Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wynajem autobusów/autokarów na wesele

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~peter~~

~~peter~~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 17:04:55

Jak w temacie. Orientuje się ktoś w tej kwestii. Natenczas wiem, że PKS bierze 3,20 za kilometr. Jaki inni przewoźnicy?

#2 ~~Piotr~~

~~Piotr~~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2009 - 18:35:32

Witam, sam szukam przewoznika. Z tego co sie orientuje to slupski PKS nie swiadczy usług wynajmu autokarow w soboty i niedziele??? A skad masz takie info?? Pozdrawiam

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2009 - 06:29:37

MZK po mieście bierze jakiś ryczałt. Pięć lat temu było to chyba 70zł za dwie godziny. Wtedy była to bardzo przyzwoita stawka. I nie robili żadnego problemu z tym, że to była sobota.
...
o rrrany... To już pięć lat... :lol:

#4 ~~Piotr~~

~~Piotr~~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2009 - 08:38:00

A czy wiesz moze cos o przewozach pomiedzi ustka a slupskiem???

#5 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 15:15:03

Jak w temacie. Orientuje się ktoś w tej kwestii. Natenczas wiem, że PKS bierze 3,20 za kilometr. Jaki inni przewoźnicy?

Proponuje MK-2 Obsługa Komunikacji Autobusowej.Oferują wynajem busów i autokarów z bogatym wyposażeniem po przystępnej cenie w przewozach krajowych i międzynarodowych. Przyjemnie się jechało wynajętym autokarem a proponują naprawdę atrakcyjne ceny. POLECAM!

http://www.mk2.com.pl/o_firmie.html

#6 ~etransbus~

~etransbus~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2010 - 10:36:34

Portal eTransBus to miejsce skupiające firmy świadczące przewóz osób, jak i szeroko rozumianą branże turystyczną - poszukującą takich usług.

Na stronie www.etransbus.pl znajdziemy kompendium wiedzy z zakresu przewozów okazjonalnych. Dowiemy się w jaki sposób są ustalane ceny wynajmu autobusów/busów przez firmy transportowe, znajdziemy informacje o kilku tysiącach firm transportowych z całej Polski, a także niezbędną wiedzę przed wyjazdem autobusem w trasę. Firmy transportowe mają dostęp do szerokiej bazy najblizszych serwisów autobusów, firm specjalizujących się w holowaniu pojazdów i Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów.

Na witrynie etransbus możemy również podzielić się własnymi uwagami na temat transportu autobusowego w turystyce poprzez udział w forum. Także opcja zamieszczania ogłoszeń stwarza przed nami mozliwość zapytania o wynajem autobusu, znalezienia pracy jako kierowca autobusu, czy też wielu innych tematów związanych z transportem autobusowym w turystyce.
Przewoźnik natomiast poprzez ogłoszenia ma mozliwość zareklamowania swoich usług, sprzedaży autobusu, zatrudnienia kierowcy.

Wybierając Giełdę Wynajmu Autobusów e-TransBus.eu możemy automatycznie wynająć autobus, autokar, busa przyjednoczesnym skorzystaiu z porównywarki cen i skalkulowaniu całkowitego kosztu przejazdu z punktu A do punktu B z dowolnym przewoźnikiem z naszego miasta/województwa. Z drugiej strony przewoźnik/firma transporotwa może wystawić swój autobus na giełdzie e-TransBus i z korzyścią dla swojej firmy zwiększyć ilość jazd.

Serdecznie zapraszamy www.e-transbus.eu/pl

#7 ~GoBus.pl~

~GoBus.pl~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 02:06:57

... niedozwolona reklama

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 03 marzec 2012 - 23:48:04

#8 ~busomat.pl~

~busomat.pl~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 13:11:55

... niedozwolona reklama

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 03 marzec 2012 - 23:47:48

#9 ~czuwak~

~czuwak~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 12:08:08

Odsyłam was tutaj - usługi transportowe - wynajem busów
W porównaniu cenowym wypadli przyzwoicie.

#10 ~rokilka~

~rokilka~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 09:01:58

ja polecam autokary z Manifold - są naprawdę luksusowe a do tego kontakt z firmą jest bardzo miły i bezproblemowy. ceny też ok, naprawdę konkurencyjne

#11 ~szewilka~

~szewilka~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 11:11:29

ja polecam autokary z Manifold - są naprawdę luksusowe a do tego kontakt z firmą jest bardzo miły i bezproblemowy. ceny też ok, naprawdę konkurencyjne

ja korzystałam z nich jak potrzebowałam przewieźć gości po chrzcinach z kościoła na imprezę :) bardzo dobrze wspominam pana kierowcę, który był bardzo cierpliwy i bardzo grzeczny :)

#12 ~trycja~

~trycja~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 16:17:37

ja korzystałam z nich jak potrzebowałam przewieźć gości po chrzcinach z kościoła na imprezę :) bardzo dobrze wspominam pana kierowcę, który był bardzo cierpliwy i bardzo grzeczny :)

hehe no to fajnie, ja własnie szukam autokaru dla gości :)

#13 ~Terina~

~Terina~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 14:05:50

no to myślę, że w takiej sytuacji Manifold świetnie się sprawdzi, tylko będziesz musiała wcześniej się umówić, żeby mieć na pewno termin zaklepany :)

#14 ~floksta~

~floksta~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 14:33:09

no to myślę, że w takiej sytuacji Manifold świetnie się sprawdzi, tylko będziesz musiała wcześniej się umówić, żeby mieć na pewno termin zaklepany :)

a wiesz, ile wcześniej trzeba u nich rezerwować termin?

#15 ~magnat-czekoladowy~

~magnat-czekoladowy~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 11:14:26

a nie wystarczy na stronie zarezerwować po prostu?

#16 ~SGS~

~SGS~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 11:33:14

SGS-Travel

Zapraszamy!

+48 507-27-77-75

+48 512-21-09-90

#17 KrzysztofAkord

KrzysztofAkord

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 07:39:20

Ja osobiście polecam firmę AutokaryAkord. Naprawdę solidna i profesjonalna firma, która dba o punktualność, komfort i bezpieczeństwo klienta. Odwiedź stronę już dziś http://www.autokaryakord.pl/ i dobierz ofertę dla siebie.

#18 ~gasteks~

~gasteks~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 13:02:00

Dar-trans z Warszawy, przynajmniej o ile chodzi o tą okolicę. Firma sprawdzona, profesjonalna, z porządnymi samochodami. Ale to najlepiej już oceńcie samodzielnie na miejscu.

#19 ~kajateks~

~kajateks~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 09:49:50

Przedmówco - potwierdzam. Transportowali nam gości na wesele. Było ok. Dobre samochody mają, ceny normalne, o wszystko bardzo łatwo można się dogadać - ale to już sami rozmawiajcie.

#20 ~akadakes~

~akadakes~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2015 - 09:33:25

A jakie stawki można wiedzieć? I za które konkretnie auto tzn. autokar? To jest zawsze stała stawka od kilometra w zależności od danego pojazdu?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych