Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyższa Szkoła Pedagogiczna

zdjęcia

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~EM~

~EM~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 17:51:57

Z przyjemnością obejrzałam zdjęcia pokazujące budowę i przemianę obecnej Akademii Pedagogicznej. Panie Ireneuszu! - jaki to piękny dokument! Gratuluję tak skrupulatnej dokumentacji. Odnalazłam się na 4 fotografiach. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 06:17:34

Z przyjemnością obejrzałam zdjęcia pokazujące budowę i przemianę obecnej Akademii Pedagogicznej. Panie Ireneuszu! - jaki to piękny dokument! Gratuluję tak skrupulatnej dokumentacji. Odnalazłam się na 4 fotografiach. 

...chyba jako sprzątaczka, bo od dawien dawna uczelnia ta ma inną nazwę.

#3 ~EM~

~EM~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 21:00:31

...chyba jako sprzątaczka, bo od dawien dawna uczelnia ta ma inną nazwę.

no cóż- widzę że masz trochę kłopoty ze zrozumieniem prostych zdań. Nie martw się, czasami tak bywa

#4 ~Wsp pap srap~

~Wsp pap srap~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 23:40:16

Zgadzam sie z EM. Jestes prostakiem nierozumiejacym slowa pisanego.

#5 ~Student~

~Student~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 09:22:53

Zgadzam się z gościem. Sprzątaczki też są i były obecne na tej uczelni. Ktoś kto nie zna prawidłowej nazwy tej uczelni, na pewno tam nie studiował. Nie rozumiem zatem skąd ta irytacja. Proszę się nie denerwować, bowiem żadna praca nie jest powodem do wstydu.

#6 ~Fakt~

~Fakt~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 10:45:11

Zgadzam sie z EM. Jestem prostakiem nierozumiejacym slowa pisanego.

#7 ~kazzek~

~kazzek~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 13:11:45

15 lat od wejscia do uni a pensje w polsce jak dla niewolnikow, nieprawdaz panie Tusk i panskiej formacji wespol z millerem to zafaj.... zasluga  ,kaczorek tez malo zrobil, malutki plusik za place minimalna inaczej swolocz mafija miala byc calkiem niewolnikow za free

#8 ~jazzz~

~jazzz~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 13:14:01

15 lat od wejscia do uni a pensje w polsce jak dla niewolnikow, nieprawdaz panie Tusk i panskiej formacji wespol z millerem to zafaj.... zasluga  ,kaczorek tez malo zrobil, malutki plusik za place minimalna inaczej swolocz mafija miala byc calkiem niewolnikow za free

tusk ma za to 100 tys e ,to dopiero sukces tych lat dla popaprancow pelowskich

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zdjęcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych