Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory radnych i burmistrza w Ustce 2014

652 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2014 - 10:11:43

Wymienionego kandydata uprasza się o ewentualne dementi. 

czy milczenie tak aktywnej dotychczs osoby  jest jednoznaczne?

#42 JANUSZ0

JANUSZ0

Nie kopie się leżącego, Czy konie mnie słyszą !

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 364 postów

Napisano 11 październik 2014 - 16:44:46

Cz któryś radny ma w programie rozpierdo ....lić to uzdrowisko wPIS-du, chętnie na niego oddam głos.

#43 Patriota

Patriota

Swojak

• PipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 11 październik 2014 - 17:09:32

Cz któryś radny ma w programie rozpierdo ....lić to uzdrowisko wPIS-du, chętnie na niego oddam głos.

Młodzi ustczanie, nie majacy perspektyw na prace w miescie uzdrowiskowym,

popra takiego radnego, studiujący kumple przyjada do Ustki na wybory.

#44 ~Patriota~

~Patriota~
  • Goście

Napisano 11 październik 2014 - 19:18:41

I co Mazur? Jednak to nie on startuje, a ty? Typowe.

Jeszcze jeden cytat pewnego ludzika:

Dwóch hejterów pełnych "szczerości"! Takich nam trzeba!

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2014 - 19:39:55

Daj już spokój temu Wójcikowi, przecież nie startuje w wyborach, a nawet jakby startował to z innego okręgu wyborczego niż ty.

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2014 - 22:33:55

Młodzi ustczanie, nie majacy perspektyw na prace w miescie uzdrowiskowym,

W mieście emerytów głosują emeryci, młodzi wpadają tylko na weekend . Co wy z tym popieraniem radnych, przyjrzyjcie się raczej kandydatom na burmistrza bo to w tym wyborze tkwi słabość naszego miasta. Administrować umie prawie  każdy, niestety zarządzać żywym organizmem potrafią tylko niektórzy.

#47 miejscowy1

miejscowy1

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2014 - 22:56:52

znalazłem to w sieci http://www.sld.slups...ent/mlodzi.html

ktoś zna kandydatów na Ustkę?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2014 - 08:52:21

W mieście emerytów głosują emeryci, młodzi wpadają tylko na weekend . Co wy z tym popieraniem radnych, przyjrzyjcie się raczej kandydatom na burmistrza bo to w tym wyborze tkwi słabość naszego miasta. Administrować umie prawie  każdy, niestety zarządzać żywym organizmem potrafią tylko niektórzy.

Dokładnie zgadza się, młodzi są tak rozczarowani władzą, że zaciągnięcie ich na wybory będzie trudne. Głosują emeryci i to oni wybiorą burmistrza.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 10:52:25

Kiedy przebudzeni podadzą nazwisko tajemniczego kandydata ze Słupska ,

na burmistrza Ustki ?

Ryszard Kwiatkowski to ma być ta nowa twarz :lol:

On już był .

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 12:47:24

Smerfik, na tasmach słychać jak przyznajesz się , ze dostałeś propozycję startowania na radnecgo i burmistrza z komitetu Przebudz sie Ustko

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 23:10:31

ciekawe co będzie, kiedy ludzie pokroju smerfa czy też maja dostaną poparcie na poziomie błędu statystycznego? czy po wyborach zamilkną na wieki ? :)

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 05:21:01

Smerf teoretycznie ma szansę na zostanie radnym, maj jest bez szans. Zobacz co przez ostatnie 4 lata od porażki maj podpisujący się jako lewatywa odwalał. Po tych wyborach będzie podobnie. Przez następne 4 lata możemy się spodziewać plucia na wszystkich, innych radnych, wyborców, będzie robił z igły widły. Najlepsze jest to, że pluł na wszystkich Ustczan, nawet tych spoza jego okręgu wyborczego, któzy nie mogli na niego głosować :D i byli Bogu ducha winni jego sromotnej porażki w wyborach. Jak się pluje na wyborców, wyzywa ich i nie szanuje to jak można oczekiwać sukcesu wyborczego? Najlepsze jest to, że maj do dzisiaj nie może się pogodzić z porażką 4 lata temu i do dzisiaj ma pretensje do wszystkich innych o to, że przegrał, tylko nie do siebie. A i zapamiętaj, gdy on był radnym to Ustka byłaby miodem i mlekiem płynącym miastem, a że go nie wybrali to jest źle :D :P Tkaże wiesz bo tych wyborach oczekuj dokładnie tego samego, ciekawy jestem jak się smerf zachowa?

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 05:41:44

Trochę mi smerfa i maja żal. Przez ostatnie 8 lat żyli i istnieli tylko dlatego, że Olech był burmistrzem. Olech przestał być burmistrzem i cała otoczka wokół, której budowali swoją bytniść na forum przestała istnieć. Maj znalazł sobie tymczasowy inny powód do istnienia na forum, czyli wybory w Gminie Wiejskiej. Tylko oo będzie po 16 listopada? Jego bytność na forum straci sens, smerf już nie podpisuje się jako smerf, tylko pisze jako gość, bo nick smerf maruda walczący z Olechem przestał mieć sens po tym jak Olech zrezygnował ze startowania.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 10:05:42

Trochę mi smerfa i maja żal. Przez ostatnie 8 lat żyli i istnieli tylko dlatego, że Olech był burmistrzem. Olech przestał być burmistrzem i cała otoczka wokół, której budowali swoją bytniść na forum przestała istnieć. Maj znalazł sobie tymczasowy inny powód do istnienia na forum, czyli wybory w Gminie Wiejskiej. Tylko oo będzie po 16 listopada? Jego bytność na forum straci sens, smerf już nie podpisuje się jako smerf, tylko pisze jako gość, bo nick smerf maruda walczący z Olechem przestał mieć sens po tym jak Olech zrezygnował ze startowania.

Ale smerf wykazał się chociaż odwagą  - startuje, by sprawdzić, czy jego wizja ustki zostanie poparta przez wyborców. Bo reszta jego popleczników, jak grabarz, celestyn i inni wolą tchórzliwie zza ekranu pluć i nic nie robić. Koniec przyszedł szybciej dla nich, niż się można było spodziewać. :)

#55 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 17:21:01

ciekawe co będzie, kiedy ludzie pokroju smerfa czy też maja dostaną poparcie na poziomie błędu statystycznego? czy po wyborach zamilkną na wieki ? :)

Nie mam parcia na bycie radnym.

Ale na pisanie o przekrętach urzędasów , łapówkach na swojej stronie i forach olbrzymie  :)

Niezależnie od tego , kto wygra wybory

#56 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 17:27:18

Będzie następny burmistrz , następna sitwa ,

w tej dziedzinie bezrobocie mi nie grozi, niestety  :(

Wystarczy popatrzeć , jakimi ludźmi otoczył się Graczyk.

PS: Dzięki niektórym za reklamę ,

pamiętajcie Okręg 15

ul Grunwaldzka, Artur Mazur,

powiadomcie znajomych 

na mojej stronie włączone już komentarze i każdy kandydat ma swój niezależny wpis, który będzie uzupełniany.

#57 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 17:30:58

pamiętajcie Okręg 15

ul. Kopernika

Artur Mazur

Przebudź się Ustko !!!

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 17:31:08

Skąd weźmiesz informacje odnośnie wszystkich kandydatów?

#59 ~pł~

~pł~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 17:38:05

pamiętajcie Okręg 15

ul Grunwaldzka, Artur Mazur,

Co to nawet POmyliłeś ulice Patrioto?

#60 ~Smerf Pracuś~

~Smerf Pracuś~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 18:50:34

Skąd weźmiesz informacje odnośnie wszystkich kandydatów?

Nie żartuj, naprawdę chciałbyś przeczytać informacje o wszystkich , ponad 90 osób?

Oczywiście , każdy z kandydatów może mi przysłać swój, życiorys, program, bezpłatnie to wstawię .

Ale najlepsze będą komentarze i podsumowanie kandydata przez  internautów ,

(Pamiętacie te sprzed 4 lat na mojej poprzedniej stronie, Ustka-moja mala ojczyzna )

oraz na koniec opinia i komentarz o danym kandydacie

przez największy ustecki autorytet Smerfa Marudę  ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych