Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wynajem autobusów/autokarów na wesele

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kortes~

~kortes~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 06:16:04

Sprawdzona firma transportowa, w której mają naprawdę porządną flotę i w której wszystko ogarniecie - dar-trans.pl

A ogólnie pod takie przypadki radzę wyłącznie takich wykonawców, którzy powinni wam zapewnić, dużą różnicę. Chodzi m.in. o jakość zapewnionej floty. 

#42 ~mandoggs~

~mandoggs~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 15:32:11

Bezpieczne autokary do przewozu dzieci na zieloną szkołę wynajęliśmy w firmie  autokary-katowice .com.pl gdzie zwracają uwagę na kwestie bezpieczeństwa. 

#43 ~sortes~

~sortes~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 06:15:53

Zdecydowanie polecam ten kierunek - Dar-trans.

Korzystaliśmy z busa i z autokaru.

Za każdym razem wszystko było w najlepszym porządku.

Ogarnęliśmy te tematy bez konsekwencji.

Ale oczywiście - to wszystko wymaga odpowiedniej organizacji. 

#44 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 10:05:47

Jeśli chodzi o wyjazdy autokarowe w podkarpackim to mogę polecić pana  z busy-bieszczady.pl , kierowca z kulturą i jeszcze potrafił doradzić jak i co zorganizować.

#45 ~Inna~

~Inna~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 10:44:47

Zapraszam do współpracy! Miła obsługa i rzetelne wykonywanie usług!

MK-2

tel. 22 215 41 83

#46 IGN123

IGN123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 23:15:10

Ja sam wynajmowałem autokar na wesele od tej firmy: http://www.autobuswynajem.pl/flota.php Kierowca stawił się o umówionej porze w wyznaczonym miejscu punktualnie, autokar wyglądał dokładnie tak jak na zdjęciach. Wszyscy goście w komfortowych warunkach zostali przewiezieni pod salę weselną.

#47 ~Katy~

~Katy~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 21:40:18

Jestem akurat dość na bieżąco, bo ostatnio szukałam autokaru na wesele przyjaciółki. Zarezerwowaliśmy autokary z ComfortClass, dobra cena, a autokary bezpieczne i komfortowe. 

#48 ~Eryk~

~Eryk~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 15:35:01

Witam, na wesele dzieci wynajmowaliśmy VIP limuzyny.

Moim zdaniem nie ma co oszczędzać na takich rzeczach, co nie oznacza też, że należy przepłacać, ale z ceną zawsze musi iść jakość.Tego przewoźnika mamy akurat sprawdzonego. Wynajmowaliśmy busy na wesela trójki naszych dzieci, wynajmowali też inni z naszej rodziny i znajomych. Za każdym razem usługa na medal.

#49 matriks

matriks

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 01 maj 2019 - 14:18:43

We Wrocławiu działa ta firma; http://wroclaw.nawrocki.info.pl/

Zapoznajcie się z ich ofertą. Oferują przewóz osób na różne uroczystości rodzinne czy zupełnie innych celach. Autobusy mają nowoczesne, dobrze wyposażone, z wifi. Generalnie komfortowo :) 

#50 Olivvia2

Olivvia2

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 04 maj 2019 - 11:18:16

Ciekawe propozycje od Was tutaj płyną. Jestem przed Weselem dlatego jest to dla mnie korzystne.

#51 ~bandziarnik~

~bandziarnik~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 09:01:00

Jeśli szukasz sprawdzonych autobusów w dobrym standardzie i cenie to sprawdź ofertę firmy autokary-katowice. com. pl zatrudniają przyjaznych kierowców. 

#52 Olek

Olek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 14:26:29

Ja ostatnio korzystałem z: https://www.fabisiakprzewozy.pl/

Organizowaliśmy kawalerski na drugim końcu Polski i Fabisiak dał radę z nami  :P  :P  przewóz na najwyższym poziomie, kierowcy mega mili i życzyli nam udanej imprezy (choć zaczęliśmy ją już w autokarze  :D)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych