Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 18:08:39

Jak zwykle wszystko przekrecacie. I nie nacie pojecua o sytuacji

#2 ~Toi~

~Toi~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 18:12:31

Daniel, to przekaż nam prawdę, nikt nie lubi być okłamywany

#3 ~Dudek~

~Dudek~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 18:13:47

Napisz co w takim razie się stało

#4 ~Dudek~

~Dudek~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 18:13:56

Napisz co w takim razie się stało

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 18:41:58

Dziecko się przewróciło...to tragedia biorąc pod uwagę obrażenia, ale mogło się chyba zdarzyć wszędzie. Każdy aquapark to wilgotne, śliskie płytki- takie rzeczy mogą się przytrafić. Mam trochę zastrzeżeń do Lubicza, ale porównując z kilkoma aquaparkami w okolicy- Koszalin, Darłowo, Redzikowo- ich strefa basenowa jakoś na minus nie wypada, oczywiście jest mniejsza (bo to jedynie hotel z funkcją AP) i mogliby się bardziej odważyć na zwracanie uwagi gościom hotelowym, ale jakiejś porażki nie ma.

#6 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 19:59:01

Czytając gp24 zawsze będziesz oklamywany

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 20:06:50

Jak to dzieci trzeba sobie pilnować.

#8 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 20:08:35

Jak to dzieci trzeba pilnować.

...na kazdym kroku, a na basenie w szczegolnosci.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 20:29:53

Haniu trzmaj się słoneczko. Trzymamy kciuki.

#10 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 21:54:40

Dzieci trzeba trzymać cały czas z raczki na każdym basenie jest ślisko !

#11 ~Ok~

~Ok~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 22:51:35

Modlimy się za twoje zdrówko

#12 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 23:16:02

Haneczko trzymamy kciuki

#13 ~Wracam na swoje~

~Wracam na swoje~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 02:40:15

Ogarnijcie sie ludzie i pilnujcie dzieci, taka 2 lata to w 5 sekund moze cos odjebac...to ja ex blokers jestem zajebistym ojcem jednak 3 dzieci niedlugo powrot do pl 500+ jee jee...ps bidaki na zachodzie placa 140e od kazdego dziecka plus 900e matce jesli nie pracje chcecie byc w ue???? A te szczepieni wy yeani komunisci czemu nie mozecie miec wyboru....lykacie bajki o epidamiach tepi rodzice...ok ja nie geniusz ale na zachodzie maja wybor nikt im nie mowi co i jak... Wy je***i komunisci bidacy...sami dajecie sobie w kasze dmuchac tyle pd w zyciu nie bee robil dla jakiejs lajzy za 3000tys tyle to nieroby dostaja zanic nierobienie biznes to nedyna opcja pozdrawiam was zamulone zaszczepione pauy

#14 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 07:54:41

Ludzie pracowałem tam dwa lata . Zatrudniają na basenie ukrainca który wcześniej robił na zmywaku jako ratownika. Zjezdzalnia jest tak zkonstruowana że są podtopienia a kierowniczka ratowników jest ola manager spa. Tylko trzeba było czekać aż coś się stanie. Chętnie mogę opowiedzieć co tam się dzieje

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 08:15:37

Jeżeli Ukrainiec ma uprawnienia ratownika to mógł sobie wcześniej pracować gdzie chce - jest mnóstwo ratowników którzy robili na zmywaku, a w razie potrzeby uratują ci życie. Więc w czym problem? I jego narodowość też nie ma znaczenia, ma po prostu sumiennie wykonywac robotę ratownika.
Kierownikiem ratowników może sobie być dowolna osoba z personelu, ona im tylko układa grafik, a nie mówi jak mają ratować.
Na zjeżdżalniach się nie znam, wiesz o nieprawidłowościach i podtopieniach to idź do prokuratury, bo jak się coś stanie to będzie też twoja wina. Ale wątpię w takie rewelacje, bo już dawno byłoby o tym głośno - skoro jakieś "podtopienie" by kogoś z gosci tam spotkało.
Ale opowiadaj dalej, skoro tyle wiesz - jak na razie informacje jak ze starej gazety "skandale".

#16 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 09:02:06

To był wypadek który mógł stać się na każdym basenie.Ratownik był 2sekundy koło dziewczynki ok po 10onutach była już tam karetka.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 10:32:46

Na każdym basenie jest ślisko i 100 ratowników nie zwolni od odpowiedzialności opiekunów dzieci. Wiadomo, że dzieciaki trzeba mieć non stop na oku. Zawsze wychodząc z młodym na basen nie spuszczałem go na chwilę z oczu - nawet jak bawił się w brodziku, a tym bardziej jak chodził po brzegu - zawsze za rękę. Dorosły ma problem, bo nie raz nogą pojedzie, a dziecko - zaaferowane zabawą nie zdaje sobie sprawy z ryzyka. Obowiązkiem rodzica jest ochrona dziecka przed skutkami jego niefrasobliwości.

Tu stała się rzecz nieciekawa, której zapobiec może w przyszłości albo gumowa posadzka, albo obowiązek noszenia kasku - jeżeli założy się, że należy zwolnić rodziców z odpowiedzialności za własne dzieci.

#18 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 10:55:37

Ta dziewczynka to z Ustki? Takie nieszczęście..

#19 ~ewka~

~ewka~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 14:04:42

Ludzie pracowałem tam dwa lata . Zatrudniają na basenie ukrainca który wcześniej robił na zmywaku jako ratownika. Zjezdzalnia jest tak zkonstruowana że są podtopienia a kierowniczka ratowników jest ola manager spa. Tylko trzeba było czekać aż coś się stanie. Chętnie mogę opowiedzieć co tam się dzieje

wszystko się zgadza. nie wspominając jak basen wygląda od środka, przy głębi, złogi brudu. ratownicy zamiast skupiać się na swojej pracy muszą zajmować się czyszczeniem basenu, ponieważ oszczędzono na odkurzaczu wodnym...

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 14:19:18

wszystko się zgadza. nie wspominając jak basen wygląda od środka, przy głębi, złogi brudu. ratownicy zamiast skupiać się na swojej pracy muszą zajmować się czyszczeniem basenu, ponieważ oszczędzono na odkurzaczu wodnym...

A co to ma wspólnego z wypadkiem?

Jak widzisz brud - zgłoś do recepcji. Biedni nie są. Kilka takich zgłoszeń i błyskawicznie sprawa zostanie załatwiona. Teraz będzie wyciąganie wszystkich brudów, bo komuś nie chce się zgłaszać takich pierdół właściwym ludziom? Litości.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych