Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory Gmina wiejska Ustka!

82 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 12:00:38

Jestem przekonany że wygra te wybory...niestety. Tylko ciekawe ilu jej przydupasów radnych przejdzie!

A niech wygra, skoro taka będzie wola wyborców. Dla mnie ważne jest żeby posłuchała czasami ludzi i pomyślała o ich autentycznych problemach i potrzebach. A radni.... no cóż... ten typ tak ma.....mówią tylko to, co chce słyszeć wójtowa. I jak w pewnym starym porzekadle.... siedzą cicho i jadą dalej.

SZEROKIEJ DROGI !!!!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 12:59:56

Mam nadzieję, że wyborcy wybiorą mądrzej.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 13:48:01

Mam nadzieję, że wyborcy wybiorą mądrzej.

Startuj.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 18:20:06

....... były nieudolne próby wzniecania niepokojów przez jednostki aspołeczne, które jednak zostały spacyfikowane i aktualnie przebywają w miejscu odosobnienia.

Kogo masz na myśli?

#25 ~Aaaaaaaaaaaa~

~Aaaaaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 20:15:47

no i wygra...nikt inny nie startuje!!!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 20:20:15

Nie startują, bo nie mają szans. Kiedyś ktoś się odgrażał że wystartuje i wygra, ale to jakaś niepoważna osoba była. Chyba płci żeńskiej, ale już nie pamiętam.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 20:41:30

Nie startują, bo nie mają szans. Kiedyś ktoś się odgrażał że wystartuje i wygra, ale to jakaś niepoważna osoba była. Chyba płci żeńskiej, ale już nie pamiętam.

szkoda. każdy był by lepszy...

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 21:55:13

Po raz pierwszy słyszę, że startowanie w wyborach to groźby.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 07:41:00

No i będzie kolejny "wielki sukces". A mojego głosu i tak nie dostanie.

#30 ~zzzzzzzzzzz~

~zzzzzzzzzzz~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 12:48:14

Naprawdę nikt inny nie stratuje?????? A PO. PIS!!!!! Co jest z Wami wszystkimi!!!~!!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 12:59:52

Naprawdę nikt inny nie stratuje?????? A PO. PIS!!!!! Co jest z Wami wszystkimi!!!~!!

Ogólna obojętność i brak wiary w możliwości zmian. Po co kopać się z koniem?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 16:12:23

Widocznie ASJ potraktowała kontrkandydatkę jak groźbę. Płakała i lamentowała odstawiając na wioskach teatrzyk, że wójtem już nie zostanie. Fakt, bała się tylko tej jednej rywalki.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 16:24:09

.............Kiedyś ktoś się odgrażał że wystartuje i wygra, ale to jakaś niepoważna osoba była. ......

Oni z każdego potrafią zrobić osobę niepoważną lub wariata. Stara dobra szkoła.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 16:26:20

Widocznie ASJ potraktowała kontrkandydatkę jak groźbę. Płakała i lamentowała odstawiając na wioskach teatrzyk.....

No i nareszcie jakiś teatrzyk trafił na wioskę.

#35 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 20:38:29

brak paliwa w tym wątku. Mieszkańcy gminy widocznie widzą zasadność kontynuacji bieżącego kierunku skoro nikt nie przedstawia alternatywy. W sumie to nie ma co się dziwić, gmina się zmienia, przybywa dróg itd, afer nie ma, przekrętów również brak. Tylko forum na tym traci, bo brak dyskusji :-)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 20:42:36

brak paliwa w tym wątku. Mieszkańcy gminy widocznie widzą zasadność kontynuacji bieżącego kierunku skoro nikt nie przedstawia alternatywy. W sumie to nie ma co się dziwić, gmina się zmienia, przybywa dróg itd, afer nie ma, przekrętów również brak. Tylko forum na tym traci, bo brak dyskusji :-)

Raczej brak dyskutantów(ek), bo albo wyroki sądowe ciążące albo trwająca terapia medyczna;)

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 20:48:14

Podaj proszę co się zmieniło przez ostatnie lata. Co oznacza "itd" ( może trochę konkretów).Które drogi przybyły? Ostatnio jechałem do Starkowa. Fajna droga :)  A kiedy jechałe(a)ś w kierunku Objazdy? Z wazeliną udaj się do urzędników a nie na forum.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 20:50:05

Raczej brak dyskutantów(ek), bo albo wyroki sądowe ciążące albo trwająca terapia medyczna;)

Oni z każdego potrafią zrobić osobę niepoważną lub wariata. Stara dobra szkoła.

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 21:20:28

Podaj proszę co się zmieniło przez ostatnie lata. Co oznacza "itd" ( może trochę konkretów).Które drogi przybyły? Ostatnio jechałem do Starkowa. Fajna droga :)  A kiedy jechałe(a)ś w kierunku Objazdy? Z wazeliną udaj się do urzędników a nie na forum.

Droga w kierunku Objazdy - droga powiatowa, ktoś w powiecie nas przecież przez 4 lata reprezentował, prawda?

Droga w kierunku Zaleskich - droga wojewódzka, tam też mamy swoich przedstawicieli ;-)

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 11:29:26

Droga w kierunku Objazdy - droga powiatowa, ktoś w powiecie nas przecież przez 4 lata reprezentował, prawda?

Droga w kierunku Zaleskich - droga wojewódzka, tam też mamy swoich przedstawicieli ;-)

Skoro już wiemy, czego nie zrobili nasi przedstawiciele. Napisz teraz, co zrobili nasi zarządzający. Ktoś napisał "gmina się zmienia, przybywa dróg itd". Proszę o konkrety (szczególnie interesuje mnie owo "itd").

"Nie moja droga", "Nie moja sprawa - kompetencje" to typowe odpowiedzi naszych lokalnych polityków. Właśnie teraz jest okazja, żeby je zweryfikować.

Ps. Cyba wszyscy wiedzą, że żeby się dostać do Starkowa, trzeba zjechać z drogi wojewódzkiej w kierunku tej wsi. Jak oceniasz stan tej drogi?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych