Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wypadek na lotnisku w Siemirowicach....

wypadek niuga

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 21:28:56

Czy ktoś wie coś na temat wypadku w którym zginął Niuga?
Oficjalnie juz wiadomo, że nie żyje ale dlaczego wypadł z drogi?

#2 Ciekawy_OPP

Ciekawy_OPP

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 27 maj 2012 - 21:59:10

Jeździł na terenie lotniska? motorem pożyczonym od kolegi.. dla mnie to jest głupota, za którą niestety zapłacił swoim życiem..

#3 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 22:04:51

Niuga dobry chłopak , brak slow jaka lipa;// Bóg nad nim czuwa [*] wie ktos czy w cos uderzyl czy ktos w niego ? zmarl na miejscu czy co było powodem:(?

#4 ~rrzatorze~

~rrzatorze~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 08:09:19

wiem, że Jego Mama wczoraj zadecydowała, żeby odłączyć go od urządzeń podtrzymujących życie [*]

#5 ~Minka~

~Minka~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 08:16:03

W czwartek rozmawiałam z nim..wesoły, usmiechnięty...bardzo mi przykro..wyrazy współczucia dla rodziny

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 08:20:16

Może dzięki jego głupocie ktoś dostał nowe zycie. Miejmy nadzieję, że narządy oddał do przeszczepu.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 10:48:08

Może dzięki jego głupocie ktoś dostał nowe zycie. Miejmy nadzieję, że narządy oddał do przeszczepu.

Ciekawe co byś powiedział jak by Twoje dziecko zginęło,też byś był szczęśliwy gdyby oddało narządy do przeszczepu....?
Coraz większa znieczulica,kiedyś by to nie było do pomyślenia,czyżby chora demokracja tak wpływała na społeczeństwo ....?

#8 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 28 maj 2012 - 12:35:18

Powiem tak. Trzeba być naprawdę złym człowiekiem, aby takie wpisy dokonywać.

#9 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 13:00:33

hmm Niuga świętym nie był-sterydy wyprały mu mózg, IQ też nie grzeszył. Jednak szkoda chłopaka, zero myślenia

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 13:03:31

hmm Niuga świętym nie był-sterydy wyprały mu mózg, IQ też nie grzeszył. Jednak szkoda chłopaka, zero myślenia

Dobrze ,że Ty myślisz.

#11 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 13:30:31

nikt nie jest święty zacznijmy od tego

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 14:07:59

wystarczyło tylko, żeby pomyslał i chociaż kask założył

#13 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 15:02:07

Na lotnisku, nie posiadał prawka na motor, zero oznak hamowania....wjechał prosto w nasyp....ludzie, którzy go eskortowali do gdańska w helikopterze mówią, że nie żyj już... podtrzymywali go tylko dlatego, żeby "wyciągnąć" z niego organy bo matka pierwszego dnia się zgodziła.
Trzeba się uczyć na błędach - nie jeżdzić na drodze z ograniczeniem do 40km/h prędkościa ok. 160km/h. w momencie uderzenia licznik zatrzymał się na 120km/h.
Człowieka szkoda...Trochę go znałem z wcześniejszych lat i bieżąco bo razem pracowaliśmy.
Fakt taki, że zawsze lubiał być w centrum i zgrywać gangstera w towarzystwie...
Był wariat za życia i z głupoty stracił życie...
Teraz zostało tylko zapalić świeczkę i zapomnieć bo rozpamiętywanie nic nie da...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2012 - 07:09:55

Spoczywaj w pokoju wariacie... kumpel z woja..

#15 ~lolek134~

~lolek134~
  • Goście

Napisano 29 maj 2012 - 17:40:46

nie znałem go ale czuwaj panie nad jego duszą ,memento mori [*]

#16 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 29 maj 2012 - 20:28:01

uważam ze co za niektóre kometarze są żałosne, lepiej było nic nie napisac...niec życzę nikomu by ktos kiedyś o nim napisał takie komentaże... zastanówcie się czasem ludzie co piszecie bo słowa są ponadczasowe i trzeba się wypowiadać z duża świadomością

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2012 - 21:24:58

Jeździł na terenie lotniska? motorem pożyczonym od kolegi.. dla mnie to jest głupota, za którą niestety zapłacił swoim życiem..

To było jego życie i jego sprawa, jak chciał poczuć jak to jest pędzić motorem to wybrał do tego dobre miejsce. Nie szalał przecież na miejskich ulicach. Przykro, że tak się to skończyło.

#18 ~yuri~

~yuri~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 10:01:18

w Głosie Pomorza fajnie napisali. "Jechał swoim motorem po służbie" Wojo już wszystko zatuszowało

#19 ~Mindy~

~Mindy~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 13:08:46

Tak naprawdę to wszyscy tu macie rację... Każdy ma prawo do swojej opinii nie ważne jaka by nie była . Prawdą jest że szkoda chłopaka, że zrobił to na własne życzenie i że przez własną głupotę zniszczył to co mial jeszcze przed sobą. Teraz został tylko smutek i żal , ale choć nie ma go już znami to pomyślcie że gdzieś tam w kraju dzięki niemu żyje jakieś dziecko lub chłopak w jego wieku. Wyrazy współczucia dla rodziny

#20 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 21:36:56

barak słów . Niuga wariacie co ty narobiłeś . Dawno cie nie widziłem i juz nie zobacze . panie świeć nad jego duszą

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek, niuga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych