Panie Ireneuszu! Piszemy  ,, zniósł.''..,,rzeczy  ''  to podstawa zasad ortografii...gratuluje pomysłowości   na biznes.   Ludzie ,którzy   zgłaszają się po rzeczy z dopiskiem ,,za darmo''...to już   świadczy o tym  ,że  dla nich  50 zl  to dużo!  czasami  na taką   kwotę pracuje   od  8   do   10   godzin! na miłość boską!  co za obłudny człowiek z Pana!

oddaję za darmo ale dowóz to jest osobna sprawa ,co bym nie kupował przez internet czy gdziekolwiek w sklepie dowóz jest osobno liczony proszę kupić w komisie wersalkę z dowozem gratis

#31 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 20:11:40

Teraz to Panie Ireneuszu transport naliczasz Pan 30-50 zł + oddaje Pan za darmo. A co bylo wcześniej? Wcześniej jak się dzwoniło , bo było ogłoszenie dobrego przedmiotu np. na tablica.pl, gdzie ktoś był potrzebujacy i krzyczał Pan kwotę za dowóz naprawdę kolosalną- osobiście doświadczyłam takiej odpowiedzi 150 zł za tapczanik narożny dla dziecka. Przez telefon powiedziałam Panu, ze w takim razie niech Pan ludzi w błąd nie wprowadza, ze coś jest za darmo. Jakby Pan wtedy powiedział mi, że ok. 100 zł , bo paliwo + koszty wyniesienia z poprzedniejgo miejsca- nie byłoby problemu.

Ogłoszenia Pan daje jako ODDAM ZA DARMO,ale to jest oszustwo, bo jesli oddaje się za darmo- nie bierze się pieniedzy. Ogłaszając się taka frazą powinien Pan dać ogłoszenie jako sprzedam i podać koszt transportu. Nie piszę, ze Pana działalność jest zła, lecz czasami warto troszkę pomyśleć. W dzisiejszych czasach ludzie sa co raz bardziej ostrożni....

Tak to proszę za 50 zł przywieść wersalkę z Białogardu ,czy Kartuz jak sie ktoś pytał mówiłem gdzie się znajduje obecnie.

Ludzie nauczyli sie aby oddać , najlepiej wnieść i poskładać ,

oddałem zupełnie za grosze oczywiście za dowóż na pewną wieś bo pani spała na podłodze ,za dwa dni zadzwoniła że jej śrubka wyleciała , myślę ,może dawac gwarancję

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 20:16:47

oddaję za darmo ale dowóz to jest osobna sprawa ,co bym nie kupował przez internet czy gdziekolwiek w sklepie dowóz jest osobno liczony proszę kupić w komisie wersalkę z dowozem gratis

Nigdy nikogo nie oszulałem zawsze dzwonią i mówie ile za transport bo to moje koszta ludzie nie stać mnie żeby jeszcze dla kogoś znosić z czwartego piętra za darmo przywieść i wnieść, jak by chcieli gdzieś dostać za darmo to by na plecach przynieśli ????????? musieli by komuś zapłacić za zniesienie paliwo itp.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 21:16:01

A co z płaceniem podatków za taką działalność? Pytam mając szczere intencje. Bo jest z tego jakiś zarobek?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 12:07:52

Brawo Panie Irku, świetny pomysł na pracę. A krzyczą pewnie klienci PUP I BŻ. Nie przejmować się leniami!

#35 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 13:12:54

A co z płaceniem podatków za taką działalność? Pytam mając szczere intencje. Bo jest z tego jakiś zarobek?

no cuż myślałem nad tym , z tego co robię nie zarabiam , nie zawsze pokrywa to moje koszta w końcu nie jest za wiele tych wersalek w miesiacu 4 może  ,jaki to zarobek  musiał bym dopłacić ,dlatego oddaje za darmo w rachunki wpisuję koszt dostawy dojazdu ale zarabiam na makulaturze którą klienci mi dają , mam zapewniony opał na zime bo dostaje deski i złom sie trafia , ale od sprzedazy tego podatku sie nie płaci ja utrzymuje się z innej działalności legalnej, tu ja jestem zadwolony i ten co oddaje bo dobre wersalki trafiały na śmieci ,,uważam ze szkoda jak ktoś nie ma, a Ci co piszą nie muszą brać . Dzisiaj zawiozłem regał dla biednego ale mu kolor nie odpowiadał i że nie był kompletny to go nie chciał , nie chciałem nawet za paliwo szkoda było wywalić ,ale tacy są Ci nasi biedni ludzie .Może troche wymagajacy i leniwi nie piszę o wszystkich oczywiście.

#36 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 15:12:42

"nie ma nic za darmo".. bierze od ludzi za friko a potem sprzedaje za krocie.. niezły cwaniak

zglos...na po,licje ale..psy .bronia cwaniczkow..violetta furman jeszcze CIE opieprzy zes frajer i umorzy  bo POLICJA SKORUMPOWANA  JEST..broni pasozytow ..jak runowskich  paprzyc.uklady maja psy  ze zlodziejami.pozdrawiam adam

#37 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 15:20:35

moj dzielnicowy jak MATKA BOSKA ..NIE UKAZUJE SIE bo  na zakupy lata a olewa me spotkanie od R O K U. RADZIMIRSKI TOMASZ.ale ja place podatki i h** z pomocy poilicji.SAM DAWAJ ..WYROKI . UMORZA. JAQK PROKURATURA  FURMAN.pytaj ..odpowiedzi nie poznasz..jak ja od roku a zlodieje rafal i boguslawa runowska.zyja  tego co ukradna wyludza.a policja .violetta furman chwali ich za spryt

#38 ~Franek~

~Franek~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 18:11:38

jest to czlowiek nie slowny bardzo nie polecam z nim sie umawiac ani kozystac z jego pomocy w budownictwie nie ma zadnego doswiadczenia ! to jest partacz chodzi do tv na wywiady i sie chwali co to nie on a tak naprawde nic nie robi 

#39 ~pawnocy~

~pawnocy~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 13:31:27

to oszust i tza tepic takich

#40 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

Facebook

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 19:05:57

Do redaktorów Ireneusz przedstawił się jako bardzo uczciwy człowiek, bardzo szlachetny, jednak najwidoczniej tak nie jest. Ceny z tablicy.pl jakie sobie krzyczy to szok. Takie rzeczy powinien sprzedawać, ale nie za takie kolosalne pieniądze. Ciekaw jestem czy ludziom, którzy oddali mu swoje niepotrzebne już graty chociaż na flaszkę dostali od niego. Dorabia po prostu na ludzkiej nieświadomości i tyle.

Wszystko ładnie pięknie, jednak pan Ireneusz wg mnie nie jest do końca tak wspaniałomyślny. Zabiera od ludzi często naprawdę bardzo dobre rzeczy i wystawia je na portalach z hasłem "ODDAM ZA DARMO", jednak w jego ogłoszeniach jest podstęp. Zadzwonisz do niego o daną rzecz- odpowie, że za darmo, ale tylko z jego przywózką, za co sobie bardzo słono liczy. Np. miał tapczanik dziecięcy za darmo- zadzwoniłam i okazało się, ze tylko i wyłacznie transportem pana Ireneusza i krzyknął mi za pokonanie góra 2 km 150 zł.

Przykładowe jego ogłoszenie:

"dowożę wyłącznie osobiście"....

Daje wiele do życzenia. Rozumiem, gdy wystawia przedmioty oddane, bo chce zarobić, jednak niech bezczelnie nie kłamie . Jego stwierdzenie:

"Wiele rzeczy, które są dla jednych zbędne, mogą przydać się innym, którzy mają naprawdę niewiele "

Żenada.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słupsk, żenada, dupsk, gimbaza, maciej k.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych