Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory, reżimowe media

148 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 14:13:40

Jeszcze Rok, lub dwa lata temu czasem ogladałam Tv, ale jak nie dość, że nie mówi się prawdy, to jeszcze jakiś fanatyków maszerujących wokół krztyża pokazuje się przez kilka godzin dziennie (relacja) a ważnych spraw się nie porusza, zaś straszy się Kaczyńskim codziennie, co to za wiadomości, o co tu chodzi i w jakim celu.Widac sa w tym kraju ludzie, którzy bardzo się boją, jak kiedyś za czasów inkwizycji, coż XXI wiek a ciemnota pozostała, łatwo więc nia sterować.Widziszsynku chyba do szkółnie chodziłeś bo z góry wiesz że nie ogladam w ogóle, czsem TV i czepiaszsię byle czego, aby odejść od tematu, bo po prostu nic nie wiesz i brakici argumentów, oglądaj dalej media a zdobędziesz "prawdę"i wiedzę którą tam serwują, media to największa potęga dla maluczkich i naiwnych.

Lodzia ty przestań oglądać seriale i poczytaj czasem książkę, wtedy odkryjesz, że w języku polskim jest coś takiego jak interpunkcja, zdania proste, "ó" zamknięte i otwarte, literka "ć". Nie udawaj przypadkiem, że nie masz polskich czcionek bo słowo Kaczyński wyszło ci niezwykle poprawnie.
Hitem jednak są nowe polskie słowa
widziszsynku
brakci
czepiaszsię
czsem
Ubawiłem się po pachy.

#142 ~HAŃBA dla Polski~

~HAŃBA dla Polski~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 14:34:39

Lodzia ty przestań oglądać seriale i poczytaj czasem książkę, wtedy odkryjesz, że w języku polskim jest coś takiego jak interpunkcja, zdania proste, "ó" zamknięte i otwarte, literka "ć". Nie udawaj przypadkiem, że nie masz polskich czcionek bo słowo Kaczyński wyszło ci niezwykle poprawnie.
widziszsynku
brakci
czepiaszsię
czsem
Ubawiłem się po pachy.

Nie to jest najgorsze, ale postawa platformy w sejmie,popierająca aborcjonistkę na vice, mimo ,że poprzedniego dnia odwoływali się do Boga mówiąc ; Tak mi dopomóż Bóg. Jakoś nie widać oburzenia w mediach reżimowych.

NAJZAJADLESZA aborcjonistka wybrana na vice...PO ją poparła - co na to biskupi?
cytat;
Sejm, którego w-ce
Sejm, którego w-ce Marszałkiem jest kobieta, kolaborująca z przemysłem d/s zabijania niewinnych dzieci świadczy, że jesteśmy już na samym moralnym dnie. A co powiedzieć o premierze, który przyczynił się do takiego wyboru? A ten pan z Łodzi, który kiedyś pisywał artykuły do "Niedzieli" a teraz został ubezwłasnowolniony przez swojego guru i z niewinną miną przed kamerami oświadczył, że nie było nikogo lepszego? Co zrobiliście dranie z naszą Ojczyzną? Reprezentujecie nie naród a kloakę![ z forum niezalezna .pl]

#143 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 14:50:21

widziszsynku
brakci
czepiaszsię
czsem
Ubawiłem się po pachy.

"Bylem w Zomo byłem w Ormo teraz jestem za Platforma heheh te złodzieje oszuści i Ty dobrze o tym wiesz i nie pitol głupot Tuskowskich bo takie glupoty to Tusk i jego psiaki klepia w TVN i ludziska im wierza heheh.

#144 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 16:14:21

Nie twój problem,martw sie chłopie o siebie i ten kraj w którym zostaniesz, módl sie do wodza!

Napisz jeszcze coś mądrego, ciekawego i odkrywczego. Proszę. I jeszcze jedno skąd wiesz, że jestem chłopem :huh:

#145 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 23:36:16

nie byłem w Zomo - kobiet nie brali
nie byłem w Ormo - też kobiet nie brali
poglądy premiera tego kraju są mi równie obojętne jak poglądy prezesa PIS

Wobec braku argumentów ad rem* nie pozostało ci nic innego jak używać argumentów ad personam*. Powtórzę za kimś z tego forum. To prawda, że nie należy spierać się z idiotą bo on po sprowadzeniu dyskusji do własnego poziomu zawsze pobije Cię doświadczeniem.

#146 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 23:52:53

nie byłem w Zomo - kobiet nie brali
nie byłem w Ormo - też kobiet nie brali
poglądy premiera tego kraju są mi równie obojętne jak poglądy prezesa PIS

Wobec braku argumentów ad rem* nie pozostało ci nic innego jak używać argumentów ad personam*. Powtórzę za kimś z tego forum. To prawda, że nie należy spierać się z idiotą bo on po sprowadzeniu dyskusji do własnego poziomu zawsze pobije Cię doświadczeniem.

Ignorantów nic nie ochodzi, bo sami nie wiedzą co robią, po co, dla kogo.Żyją pewnie na wyspie i nic ich nie dotyczy, własnego zdania nie mają.tak Ignorantów, czyli głupców nigdzie nie biorą.Nigdzie nie uciekniesz paranoiczko ,żyjesz tu i teraz i nic nie poradzisz bo sama o niczym nie decydujesz, jest prawo i władza, czy tego chcesz czy nie, ale tchórze nic nie robią , dla nikogo tylko żerują na czynach innych.Wszystko cię obchodzi i dotyczy, czy chcesz czy nie, nazywaszkogoś tym czym jesteś idiotką, pasożytem który do niczego sie nie nadaje, żywy trup, bez nadziei i zasad, celu i marzeń.
tak ignorancja to dopiero głupota!

#147 ~do moderatora PROSIMY~

~do moderatora PROSIMY~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2011 - 00:01:44

PROSIMY, jeżeli jest to możliwe nałożyć blokadę na IP tego barana, który bezustannie wyzywa innych internautów lub przenieść ten watek do działu Polityka. Niech tam sobie pluje sam w brodę. Nie można już tego wytrzymać!!!!!!!

#148 ~NI WIDU, NI SŁYCHU.~

~NI WIDU, NI SŁYCHU.~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2011 - 09:25:10

Co dzisiaj robi miejscowa władza? Gdzie są patriotyczne uroczystości? Co wybierają?

#149 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2011 - 10:37:08

Komuch się odezwał, kim jest że innych od baranów wyzywa, chamidło , tak mama nauczyła.
Może trzeba cenzure wprowadzić , kto ma prawo, kto nie.Jak już w mediach tylko POsłuszne media inne to nie opozycja , to wróg.Skąd się biorą takie dewoty, starego se , w domciu cenzuruj.Polska to wolny kraj i żadne władze ani zaden beton nie bedzie nic zabraniał, fora ze dwora , może na Kubę, do Korei...tam jedynch , słusznych potrzebują, tu dziadostwo do wora wraz z poprzednim systemem.Dziadostwo wyzywa a innym przypisuje, zanalezli sie co to tylko oni wiedza a inni nie maja prawa do własnego zdania, tylko dewota jedna z drugą.Prawda w oczy kole, zwłaszcza tych co sami sa tym czym innych wyzywają.
Bo nie zauważyłem psychopato by ktos inny tu wyzywał oprócz ciebie..Coż przykro, tyle tylko potrafisz .

Oddychaj :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych