Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 13:00:58

W tym zakładzie tak jest wyzysk pracownika pracownik boji się coś powiedzieć bo go wyżucom mało płacą wykorzystują naprawdę całą winom powinni obarczyć właściciela i dyrektora tego zakładu

A skąd Ty możesz wiedzieć kto zawinił? Są od tego specjaliści, prokuratorzy, policja i inspektorzy pracy. Powodem mogło być cokolwiek, wieszanie psów nie zwróci życia człowiekowi.

#42 ~fpk~

~fpk~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 14:20:13

Masz rację, świat oparty jedynie na wyścigu szczurów i kasie też mi nie odpowiada, tylko czy ludzkość się opamięta...??? :(

niektorzy to sobie nabijaja posty na ludzkiej smierci nawet;/ ..... szkoda chlopa...

#43 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 20:31:42

:( okropna tragedia,wspolczuje z całego serca rodzinie

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 22:11:24

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

#45 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 08:26:04

Wyrazy uznania dla ochroniarza za podjęcie reanimacji, za walkę i wiarę, za postawę. Rodzinie wyrazy współczucia.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 16:55:56

Trzeba oszczędzać aby właściciel miał na operacje plastyczne i zabaweczki w postaci aut marki Porsze, kładów i innego badziewia dla nuworyszy.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 17:41:44

Pablo i cos Ty narobilllllll!Warto było ryzykowac zeby teraz Ciebie wspominali,zyczylem Tobie najlepszego a Ty mi taką wiadomosc slesz z nieba.Panowie elektrycy,automatycy,mechanicy myslcie co robicie.ZYCIE MA SIE JEDNO.TEN PRZYKLAD DAJE NAM WIELE DO MYSLENIA,mysle ze to niebyło z Twojej winy Pablo i zebym sie nie mylil..............Aerosol

Słucham? Ty mu dobrze życzyłeś? W pracy jechałeś po nim, wyśmiewałeś sie z niego, wykorzystywałeś ! więc mi tu nie chrzań takich głupoty ! Ty dwulicowy gnoju

#48 ~Prokurator~

~Prokurator~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 08:38:17

Cwele

#49 ~sharrrk~

~sharrrk~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 21:38:05

Pablo i cos Ty narobilllllll!Warto było ryzykowac zeby teraz Ciebie wspominali,zyczylem Tobie najlepszego a Ty mi taką wiadomosc slesz z nieba.Panowie elektrycy,automatycy,mechanicy myslcie co robicie.ZYCIE MA SIE JEDNO.TEN PRZYKLAD DAJE NAM WIELE DO MYSLENIA,mysle ze to niebyło z Twojej winy Pablo i zebym sie nie mylil..............Aerosol

Tak mu dobrze życzyłeś, że chłopak wolał się zwolnić niż znosić twoją "życzliwość" łajzo...  nie on jeden zresztą. Dobrze ktoś wcześniej napisał - jesteś zwykłą, dwulicową i przećpaną mendą Stachowicz :angry:  

#50 ~W-g~

~W-g~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 10:17:55

Znałem Pawła. Sympatyczny chłopak, ale lubił pokowboić. Nie dbał o siebie. Często pracował pod napięciem i często dochodziło do porażeń. Prowokował los mimo ostrzeżeń. Poważniejszy wypadek był tylko kwestią czasu. I stało się. Każdego życia szkoda. Być może były jakieś niedociągnięcia ze strony pracodawcy. Zawsze są. Nie ma idealnych firm. Na błędy zwraca się uwagę dopiero jak coś się stanie. Dlatego we własnym zakresie trzeba zadbać o swój tyłek. Sądzę, że Paweł żyłby, gdyby do swojej pracy podchodził z rozsądkiem i ostrożnością.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych