Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wyposażenie wnętrz

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ddst1gs

ddst1gs

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 04 maj 2015 - 14:59:09

Polecam [SPAM]

Ciekawe wzornictwo. Pomysł na zmianę klimatu we wnętrzu, bez konieczności wymiany meli.
Uchwyty meblowe do każdego wnętrza, wyposażyłem z nimi swoją kuchnię i łazienkę !

#2 andrzejkor

andrzejkor

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 08 maj 2015 - 11:18:58

Wyposażenie wnętrza to jedno, a druga sprawa to atmosfera domu. Ją w dużej mierze tworzą nie tylko meble itp., ale przede wszytskim oświetlenie, czy zapach. Oświetlenie można łatwo kontrolować, dzięki zamontowaniu odpowiedniego sprzętu na oknach, takiego jak okiennice wewnętrzne [SPAM], naprawdę potrafią zdziałać cuda.

#3 kolu33

kolu33

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 14 czerwiec 2015 - 20:40:26

Najważniejsze jest by odpowiednio dobrać meble do wytroju i klimatu wnętrza. Naszczęście dzisiaj n ie ma z tym zadnego problemu w sklepach m,eblowych wybór mebli jest ogromny.

#4 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 09:18:58

najpierw ściany, potem meble na końcu spanie - kanapa jak kto woli. W ten sposób ja swój salon zrobiłam i jest (jak dla mnie i mojej rodziny) fantastycznie. Ściany mam w delikatnej Lili (jasny fiolet). Meble zamówiłam z internetowego sklepu Arkadius. Meblościanka, jasne kolory, Solidna i elegancka. Tak samo kanapa z tego samego sklepu. Narożnikowa - bardzo wygodna. W ciemnych kolorach aby dodać kontrastu. DO tego dodałam naściennie światła.

#5 Paulinaa

Paulinaa

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 24 lipiec 2015 - 11:19:09

najlepiej szukać inspiracji na blogach wnętrzarskich, najgorszą opcja jest skopiowanie wnętrza z katalogu! :D

#6 madzialenka87

madzialenka87

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 13:51:40

Paulina zgadzam się- najgorsze co może być, to bezmyślne kopiowanie tego, co widzimy w katalogach, ale całe szczęście to nie jest często spotykane :)  Ze swojej strony mogę polecić stronę i sklep [SPAM], bo mają naprawdę piękne i nietypowe meble i akcesoria np. poduszki.

#7 Beatka

Beatka

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 17 wrzesień 2015 - 09:42:18

lubię się inspirować najnowszymi trndami. Czesto podglądam aranżacje wnętrz w necie :) niektóre są naprawdę super

#8 ~Denus~

~Denus~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 12:31:47

Ja również niedługo gdy będe urządzał własne mieszkanie zamierzam się zasugerować aranżacjami Agata Meble bo są po prostu megaaaa... a może nawet po prostu od nich meble wezmę   :P

#9 AgnieszkaGrzelaz

AgnieszkaGrzelaz

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 26 luty 2016 - 18:32:37

sklep belle amelie ma super rzeczy do domu, dekoracje sa piekne, ja bardzo lubie takie jasne odcienie, powiększają one troche pomieszczenia, poza tym teraz chyba modne sa takie dodatki :D

#10 Arnold6152

Arnold6152

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 maj 2016 - 12:08:11

Jeśli chodzi oświetlenie do wnętrz, to polecam tani i dobry sklep:

[SPAM]

#11 Virgo

Virgo

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 28 maj 2016 - 12:19:07

Fajne oświetlenie schodów:

[SPAM]

Można zamontować do puszki fi 60mm, maja też zasilacze do puszki więc komplet. 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 12:07:01

Cześć! Ostatnio jestem fanem fototapet. Uważam, że mogą one fajnie podkreślić charakter naszych wnętrz a przy tym je przyozdobić. Polecam więc poszukać jakiś firm, które je produkują - teraz pełno jest ich w Internecie. Pozdrawiam! :)

#13 ~Marek1989~

~Marek1989~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 12:10:51

Cześć! Ostatnio jestem fanem fototapet. Uważam, że mogą one fajnie podkreślić charakter naszych wnętrz a przy tym je przyozdobić. Polecam więc poszukać jakiś firm, które je produkują - teraz pełno jest ich w Internecie. Pozdrawiam!  :)

#14 Wandzia6

Wandzia6

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 11:42:48

Witam! Ja ostatnio zmieniałam rolety okienne. Zamiast tych tradycyjnych zainwestowałam shutttersy i prezentują się naprawdę uroczo [SPAM] oczywiście dodatki powinny byc w jednolitym kolorze. 

#15 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 12:40:46

Ja aktualnie zastanawiam się nad tym, jaką podłogę wybrać do mojego domu. Czy postawić na drewnianą czy jednak akrylową?

#16 katarzyna12

katarzyna12

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 13:27:45

Podłogi drewniane prezentują się naprawdę pięknie. Moja siostra ostatnio zainwestowała w podłogę właśnie tego typu i była naprawdę zadowolona :) Z tego co pamiętam, to skorzystała z oferty: [SPAM] i była bardzo zadowolona. Wiele wzorów, także każdy znajdzie coś w swoim stylu. Polecam :)

#17 Hania0B

Hania0B

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 12:46:55

Najlepiej jest przeglądać jakieś ciekawe blogi wnętrzarskie albo produkty w sklepach z aranżacją :) Ja ostatnio przed urządzaniem sypialni, przeglądałam produkty ze sklepu MebleMix bo mają fajne i ciekawe zdjęcia. Dużo mi to pomogło i zainspirowało. Nawet zdecydowałam się na zakup łóżka w tym sklepie i jestem zachwycona. Zobaczcie jakie mają fajne i inspirujące zdjęcia: [SPAM] Pozdrawiam serdecznie:)

#18 kornelia25

kornelia25

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 10:47:32

Oświetleń jest mnóstwo, ale fajna lampa musi kosztować ;/

#19 ~ania m~

~ania m~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:16:40

Podobnie było i u mnie z aranżacją salonu, też przeglądałam sporo w sieci, bardzo spodobały mi się te z Flori Meble. Musze przyznać, że do dziś dnia kupuje u nich, niedługo będziemy remontować łazienkę i nawet już wybraliśmy zestaw trzech ślicznych podwieszanych szafek w połysku.

#20 ~marcia ska~

~marcia ska~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 17:33:48

Kilka dni temu wprowadziliśmy się do nowego domu i jeszcze nam trochę zarówno roboty jaki mebli do zakupu pozostało. Wczoraj zamówiłam w Ola Mebluje komplet, stół i krzesła do naszej jadalni, ależ jest piekny, drewniany z tapicerowanymi krzesłami, jak go zobaczyłam od razu wyobraziłam sobie jak będzie wyglądać całość.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych