Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wyposażenie wnętrz

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 synojca

synojca

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 11:35:27

Ciekawe skąd taka nazwa sklepu? :)

#22 ~bella 21~

~bella 21~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 08:14:03

Fakt stół i krzesła to podstawa i faktycznie powinien być drewniany, takie zdecydowanie posłużą nam dłużej a i doskonale komponują się z każdym stylem. Nasz kupiliśmy już jakiś czas temu w gdmmeble.com i nadal wygląda jak nowy. Teraz planujemy remont sypialni i już nawet mamy u nich wybrane też drewniane łóżko.

#23 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 15:23:03

Ja też marzę o małym remonciku i kilku zmianach  :)  znalazłam już inspirację, zakochałam się po uszy w meblach BKMeble i zamierzam ich odwiedzić. Dużym plusem dla mnie jest to, że mebel, który mi się podoba mogę wybrać w kolorze, który dopasuję do swojego wnętrza  :wub:

#24 ~lilly52~

~lilly52~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 10:20:10

To fajne uczucie jak znajdzie się te meble, o których zawsze się marzyło, prawda. Ja tez zaliczam sie juz do tych szczęściarzy. Wczoraj nareszcie znalazłam na slf24.pl swoje łóżko i to takie jak chciałam. Piękne, tapicerowane z okazałym pikowanym zagłówkiem, o który będę mogła sie wygodnie oprzeć, a uwielbiam wieczorem czytać książki. Co do tej kolorystyki to chyba w każdym sklepie można ją wybrać, u nich bynajmniej maja duzy wybór tych materiałów.

#25 ~Tymoteusz1~

~Tymoteusz1~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 07:29:02

Nie ma w tym niczego dziwnego. Przecież każdy chce mieszkać wygodnie i komfortowo. Zamiast kupować niesprawdzonego wyposażenia, najlepiej zajrzeć do Altavola Design i tam sprawdzić, co będzie dla Was najbardziej adekwatne. Myślę, że to będzie dla Was najlepszym wyjściem.

#26 ~magdaB~

~magdaB~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 08:15:12

I tu masz rację, że jak kupować to tam, gdzie człowiek się nie nadzieje na jakiś bubel. Takie zakupy w ciemno mogą okazać się klapą i co, szkoda tego czasu, nerwów i pieniędzy. A co do mebli to jasne, że chcemy mieć tylko te, które zapewnią nam pełnie komforu. My np postawiliśmy na scandicsofa.pl i absolutnie tego nie żałujemy, meble są po prostu super i to pod każdym względem.

#27 ~frankowski~

~frankowski~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 23:03:10

Jeżeli chodzi o mnie, to od kilku lat zamawiam meble jak i wszelkiego rodzaju dodatki od livingstory.pl . Wybór mają na tyle duży, że jeszcze nie zdarzyło mi się, abym czegoś u nich nie dostał. Jakość produktów na bardzo wysokim poziomie, a ceny - konkurencyjne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych