Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybrano nowego burmistrza i radnych

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~łowca debili~

~łowca debili~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 14:52:50

Tydzień nie minął od wyborów a zawistniaki dalej toczą pianę...

Was nie trzeba już leczyć, Was trzeba izolować.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 17:26:39

Was nie trzeba już leczyć, Was trzeba izolować.

Mówisz o sobie deb***u ?

#23 ~łowca debili~

~łowca debili~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 19:21:58

Mówisz o sobie deb***u ?

Tak trudno wywnioskować o kim mowa ignorancie umysłowy?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 23:15:01

Tak trudno wywnioskować o kim mowa ignorancie umysłowy?

No, no... za to Twój umysł to normalnie żyleta... Tyle treści dwoma swoimi postami wniosłeś, że mam na tydzień do przemyśliwań wystarczy... Myślałeś może aby poszukać rozwiązania swoich problemów u jakiegoś specjalisty?

#25 ~łowca debili~

~łowca debili~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 21:33:59

No, no... za to Twój umysł to normalnie żyleta... Tyle treści dwoma swoimi postami wniosłeś, że mam na tydzień do przemyśliwań wystarczy... Myślałeś może aby poszukać rozwiązania swoich problemów u jakiegoś specjalisty?

Otóż drogi Gościu, deb***ami nazywam wszystkich tutaj płaczków, którzy ubolewają, że do Rady Miasta dostał się ten a nie inny. Skoro były wybory, każdy miał okazję wesprzeć swoich kandydatów (promocją, głosem) - to po wyborach niech zamilknie - bo nic tego nie zmieni.
A to czy ktoś prywatnie jest mleczarzem, śpiewakiem, kibicem, profesorem, fizolem, etc. - nie ma żadnego znaczenia. Zostali wybrani = dostali zaufanie. A rozliczać ich będzie można dopiero jak chwilę w tym ratuszu posiedzą. A póki co - JESZCZE TAM NIE ZDĄŻYLI USIĄŚĆ!!!

To by było na tyle.

#26 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 21:56:20

...

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 22:53:04

Otóż drogi Gościu, deb***ami nazywam wszystkich tutaj płaczków, którzy ubolewają, że do Rady Miasta dostał się ten a nie inny. Skoro były wybory, każdy miał okazję wesprzeć swoich kandydatów (promocją, głosem) - to po wyborach niech zamilknie - bo nic tego nie zmieni.
A to czy ktoś prywatnie jest mleczarzem, śpiewakiem, kibicem, profesorem, fizolem, etc. - nie ma żadnego znaczenia. Zostali wybrani = dostali zaufanie. A rozliczać ich będzie można dopiero jak chwilę w tym ratuszu posiedzą. A póki co - JESZCZE TAM NIE ZDĄŻYLI USIĄŚĆ!!!

To by było na tyle.

Masz rację. Ale dlaczego tak wulgarnie? Myślisz, że to podnosi wartość czy rangę Twojej wypowiedzi? Chyba wręcz przeciwnie.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 00:45:03

przez partyjny nepotyzm PO wybraliśmy takich baranów jak hubert namyślak...

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 01:07:17

przez partyjny nepotyzm PO wybraliśmy takich baranów jak hubert namyślak...

Dlaczego baran, znasz go bo dokonań to jeszcze nie ma? Namyślak sam sobie dobrze w polityce radzi ale Włodka tyle lat układał i... dramat. Zobaczymy jak mu z jego młodym pójdzie, może to tylko Włodek taki trudny był...

#30 ~Artur Romanowski~

~Artur Romanowski~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 10:45:06

Dlaczego używacie inwektyw pod adresem ludzi? To takie małe, nie mam sam nic mądrego do powiedzenia, to nawrzucam komuś od deb***i, głupków czy baranów. Jeśli będziemy w ten sposób toczyć dyskusje to w Polsce nigdy nie będzie lepiej. Zacznijmy dyskusje na argumenty, a nie na inwektywy! Ja rozumiem, że przykład idzie z góry, ale to nie znaczy, że my tu na dole, musimy też toczyć rozmowy w ten sam sposób. Ja Huberta znam i nie zauważyłem u niego rogów, ani futra. Proszę, nie obrażajmy innych.

#31 ~Stowiak~

~Stowiak~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 11:13:15

No tak, te wybory to musiał być zimny prysznic dla Pani Siebert-Bresler. Zwłaszcza, gdy oczyma wyobraźni widziało się siebie może nawet w Parlamencie Europejskim?

Było wszystko, ładna strona, ładna kobieta, ładne zdjęcia z wielkimi politykami, a tu taki klops.
Bądź pan mądry i zrozum wyborców, o co im chodzi? ...

To chyba niezupełnie tak, do sejmiku jest szeroki obszar a pani Bresler jest raczej znana w Lęborku. Poza tym jej elektorat to nie ciemna masa, bo ta stron raczej nie czyta :D

#32 ~pan pikuś~

~pan pikuś~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 21:33:34

To chyba niezupełnie tak, do sejmiku jest szeroki obszar a pani Bresler jest raczej znana w Lęborku.

Widocznie jeszcze jest za mało znana, bo ja na ten przykład tej Pani nie znam :( W ogóle.

Poza tym jej elektorat to nie ciemna masa, bo ta stron raczej nie czyta :D

Ach! No jeśli tak, to wielka szkoda, bardzo wielka szkoda ... No, bo o wyborach nie decydują ludzie inteligentni, nieprzeciętni (tych jest niewielki odsetek), a decyduje właśnie jeśli nie ciemne, to przynajmniej szare masy. Patrz wybory w Lęborku i nie tylko ...

pan pikuś - inteligentny :)

#33 ~songoku~

~songoku~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 11:13:56

Dlaczego używacie inwektyw pod adresem ludzi? To takie małe, nie mam sam nic mądrego do powiedzenia, to nawrzucam komuś od deb***i, głupków czy baranów. Jeśli będziemy w ten sposób toczyć dyskusje to w Polsce nigdy nie będzie lepiej. Zacznijmy dyskusje na argumenty, a nie na inwektywy! Ja rozumiem, że przykład idzie z góry, ale to nie znaczy, że my tu na dole, musimy też toczyć rozmowy w ten sam sposób. Ja Huberta znam i nie zauważyłem u niego rogów, ani futra. Proszę, nie obrażajmy innych.

Jeśli go znasz, to napisz mi proszę co on zrobił dla Lęborka? Czym się wyróżnił? Gdzie działał? Może w jakimś stowarzyszeniu? Czy zrobił cokolwiek?

Dla mnie wybranie go to przykład nepotyzmu (i totalnej głupoty tych co na niego głosowali).

#34 ~elektor~

~elektor~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 14:06:40

Skoro ma mandat tzn,, że zdobył zaufanie wyborców.

A Tobie pozostało tylko sapać do monitora.

zaufanie wyborcow??przeciez to kibole zmowili sie na swoim forum zeby zaglosowac na owego pana J.L,azeby miec wtyki w miescie w sprawach "kibicowskich",przeciez to oczywiste ze zostal on radnym z tego powodu ze banda mlodych zmowila sie i poszla zaglosowac,chcoiaz nie powiem ze to nie glupi pomysl widac bynajmniej ze mlodzi ludzie wiedza co to solidarnosc..

#35 ~hahaha~

~hahaha~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 14:09:54

no to romanowski zaszalal,szkoda ze nie ma argumentow,azeby poprawci stan kieszeni mieszkancow leborka

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 14:40:33

Jeśli go znasz, to napisz mi proszę co on zrobił dla Lęborka? Czym się wyróżnił? Gdzie działał? Może w jakimś stowarzyszeniu? Czy zrobił cokolwiek?

Dla mnie wybranie go to przykład nepotyzmu (i totalnej głupoty tych co na niego głosowali).

Widocznie coś zrobił skoro go wybrali a tobie żal d.. sciska, że na ciebie nie głosowali :lol:

#37 ~songoku~

~songoku~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 16:32:46

Widocznie coś zrobił skoro go wybrali a tobie żal d.. sciska, że na ciebie nie głosowali :lol:

No to po raz kolejny się pytam. Jeśli wiesz co zrobił to napisz to. Czym pokazał się tym młody człowiek, oprócz nazwiskiem.Jeszcze raz się spytam, kto go zna, oprócz jego kolegów z podwórka i oszołomów, którzy chcąc podlizać się Namyślakowi oddali przy okazji głos na jego syna. To właśnie nazywam nepotyzmem.
Mi żal dupy nie ściska, nie kandydowałem, nikt więc nie zajął mojego miejsca. Ale jeśli kogoś bronisz to odpisz mi co on zrobił dla tego miasta, że ludzie tak mu zaufali? Jeśli nic nie zrobił, to ludzie po prostu są deb***ami.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 18:02:12

No to po raz kolejny się pytam. Jeśli wiesz co zrobił to napisz to. Czym pokazał się tym młody człowiek, oprócz nazwiskiem.Jeszcze raz się spytam, kto go zna, oprócz jego kolegów z podwórka i oszołomów, którzy chcąc podlizać się Namyślakowi oddali przy okazji głos na jego syna. To właśnie nazywam nepotyzmem.
Mi żal dupy nie ściska, nie kandydowałem, nikt więc nie zajął mojego miejsca. Ale jeśli kogoś bronisz to odpisz mi co on zrobił dla tego miasta, że ludzie tak mu zaufali? Jeśli nic nie zrobił, to ludzie po prostu są deb***ami.

Juz jedna rzecz zrobił, podzielił środki na sport w naszym mieście jak zawsze, żadnych zmian........ i tak bedzie ze wszystkim żenada

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 15:21:42

Ja mogę powiedzieć co zrobił dla miasta, o przepraszam, dla swojego kolegi ze studiów Hubert Namyślak. Dla swojego kolegi załatwił pracę w biurze poselskim tatusia, a teraz nową pracę w starostwie. Ten kolega to Tomasz Sopyłło. Kolejny co nic nie zrobił, ale Hubert Namyślak wciągnął go do PO (tak jak Witold Namyślak wciągnął syna) i partia zawsze pomoże.
To już nie jest tylko nepotyzm, to już jest klika.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 08:39:14

Ja mogę powiedzieć co zrobił dla miasta, o przepraszam, dla swojego kolegi ze studiów Hubert Namyślak. Dla swojego kolegi załatwił pracę w biurze poselskim tatusia, a teraz nową pracę w starostwie. Ten kolega to Tomasz Sopyłło. Kolejny co nic nie zrobił, ale Hubert Namyślak wciągnął go do PO (tak jak Witold Namyślak wciągnął syna) i partia zawsze pomoże.
To już nie jest tylko nepotyzm, to już jest klika.

strach pomyśleć ile może młody Namyślak! nie burmistrz, nie starosta, nawet nie senator z Łeby...młody Namyślak! szara eminencja lęborskiej polityki :) może niech nam załatwi S6 w obu wariantach? i dla mnie też robotę poproszę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych