Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WYPADEK NA WOLNOŚCI - ARMII KRAJOWEJ

Wypadek

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 07:58:04

Dziś o godzinie 05:26 na skrzyżowaniu Wolności i Armii Krajowej miał miejsce wypadek z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. Strażacy z jednostki straży pożarnej biorącej udział w akcji ratowniczej przykrywali kocem leżące ciało prawdopodobnie tego motocyklisty po czym zabrała go będąca na miejscu wypadku karetka. Do chwili obecnej ruch na odcinku od Armii Krajowej do Ronda Solidarności jest wstrzymany.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 13:37:51

Dziś o godzinie 05:26 na skrzyżowaniu Wolności i Armii Krajowej miał miejsce wypadek z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. Strażacy z jednostki straży pożarnej biorącej udział w akcji ratowniczej przykrywali kocem leżące ciało prawdopodobnie tego motocyklisty po czym zabrała go będąca na miejscu wypadku karetka. Do chwili obecnej ruch na odcinku od Armii Krajowej do Ronda Solidarności jest wstrzymany.

Całe szczęście, że okryli ciało tego motocyklisty a nie zwłoki.

Moje3 pytanie jest inne, dlaczego na tak małym skrzyżowaniu światła na tych semaforach zaczynaja działać juz 0 04:50 jak jeszcze nie ma o tej porze ruchu. Swojego czasu rozmawiałem z osobą obsługują te semafory ale widać, że rozmawiałem z nic nie rozumiejącym deb-il-em, który ma w du-pie bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu.

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 11:16:54

Aj prawda taka, że ludzie też jeździć nie potrafią. A na tych światłach, zwłaszcza rano można poobserwować umiejętności "genialne".

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych