Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~tryp~

~tryp~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 06:20:05

Od kiedy 3-go maja dochodzi do Wiatracznej? Tak zawsze było? ;)

Spojrzałem właśnie na mapy wujka gugla. Rzeczywiście, od ronda 3-go Maja - Chrobrego aleja 3-go Maja leci w... trzech kierunkach ;) Całe życie w mieście mieszkam, a gdybym szukał bez nawigacji, to bym nie znalazł... Co to, zabrakło nazw ulic? Rozumiem jeszcze jakąś krętą, skomplikowaną uliczkę... Ale majestatyczna 3-go Maja żeby wciskała się w osiedle? ;)

#42 ~jb~

~jb~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 08:40:10

/oboje byli trzezwi/ - ktory z nich mial cycki? Panie Czerwinski, jest Pan elementarnie niedouczony.

Ksiazki czlowieku, ksiazki!!!!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 08:41:47

Spojrzałem właśnie na mapy wujka gugla. Rzeczywiście, od ronda 3-go Maja - Chrobrego aleja 3-go Maja leci w... trzech kierunkach ;) Całe życie w mieście mieszkam, a gdybym szukał bez nawigacji, to bym nie znalazł... Co to, zabrakło nazw ulic? Rozumiem jeszcze jakąś krętą, skomplikowaną uliczkę... Ale majestatyczna 3-go Maja żeby wciskała się w osiedle? ;)

wywal google, oderwij się od kompa, jest jeszcze real i wyjdź na spacer, jak już dojdziesz do skrzyżowania wiatracznej z 3 maja to pier**nij łbem w asfalt tylko nie w miejscu gdzie "majestatyczna 3-go maja wciska się w osiedle" bo takiego nie ma. osiedle stoi przy 3-maja, a że w pewnym oddaleniu od samej jezdni co to ma za znaczenie? akurat ta ulica biegnie prościutko od sobieskiego do granic miasta i nigdzie się tłuku nie wciska, a wiatraczna jest nieco pokrętna, a to z powodu tego, że jak zrobiono ten przejazd potraktowano go jak drogę osiedlową, więc w zasadzie bez nazwy, ale przynależną do wiatracznej.

#44 ~boss~

~boss~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 08:59:10

O ! Jakiegoś "wiochmena" uderzyło w czuły punkt-nie wstydż się ,że jesteś z wiochy. :)

I co z tego że z wioski?!!! Ja mieszkałem w tym cuchnącym złodziejskim słupsku 28 lat i z dumą muszę przyznać uciekłem budując się na wiosce , czyste powietsze, cisza i policja nie czepia się nawet jak piwko przed domem popijam! A ty co masz ? m2 - czy m4 w bloku czy w domku z sąsiadami i konfidentami gdzie jak nie pierdniesz głośniej muzyką czy czymś podobnym to zaraz pały masz na du***!!! Ludzie specjalnie spiepszają z tego zapyziałego miasta i budują się w okolicach żeby takich baranów nie oglądać i nie dawać się dymać waszemu panu kobylińskiemu! Taka prawda w 100%

#45 ~boss~

~boss~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 09:04:17

I co z tego że z wioski?!!! Ja mieszkałem w tym cuchnącym złodziejskim słupsku 28 lat i z dumą muszę przyznać uciekłem budując się na wiosce , czyste powietsze, cisza i policja nie czepia się nawet jak piwko przed domem popijam! A ty co masz ? m2 - czy m4 w bloku czy w domku z sąsiadami i konfidentami gdzie jak nie pierdniesz głośniej muzyką czy czymś podobnym to zaraz pały masz na du***!!! Ludzie specjalnie spiepszają z tego zapyziałego miasta i budują się w okolicach żeby takich baranów nie oglądać i nie dawać się dymać waszemu panu kobylińskiemu! Taka prawda w 100%

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 09:17:56

a gdzie takowe chleby jeszcze pieką? co teraz jest na wsi??? unia WAM płaci za to byście nic nie siali tylko wykę po 200zł/hektar, a Wy idioci sami później kupjecie w marketach ten WASZ WIEJSKI CHLEB z mrożonek co ma gwarancję 10lat.

na leczenie to już chyba za późno:) Burak miastowy, a chlebek z wiochy smakuje baranie???

Sklepy na wsiach się zaopatrują w marketach odsprzedając towar marketowy 3 x drożej.

Masz te swoją wiochę, na wsi to tylko można dobrze podupczyć wiejskie dziołchy i sztachetą w baniak dostać.

ty ośla łąko nie wież co piszesz .ja tam dzisiaj wędzę wędlinki a jutro rybki zrób t samo na balkonie na blokowisku. a chleb na zakwasie piekłem we wtorek i mam go prawie 2 tygodnie .a wy w markecie jecie jakiś plastik uformowany na chleb a wędlinę to ciężko utrzymać na chlebie bo się ześlizguje to kto tu jest gorszym wieśniakiem

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 09:18:31

a gdzie takowe chleby jeszcze pieką? co teraz jest na wsi??? unia WAM płaci za to byście nic nie siali tylko wykę po 200zł/hektar, a Wy idioci sami później kupjecie w marketach ten WASZ WIEJSKI CHLEB z mrożonek co ma gwarancję 10lat.

na leczenie to już chyba za późno:) Burak miastowy, a chlebek z wiochy smakuje baranie???

Sklepy na wsiach się zaopatrują w marketach odsprzedając towar marketowy 3 x drożej.

Masz te swoją wiochę, na wsi to tylko można dobrze podupczyć wiejskie dziołchy i sztachetą w baniak dostać.

ty ośla łąko nie wież co piszesz .ja tam dzisiaj wędzę wędlinki a jutro rybki zrób t samo na balkonie na blokowisku. a chleb na zakwasie piekłem we wtorek i mam go prawie 2 tygodnie .a wy w markecie jecie jakiś plastik uformowany na chleb a wędlinę to ciężko utrzymać na chlebie bo się ześlizguje to kto tu jest gorszym wieśniakiem

#48 ~tryp~

~tryp~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 13:33:15

wywal google, oderwij się od kompa, jest jeszcze real i wyjdź na spacer, jak już dojdziesz do skrzyżowania wiatracznej z 3 maja to pier**nij łbem w asfalt tylko nie w miejscu gdzie "majestatyczna 3-go maja wciska się w osiedle" bo takiego nie ma. osiedle stoi przy 3-maja, a że w pewnym oddaleniu od samej jezdni co to ma za znaczenie? akurat ta ulica biegnie prościutko od sobieskiego do granic miasta i nigdzie się tłuku nie wciska, a wiatraczna jest nieco pokrętna, a to z powodu tego, że jak zrobiono ten przejazd potraktowano go jak drogę osiedlową, więc w zasadzie bez nazwy, ale przynależną do wiatracznej.

A w tym realu wszyscy tacy spięci i nerwowi, czy tylko ty?

Zawsze byłem przekonany o tym, że 3-go maja leci - tak jak piszesz - od Sobieskiego do granicy miasta, i właśnie dlatego byłem zaskoczony faktem, że Wiatraczna się z nią łączy. Google dodatkowo wprowadził w błąd.

Przepraszam, że zabrałem czas, pewnie masz go w niedostatku na niezwykle ważne sprawy w realu, na przykład wyzywanie ludzi od tłuków z błachych powodów...

#49 ~adamos~

~adamos~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 13:50:46

Ojciec chłopaka ma 1000 ha więc może wziąć te swoje wszystkie ciągniki i zaorać ten Słupsk razem z wami burasy z miasta co byle kogo nazywają wiochmenami.

#50 ~melo~

~melo~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 14:57:02

bez sensu te potyczki słowne między GS a GSL. Ja jestem spod znaku GS ale nie krytykuję ani nie najeżdżam na kogoś bo ma rejestrację spoza Słupska. Poza tym SŁupsk to większa wiocha niż Sycewice czy Kuleszewo. Nic tu nie ma oprócz para-rond..

#51 ~Też były Słupszczanin~

~Też były Słupszczanin~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 19:38:20

Piwko popijasz na terenie prywatnym,gdzie policja nie ma wstępu.Picie piwa leniwie opierając się o płot i patrzenie na bezradne miny policji.Bezcenne :)

#52 ~sąsiadka~

~sąsiadka~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 20:18:58

Piwko popijasz na terenie prywatnym,gdzie policja nie ma wstępu.Picie piwa leniwie opierając się o płot i patrzenie na bezradne miny policji.Bezcenne :)

Nie musisz się chwalić, że jesteś patologią!

I tak wszyscy to wiedzą...

#53 ~Ziomek 600V~

~Ziomek 600V~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 21:03:44

nic nie muszę wędzić ani piec niczego na zakwasie bo kupuję takie rzeczy od takich ćmoków jak ty....nawet jajka mi przywożą z wiochy jak sobie tego zażyczę...w biedrze największa klientela to wsioki, co ciekawe kupują tam mleko, chleb i jaja...

ja sprowadzam jedno ałdi lub wieśwagena na miesiąc i nie zgadniesz kto najczęściej jest klientem?...otóż wsiok kupuje auto ode mnie z szarmanckim pocałowaniem w dłoń....

o dymaniu wiejskich panien nie będę litościwie pisał bo jestem dżentelmenem.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 21:07:55

Nie musisz się chwalić, że jesteś patologią!

I tak wszyscy to wiedzą...

Piwo lubię,cóż poradzić.A co mówi twój stary kiedy cię pół mojej wsi,sąsiadko dyma za najtańsze  wino?

#55 ~sąsiadka~

~sąsiadka~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2014 - 00:15:48

Piwo lubię,cóż poradzić.A co mówi twój stary kiedy cię pół mojej wsi,sąsiadko dyma za najtańsze  wino?

Mówi, że mogliby lepsze wino kupować, a nie ciągle najtańszy bełt!

#56 ~jasio~

~jasio~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 10:34:34

Piątek, markety zaatakowały GSL-owce w kowboiskich gumofilcach. Sam obywatel GSL-owiec by dziś i we mnie wyjebał, jeźdżą czereśniaki po wsiach gdzie znaki drogowe widzą w Wiadomościach TVP i później wpier***ają się na pierwszego.

Od następnego tygodnia wszystkie GSL-e w piątki zostawiają graty na przedmieściach i w komunikację miejską wsiadają w przeciwnym razie będą mandaty za wjazd do miasta.

Tylko mi wody w Aquaparku w Redzikowie swoją brudna d..ą nie zabrudź i siedź w tym Dupsku sobie i nie wyjeżdżaj poza teren- w Ustce też cie nie chcemy - siedź i żryj sobie badziew z biedry

#57 ~Jańcio-Emeryt~

~Jańcio-Emeryt~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 18:14:22

Daj polizać, albo chociaż powąchać ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek, ulica

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych