Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wygraj Mercedesa z TVP

121 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~zumi~

~zumi~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 09:24:39

Jeszcze jeden dzień i możecie wygrać super auto..tylko 3 złotówki i samochodzik Wasz.
..dzwoń dzwoń dzwoneczku do TVP..

#42 ~Marek z Marek~

~Marek z Marek~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 11:39:50

fajne rzeczy tu przeczytałem... też zagrałem i co?... i nic... czekam na ten finał. A co ważne wysłałem tylko 3 SMSy, które gwarantują mi udział w konkursie - zgodnie z regulaminem. Według mnie kolejne są zbędne - i nie mam zamiaru nic więcej im wysyłać. Poza tym po trzecim SMSie dotałem potwierdzenie,że gram o Mercedesa takiego i takiego.
i powiem Wam, że słuchając w TV tych reklam to można odnieść wrażenie, że jeden SMS... ale wystarczy się wsłuchać i czar pryska. Jest jak wół powiedziane że SMS z imieniem gwarantuje udział w grze - innej możliwości nie ma - trzeba wysłać imię, by móc grać o samochód - a "gra o samochód" to nie jest to samo co "już gram o samochód"...

tak czy siak, uczucia mam mieszane, choć ten konkurs to pryszcz przy PUSTYM SMSie czy loterii Ery... tam w SMSach nikt nie pisał, że trzeba wysłać kilka tysięcy SMSów by coś wygrać.
Eh.... co za czasy

#43 ~~zenek~~

~~zenek~~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 11:59:45

fajne rzeczy tu przeczytałem... też zagrałem i co?... i nic... czekam na ten finał. A co ważne wysłałem tylko 3 SMSy, które gwarantują mi udział w konkursie - zgodnie z regulaminem. Według mnie kolejne są zbędne - i nie mam zamiaru nic więcej im wysyłać. Poza tym po trzecim SMSie dotałem potwierdzenie,że gram o Mercedesa takiego i takiego.
i powiem Wam, że słuchając w TV tych reklam to można odnieść wrażenie, że jeden SMS... ale wystarczy się wsłuchać i czar pryska. Jest jak wół powiedziane że SMS z imieniem gwarantuje udział w grze - innej możliwości nie ma - trzeba wysłać imię, by móc grać o samochód - a "gra o samochód" to nie jest to samo co "już gram o samochód"...

tak czy siak, uczucia mam mieszane, choć ten konkurs to pryszcz przy PUSTYM SMSie czy loterii Ery... tam w SMSach nikt nie pisał, że trzeba wysłać kilka tysięcy SMSów by coś wygrać.
Eh.... co za czasy

Takie mieszane uczucie miałem tylko jeden raz w życiu..gdy szedłem na pierwsze spotkanie z moją przyszłą teściową.
Taki totolotek..finał taki..straciłem narzeczoną i teściową..

#44 ~komar~

~komar~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 16:24:30

do mnie też dzwonili ale nie zdążyłem odebrać. Po minucie dostalem sms ze probowali się dodzwonić ale im sie nie udalo. Po chwili kolejny sms abym wyslal sms o treści KASA. Po co dzwonili dziś skoro losowanie jest jutro?!?!?

#45 ~wygrany~

~wygrany~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 19:24:26

Nie trudzcie się kochani..jutro wygram merca i będę jeżdził po Miastku!!!
Może wiecie ile biorą za wynajen garażu w naszym miasteczku???
Tak pytam na zaś..gdybym wygrał!!

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 09:20:26

nie wiem do kiedy jest ten konkurs... ale wczoraj o 18 dzwnil do mnie telefon z zastrzezonym nr. po chwili sms z informacja ze dzwonili z TVP w sprawie meredesa. Nie wiem czy wczoraj bylo losowanie jakies nagrody jak tak to sie potne!!

#47 ~~tom~~

~~tom~~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 09:34:47

nie wiem do kiedy jest ten konkurs... ale wczoraj o 18 dzwnil do mnie telefon z zastrzezonym nr. po chwili sms z informacja ze dzwonili z TVP w sprawie meredesa. Nie wiem czy wczoraj bylo losowanie jakies nagrody jak tak to sie potne!!

Do każdego dzwonili i chyba mało kto zdążył odebrać. Rozstrzygnięcie konkursu jest dziś.

#48 ~Leirbag~

~Leirbag~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 09:45:04

Przeczytaleś chociaż regulamin ? Tam jak wół napisane, że konkurs trwa do 31 maja. Jak wół napisane, że będzie kilka sms-ów na które musisz odpowiedzieć. Wpierw się czyta, chyba że się nie grzeszy inteligencją

#49 ~mmmm~

~mmmm~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 09:48:45

Przeczytaleś chociaż regulamin ? Tam jak wół napisane, że konkurs trwa do 31 maja. Jak wół napisane, że będzie kilka sms-ów na które musisz odpowiedzieć. Wpierw się czyta, chyba że się nie grzeszy inteligencją

a czy reklamy były tylko w TVP 1 czy także w TVP 2??

#50 ~blublue~

~blublue~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 10:18:42

a czy reklamy były tylko w TVP 1 czy także w TVP 2??

tez jestem ciekawa bo takie bylo pytanie konkursowe, dalam tak ale nie mam pojecia tak naprawde czy to poprawna odpowiedz

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 10:54:48

to chyba tvp2 było

#52 ~komar~

~komar~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 11:25:47

w tvp1 i tvp2 byly te reklamy glupie :)

#53 ~Zły~

~Zły~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 13:11:08

Ten konkurs to totalna porażka! Czekałem na sms od nich z pytaniem, które znałem już dziś rano. Przychodzi i od razu daje odpowiedź i co pytacie? komunikat: wysłanie wiadomości nie powiodło się!!! To są jakieś jaja? Myślę może coś z komórka nie tak chociaż bateria pełna zasięg także ale sprawdzę jak odpisze do kumpla sms. On mi wysłał sms daje szybko odp i poleciał w przeciągu 2 sec! A odp do TVP możemy już kur... rzucać i jak można cokolwiek wygrać jak ich serwer zmula na maksa?! Dopiero dałem raz jeszcze i 3,66 wpłaciłem im na konto. Porażka!

#54 ~telewidz1~

~telewidz1~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 13:55:39

Z PRZYROŚCIĄ INFORMUJĘ,ŻE MERCEDESA WYGRAŁA PANI Z WARSZAWY..LEOKADIA P.
Ponoć starsza pani na emeryturze.

#55 ~Moderator TVP~

~Moderator TVP~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 14:21:25

Z PRZYROŚCIĄ INFORMUJĘ,ŻE MERCEDESA WYGRAŁA PANI Z WARSZAWY..LEOKADIA P.
Ponoć starsza pani na emeryturze.

A nie Wieśiek Kapuszczyn z Zielonej Góry? Rencista z pierwszą grupą inwalidzką? Ponoć on wygrał. Przeczytałem na stronie TVP!

#56 ~niunia~

~niunia~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 14:33:22

A nie Wieśiek Kapuszczyn z Zielonej Góry? Rencista z pierwszą grupą inwalidzką? Ponoć on wygrał. Przeczytałem na stronie TVP!

Ja tam czytam i nic nie pisze..może trzeba wysłać jescze raz smsa ,coo??
Jak myślicie ..będę miała większe szanse na wygraną??

#57 ~renek~

~renek~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 14:40:45

Jakie było pytanie?

#58 ~niunia~

~niunia~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 14:43:13

Jakie było pytanie?

Dlaczego nie wygrałam tego merca!!!
:(

#59 ~~mercedes~~

~~mercedes~~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 19:35:21

Zrzuta na mercedesa, czyli konkurs sms-owy TVP cz.2.
....W związku z tym, że temat konkursu sms-owego TVP budzi tyle emocji, dziś kilka słów na ten temat.

Otóż, jak stwierdził w komentarzach (pod wpisem O konkursie sms-owym TVP słów kilka) jeden z czytelników, sms-y konkursowe wysyłamy pod wpływem emocji, impulsu, z nadzieją na wygraną, nie zastanawiając się nad zasadami gry. Wydaje nam się, że wystarczy być pełnoletnim, wysłać sms-a, a potem czekać na losowanie i, w najbardziej optymistycznej wersji, możemy wygrać nagrodę główną. Nasza ludzka naiwność pozwala nam wierzyć, że za 3,66 zł brutto można mieć samochód ;-) Tak, lubimy się oszukiwać i pozwalamy, by inni zarabiali naszym kosztem...

Mało kto pomiędzy obejrzeniem reklamy konkursu w TV, a wysłaniem sms-a, biegnie do komputera i czyta regulamin. Zapewne wiąże się to z tym, że nie wszyscy telewidzowie posiadają i obsługują komputery, inni nie wiedzą gdzie szukać informacji o regulaminie, a pozostałym się po prostu nie chce.

Ja z natury śledzę informacje prasowe różnych mediów, więc na stronach TVP często bywam, jednak muszę przyznać, że regulamin konkursu sms-owego, choć jest w widocznej zakładce Konkursy dla widzów, nie od razu rzuca się w oczy, bo znajduje się w pliku doc (zaznaczyłam czerwoną strzałką), który oczywiście żeby przeczytać trzeba najpierw otworzyć. Więc dla leniwców bariera, jak sądzę, nie do przejścia!

Przyznaję też, że wysyłając eksperymentalnego sms-a na konkurs, uczyniłam to również spontanicznie bez czytania regulaminu. A w nim jest wszystko opisane...

Przeczytaj regulamin zanim wyślesz SMS-a pod 7301***

A dla leniwych, najbardziej istotny fragment regulaminu pozwolę sobie zacytować ze strony TVP.

1.Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest pozostawienie swojego zgłoszenia za pośrednictwem wiadomości SMS wysłanej pod numer 7301, zawierającej wyłącznie imię osoby zgłaszającej się do udziału w konkursie.
2.Pozostawienie zgłoszenia zgodnego z ust. 1 pozwala na grę o nagrodę główną konkursu.
3.Pod warunkiem dokonania zgłoszenia zgodnego z ust. 1 uczestnik konkursu otrzyma w zwrotnej wiadomości SMS pierwsze pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć wysyłając SMS o treści określonej w tej wiadomości. Odpowiedź należy wysłać na numer SMS Premium 7301. Udzielenie odpowiedzi na pierwsze pytanie konkursowe pozwala na wybór klasy samochodu jaką może wygrać uczestnik konkursu.
4.Po udzieleniu zgodnej z instrukcją odpowiedzi na pierwsze pytanie konkursowe, uczestnik konkursu otrzyma w kolejnej zwrotnej wiadomości SMS drugie pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć wysyłając SMS o treści określonej w tej wiadomości. Odpowiedzi należy wysłać na numer SMS Premium 7301. Udzielenie odpowiedzi na drugie pytanie konkursowe pozwala na wybór rodzaju nadwozia samochodu w określonej wcześniej klasie, jaką może wygrać uczestnik konkursu.
5.Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na drugie pytanie konkursowe, uczestnik otrzymuje szanse na wygranie samochodu jaki został wybrany przez uczestnika konkursu, z zastrzeżeniem, że będzie to wersja benzynowa nagrody z czarnym lakierem niemetaliczny. Aby zmienić opcje standardowe należy wysłać kolejne wiadomości SMS, o których mowa poniżej.
6.Pod warunkiem udzielenia odpowiedzi na drugie pytanie konkursowe, uczestnik konkursu otrzyma za pośrednictwem zwrotnej wiadomości SMS trzecie pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć wysyłając treść określoną w tej wiadomości. Odpowiedzi na trzecie pytanie konkursowe należy wysłać na numer 7301. Za pośrednictwem odpowiedzi na trzecie pytanie konkursowe uczestnik konkursu dokonuje wyboru rodzaju silnika w przypadku gdy pozostawił w zgłoszeniu do konkursu, o którym mowa w ust.1 imię męskie, lub dokonuje wybory koloru nadwozia w przypadku gdy pozostawił w zgłoszeniu do konkursu, o którym mowa w ust.1 imię żeńskie.
7.Po udzieleniu odpowiedzi na trzecie pytanie uczestnik konkursu otrzyma za pośrednictwem wiadomości SMS podsumowanie zawierające dokładny opis samochodu jaki może wygrać w konkursie w momencie otrzymania tej wiadomości.
8.Po udzieleniu odpowiedzi na trzecie pytanie uczestnik konkursu otrzyma za pośrednictwem wiadomości SMS informację o przyznaniu przez Organizatora dodatkowej nagrody pieniężnej osobie, która zostanie laureatem konkursu. Oznacza to, iż w przypadku wygrania nagrody głównej przez uczestnika konkursu, otrzyma on również dodatkową nagrodę pieniężną. Dokładna wartość tej nagrody ustalona zostanie po przeprowadzeniu procedury wyłonienia laureata, o której mowa w § 4 regulaminu, z zastrzeżeniem że wartość ta stanowić będzie równowartość 10% zryczałtowanego podatku od wszystkich nagród jakie otrzyma w konkursie laureat.
9.Po udzieleniu odpowiedzi na trzecie pytanie konkursowe uczestnik konkursu otrzyma za pośrednictwem wiadomości SMS instrukcję gry o nagrodę bonusową pieniężną w wysokości 20 000 złotych jaka zostanie dodana do puli nagród, jaką uczestnik może wygrać w konkursie. Warunkiem dodania bonusowej nagrody pieniężnej do puli nagród jest wysłanie wiadomości SMS o treści BONUS pod numer SMS Premium 7301.
10.Po wysłaniu SMS o treści BONUS uczestnik konkursu otrzyma za pośrednictwem wiadomości SMS instrukcję gry o dodatkowy pakiet wyposażenia jaki zostanie dodany do wcześniej wybranego przez uczestnika konkursu samochodu będącego nagrodą główną, jaki może wygrać w konkursie. Wartość pakietu, o jaką zwiększy się wartość nagrody głównej podana będzie w wiadomości SMS jaka otrzyma uczestnik konkursu. Warunkiem dodania pakietu wyposażenia do nagrody głównej jest wysłanie wiadomości SMS o treści PAKIET pod numer SMS Premium 7301.
11.Wysyłając SMS o treści PAKIET uczestnik konkursu poza dodaniem pakietu wyposażenia do nagrody głównej, jaką może wygrać w konkursie, otrzymuje równolegle niezależną szansę na wygranie niezależnej nagrody finansowej w wysokości równiej wartości pakietu wyposażenia jaki wygrać może uczestnik konkursu w zaokrągleniu do pełnych tysięcy w dół. Wysokość tej nagrody zostanie podana w zwrotnej wiadomości SMS będącej odpowiedzią na wiadomość SMS uczestnika o treści PAKIET.
12.Uczestnik konkursu może zwiększyć wysokość niezależnej nagrody pieniężnej jaką może wygrać w konkursie poprzez wysłanie wiadomości o treści KASA pod numer SMS 7301. Wysłanie tej wiadomości zwiększa wartość niezależnej nagrody pieniężnej o 1000 PLN (słownie: jeden tysiąc złotych)
13.Po zwiększeniu wartości niezależnej nagrody pieniężnej o 1000 złotych, uczestnik konkursu może ponownie zwiększyć jej wysokość, wysyłając kolejną wiadomość o treści KASA pod numer 7301. Każda taka wiadomość zwiększa tą nagrodę o 1000 złotych, z zastrzeżeniem, że łącznie może być ona zwiększona o 50 000 PLN (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych) wysyłając pięćdziesiąt
14.Ważne są jedynie zgłoszenia, odpowiedzi i hasła pozostawione za pośrednictwem wiadomości SMS, wysłanych pod numer 7301. Koszt wysłania jednej wiadomości SMS pod numer 7301 wynosi 3,00 zł netto / 3,66 zł brutto za SMS.
15.Wszystkie wiadomości SMS w konkursie należy udzielać wyłącznie z numeru telefonu, z którego pozostawiono zgłoszenie, o którym mowa w ust. 1.
16.W celu poprawnego udziału w konkursie należy wysyłać SMS zgodnie z kolejnością zawartą w instrukcjach udziału w konkursie jakie otrzymuje każdy uczestnik konkursu w zwrotnych wiadomościach SMS oraz zgodnie z regulaminem konkursu.
17.Uczestnik konkursu, który w trakcie jego trwania konkursu ponownie pozostawi zgłoszenie do konkursu, o którym mowa w ust.1 rozpoczyna udział w konkursie od nowa, przy czym zgłoszenie, odpowiedzi na pytania i hasła, które pozostawił przed ponownym wysłaniem zgłoszenia do konkursu tj. swojego imienia, nie tracą swojej ważności.
18.W związku z ust.17 uczestnik konkursu może wziąć udział wielokrotnie w konkursie, za każdym razem wybierając tą samą bądź inna drogę udziału w konkursie. W przypadku wielokrotnego udziału w konkursie jednego uczestnika i wybraniu kilku samochodów jakie może on wygrać, uczestnik ten będzie mógł wybrać tylko jeden samochód. Ostateczny wybór będzie mógł być dokonany po procedurze przyznania nagrody, o której mowa w § 4 regulaminu.
19.W przypadku wielokrotnego udziału w konkursie jednego uczestnika żadna z nagród przewidziana w konkursie nie sumuje się.
20.Jeden uczestnik może pozostawić nieograniczoną liczbę zgłoszeń, odpowiedzi na pytania i haseł. Każde ze zgłoszeń, bierze udział w konkursie.
21.Chwilą przesłania SMS i zarejestrowania zgłoszenia jest chwila jego zarejestrowania w systemie Integratora, który w imieniu Organizatora, poprzez system teleinformatyczny przyjmuje wszystkie zgłoszenia.
22.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia zagubione przez System SMS, błędne treści przesyłane SMS-em, indywidualne ustawienia telefonów komórkowych oraz sposoby ich konfiguracji, a także ustawienia występujących u operatorów sieci komórkowych, które uniemożliwiają uczestnikowi konkursu poprawny w nim udział.

Dziś 1 czerwca - wreszcie finał i ktoś z biorących udział w konkursie wygra mercedesa. Ja ''grałam'' o audi, po drodze o telewizor, ale niestety tym razem mi szczęście nie dopisało... Następnego razu już nie będzie...

Ze swojej strony gorąco wszystkich zachęcam do odwiedzania stron mediów, bo znajduje się tu wiele ciekawych, a czasem i przydatnych informacji, jak na przykład regulamin...

Choć z drugiej strony gdyby wszyscy czytali regulamin, to nie byłoby komu ''zrzucać się'' na nagrodę główną...;-)

*** zasady regulaminu są uniwersalne, więc pokazują czego można się spodziewać także w innych, podobnych konkursach sms-owych

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 20:00:02

Dlaczego nie wygrałam tego merca!!!
:(

Spróbuj u Zygmunta Hajzera, tam jest do wygrania cała paleta -dobry metr sześcienny stówek, za pustego i darmowego SMS-a.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych