Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

56 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 20:16:23

Powinieneś się leczyć. 

Podobno najlepszym lekarstwem jest świeże, wiejskie powietrze. Także zdrowa, wiejska żywność.

Buraki w szczególności.

#22 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 20:33:20

J aki to chevrolet ! :huh: Na markach się nie znają.

#23 ~GSL~

~GSL~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 20:44:31

Stare pryki do autobusu a nie za kiere!!! Jeżdżom takie kapeluszniki jak by im trujka nie wskakiwała i hamują jak by ducha zobaczyli na pustej drodze!!! Mam golfa IV po tuningu profeska ledy, rura pszelot i zwienkszona moc czipem, do tego alusy i laczki 245 szerokość!!! Jak mijam takich ramoli we fordach czy fiatach to im szpachla zlatuje na aswald. Trombiom na mnie ale mam ich gdzieś. Nie majom potskoku do mojego golfa. Pozdro 600V Źomale

#24 ~Rys~

~Rys~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 20:51:46

Z przodu widly z tyłu widly w środku gnój

#25 ~GSL~

~GSL~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 21:03:15

PRAWDA JEST JEDNA GOSCIU GADASZ NA GSL A TAK NAPRAWDE TO NAJWIECEJ TYCH POJEBA..... MIASTOWYCH UCZESTNICZY W WYPADKACH BO MYSLA ZE SA MISTRZAMI KIEROWNICY. JEZDZE JUZ 6 LAT PO SLUPSKU NA GSL I NIGDY NAWET NIE OTARLEM AUTA A TO TYLKO DLATEGO ZE UWAZAM NA TAKICH JAK TY CO DUZO GADAJA A MALO ROBIA. OCZYWISCIE ZDARZALY SIE SYTUACJE PRAWIE PODBRAMKOWE ALE JAK WIDAC JEZDZE CZUJNIE ZEBY TAKI FRAJER NA GS NIE MUSIAŁ MI PLACIC Z OC. DZIEKUJE ZA UWAGE I JAK CHCESZ COS JESZCZE POWIEDZIEC DZIECIAKU TO POCZYTAJ KSIAZKI MOZE CZEGOS SIE NAUCZYSZ O PRAWIE RUCHU DROGOWEGO...

#26 ~jagoda~

~jagoda~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 21:03:43

na leczenie to już chyba za późno:) Burak miastowy, a chlebek z wiochy smakuje baranie???

#27 ~wieśniak~

~wieśniak~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 21:12:28

Wy w mieście to dopiero macie świeże powietrze. Ty mądralo wyjedź z miasta, bo Ci te spaliny łeb zanieczyściły;)

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 21:17:07

Ooo jaki mądry. Powinieneś wiersze pisać :)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 21:27:19

na leczenie to już chyba za późno:) Burak miastowy, a chlebek z wiochy smakuje baranie???

Jestem zakochany w swoim mieście, a jak wiesz na miłość nie ma lekarstwa :)

A na wiejski chlebek kładę lagę. Mamy tu świetny chleb z piekarni PSS Społem. 

Zdaje się że baran rodzaju męskiego to tryk. Zapytam więc czy twój tryk pracuje może w mieście? :)

#30 ~Posiadacz Chryslera~

~Posiadacz Chryslera~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 21:31:54

Panie Redaktorze to Chrysler nie chev ;)

#31 ~Pan SŁownik~

~Pan SŁownik~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 21:37:52

Stare pryki do autobusu a nie za kiere!!! Jeżdżom takie kapeluszniki jak by im trujka nie wskakiwała i hamują jak by ducha zobaczyli na pustej drodze!!! Mam golfa IV po tuningu profeska ledy, rura pszelot i zwienkszona moc czipem, do tego alusy i laczki 245 szerokość!!! Jak mijam takich ramoli we fordach czy fiatach to im szpachla zlatuje na aswald. Trombiom na mnie ale mam ich gdzieś. Nie majom potskoku do mojego golfa. Pozdro 600V Źomale

Widać ze kierowca golfa:))) I pewnie jesteś ze wsi i nie masz słownika w domu, 
PS. Wyrazy podkreślone na czerwono  są błędnie napisane

#32 ~jola lojalna~

~jola lojalna~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 21:38:23

wypadek był za rondem , ewidentnie dziadka wina.

Pozdrawiam

#33 ~rk~

~rk~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 21:46:23

Dodam tylko że rejestracja to GSL. Powinien teraz zapłacić za sprzątanie terenu miejskiego który zanieczyścił. 

Zamilcz kretynie!!!!!Czy to ważne jaka rejestracja? deb***u pisz na temat a nie tylko GSL GS ZK itp.Nie masz pomysłu na lepszy komentarz to zamilcz!!!!

#34 Grzegorz

Grzegorz

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1199 postów

Napisano 07 marzec 2014 - 21:51:15

Ja na filmiku nie widzę żadnego chevroleta redaktorze.

Fakt. ;)

Przecież ten chłopak po opuszczeniu ronda nie zdążył nawet 50 rozwiąć, bo rondo tam tak małe, że trzeba  do 20km/h zwolnić by je pokonać, a zniszczenia jakie ma auto to nawet i przy 50 km/h powstają.

Jeśli jechał prosto przez rondo, to nawet zwalniać przed nim i na nim nie musiał.

Jest tak skonstruowane, że płynnie się przez nie przejeżdża, ale warunek, z dołu. :D

#35 ~kong~

~kong~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 22:07:31

czym się chwalisz stara obora ja bym już w takiego golfa nie wsiadł siara jezdzic taka padaczka ja tam wole swojego 2 letniego forda co 90 km

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 23:04:29

Trzeba być tępym,przybitym w pustą czaszkę kretynem z Dupska by w ogóle pomyśleć o wyższości z powodu  mieszkania w Dupsku-sypiącym się i brudnym burdelu gdzie władza was dyma jak chce,co chwilę podnosi podatki i opłaty za wszystko.Taki tępy,przybity w pustą czaszkę Dupszczanin z bolącą dupą wyje z niemocy i przez łzy pisze brednie o GSL,zazdroszcząc nam,mieszkańcom wsi przestronnych domów i czystego powietrza.

Wiem,wiem tępi Dupszczanie.Nigdy się tu na forum nie przyznacie ale w duchu szlag was trafia z zazdrości.I nie pisze tu o wszystkich mieszkańcach Słupska,tylko o Dupszczanach nie mających do napisania nic lepszego niż:pewnie to GSL.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 23:20:37

PRAWDA JEST JEDNA GOSCIU GADASZ NA GSL A TAK NAPRAWDE TO NAJWIECEJ TYCH POJEBA..... MIASTOWYCH UCZESTNICZY W WYPADKACH BO MYSLA ZE SA MISTRZAMI KIEROWNICY. JEZDZE JUZ 6 LAT PO SLUPSKU NA GSL I NIGDY NAWET NIE OTARLEM AUTA A TO TYLKO DLATEGO ZE UWAZAM NA TAKICH JAK TY CO DUZO GADAJA A MALO ROBIA. OCZYWISCIE ZDARZALY SIE SYTUACJE PRAWIE PODBRAMKOWE ALE JAK WIDAC JEZDZE CZUJNIE ZEBY TAKI FRAJER NA GS NIE MUSIAŁ MI PLACIC Z OC. DZIEKUJE ZA UWAGE I JAK CHCESZ COS JESZCZE POWIEDZIEC DZIECIAKU TO POCZYTAJ KSIAZKI MOZE CZEGOS SIE NAUCZYSZ O PRAWIE RUCHU DROGOWEGO...

nie musisz pisać, żeś gsl - widać to buraku po tym jak piszesz wielkimi literami.

a ci o których piszesz, że miastowi, to taka sama wiocha jak ty, najechali miasto jak pgr-y polikwidowali

Od kiedy 3-go maja dochodzi do Wiatracznej? Tak zawsze było? ;)

tak. zawsze

No jak to kto zawinił ? Młody gówniarz, który gnał na złamanie karku, przekraczając znacznie prędkość obowiązującą w terenie zabudowanym.

teoretycznie piszesz głupoty, ale sam w praktyce, mało nie w**ałem się pod deb***a wyjeżdżając z Jaracza obok zus-u widocznośc jest tam dobrze ponad 50m. sprawdziłem nie ma nic, więc jedynka i ruszam w tym momencie wyskakuje fura na jakieś 180km/h pisnęły tylko opony, zarzuciło lekko i pognał dalej, poł metra dalej i by się we mnie wbił. dodam, że za mną stała psiarnia, pomyślałem tylko, że jak się do mnie przy**olą, to pójdę do sądu, ale widać uznali, że nie mogła być moja wina, za nim też nie pojechali, bo nawet nie mieli szans. Więc czyja wina wtedy była?

Przy prędkości 50 km/godz. nie byłoby takich zniszczeń starego truchła Reno, które teraz nadaję się wyłącznie na puszki do konserw. I co z tego, że miał pierwszetwo, jak znalazł się w szpitalu.

Policja powinna wyliczyć prędkość i ukarać mandatem, a także punktami karnymi.

Trzeba mieć wyobraźnię. W wieku 18 lat jej brakuje. Prawo jazdy powinni otrzymywać osoby po 25 roku życia.

obecnie samochody tak robią, że przy 10km/h można zrobić sobie niezły bałagan, ale tu masz rację, takie bagno, to musiało być ostro pod nogą. Za to nie masz racji co do wieku, jeżdżę od 17roku ("jeżdżę", a nie "mam prawo jazdy") i przez ponad 30 lat i kilkaset tys km nie miałem żadnego wypadku

na filmie widać, że to nie było na rondzie :)j
mi wygląda tak, jakby renault jechało za szybko, ale jednak był na pierszeństwie - więc każdy tutaj ma coś na sumieniu..

moim zdaniem, może się mylę - w tym wypadku nawet jakby renówka grzała 150km/h to widoczność jest tam na tyle dobra (daleka), że wina leży po stronie podporządkowanego.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 23:27:22

Trzeba być tępym,przybitym w pustą czaszkę kretynem z Dupska by w ogóle pomyśleć o wyższości z powodu  mieszkania w Dupsku-sypiącym się i brudnym burdelu gdzie władza was dyma jak chce,co chwilę podnosi podatki i opłaty za wszystko.Taki tępy,przybity w pustą czaszkę Dupszczanin z bolącą dupą wyje z niemocy i przez łzy pisze brednie o GSL,zazdroszcząc nam,mieszkańcom wsi przestronnych domów i czystego powietrza.

Wiem,wiem tępi Dupszczanie.Nigdy się tu na forum nie przyznacie ale w duchu szlag was trafia z zazdrości.I nie pisze tu o wszystkich mieszkańcach Słupska,tylko o Dupszczanach nie mających do napisania nic lepszego niż:pewnie to GSL.

pewnie masz rację, ale prawda jest taka, że jak jeżdżę, a dosyć dużo jeżdżę, to 8/10 "dziwnych" sytuacji na drodze to gsl (ale kto tam za kierownicą siedzi? może burak z miasta co się na wiosce zarejestrował.) a z kolei w gs-ach, to też duża część buraków ze wsi, tak że rejestracja rejestracją, a za kierownicami połowa to buraki nieistotne skąd (zresztą popularne "wieśniak" odnosi się do zachowania, a nie do pochodzenia)

#39 ~bmw~

~bmw~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 00:54:01

te reno jest z miasta , bo dopiero je kupił gdzieś z wioski za marne pieniądze a mieszka gdzieś na koszalińskiej .,to wreszcie miastowy czy wioskowy ,bo nie wiem co teraz pisać

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 05:26:53

a gdzie takowe chleby jeszcze pieką? co teraz jest na wsi??? unia WAM płaci za to byście nic nie siali tylko wykę po 200zł/hektar, a Wy idioci sami później kupjecie w marketach ten WASZ WIEJSKI CHLEB z mrożonek co ma gwarancję 10lat.

Sklepy na wsiach się zaopatrują w marketach odsprzedając towar marketowy 3 x drożej.

Masz te swoją wiochę, na wsi to tylko można dobrze podupczyć wiejskie dziołchy i sztachetą w baniak dostać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek, ulica

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych