Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WYBORY NA PREZYDENTA

Kto na kogo glosuje

242 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:02

Nie ma zbyt wielu odważnych na forum Głosu Pomorza, żeby napisać na kogo będą głosować. 
Chodzi mi przede wszystkim o tych odważnych ludzi którzy są zarejestrowani.
Krytykować krytykują, to potrafią najlepiej, ale żeby taka Misiulka, albo Andy napisał na kogo głosuje, albo 100Marek, to nie.
To już większy szacunek mam do czarnej pantery, chociaż nie lubię tego klauna. Jaki jest taki jest, ale odważnie i bez ogródków określił się na kogo zagłosuje, a ci niby odważni co, kakao ! Boją się !
Żeby nie było, ja będę głosował na Hołownie.

Rumelski ma takie a nie inne poglądy i ma do tego prawo głosować sobie na kogo chce.

Jaki jest taki jest, ale odnosząc się do twojego postu Irku, to Rumelski tchórzem nie jest jak np. misiulka albo andy lub obecny.
Oni wstydzą się napisać kogo preferują w tych prezydenckich wyborach. Zwyczajnie nie mają odwagi cywilnej. Potrafią tylko krytykować innych.
Rumelski już na pierwszej stronie tego tematu w poście numer 14 odważnie określił na kogo będzie głosował. 
Można się z nim zgadzać bądź nie, ale tchórzem on na pewno nie jest. 
Nie jest tchórzem jak 100Marek, Andy, misiulka i obecny, ci to boją się własnego cienia, a co dopiero napisać na kogo mają głosować. 

Brawo Rumelski, dałeś przykład swojej obywatelskiej odwagi, tak 3maj!

#242 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:03

Ponawiam w imieniu autora>

Witam (goronco :D) wszystkich forumowiczow.  :) 
....
Proponuje nowy temat, temat na czasie, temat ktory bedzie aktualny do czasu wyborow, czyli okolo kilka tygodni. Potencjalny termin wyborow to podobno 28 czerwca, o ile marszalek senatu Tomasz Grodzki to zaakceptuje, bo roznie moze byc...
 ( :huh: a propos ...a Tomasz Grodzki to nie jest jakas rodzina dla "pani" ktora sie zowie Anna Grodzka...ale to tak na marginesie ;) )
....
Proponuje kulturalna dyskusje na temat kandydatow na prezydenta Polski.
Moja propozycja jest taka....
....zeby dyskusja miedzy nami byla uczciwa, to kazdy z dyskutantow powinien sie ujawnic na kogo bedzie glosowal. Uwazam ze to jest uczciwe podejscie do sprawy,

poniewaz krytykowanie ktoregos z kandydatow na prezydenta....nie piszac na kogo sie samemu glosuje to jest dziecinada, to jest niestosowne i niewiarygodne.

Umawiamy sie zatem, prosze uprzejmie o to, zeby kazdy dyskutant zanim napisze cos krytycznego (lub zapoda jakies foto lub link) ujawnil sie na kogo sam bedzie glosowal.
Uwazam ze wtedy bedzie wiarygodny i uczciwy, bo krytykowac i atakowac przeciwnika politycznego jest latwo, ale bronic swojego kandydata...oooo to juz jest trudniej.
Oczywiscie moga byc tacy, ktorzy napisza ze nie maja swojego kandydata....ale krytykowac tego lub owego beda pelnom parom. Takich forumowiczow (umawiamy sie) bedziemy traktowac z przymruzeniem oka, czyli jako tych, ktorzy bojom sie, a moze wstydzom ujawnic swoje preferencje polityczne....czyli tak, jak nie wiesz na kogo zaglosujesz, to zanim zaczniesz pisac napisz do ktorego kandydata jest Ci najblizej.
Oczywiscie najbardziej wiarygodnymi beda Ci, ktorzy jasno sie okresla na kogo beda glosowac.
To tyle co do "zasad i regulaminu" tego wontku. :) 
....

To ja zaczynam jako pierwszy.
Bede glosowal na Andrzeja Dude,
poniewaz On najbardziej sie nadaje na to najwyzsze stanowisko w Polsce.

Andrzej Duda nie jest idealny (a kto z nas jest), ale z tego grona ktorych mamy do wyboru,
to Pan Andrzej Duda jest najlepszy.
...napisze tez tak, ze ciekawym kandydatem na tle pozostalej miernoty jest rowniez Krzysztof Bosak.
Slucham ostatnio jego wypowiedzi i napisze tak, ze to jest bardzo inteligentny mlody czlowiek (chociaz atakuje Dude jak sie patrzy, ale wszyscy kandydaci tak czynia...)
Tak czy inaczej w przyszlosci zrobi on kariere polityczna...to tylko kwestia czasu.
Niestety ma on teraz nieco utrudniony start, gdyz w jego otoczeniu sa tacy kosmici jak Korwin i Braun i to go ciagnie do dolu...ale Krzysztof Bosak jest jeszcze mlodym czlowiekiem,
zatem ma czas. :) 
Tak czy inaczej ja napisalem kto jest moim faworytem.
Zanim wiec ktokolwiek bedzie krytykowal w tym temacie mojego kandydata, to niech najpierw sam ujawni na kogo bedzie glosowal
, (albo do kogo mu najblizej),
bo w innym przypadku nie bedzie powaznie traktowany w tej dyskusji ktora zaproponowalem.
Dziekuje za przeczytanie moich "zwierzen"  :D ....

....i zapraszam do dyskusji. :) 

#243 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:06

Niebieska tasiemko nie śpij ! Do roboty ! 
Co się z tobą dzieje !  :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych