Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wygraj Mercedesa z TVP

121 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~telewidz~

~telewidz~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 09:05:53

Oto jak nasza państwowa telewizja oszukuje swoich widzów i abonentów w konkursie..Wygraj Mercedesa z TVP..
Ja osobiście mam mieszane uczucia i czuję się oszukany przez tych ludzi..
Proszę zobaczyć jak TVP zachęca do udziału w tym konkursie..

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

By móc wygrać, wyślij w pierwszej kolejności SMS ze swoim imieniem pod numer 7301 (3,66 zł z VAT)

Nastepnie poprzez wiadomości SMS wybierz jakiego rodzaju auto chciałbyś wygrać oraz jaki to ma być dokładnie model. Pamiętaj, by w każdym przypadku postępować zgodnie z instrukcją zawartą w komunikatach SMS jakie będziemy do Ciebie wysyłać.
A będzie tych sms jeszcze kilkanaście!!!!

Panowie będą mogli dodatkowo wybrać rodzaj silnika a Panie swój kolor./tutaj zachęcają aby wysłać następny sms za 3,66/

Ponadto każdy uczestnik konkursu może wzbogacić swoją potencjalną nagrodę o pakiet wyposażenia zawierający m.in. skórzane fotele czy system nawigacji satelitarnej COMAND oraz o nagrody finansowe na pokrycie podatku, ubezpieczenia czy kosztów paliwa.
/tu będzie kilka smsów,każdy za 3,66/

Na zgłoszenia czekamy od 1 kwietnia do 9 maja 2010r.
Nastepne kłamstwo..konkurs dalej trwa a dziś mamy 13 maja, tvp dalej edytuje konkurs,zachęcając widzów do wysyłania smsów pod numer 7301!!!

Powodzenia!
I straconych pieniędzy!! /dop.autor/

#2 ~jozia~

~jozia~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 09:13:01

i ja padłam ofiarą konkursu dwojki a myslałam ze telewizja jako instytucja poważna, jest wiarygodna, sluchając reklamówek każdy by pomyślał ,ze poważne instytucje ,nie zerują na oszustwach, nie wiem w ogóle jak można w panstwie szanującym się, pozwalać na takie konkursy , przecież przez takie przyzwolenia dajemy poczucie bezkarnosci czego uczymy mlode pokolenie, a potem się dziwimy ze młodzież nie uczy się prawdziwej pracy tylko kombinatorstwa

#3 ~benekx~

~benekx~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 09:15:59

31 Marzec 2010 r., godz. 10:05

I dlatego przed wysyłaniem sms-ów należy czytać regulaminy
Tam stoi jak wół, że aby wygrać samochód trzeba wysłać kilkanaście sms-ów
A swoją drogą ciekawe,kto zezwolił na prowadzenie tak agresywnej reklamy hazardu, którą organizuje zewnętrzna firma/czytaj komercyjna/ na rzecz państwowej instytucji. Niby wszystko w porządku prawnie, ale gdzie tutaj tzw. misja. Bo jak na razie TVP z miscji uczyniła sobie wyciąganie pieniędzy od naiwnych, nie zawsze bogatych ludzi

#4 ~Gość4~

~Gość4~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 09:33:52

Myślicie że te auta są od tak za darmo........... to z tych smsów , tak samo jest jak wysyłasz "pusty sms" za darmo - tu się naciełam i już nigdzie nie wysyłm.TO WSZYSTKO WIELKIE OSZUSTWO żeby tylko ludzi naciągnąć .

#5 ~szpilka~

~szpilka~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 10:02:43

Myślicie że te auta są od tak za darmo........... to z tych smsów , tak samo jest jak wysyłasz "pusty sms" za darmo - tu się naciełam i już nigdzie nie wysyłm.TO WSZYSTKO WIELKIE OSZUSTWO żeby tylko ludzi naciągnąć .

Obudziło się społeczeństwo hahahahahaha zaczynacie myśleć jak amerykanie,bardzo płasko!!!!

#6 ~uwaga!!~

~uwaga!!~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 10:34:11

Serce mnie boli jak przypomnę sobie jaka ja głupia byłam i wysyłałam te smsy.Mogłam kupić sobie wiele rzeczy albo pójść do kina.
Teraz przestrzegam mpje koleżanki przed takimi konkursami TVP.

#7 ~Sarakael~

~Sarakael~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 16:00:04

Potwierdzam to oszustwo jeden raz się naciąłem więcej się nie dam... I mogę "myśleć płasko" ale uważam że TVP jako telewizja "państwowa" powinna grać fer...

#8 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 17:31:06

Nie rozumię jak tak zaufana telewizja publiczna ośmiesza sie,to jest żenujące!!
Powinni się wstydzić..jak to powiedział jeden polski polityk..że Polska to dziki kraj..tak właśnie wygląda.
I jeszcze mają publiczne zezwolenie na takie praktyki to wstyd i hańba!!
Powiem tak..Polska to dziki i chory kraj w środku europy.

#9 ~szpilka~

~szpilka~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 21:41:51

Nie rozumię jak tak zaufana telewizja publiczna ośmiesza sie,to jest żenujące!!
Powinni się wstydzić..jak to powiedział jeden polski polityk..że Polska to dziki kraj..tak właśnie wygląda.
I jeszcze mają publiczne zezwolenie na takie praktyki to wstyd i hańba!!
Powiem tak..Polska to dziki i chory kraj w środku europy.

Ja bardzo przepraszam ale czy w TVP przypadkiem nie jest PIS????????No i macie czego chcieliście!!!!!!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 22:08:24

Nie rozumię tego,jak mogło do tego dojść.Przecież ta telewizja miała takie poparcie społeczne a tu klops.
Chyba robią sobie jaja z ludzi i myślą,że nastepnym razem to przejdzie.Ilu jeszcze naciagną widzów bo mnie napewno nie.

#11 ~hehe~

~hehe~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 22:09:42

a ja mam w dupce te ich konkursy i mercedesy za 150 tysięcy

#12 ~bubu~

~bubu~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 22:22:46

Serce mnie boli jak przypomnę sobie jaka ja głupia byłam i wysyłałam te smsy.Mogłam kupić sobie wiele rzeczy albo pójść do kina.
Teraz przestrzegam mpje koleżanki przed takimi konkursami TVP.

No nie wiem czy wytrzymasz jak zobaczysz w tvp piękne auto nowy merc w rękach dziadka bo wysyłał smsy :)
gul ci urośnie i będzie ciebie tak dusił przez cały dzień ha ha
juz to widzę jak czerwienisz sie ze złości i zazdrości wygranej jakiegoś dziadka
moje kondolencje papa

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 23:43:53

:angry: NO FAJNIE A JA PRZED CHWILKĄ WYSŁAŁEM 6 SMSÓW, I DOPIERO TERAZ PRZECZYTAŁEM TEN REGULAMIN BO CAŁY CZAS PRZYSYŁALI MI NASTĘPNE I NASTĘPNE A TU TAKI WAŁEK, DOBRZE ŻE SIĘ ZATRZYMAŁEM I PRZECZYTAŁEM TEN ICH REGULAMIN. JEDNAK TO JEST PRAWDA ŻE TVP TO PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ. STOCZYLI SIĘ NA DNO, ZŁODZIEJE!!!

#14 ~babcia zosia~

~babcia zosia~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 08:26:56

:angry: NO FAJNIE A JA PRZED CHWILKĄ WYSŁAŁEM 6 SMSÓW, I DOPIERO TERAZ PRZECZYTAŁEM TEN REGULAMIN BO CAŁY CZAS PRZYSYŁALI MI NASTĘPNE I NASTĘPNE A TU TAKI WAŁEK, DOBRZE ŻE SIĘ ZATRZYMAŁEM I PRZECZYTAŁEM TEN ICH REGULAMIN. JEDNAK TO JEST PRAWDA ŻE TVP TO PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ. STOCZYLI SIĘ NA DNO, ZŁODZIEJE!!!

Moje współczucie,zapewne nie mogłeś przez to w nocy zasnąć.
Taka wiadomość czasem paraliżuje na kilka minut.

#15 ~~ania~~

~~ania~~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 08:33:11

Ja brałam udział w światecznej edycji konkursu tvp w grudniu. Wysłałm prawie na 50 złotych,bo tak przychodziły smsy a ja głupia marzyłam o takim pięknym aucie za ćwierć miliona.
Ja czytam te wasze komentarze doszedłam do wniosku że mnie okradli!!!!
I co teraz,odpuścić sobie czy raczej pozwać ich o złodziejstwo??
Może ktoś z prawników weżmie się za nich i nagłośni tą sprawę w mediach,bo tak być nie może.
Czy jest ktoś odważny i dowali im z grubej rury,będę wdzięczna jak i wielu oszukanych w naszym pięknym kraju.
Ukłony dla odważnych :)

#16 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 08:40:47

Ja bardzo przepraszam ale czy w TVP przypadkiem nie jest PIS????????No i macie czego chcieliście!!!!!!

Na tym właśnie polega pisowska polityka solidarnego państwa - oskubać naiwnych, aby dać "biednym" swoim.

#17 ~arni~

~arni~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 10:56:42

Ja brałam udział w światecznej edycji konkursu tvp w grudniu. Wysłałm prawie na 50 złotych,bo tak przychodziły smsy a ja głupia marzyłam o takim pięknym aucie za ćwierć miliona.
Ja czytam te wasze komentarze doszedłam do wniosku że mnie okradli!!!!
I co teraz,odpuścić sobie czy raczej pozwać ich o złodziejstwo??
Może ktoś z prawników weżmie się za nich i nagłośni tą sprawę w mediach,bo tak być nie może.
Czy jest ktoś odważny i dowali im z grubej rury,będę wdzięczna jak i wielu oszukanych w naszym pięknym kraju.
Ukłony dla odważnych :)

Jest taki pan co może ich opisać..pan Andrzej Gurba,redaktor.

#18 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 11:13:03

Jest taki pan co może ich opisać..pan Andrzej Gurba,redaktor.

No właśnie,taki człowiek jest na miejscu aby opisał całą sytuację w gazecie.
Incjatywa jest dobra tylko czy pociągnie pan Gurba temat???

#19 ~~wojciech~~

~~wojciech~~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 11:48:25

No właśnie,taki człowiek jest na miejscu aby opisał całą sytuację w gazecie.
Incjatywa jest dobra tylko czy pociągnie pan Gurba temat???

Hi,
..jest taka osoba co może Wam pomóc..nazywa się..LESZEK B.
Oto jego link:

#20 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 18:16:59

:D

No nie wiem czy wytrzymasz jak zobaczysz w tvp piękne auto nowy merc w rękach dziadka bo wysyłał smsy :)
gul ci urośnie i będzie ciebie tak dusił przez cały dzień ha ha
juz to widzę jak czerwienisz sie ze złości i zazdrości wygranej jakiegoś dziadka
moje kondolencje papa

Gul to urośnie tobie jak zrozumiesz ,że ten dziadek to ktoś z rodzinki organizatora konkursu. Życzę dobrej zabawy podczas wysyłania SMS-ów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych