Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wygraj Mercedesa z TVP

121 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~marzyciel i hazardzista~

~marzyciel i hazardzista~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 22:09:46

Ale ja mam chrapkę na autko i ciagnatkę do hazardu..może wygram??
Miałbym super brykę..najlepszą w naszej miejscowości!!!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 10:49:10

Ale ja mam chrapkę na autko i ciagnatkę do hazardu..może wygram??
Miałbym super brykę..najlepszą w naszej miejscowości!!!

aha..a masz garaż kloezko kolorowy?? Jeżeli nie to po bryce twojej.

#23 ~gosc gosc~

~gosc gosc~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 21:30:02

ale wy jestescie GUPI
zawsze tak bylo i dalej tak bedzie
kilka lat wstecz, aby wygrac nalezo zwiekszyc szanse poprzez wysylanie kolejnych esemesow ktore to podnosily twoje szanse procentowe
a teraz to wyglada tak samo - tylko zabawa jest wieksza bo mozna sobie cos tam wybrac dodatkowego do owego auta

a 50 zl to sie zostawia w barze pizzeri lub biedronce na zakupach

#24 ~tvp~

~tvp~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 09:46:22

Jakby nie było tvp robi przewałkę ze swoimi widzami..jak w ameryce.
TVP rządzi naszymi umysłami i wrzuca nam rózne śmieci do głowy łącznie z konkursami.
Poprostu nie dajmy się tej manipulacji jeżeli mamy choć odrobinę rozumu.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 15:35:28

Ale jaja. Wyslalam do nich dwa smsy i zaczelo mi to smierdzec wiec zajrzalam do tego regulaminu. Na szczescie okazlo sie ze jestem na poczatku drogi, ale i tak zaszlo to za daleko. Zasatanawiajace...

A co do terminu, o ktorym ktos wspomnial, to male sprostowanie:
§ 1 pkt 3. Konkurs trwa w terminie od 1 kwietnia 2010 r. do 31 maja 2010 roku do godz. 24:00.

#26 ~telewidz~

~telewidz~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 18:29:49

Oto jak nasza państwowa telewizja oszukuje swoich widzów i abonentów w konkursie..Wygraj Mercedesa z TVP..
Ja osobiście mam mieszane uczucia i czuję się oszukany przez tych ludzi..
Proszę zobaczyć jak TVP zachęca do udziału w tym konkursie..

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

By móc wygrać, wyślij w pierwszej kolejności SMS ze swoim imieniem pod numer 7301 (3,66 zł z VAT)

Nastepnie poprzez wiadomości SMS wybierz jakiego rodzaju auto chciałbyś wygrać oraz jaki to ma być dokładnie model. Pamiętaj, by w każdym przypadku postępować zgodnie z instrukcją zawartą w komunikatach SMS jakie będziemy do Ciebie wysyłać.
A będzie tych sms jeszcze kilkanaście!!!!

Panowie będą mogli dodatkowo wybrać rodzaj silnika a Panie swój kolor./tutaj zachęcają aby wysłać następny sms za 3,66/

Ponadto każdy uczestnik konkursu może wzbogacić swoją potencjalną nagrodę o pakiet wyposażenia zawierający m.in. skórzane fotele czy system nawigacji satelitarnej COMAND oraz o nagrody finansowe na pokrycie podatku, ubezpieczenia czy kosztów paliwa.
/tu będzie kilka smsów,każdy za 3,66/

Na zgłoszenia czekamy od 1 kwietnia do 9 maja 2010r.
Nastepne kłamstwo..konkurs dalej trwa a dziś mamy 13 maja, tvp dalej edytuje konkurs,zachęcając widzów do wysyłania smsów pod numer 7301!!!

Powodzenia!
I straconych pieniędzy!! /dop.autor/

No taak!!
W trakcie konkursu zmieniają zasady gry..choćby częściowo ??
Teraz finał konkursu już 1 czerwca 2010r. ??
To co napisałem wcześniej..widać jak tvp manipuluje zasadami. Wielu to zauważyło i z ciekawości zajrzałem na ich stronę konkursową.
Ooo dziwo..mamy pewne zmiany..nachapali się pieniędzy i kończą tę farsę :)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 09:36:54

Nie mozna powoływać sie na regulamin, skoro nie wszyscy maja internet, aby go przeczytać. Na ekranie TVP nie ma żadnych informacji, że jeden SMS nie wystarczy, wprost przeciwnie i dlatego jest to pospolite oszustwo. Wysłałem 1 SMS i zgodnie z puplicznie wyemitowaną informacją, żadnych więcej nie wysyłam i rozumiem, że będzie on brał udział w losowaniu. W przeciwnym razie sąd się tym zajmie i zachęcam innych do podobnego postawienia sprawy.

31 Marzec 2010 r., godz. 10:05

brał udzioał
I dlatego przed wysyłaniem sms-ów należy czytać regulaminy
Tam stoi jak wół, że aby wygrać samochód trzeba wysłać kilkanaście sms-ów
A swoją drogą ciekawe,kto zezwolił na prowadzenie tak agresywnej reklamy hazardu, którą organizuje zewnętrzna firma/czytaj komercyjna/ na rzecz państwowej instytucji. Niby wszystko w porządku prawnie, ale gdzie tutaj tzw. misja. Bo jak na razie TVP z miscji uczyniła sobie wyciąganie pieniędzy od naiwnych, nie zawsze bogatych ludzi
[/quote]

#28 ~~andrzej~~

~~andrzej~~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 14:14:51

Ciekawe,gdyby tak kilka osób złożyło pozew do sądu przeciwko tvp o wyłudzenie pienięczy..o zadość uczynienie w kwocie 250 tysięcy na osobę..to ja się piszę pod tym.
Kto jest za tym i kto to poprowadzi z ludzi wykształceniem prawniczym.

#29 ~Dawid.ustka~

~Dawid.ustka~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 18:19:52

Witam. Wczoraj pod wieczór oglądając TVP zobaczyłem reklamę związaną z smsowym konkursem gdzie do wygrania były Mercedesy, Maciej Kurzajewski który zachęcał do brania udziału w konkursie zapewniał w ręcz że należy wysłać "TYLKO" Jeden sms.

Oczywiście przewidziałem że na jednym smsie się nie skończy, bo musiałem ich wysłać aż 8.

Także nie polecam brania udziału w konkursach TVP.

#30 ~telewidz~

~telewidz~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 18:52:39

POSZUKIWANY PRAWNIK KTÓRY ZŁOŻY POZEW PRZECIWKO TVP W IMIENIU POSZKODOWANYCH W KONKURSiE..
sms.tvp.pl ..wygraj mercedesa..
Sprawę proszę potraktować poważnie.

#31 ~dudek66~

~dudek66~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 20:04:27

masakra ja juz też pare wysłalem i postanowilem regulamin przeczytac a tu niespodzianka - nie potrafie go otworzyć może nie potrafie ale wydaje mi sie że powinno byc to bardzo proste .Bo ja jako mlody człowiek nie potrafie to co dopiero ktoś starszy - przegrali sobie u mnie - sory z a błedy

#32 ~cudaki~

~cudaki~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 13:54:03

czytam ten watek i smiac mi sie troche chce.
dziwi mnie fakt, ze bierzecie udzial w konkursach, ktorych regulaminow nawet nie znacie.
skoro sa udostepnione do wiedzy publicznej, to nie ma zadnych podstaw, zeby mowic, o oszustwie.
wyludzenie pieniedzy? jezeli sami decydowaliscie sie na wyslanie smsow nie jest to wyludzenie.
mysle, ze zaden prawnik nie podejmie sie zlozenia takiego oskarzenia na tvp.

#33 ~azorek~

~azorek~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 14:39:58

czytam ten watek i smiac mi sie troche chce.
dziwi mnie fakt, ze bierzecie udzial w konkursach, ktorych regulaminow nawet nie znacie.
skoro sa udostepnione do wiedzy publicznej, to nie ma zadnych podstaw, zeby mowic, o oszustwie.
wyludzenie pieniedzy? jezeli sami decydowaliscie sie na wyslanie smsow nie jest to wyludzenie.
mysle, ze zaden prawnik nie podejmie sie zlozenia takiego oskarzenia na tvp.

Regulamin konkursu był zmieniany choć jeden raz..chodzi o datę zakończenia..patrz pierwsza strona na forum, ,skopiowana ze strony konkursowej.
Czy to nie jest postawa do oskarżenia tvp o oszustwo??
Czytaj dokładnie a potem sądz..

#34 ~cudaki~

~cudaki~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 13:53:50

Regulamin konkursu był zmieniany choć jeden raz..chodzi o datę zakończenia..patrz pierwsza strona na forum, ,skopiowana ze strony konkursowej.
Czy to nie jest postawa do oskarżenia tvp o oszustwo??
Czytaj dokładnie a potem sądz..

Czytaj dokładnie regulaminy. Na końcu masz zapis, że organizator ma możliwość zmienić datę trwania konkursu w trakcie jego trwania.
Regulaminy są akceptowane przez prawników, nikt sobie nie podłoży sam nogi.

#35 ~telewidz~

~telewidz~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 15:12:17

Czytaj dokładnie regulaminy. Na końcu masz zapis, że organizator ma możliwość zmienić datę trwania konkursu w trakcie jego trwania.
Regulaminy są akceptowane przez prawników, nikt sobie nie podłoży sam nogi.

Jestem na stronie konkursowej..wygraj mercedesa z tvp..i ni***a nie mogę otworzyc czy zapisać załącznika regulaminu konkursu..aby sprawdzić czy żeczywiście jest tak jak piszesz w tym swoim poście na forum.
Być może albo to wielka kicha..pozdr :)

#36 ~Gość ww~

~Gość ww~
  • Goście

Napisano 29 maj 2010 - 12:38:17

A do mnie zadzwoniono, tylko nie zdążyłem odebrać i dostalem smsa, że próbowali się ze mną skontaktować. Ciekawe co chcieli mi powiedzieć :>

#37 ~zumi~

~zumi~
  • Goście

Napisano 29 maj 2010 - 13:30:57

A do mnie zadzwoniono, tylko nie zdążyłem odebrać i dostalem smsa, że próbowali się ze mną skontaktować. Ciekawe co chcieli mi powiedzieć :>

Do mnie zadzwonili,więc zdradzę ci tereść tej rozmowy..podziękowali za udział w końkursie i powiedziała automatyczna sekretara ,aby wysłał jeszcze jedne go smsa,bo to przybliży mnie do wygranej..tak to było.
Podobnej treści dostałem smsa ale bez tej nagranej panienki z głosem anioła..
Naciągacze naciagacze..TVP!!
Jak wygram tego merca, to sprzedam go Wam po promocyjnej cenie,tak po sąsiedzku..więc zbierajcie kasę lub bieżcie kredyt w banku..opuszcze dla Was z Miastka 50 tysięcy złotych..OKi :)

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 16:06:35

Ciekawe,gdyby tak kilka osób złożyło pozew do sądu przeciwko tvp o wyłudzenie pienięczy..o zadość uczynienie w kwocie 250 tysięcy na osobę..to ja się piszę pod tym.
Kto jest za tym i kto to poprowadzi z ludzi wykształceniem prawniczym.

Co ty chłopczyku bredzisz. czy ktoś cię zmusza do wysyłania SMS-ów. Przecież to każdego indywidualna sprawa, a swoją drogą już tyle lat prowadzone są akcje SMS-owe przez różnego rodzaju naciągaczy, a ludzie wciąż są naiwni wierzą w te bzdury i robią zrzutę na samochód dla kogoś, kogo nie znają.W sądzie z taką sprawą to cię mogą jedynie wyśmiać i trampkiem poszczuć za zawracanie im gitary.

#39 ~laik~

~laik~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 18:22:46

Na tym właśnie polega pisowska polityka solidarnego państwa - oskubać naiwnych, aby dać "biednym" swoim.

Przypomnę Wam Senatora MISIAKA i te szkolenia organizowane przez jego firmę no i skąd on był ? ano z PO [ to tak jak jadę sobie samochodem a na rogatkach stoi niepewny jegomość i macha zawsze mnie się przypomina - że aby się mercedesem przejechać to trzeba zarobić ciężką pracą a nie tylko machając ręką ] Pozdrawiam miłośników mercedesa :P

#40 ~hu..steczka~

~hu..steczka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 19:35:13

Co ty chłopczyku bredzisz. czy ktoś cię zmusza do wysyłania SMS-ów. Przecież to każdego indywidualna sprawa, a swoją drogą już tyle lat prowadzone są akcje SMS-owe przez różnego rodzaju naciągaczy, a ludzie wciąż są naiwni wierzą w te bzdury i robią zrzutę na samochód dla kogoś, kogo nie znają.W sądzie z taką sprawą to cię mogą jedynie wyśmiać i trampkiem poszczuć za zawracanie im gitary.

Oooożesz TY namiastko systemu bezprawia i ciagłego schylania łba przed prominentem czy proboszczem..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych