Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory Gmina wiejska Ustka!

82 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ciekawo będzie~

~Ciekawo będzie~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 13:09:57

Czy są już kandydaci na wojta i rady ? Pięknej wiejskiej gminy!?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 13:50:27

Czy są już kandydaci na wojta i rady ? Pięknej wiejskiej gminy!?

No i się zaczyna.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 15:09:02

No i się zaczyna.

Tak są Pikuś Misiu Leon zawodowiec Wiola i Zdzisiu.plus drużyna A.A i tak wygram JA.Tradycyjnie zresztą.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 15:38:24

Tak są Pikuś Misiu Leon zawodowiec Wiola i Zdzisiu.plus drużyna A.A i tak wygram JA.Tradycyjnie zresztą.

To już wolę drużynę AA.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 15:38:46

To już wolę drużynę AA.

#6 ~Aaaaaaa~

~Aaaaaaa~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 10:34:27

To kto do korytka wystartował w tej pięknej gminie?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 12:44:18

Na razie cisza... przed burzą, ale podobno będzie cos wow!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 22:01:52

Na razie cisza... przed burzą, ale podobno będzie cos wow!!!

Wow!!!

#9 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 05:15:57

Mam nadzieję że będzie "wow" bo obecnej wójtowej już dawno powinniśmy podziękować. Zero poszanowania drugiego człowieka a to ona właśnie jest dla mieszkańców a nie mieszkańcy dla niej.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 07:11:33

Mam nadzieję że będzie "wow" bo obecnej wójtowej już dawno powinniśmy podziękować. Zero poszanowania drugiego człowieka a to ona właśnie jest dla mieszkańców a nie mieszkańcy dla niej.

Wow!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 13:34:24

Wow!!!

Przyjdzie chwila pójścia do cywila .Biedna pani sobczuk .jodłowska gdzie ta pani znajdzie prace z takimi kwalifikacjami.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 13:51:13

Przyjdzie chwila pójścia do cywila .Biedna pani sobczuk .jodłowska gdzie ta pani znajdzie prace z takimi kwalifikacjami.

Pani Sobczuk-Jodłowska jest osobą wykształconą i doświadczoną i zapewne da sobie radę ( bez mojego głosu!!!). Nie należę do jej zwolenników ale życzę powodzenia. 

#13 ~Aaaaaaa~

~Aaaaaaa~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 13:57:09

Juz ma prace. Wodociagi czekają...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 16:49:00

Pani Sobczuk-Jodłowska jest osobą wykształconą i doświadczoną i zapewne da sobie radę ( bez mojego głosu!!!). Nie należę do jej zwolenników ale życzę powodzenia. 

Też mi się wydaje, że spokojnie wygra wybory. Patrząc obiektywnie, gmina dużo zyskała przez ten czas. Oczywiście, były nieudolne próby wzniecania niepokojów przez jednostki aspołeczne, które jednak zostały spacyfikowane i aktualnie przebywają w miejscu odosobnienia.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 16:52:54

Też mi się wydaje, że spokojnie wygra wybory. Patrząc obiektywnie, gmina dużo zyskała przez ten czas. Oczywiście, były nieudolne próby wzniecania niepokojów przez jednostki aspołeczne, które jednak zostały spacyfikowane i aktualnie przebywają w miejscu odosobnienia.

Miejsce odosobnienia-nie chodzi tu jednak o więzienie czy inny przybytek tego rodzaju.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 17:12:37

.......Oczywiście, były nieudolne próby wzniecania niepokojów przez jednostki aspołeczne, które jednak zostały spacyfikowane i aktualnie przebywają w miejscu odosobnienia.

Bełkot znany mi sprzed wielu, wielu lat. Czyżby obudził się jakiś weteran wydziału propagandy partii nie znającej granic ni kordonów?

#17 ~Aaaaaaai~

~Aaaaaaai~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 19:41:48

Też mi się wydaje, że spokojnie wygra wybory. Patrząc obiektywnie, gmina dużo zyskała przez ten czas. Oczywiście, były nieudolne próby wzniecania niepokojów przez jednostki aspołeczne, które jednak zostały spacyfikowane i aktualnie przebywają w miejscu odosobnienia.</p></p>

Hahaha... Gmina dużo zyskała... Hehehe

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 20:01:49

Bełkot znany mi sprzed wielu, wielu lat. Czyżby obudził się jakiś weteran wydziału propagandy partii nie znającej granic ni kordonów?

...a ty pewnie kochasz miliony i cierpisz za miliony?

...chcesz zerwać znienawidzone kadnany i zrzucić jarzmo niewoli?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 20:55:48

...a ty pewnie kochasz miliony i cierpisz za miliony?

...chcesz zerwać znienawidzone kadnany i zrzucić jarzmo niewoli?

Nie denerwuj się. Chodzi o kajdany? Poluzuj majty. Cisną?

#20 ~bbbbbbbbb~

~bbbbbbbbb~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 06:47:08

Jestem przekonany że wygra te wybory...niestety. Tylko ciekawe ilu jej przydupasów radnych przejdzie!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych