Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WYCINKA DRZEW LĘBORK

lębork drzewa wycinka

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Muniek~

~Muniek~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 13:11:13

Zauważyliście masową wycinkę starych drzew w naszym mieście- kto na to pozwala!!! jakaś masakra. Na dniach wycieli na Wita Stwosza przy schodach okolo 100 letnia buczynę!!!!!! Ile trzeba nasadzić nowych drzew aby taką szkodę  wyrównać?!

#2 ~Benek~

~Benek~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 21:54:45

Zgadzam się z tą kwestią. Jakiś idiota urzędas, przyczynia się do takiej dewastacji. Nie wiem dlaczego, ale kiedy widzę, gdy ktoś wycina drzewa to mnie jasny szlak trafia. Sami Państwo przyznacie, że po takim usunięciu drzewa, uwidacznia się pustkowie. Masakra jakaś. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż w dzisiejszych czasach, wzmagamy się to z co raz większym smogiem i tym bardziej powinniśmy dbać o drzewa i sądzić to nowe. Dzisiaj, przechodząc koło remontowanego mostu, koło Sądu, własnym oczom niedowierzałem, kiedy zobaczyłem kilka wyciętych drzew koło rzeki Łeby. Poczułem się tak, jakby to ktoś mi wyciął prywatne drzewa. W końcu my obywatele też mamy prawo głosu w tej sprawie. Nie może być tak, że jakiś burak z Urzędu, wydaje taką decyzję, aż się nóż otwiera w kieszeni. Co to ma być, ja się pytam????????? Nie ukrywam, że jestem silnie zdenerwowany tą kwestią, że pofatyguję się i złożę specjalne pismo do odpowiedniej instytucji w tej sprawie. Nie odpuszczę. Ktoś musi za to odpowiedzieć

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lębork, drzewa, wycinka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych