Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gast~

~gast~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 17:26:30

przecież w biedronce są kamery i w biedronce można płacić karta od złotówki. hahahha....

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 17:35:28

przecież w biedronce są kamery i w biedronce można płacić karta od złotówki. hahahha....

ale to kamery z biedronki które nic nie rejestrują, whisky z biedronki, która się nadaje do kibla zamiast domestosa i ochroniarze z biedronki, którzy sami potrzebują opieki, bo im ten niemiec alzheimer wszystko chowa

#3 ~jojo~

~jojo~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 18:15:41

nie krzyczcie na ochronę Biedronki, to tylko niskoopłacani ciecie nie mający z profesjonalną ochroną nigdy do czynienia

#4 ~bosman~

~bosman~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 18:48:12

nie krzyczcie na ochronę Biedronki, to tylko niskoopłacani ciecie nie mający z profesjonalną ochroną nigdy do czynienia

Masz rację ochrona w Biedronce to tylko FIGÓRKI,niektórych  właścicieli biedronek stać na ochronę a niektórych ajęów jest za drogo.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 19:11:06

ku*** jaka afera niudaczne psy pomocy szukaja.....paranoja

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 19:13:27

niedludo pies lub kot sie zesra na klatce to beda pisac pomocy cos sie zesralo i niema wlasciciela     ..........

#7 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 19:27:40

Kurka wodna... tematy mi się pomyliły ! <_<
Myślałem że to ten temat o biedronce, tym co pajacuje przed ratuszem w Słupsku. :D

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 20:15:18

Jeszcze kilka lat temu był atakował pracowników ochrony, ale teraz jak wiem, że oni zarabiają grosze i mają ryzykować zdrowie... to rozumiem ich... Choć z drugiej strony to oni po co są...  to przecież nie baton czy puszka coli gdzie można schować w kieszeni... ale duży karton.. gratulujemy ochrony... 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 20:16:36

To mógł być wino

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 20:24:28

no i dobrze,  wyniósł to wyniósł, Biedrona nie zbiednieje, niech lepiej pilnują towaru ;)

#11 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 21:47:04

jak widać,nie stać prostego człowieka na porządny alkohol,trzeba sobie radzić. Wszystko przez naszych fajnych polityków,gdyby płace były wyższe,to przeciętny polak mógłby sobie pozwolić na zakup nawet dwóch kartonów whisky na miesiąc. Niestety większość naszych zarobków idzie na podatki,czyli wypłaty polityków,którzy siedząc zarabiają. Poseł napisze kilka stron steków bzdur na miesiąc i ma. ok 20tys na miesiąc,a wszystko dzięki nam prostym podatnikom...

#12 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 21:50:26

Tylko , żeby nie mieszał tego, nie pił  z colą,

jak większość  lemingów i wykształciuchów,

#13 ~Wasyl~

~Wasyl~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 01:43:20

Po kiego c***a są ochroniarze w Biedzie??

#14 ~ramzes12~

~ramzes12~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 07:45:56

ZA 3000 NETTO+PREMIA MOGĘ OCHRANIAC TEN BAJZEL.

#15 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 11:48:30

Już go nie szukają to jest marcin karwacki z ustki

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 13:18:59

Tylko , żeby nie mieszał tego, nie pił  z colą,

jak większość  lemingów i wykształciuchów,

znaffca się odezwał, przeciez ty sam kiedys pisales, ze pijasz tylko piwo z BIERdonki. pij dalej te harde, twarde czy inną szczynę, a w temacie whisky nie pajacuj

#17 ~maciej~

~maciej~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2014 - 18:49:19

Już go nie szukają to jest marcin karwacki z ustki

po pierwsze to maciej a po drugie zr..b mi loda.

#18 ~Piękny~

~Piękny~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 19:07:04

Masz rację ochrona w Biedronce to tylko FIGÓRKI,niektórych  właścicieli biedronek stać na ochronę a niektórych ajęów jest za drogo.

Ale trzeba przyznać fajna jedna ochroniara jest w tych Biedronkach uśmiecha sie i wogóle .....łapie  widuje ją na różnych biedronkach i az miło mi było kiedy z usmiechem uswiadomiła mnie że za zjedzony towar trzeba zapłacić:)pozdrowienia dla tej szczerej i miłej pani

#19 ~elo1~

~elo1~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 22:39:21

Czy rzeczywiście kamery z biedry nic nie rejestrują ?

#20 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 23:43:25

...skoro wyniosl we wrzesniu 2014 roku, to pewnie juz go zlapali... :D ...ale watpie ze odzyskali whisky... :D ..po tylu latach... :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biedronka, słupsk, przestępstwo, policja, 2014, karty, terminale, kniaziewicza, whisky, brutalne przestepstwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych