Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wyniki wyborów

wybory Lębork

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 10:15:44

Ja też pracuję w ratuszu i nie zauważyłam by nasz burmistrz zachowywał się nerwowo, Jest skupiony i ciężko pracuje, bo oprócz kampanii ma w dalszym ciągu na głowie sprawy naszego miasta. Drodzy fani jego kontrkandydatki,czy możecie przestać się podszywać pod ludzi z ratusza? Idźcie pobiegać trochę się odstresować i zostawić w spokoju ludzi, którzy ciężko pracują. Dziękuję za uwagę.

Na głowie to on ma kudły. Żadnych spraw miasta nie rozwiązuje tylko zabiega aby jemu i synalkowi było wygodnie i aby przypodobać się Szarej. gdyby rozwiązywał sprawy miasta, to nie byłoby ono takie zdziadziałe. Ludzie by nie wyjeżdżali tabunami.

#22 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 10:16:16

Ja też pracuję w ratuszu i nie zauważyłam by nasz burmistrz zachowywał się nerwowo, Jest skupiony i ciężko pracuje, bo oprócz kampanii ma w dalszym ciągu na głowie sprawy naszego miasta. Drodzy fani jego kontrkandydatki,czy możecie przestać się podszywać pod ludzi z ratusza? Idźcie pobiegać trochę się odstresować i zostawić w spokoju ludzi, którzy ciężko pracują. Dziękuję za uwagę.

Na głowie to on ma kudły. Żadnych spraw miasta nie rozwiązuje tylko zabiega aby jemu i synalkowi było wygodnie i aby przypodobać się Szarej. gdyby rozwiązywał sprawy miasta, to nie byłoby ono takie zdziadziałe. Ludzie by nie wyjeżdżali tabunami.

#23 ~Adam R.~

~Adam R.~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 08:35:21

Dziennikarz, a taki nieobiektywny.Brzydko.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 22:57:13

hahahahahahhahahah = serio to piszesz? Przecież to głosowanie na stagnacje i nic więcej. :(

jest dobrze , stary burmistrz , nowa starosta - rozum w mieście nie zginął :) :)

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 23:01:01

"Ja też pracuję w ratuszu i nie zauważyłam by nasz burmistrz zachowywał się nerwowo, Jest skupiony i ciężko pracuje, bo oprócz kampanii ma w dalszym ciągu na głowie sprawy naszego miasta. Drodzy fani jego kontrkandydatki,czy możecie przestać się podszywać pod ludzi z ratusza? Idźcie pobiegać trochę się odstresować i zostawić w spokoju ludzi, którzy ciężko pracują. Dziękuję za uwagę."

A TO KOMENTARZ DODANY PO PRACY CZY JEDEN Z OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH? ? 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 16:47:06

Druga jest turą szansy. Teraz powinna być turą zmiany. Liczę że wygra te wybory Pani B. Zadowoli mnie każdy kto nie będzie od Pana Namyslaka.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 19:01:04

Słusznie poruszony temat. Nie wchodzę w mieszkania ale budynek po banku i caly ten zakup to jakiś słaby zart. Nie piszcie o bibliotece bo to bawi.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 19:01:31

Słusznie poruszony temat. Nie wchodzę w mieszkania ale budynek po banku i caly ten zakup to jakiś słaby zart. Nie piszcie o bibliotece bo to bawi.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 19:04:33

Zmiana władzy jest potrzebna. Wole sklepikarke niż czlowieka który ma nas gdzies.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 22:49:07

Trzymam kciuki za Panią Bożene. Wyborca, nie urzędas piszący komentarze...

#31 ~yoozwa~

~yoozwa~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2018 - 23:01:56

no i wygrał , i to wysoko .

Gratulacje.

#32 ~Rita~

~Rita~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 07:40:12

Frekwencja paskudna, jak to zwykle bywa przy dogrywkach. 4lata temu pięknemu Maciejowi nie udało się wygrać ,w tym roku debatującej Bożence. Wystawcie za 5 lat kogoś kto nie  krzyczy i nie opluwa rządzących to może wygra.

#33 ~yoozwa~

~yoozwa~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 07:58:08

gdyby Bożenki nie kojarzono z Maciusiem , tym właśnie , może miałaby szanse :P

#34 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 09:32:48

Wygrał Namyślak, przegrał Lębork, Gdyby wygrała Pobłocka Lębork też by przegrał. Niestety. To smutne ,że takie miasto nie potrafi wysupłać ze swoich mieszkańców dobrego kandydata na burmistrza. pozwala na wygrywanie miernotom bez wiedzy, wizji i klasy.

#35 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 11:28:21

Ma,m tego dosyć. Pracuję w ratuszu i od poniedziałku muszę wysłuchiwać, że z naszej winy burmistrz nie wygrał w pierwszej turze.. Namyślak z synalkiem chodzą po korytarzach i wszystkich opieprzają. Co to jaj jego sługa jestem?

Ma,m tego dosyć. Pracuję w ratuszu i od poniedziałku muszę wysłuchiwać, że z naszej winy burmistrz nie wygrał w pierwszej turze.. Namyślak z synalkiem chodzą po korytarzach i wszystkich opieprzają. Co to jaj jego sługa jestem?

a kim innym

#36 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 11:31:08

i znowu ten ................ będzie rządził w naszym mieście

#37 ~Miss klepsydry~

~Miss klepsydry~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 15:08:24

Wygrał Namyślak, przegrał Lębork, Gdyby wygrała Pobłocka Lębork też by przegrał. Niestety. To smutne ,że takie miasto nie potrafi wysupłać ze swoich mieszkańców dobrego kandydata na burmistrza. pozwala na wygrywanie miernotom bez wiedzy, wizji i klasy.

Pobłocka na birmistrza to jal wół do larety. Ja Miss marchewki i cebuli może być na takim stanwisku. Poyebane.

#38 ~Miss klepsydry~

~Miss klepsydry~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 15:08:54

Pobłocka na birmistrza to jal wół do larety. Ja Miss marchewki i cebuli może być na takim stanwisku. Poyebane.

#39 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3743 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 14:02:39

Jak zwykle parlamentarzyści z ludem wygrali zawody :P

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, Lębork

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych