Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wypożyczalnia samochodów Autohasan

wypozyczalnia samochodów wypożyczanie słupsk samochody słupsk

46 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kowik26~

~Kowik26~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2013 - 19:17:38

Czy korzystał już ktoś z tej nowej wypożyczalni samochodów autohasan, bo potrzebuję samochodu na przyszły weekend a większość wypożyczalni ma juz zajęte samochody ? czy to hasana wypozyczalnia?

#2 ~hdjshdkhdh~

~hdjshdkhdh~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2013 - 20:08:24

Czy korzystał już ktoś z tej nowej wypożyczalni samochodów autohasan, bo potrzebuję samochodu na przyszły weekend a większość wypożyczalni ma juz zajęte samochody ? czy to hasana wypozyczalnia?

za reklame sie płaci drogi kolego!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2013 - 20:09:09

Taaaaaaa

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 11:50:08

no to widzę, że na tym forum nic się nie dowiem a takie jest jego przeznaczenie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 13:37:59

Polecamy nasze usługi, jeśli chcesz wynająć pojazd zadzwoń ... a na pewno znajdziemy coś odpowiedniego w dobrej cenie.

Użytkownik tytus edytował ten post 26 sierpień 2013 - 13:50:20
reklama

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 16:35:34

Jeśli chciałbyś wypożyczyć samochód to możesz to zrobić pod numerem telefonu 785-064-161 w ofercie :

Mercedes A-klasa 1.4 PB95 z klimatyzacja

Mercedes A-klasa 1.7 ON z klimatyzacja

Renault Vel Satis 3.0 z automatyczną skrzynią biegów

Mercedes Viano na 8/9 osób z kierowcą.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 15:23:39

samochód wypożyczony był czysty w środku i umyty z zewnątrz. obsługa - ok, szybkie 5 minutowe formalności i auto w dobrym stanie - niewątpliwe plusy.

P.S myłem wasz samochód na myjni i z pod uszczelki w lewych drzwiach są nieszczelności bo krople wody sie do środka auta dostały.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 18:33:57

wprowadźcie do oferty jakieś kombi bo tego brakuje, a u bartmana zajęta zafira.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 13:40:41

dokładnie brakuje też VANA w słupsku, ile razy musze wypozyczac z koszalina 7 osoby van bo w naszej "dziurze" brak 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 12:40:06

w tym tygodniu wypożyczałem u nich samochód w trasę i mieli skoda rapid, duży bagażnik itd wiec prawie jak kombi, dobrze ze nie trzeba już jeździć do koszalina po auto

#11 Kasia-Landschaft

Kasia-Landschaft

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 22:17:34

A ja wolę sprawdzoną wypożyczalnię, nie wiem, czy macie już z nimi jakieś doświadczenia, ale od kiedy ich odkryłam i porównałam ceny i warunki, regularnie korzystam z ich usług. Firma nazywa się Rent Mama.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 14:43:12

dokładnie brakuje też VANA w słupsku, ile razy musze wypozyczac z koszalina 7 osoby van bo w naszej "dziurze" brak 

Od niedawna mają w ofercie nie drogo - 7 osobowego mini Vana, więc coś się zaczyna w Słupsku polepszac pod tym względem

#13 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 15:46:32

mogę polecić autaMaxi z Koszalina

#14 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 11:27:34

Kolega polecił mi ostatnio wypozyczalnie CarFree. Korzystałem dwukrotnie i powiem szczerze, ze nie ma się do czego przyczepić. Także mogę również polecić.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 10:15:38

tylko że żadna z tych wypożyczalni jak automaxi czy carfree niema siedziby w Słupsku i trzeba zapłacić np. 200zł za samo podstawienie auta z koszalin lub gdańska a potem je tam jeszcze oddać.

wolę wypożyczalnie na miejscu takie jak bartman czy autohasan, mniejsze koszty wynajmu.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 13:17:52

dokładnie jest tak jak kolega wyżej napisał, dzwoniłem ostatnio do rentisu i avisu bo reklamują się ze w słupsku tez mozna i policzyli sobie 200zl extra za to że wynajem w słupsku - niech mnie pocałuja w ....

#17 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 13:38:25

Ta wypożyczalnia jest tragiczna! Otrzymałem brudny, śmierdzący samochód! Obsługa chamskai niekompetentna- nie polecam!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 18:05:21

ciekawa opinia jak oni maja same nowe samochody to raczej śmierdzące nie są kolego, ile razy wypożyczalm a robię to średnio 5 razy w roku od nich i już tak od 2 lat jak jestem w słupsku to zawsze wszystko jest super.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 11:37:01

Ta wypożyczalnia jest tragiczna! Otrzymałem brudny, śmierdzący samochód! Obsługa chamskai niekompetentna- nie polecam!

Samochód był czysty i pachnący ale niestety przeszedł twoim smrodem.

#20 Botak

Botak

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 luty 2016 - 08:36:10

Korzystałem równiez z wypożyczalni aut i uważam że to dobre rozwiązanie ;) Jeśli ktoś na szybko potrzebuje autka to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie, ja korzystam i pewnie jeszcze nie raz to zrobie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypozyczalnia samochodów, wypożyczanie słupsk, samochody słupsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych