Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wyjazd na wakacje - co z psem?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 monikabert90

monikabert90

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 18:16:37

Witam Was serdecznie.

Właśnie zaczęły się wakacje i wielu z nas pewnie pojedzie na jakiś urlop. Moje pytanie, co robicie na ten czas ze swoimi zwierzakami, np. psami? Korzystaliście może kiedyś z usług hoteli dla zwierząt? Ja ostatnio rozglądałam się za takim i znalazłam dobre opinie o pensjonacie dla psów [SPAM]. Słyszeliście może?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 19:37:34

Zawsze zabieramy psiaka ze sobą. Szukamy takiego wypoczynku, gdzie można przyjechać z psem. Dziś nie ma już takiego problemu, jak kiedyś i dużo jest takich miejsc. 

#3 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 21:38:18

Zabieramy psa, lub ściągamy do siebie człona rodziny aby się psem opiekował/a- w hotelu dla psów by się zapłakał , umarłby z głodu- nic by nie jadł :(

Sumienia bym nie  miała :(

Jak się człowiek decyduje na psa, musi wiedzieć co go czeka- taka decyzja winna być dobrze przemyślana , to nie chwilowy  kaprys :ph34r:

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 21:52:53

Zawsze zabieramy psiaka ze sobą. Szukamy takiego wypoczynku, gdzie można przyjechać z psem. Dziś nie ma już takiego problemu, jak kiedyś i dużo jest takich miejsc. 

My też zabieramy psa na wakacje, nawet na wczasy. Pełno jest ogłoszeń w internecie typu "wczasy z psem", korzystamy z nich od zawsze.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 22:12:58

Właśnie zaczęły się wakacje i wielu z nas pewnie pojedzie na jakiś urlop. 

Jak będą mieli za co? :P

#6 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 09 lipiec 2017 - 23:17:16

:excl:      :excl:     :excl:

19598938_1912674198946026_26580139047414

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 19:04:16

przestan srac po wontkach juma. masz schize na punkcie licznika
leki juma, bierz regularnie leki!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 21:20:29

nie jestem zwolennikiem zostawiania zwierzaków w hotelikach, po pierwsze są zazwyczaj dość drogie, po drugie zwierzak bardzo teskni i czuje się porzucony, po trzecie po prostu nie ufam obcym ludziom. W większości miejsc w Polsce już akceptują zwierzęta i można psiaka spokojnie zabrać ze sobą. Za granicę zawsze można kogoś poprosić kogo pies zna żeby się zajął na ten czas.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 10:19:51

temat założony jako pierwszy powielony następnymi ...nieuwaga ? czy celowe działanie ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych