Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~killer zabujca pgk~

~killer zabujca pgk~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 09:35:33

jaki ku*** mandat? płace opłatę? PO zafundowało nam ustawę śmieciowa? płacę, to i mogę wystawić, młody redaktorzyno bez wiedzy.

#2 ~Helena468 Semberr~

~Helena468 Semberr~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 09:49:27

Rzecz w tym ze pgk nie sprżąta zalegających mebli, przy kontenerach - wystarczy przejść sie po osiedlu Niepodległości. Koszmar.... dlatego liczylam na tego dobrego czlowieka.

#3 ~wrrr~

~wrrr~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 09:52:24

Dobre sobie. Pan Borkowski przyjechał do mnie po gruz, zabrał część, a później przez dwa tygodnie codziennie robił mnie w konia, że auto zepsute, że wakacje, że pies chory... Dzień w dzień ściemniał zamiast powiedzieć że ma to w du**e i że już nie przyjedzie a ja się użerałem z sąsiadami i codziennie mówiłem, że gruz jutro zostanie sprzątnięty bo 5 taczek gruzu robił problem na podwórku. Ciężki koleś. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 09:57:19

Dobre sobie. Pan Borkowski przyjechał do mnie po gruz, zabrał część, a później przez dwa tygodnie codziennie robił mnie w konia, że auto zepsute, że wakacje, że pies chory... Dzień w dzień ściemniał zamiast powiedzieć że ma to w du**e i że już nie przyjedzie a ja się użerałem z sąsiadami i codziennie mówiłem, że gruz jutro zostanie sprzątnięty bo 5 taczek gruzu robił problem na podwórku. Ciężki koleś. 

mowa jest o meblach itp - gruz masz we łbie

#5 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 09:58:02

Brawo , brawo panie Borkoski .Nawet jak parę groszy pan przy tym zarobi , to i tak wszyscy będą zadowoleni .

#6 ~łosioł nad łosłami~

~łosioł nad łosłami~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 10:04:59

pan borkowski chce i moze , a firma  pgk ktorej placimy krocie

za porzadek na smietnikach ma porzadek i nas w głebokim

powazaniu  - pojemniki na szklo,plastiki przepelnione,bajadery

smierdzace, wielka łaska  2 razy w roku ze odbiora stare rupiecie

a jeszcze do tego daty podstawienia kontenera ukrywaja gdzies

na stronie miejskiej - nie kazdy ma internet i jest na tyle kumaty

by to wyszukac. Miala byc akcja informujaca ca jest jakim odpadem

i co  nic,zero a kasa sie rozeszla robta tak dali to was szczury zeizrom

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 11:03:33

Wszystko ładnie pięknie, jednak pan Ireneusz wg mnie nie jest do końca tak wspaniałomyślny. Zabiera od ludzi często naprawdę bardzo dobre rzeczy i wystawia je na portalach z hasłem "ODDAM ZA DARMO", jednak w jego ogłoszeniach jest podstęp. Zadzwonisz do niego o daną rzecz- odpowie, że za darmo, ale tylko z jego przywózką, za co sobie bardzo słono liczy. Np. miał tapczanik dziecięcy za darmo- zadzwoniłam i okazało się, ze tylko i wyłacznie transportem pana Ireneusza i krzyknął mi za pokonanie góra 2 km 150 zł.

Przykładowe jego ogłoszenie:

http://tablica.pl/of...html#3775e385bc

"dowożę wyłącznie osobiście"....

Daje wiele do życzenia. Rozumiem, gdy wystawia przedmioty oddane, bo chce zarobić, jednak niech bezczelnie nie kłamie . Jego stwierdzenie:

"Wiele rzeczy, które są dla jednych zbędne, mogą przydać się innym, którzy mają naprawdę niewiele "

Żenada.

#8 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 11:14:44

Dobre, dobre...  DOWOŻĘ WYŁĄCZNIE OSOBIŚCIE . Zgarnia kasę, inteligentnie pozyskuje niepotrzebne od ludzi rzeczy. Fajnie, tylko szkoda, ze te przedmioty wystawia za bardzo duże pieniądze :( A te oddam za darmo to już totalne przegięcie.

Do ludzi potrzebujących:

Jak potrzebujesz rzeczy do domu - zgłoś się do Ireneusza. On odda ci za darmo to, co będzie ci potrzebne, ale za dowoz zapłacisz -hehehehhe :lol:

#9 ~wrrr~

~wrrr~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 12:48:30

mowa jest o meblach itp - gruz masz we łbie

deb***u bez szkoły Borkowski wywozi też gruz. Lepiej mieć gruz niż niż pusty zakuty łeb i brak perspektyw na poprawę pajacu. 

#10 ~XXXY~

~XXXY~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 15:05:27

Czy sprzęt (np pralka) musi być "na chodzie" czy może być uszkodzona ?.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 15:10:31

Do redaktorów Ireneusz przedstawił się jako bardzo uczciwy człowiek, bardzo szlachetny, jednak najwidoczniej tak nie jest. Ceny z tablicy.pl jakie sobie krzyczy to szok. Takie rzeczy powinien sprzedawać, ale nie za takie kolosalne pieniądze. Ciekaw jestem czy ludziom, którzy oddali mu swoje niepotrzebne już graty chociaż na flaszkę dostali od niego. Dorabia po prostu na ludzkiej nieświadomości i tyle.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 15:15:52

Najlepiej w pełni sprawny, aby popchnąc za ładną sumkę :P

Jak masz sprawną to daj ogłoszenie do gp, że oddasz za darmo i moment po to zgłoszą ci się potrzebujący.

Jeśli niesprawną- dzwoń po Irka :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 15:38:09

Do redaktorów Ireneusz przedstawił się jako bardzo uczciwy człowiek, bardzo szlachetny, jednak najwidoczniej tak nie jest. Ceny z tablicy.pl jakie sobie krzyczy to szok. Takie rzeczy powinien sprzedawać, ale nie za takie kolosalne pieniądze. Ciekaw jestem czy ludziom, którzy oddali mu swoje niepotrzebne już graty chociaż na flaszkę dostali od niego. Dorabia po prostu na ludzkiej nieświadomości i tyle.

Symboliczna suma np.20 zł no 30zł na benzyne,a to cwaniak z dobrym sercem??????

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 19:27:08

Nawet jakby z kazdej oddanej rzeczy brałza transport 30-50 zl to już się opłaca- w zalezności co to jest.

Poprstu gościu cwaniacko żeruje

#15 ~mark~

~mark~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 09:27:53

"nie ma nic za darmo".. bierze od ludzi za friko a potem sprzedaje za krocie.. niezły cwaniak

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 16:35:17

Ja także odbiorę PRALKĘ LODÓWKĘ I WSZYSTKO CO METALOWE ZA DARMO  "nawet niesprawne" ale bez mebli i gruzu czy innego szajsu typu materace.

#17 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 19:11:16

a co wy piszecie za bzdury jadę do klienta po jakieś meble pytam czy pomoże mi wynieść z domu a on jak każdy że ma chory kręgosłup więc biorę kogoś do pomocy i wynoszę płacę mu 30-40 zł zabieram klient jest zadwolony , następnie jak w miare coś dobrego to wystawiam aby oddać potrzebującym ale najlepiej jak bym zaniósł i złożył i żeby nic nie było zadrapane i nawet za paliwo by nie dali ,to bym był gość .Oddałem Dziewczynie sofę bo potrzebowała za darmo do Kwakowa wziełem za dostawe 50 zł i dzwoniła do mnie że śruba wypada bo nie ma nakrętki , moze dać gwarancję? Zastanówcie się najpierw jakie są koszta a potem coś napiszcie . Zabrałem część gruzu za darmo potem auto mi się popsuło , zrobiłem to za darmo a że nie do końca to ktoś ma pretęsję niech się zastanowi ile by musiał zapłacić za wywóz.

Ja także odbiorę PRALKĘ LODÓWKĘ I WSZYSTKO CO METALOWE ZA DARMO  "nawet niesprawne" ale bez mebli i gruzu czy innego szajsu typu materace.

#18 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 19:21:44

Symboliczna suma np.20 zł no 30zł na benzyne,a to cwaniak z dobrym sercem??????

A za ile by Pan przyjechał zniusł z czwartego piętra załużmy wersalkę z pomocnikiem i zawiózł by Pan do klienta? Staram się aby dobre żeczy nie trafiły na śmietnik czy 50 zł to dużo? pomocnikowi trzeba zapłacić Ludzie ja cięzko pracuję zastanówcie się

#19 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 20:51:15

Napisz lepiej ile zabrałem,ile zapłaciłeś, i ile Ci zostało....

żeczywiscie ni do końca się wywiązałem bo auto padło ale nic nie wziołem za darmo to za mało może pozamiatać???

#20 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 20:53:54

"nie ma nic za darmo".. bierze od ludzi za friko a potem sprzedaje za krocie.. niezły cwaniak

Co kupiłeś i za ile ja nic z tych przedmiotów nie sprzedaję piszesz bzdury gościu

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słupsk, żenada, dupsk, gimbaza, maciej k.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych