Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wynajem autobusów/autokarów na wesele

52 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kuber~

~kuber~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 15:59:04

U nas to akurat był kawał drogi - bo transport aż z Warszawy, ale firma sprawdziła się znakomicie - nazywają się Dar-trans. Najmowaliśmy ISUZU Turquoise na 28 osób. Wygodne auto, dosyć ciche, droga poszła sprawnie pomimo znacznej odległości - i co dla nas kluczowe, wszystko odbyło się punktualnie, o co wcale nie jest tak łatwo przy wielu firmach transportowych.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 12:52:36

Fakt, że trochę km było do przejechania, ale nie żałowaliśmy.

Fakt jest taki, że jesteś opłaconym cwelem nie mającym co robić tylko spamujesz na forach gównem. Taką dziwką jesteś po prostu.

#23 ~Rafas~

~Rafas~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 11:55:54

sankros.pl Jak dla mnie jest to świetny wybór. Wynajem autobsów w Krosno, na naprawdę wysokim poziomie. 

#24 Raffaello

Raffaello

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 15:21:41

Ja korzystałem z usług firmy http://www.przewozosob.waw.pl/ którą mogę polecić z czystym sumieniem.  :)

#25 vianooo

vianooo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 10:12:54

Moje miasto rodzinne to Kraków a przyszła żona jest ze Słupska i stwierdziliśmy aby nikt nie był pokrzywdzony wesele zrobimy w połowie drogi :) W okolicach Kutna/Łodzi mamy zarezerwowany lokal. Wesele będzie nie duże dlatego też aby ograniczyć nieco koszty zdecydowałem się na wynajem busów w Krakowie u nich: http://www.m-bus.com.pl z kolei rodzina narzeczonej jest troszkę większa i szukamy jakiś autokarów na 30-40 miejsc ze Słupska lub okolic. Może ktoś coś poleci? Obdzwoniłem kilku przewoźników i na lipiec 2017 wszystko mają zajęte.

#26 ~kosaks~

~kosaks~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 07:05:41

Dar-trans polecam. To była znaczna trasa, goście weselny, kawał drogi, a jednak wszystko zorganizowane perfekcyjnie. Najważniejsze, że auto zadziałało niezawodnie, nie sprawiło żadnych problemów, a flotę mają naprawdę w porządku. Oczywiście przed podpisaniem umowy sprawdźcie sobie autokar, który wynajmujecie. Ale niespodzianek nie będzie - korzystaliśmy z ich aut przy innych okazjach i zawsze było ok. 

#27 erwin67

erwin67

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 16:55:23

Ja kilka razy korzystałem z usług firmy http://www.viva-bus.com.pl/ - mają luksusowe autokary i oferują transport na terenie kraju i zagranicy. Poza tym mają doświadczonych, miłych kierowców i co ważne przystępne ceny.

#28 monikabert90

monikabert90

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 11:20:19

A może lepiej skorzystać z wypożyczenia kilku busów? Goście mogą mieszkać w różnych miejscach, wtedy można byłoby ich podzielić na "grupki".. Dużą flotę busów i oddziały w całej Polsce ma na przykład firma Kangoor, na ich stronie jest też cennik, więc od razu będziecie wiedzieli ile to kosztuje ;)

#29 weronikamazurek

weronikamazurek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 12:13:11

Moja siostra w zeszłym roku przy organizacji wesela wynajęła niedrogo autokar ze strony https://www.buslead.pl/ Można tam znaleźć firmy transportowe, które posiadają różnego rodzaju autobusy i minibusy :)

#30 Karollek

Karollek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 13:04:56

A przynajmniej w każdym większym mieście. Niektóre firmy zajmują się tylko wynajmowaniem dużych pojazdów, a niektóre firmy w swojej flocie posiadają różne rodzaje pojazdów. Ważne żebyście wiedzieli na jaką trasę będzie Wam potrzebny pojazd oraz na ile osób. Wynajem autokarów oraz wynajem busów - to dwie usługi, które najczęściej można spotkać w jednej firmie.

#31 ~juder~

~juder~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 09:49:43

Dar-trans, zdecydowanie polecam. Zapewnili transport z Wawy, kawał drogi, ale przynajmniej rzeczywiście autokar pierwsza klasa, w bardzo dobrym stanie, czysty, dotarcie na miejsce na czas. Tak więc akurat z naszego punktu widzenia - wszystko zdecydowanie na plus. Transport po prostu miał nie zepsuć ogólnie całej imprezy i takie zadanie właśnie spełnił. 

#32 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 10:39:56

Mogę Wam polecić wynajem autobusów Pruszków przewozy-autokarowe24. Wynajmowaliśmy dla naszej dużej rodziny przy okazji naszego wesela. Wszyscy dotarli na czas.

#33 Rafi80

Rafi80

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 17:25:52

My wynajmowaliśmy autokar na wesele od firmy z Żyrardowa, obsługują całą Polskę - Emka Trans. Cennik mają dobry i porządnych kierowców, do tego autokary w dobrym stanie technicznym. Firma terminowa, u nas ogólnie spisali się na medal. 

#34 HighIT

HighIT

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 15:35:31

Nowakegarage - http://nowakegarage.com.pl/. Lokalna wypożyczalnia z międzyborowa, ale daje rade ;)

#35 Franek.74

Franek.74

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 22:40:12

Uczciwa firma wynajmująca autokary na tego typu imprezy to www.adamkabus.pl.

Korzystałem z ich usług i muszę przyznać, że usługa spełniona na najwyższym poziomie. Wysoka kultura osobista kierowcy i dbałość o najmniejszy detal przy wykonywaniu zlecenia.

#36 ~Mieczysławika~

~Mieczysławika~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 12:11:32

Właśnie jeżeli chodzi o warszawę i okolice to jak najbardziej kilku sprawdzonych fachowców jest. Mogę chociażby zwrócić uwagę na firmę Nat-Mat. Mają różnorodne autobusy i busiki, dobrze wyposażone, nowoczesne, komfortowe, tak więc nawet dłuższa podróż po prostu nie jest problemem. Człowiek w trakcie podróży się nie męczy, a to przecież mega ważne jest.

#37 JoannaKowalewska

JoannaKowalewska

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 01 luty 2018 - 09:48:01

Jeśli na wesele to tylko od http://www.autokarwarszawa.pl/ mają bardzo pojemne autokary dzięki czemu mogą zabrać naprawdę sporo gości.

#38 ~Maronikk~

~Maronikk~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 11:47:04

Właśnie mogę potwierdzić jakość współpracy z firmą Nat-Mat (wspomniana w poście wyżej). Na imprezę z firmy wynajęliśmy autokar. W sumie 25 osób. Pan kierowca terminowy i uprzejmy, sam autokar sprawny, czysty, pachnący, wygodny. Sama podróż to potwiedziła, że firma podchodzi do swojej pracy po prostu poważnie.

#39 ~majko~

~majko~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 07:15:16

Coś takiego dostaniecie w Dar-trans. Mają bogatą flotę, tam jedynie pojawia się kwestia dopasowania odpowiedniego auta i to wszystko. Generalnie - ceny w porządku, umowa również. Najlepiej podjechać, zobaczyć i umówić się na konkretne auto. No i oczywiście - sprawdzajcie samochód, który otrzymujecie, chociaż nam się jeszcze nie zdarzyło, żeby miał on jakieś wady. 

#40 ~nica72~

~nica72~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 00:08:22

Polecam interbus.szczecin.pl maja farną ofertę busów, była by to dobra alternatywa, i znacznie tańsza w porównaniu do autokarów. My tak zrobiliśmy, a i goście też bardzo zadowoleni bo komfortowo. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych