Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wynajem sali szkoleniowej we Wrocławiu

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 mariakow

mariakow

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 luty 2018 - 13:08:58

Jeśli chodzi o szkolenia i rezerwację sali, to często jest problem z tłumaczeniami - zależy od konferencji/wydarzenia. Ja korzystam z usług junique i jestem bardzo zadowolony. Jeśli ktoś potrzebuje profesjonalnej firmy, która zrealizuje tłumaczenia ustne w wielu językach to mogę ich z czystym sumieniem zarekomendować.

#22 annnnnnnaaa

annnnnnnaaa

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 13:04:04

Ja ostatnio wynajmowałam salę w hiltonie. Profesjonalna obsługa, sale zadbane z dobrym nagłośnieniem, zdecydowanie warta polecenia.

#23 baritek

baritek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 29 maj 2018 - 14:24:33

Zdecydowanie jest w czym wybierać. Teraz sala szkoleniowa to nieodłączny element prowadzenia biznesu, a niestety niewiele firm posiada u siebie takie miejsce, gdzie można zorganizować choćby jakieś większe warsztaty czy profesjonalne szkolenie. Moja firma jakiś czas temu pierwszy raz skorzystała z usług firmy zewnętrznej i po rozpoznaniu rynku padło na te sale w Warszawie *** - moim zdaniem wybór był dobry, zwłaszcza, że mogły odbywać się dwa malutkie szkolenia jednocześnie i nikt nikomu nie przeszkadzał. Choć podobno są tam też większe sale przygotowane na większą ilość uczestników, ale akurat nam taka nie była potrzebna, przynajmniej tym razem. Możliwe, ze za jakiś czas będzie też okazja, żebyśmy przetestowali te większe sale, ale póki co małe też spisują się całkiem nieźle :)

#24 bednaruk

bednaruk

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 30 maj 2018 - 15:41:28

Myślę, że przydadzą mi się to porady :) Dzięki wielkie, na pewno skorzystam :)

#25 Corrie

Corrie

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 06:50:05

A może byście chcieli skorzystać z agencji, która kompleksowo załatwi wszystko zwiazane z imprezą? Organizacja imprez firmowych w Warszawie zajmuje sie agencja event concept. Swoje biura maja w Warszawie, Katowicach i Sopocie. Aranżują bardzo fajne eventy. Ludzie wracąją z nich bardzo zadowoleni.

#26 ~Jadwigga~

~Jadwigga~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 12:58:23

Moim zdaniem warto popytać znajomych z innych firm. Ja tak znalazłam Hotel Brochów. Fajna sala konferencyjna, dobre jedzenie i zaplecze hotelowe. Trochę na uboczu, ale z dobrym dojazdem.

#27 ~Andzia~

~Andzia~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 17:17:15

Byłam w Hotelu Brochów i mam mieszane uczucia. Niby wystrój fajny, obsługa średnio miła a jedzenie mogło by być lepsze, ale rzecz gustu. Ja chyba wybrałabym inne miejsce.

#28 ~Lucja~

~Lucja~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 09:28:35

Ja organizowałam w tym hotelu wesele. Wszystko bardzo mi odpowiadało. Catering zamówiliśmy na miejscu i nikt nie narzekał.

#29 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 08:34:05

Sala szkoleniowa Hotelu Brochów bardzo w porządku, co do pokoi hotelowych to się nie wypowiem bo nie korzystałem. Restauracja serwuje pyszne jedzenie.

#30 ~leon~

~leon~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 14:01:42

Jak dla mnie hotel Brochów jest ok na konferencję, ja jednak wybrałbym coś bliżej centrum.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych