Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 12:00:50

Jakoś gęba mi się od rana cieszy i nie może przestać. :)

Sam już nie wiem czy to z wybory Burmistrza , czy ze składu Rady Miasta.

Gratulacje Panie Andrzeju.

#2 ~Lęborczanin~

~Lęborczanin~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 12:10:29

Brawo panie Andrzeju. Mieszkam w Lęborku, ale kibicuję Panu. Gdyby Namyślak choć trochę wzorował się na Panu, to by wybory wygrał. Czytauąc dyskusje na temat władzy, to w Łebie są kilka poziomów wyższe niż w Lęborku. Więcej merytoryki, a mniej inwektyw. Podobała mi się Pańska postawa wobec pomocy dla policji, plaży i porządku w mieście. Pan wie, że jest odpowiedzialny za stan bezpieczeństwa w mieście i czego powinien żądać od innych instytucji. 

#3 ~Lęborczanin~

~Lęborczanin~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 12:11:11

Brawo panie Andrzeju. Mieszkam w Lęborku, ale kibicuję Panu. Gdyby Namyślak choć trochę wzorował się na Panu, to by wybory wygrał. Czytauąc dyskusje na temat władzy, to w Łebie są kilka poziomów wyższe niż w Lęborku. Więcej merytoryki, a mniej inwektyw. Podobała mi się Pańska postawa wobec pomocy dla policji, plaży i porządku w mieście. Pan wie, że jest odpowiedzialny za stan bezpieczeństwa w mieście i czego powinien żądać od innych instytucji. 

#4 ~Łebianin :)~

~Łebianin :)~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 13:39:56

Radna Mazur to się nadaje do Rady Miasta jak nie powiem co. Kobieta ,która cec***ę elementarnym brakiem kultury , arogancją oraz cenami godnymi Łebskich sklepikarzy jeszcze przed otwarciem dyskontów nie powinna nigdy zasiadac w takich instytucjach. Jestem zawiedziony.

Dziękuje pozdrawiam.

#5 ~Łebianka~

~Łebianka~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 15:23:05

A mi się to jakoś nie uśmiecha...W dodatku skład rady miasta, to jakiś żart?

#6 ~??~

~??~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 18:56:35

To jakiś Żart? Łeba się cofa w rozwoju a nie idzie do przodu... Strzechminski kompletnie nic nie robi dla Łeby a wręcz ją cofa rozwojowo..

#7 ~Anuś~

~Anuś~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 21:59:57

Bardzo ale to bardzo się cieszę że Pan Andrzej wygrał, byliśmy za Panem całą rodziną

#8 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 13:28:15

Brawo Panie Andrzeju , nie jestem z Łeby, ale bardzo Panu kibicowałem, nareszcie młodzież

w Radze Miasta, będzie miał Pan pole do realizacji zaległych planów , torpedowanych przez

starych nieudaczników z poprzedniej rady.

Panie burmistrzu jeśli wykorzysta Pan te swoje 5 minut, ma Pan następną kadencje w kieszeni

bo ludzie nareszcie widzą dobrą robotę na rzecz łebowian i bardzo ważne dla turystów.

Pozdrawiamy 

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 16:51:02

o przyszłości Łeby zadecydowali obcy ludzie

kto płaci ten rządzi

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 22:11:55

brawo

teraz pomysły typu stypendium dla młodych

teraz zamiast profitow dla nowobogackich bedzie mozna w koncu promowac i wspierac  mlodziez. az chce sie teraz przedstawiac pomysly

dobrze ze tych staych pierdzieili juz nie ma w radzie

#11 ~mieszkaniec łeby~

~mieszkaniec łeby~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 14:36:01

Te wybory to kpina już przed wyborami cały elektorat strzechmńskiego wiedział że wygrają a dlaczego byli tacy pewni to dowiedzieliśmy się po wyborach. A nowa rada miasta to po prostu kpina marionetki które będą podnosiły rękę na rozkaz . Miasto zostanie wysprzedane do ostatniego kawałka ziemi zjadą się inwestorzy i wybudują piękne wielkie molochy nad samym brzegiem morza, skwer rybaka zostanie bez kępki trawy bo powstanie tam targowisko łebskie na to wszystko nie chciała zgodzić się poprzednia rada miasta więc dlatego była zła  

#12 ~Młody_wyborca~

~Młody_wyborca~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 15:41:05

Dokładnie, nowi radni od strzechminskiego to zwykłe pachołki na zawołanie, a do tego jeszcze z samego twarzowego nie pasują do takiej funkcji ;)

#13 ~ynny~

~ynny~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 22:57:06

brawo

teraz pomysły typu stypendium dla młodych

teraz zamiast profitow dla nowobogackich bedzie mozna w koncu promowac i wspierac  mlodziez. az chce sie teraz przedstawiac pomysly

dobrze ze tych staych pierdzieili juz nie ma w radzie

Brawo, brawo, teraz nowe pomysły Nowoczesnych. Stypendia dostaną: stary Bubu, Indianiec i spółka.

A od pomysłów będzie stary Książe, obieca wam wyciąg krzesełkowy na księżyc i szklany most przez Bałtyk. A przy okazji kupi kawałek lasu na parkingi dla łodzi podwodnych z Jabolem do spółki..

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Łeba, Burmistrz, Rada Miasta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych