Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory burmistrza 2014, Serio?

Kurowski stagnacja zarzuty wybory burmistrz Malek

115 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 16:36:59

Czy ten pan startował z tego samego komitetu co Kura?!

youtube.com/watch?v=-MruMAlon5g&list=UUwvoGC8lX96UsA27aPZ-fSg

#102 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 18:03:25

Czy ten pan startował z tego samego komitetu co Kura?!

youtube.com/watch?v=-MruMAlon5g&list=UUwvoGC8lX96UsA27aPZ-fSg

Już stołki podzielone były. Kto Olechowi dał podwyżkę ?? hehehe Radny wyszedł z inicjatywą z naszych podatków, już ku.... sie rzygac chce jak sie na to patrzy...

#103 ~z pralki - aczkolwiek~

~z pralki - aczkolwiek~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 19:58:00

youtube.com/watch?v=yjsrLusMmU0&list=UUjvTJ91Dow4hUbuJ2IM_oqQ

Graczyk z klasą, co Kura palnął z nie mądrymi urzędnikami ????

Przecież to żałość jak z Barnowskim. Znów gol do własnej bramki ??

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2014 - 23:52:01

Nie organizatorom, ale realizatorom procesu rewitalizacji. Prezesowi Rokoszowi wielkie dzięki, ale jedynym odważnym organizatorem był własnie Graczyk, który zaryzykował stanowisko Burmistrza dla osiągnięcia celu - zatrzymania procesu  degradacji Starego Miasta  i odtworzenia tej części miasta jako osady rybackiej  z pierwszej  połowy 19 wieku. Dziś

Ustka to wzór dla wielu podobnych, podupadłych małych portów

To miejsce wizyt studentów architektury i urbanistyki, a także ich nauczycieli poszukujących wzorów do naśladowania. I choć ustecka wersja rewitalizacji to wynik kompromisów społecznych i

technologicznych, to faktem jest, że  uratowaliśmy, podkreślam!!

bezkosztowo,  substancję Starego miasta. Jest nadzieja, że ponowna kadencja Jacka Graczyka , skutecznie zakończy ten proces. Ratuszak.

Widać są jeszcze godne ratuszaki. Jakim cudem Ty się uchowałeś to nie wiem, ale szacunek!

czyli pierwszy i to przed II turą lojalkę ogłosił  Graczykowi, ratuszowy wydział architektury . Dobrze ! :-)

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 06:55:59

Jak myślicie, czy będą takie same przekręty szły, jak podczas kadencji Graczyka? Znowu będzie antydatowanie, czy może coś innego tym razem?

#106 ~optymista~

~optymista~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 09:16:05

Jak myślicie, czy będą takie same przekręty szły, jak podczas kadencji Graczyka? Znowu będzie antydatowanie, czy może coś innego tym razem?

Dosyć tych bzdur! Brudna kampania już się skończyła! Komu się nie podoba - może wyjechać (lub zejść do podziemia). Pozostali - do pracy! Reperujmy, naprawiajmy. Cała naprzód Ustko!

P.s.

Gratulacje dla zwycięzcy. Będzie trudno (co widać w przytoczonym wyżej wpisie), ale dla Ustki WARTO ruszyć do przodu !!!!.

#107 ~ustczanka~

~ustczanka~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 11:54:21

Gościu, uważaj co piszesz! Za takie oskarżenia ponosi się odpowiedzialność karną.

A p.Jackowi Graczykowi gratuluję i życzę powodzenia. Mieszkańcy Ustki liczą na Pana! 

#108 ~ustczanka~

~ustczanka~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 11:57:12

Gościu, uważaj co piszesz! Za takie oskarżenia ponosi się odpowiedzialność karną.

A p.Jackowi Graczykowi gratuluję i życzę powodzenia. Mieszkańcy Ustki liczą na Pana! 

#109 ~Pesymista~

~Pesymista~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 17:59:35

Sąd ewidentnie stwierdził, że podczas gdy Graczyk był burmistrzem doszło do antydatowania. Ja wiem, że zwolennicy Graczyka wszystkim, którzy o tym wiedzą chcieliby zamknąć usta, ale to i tak nic nie zmieni. Prawda zawsze wychodzi na jaw. Optymistą też nie jestem, bo pamiętam poprzednie rządy Graczyka i wtedy zaczęły się dziać poważne problemy jak upadek Stoczni (koniec 2001 roku / początek 2002 jakoś tak), ogromne bezrobocie w związku z tym, bieda, brak pracy. Za dobrze to pamiętam, mi się rządy Graczyka kojarzą z ogromną biedą w mieście, zmarnowanymi szansami i właśnie z antydatowaniem.

Zobaczycie teraz hura - optymizm, a za dwa lata będzie znowu marazm, wściekłość na władzę, znowu jakieś przekręty wyjdą, albo coś w ten deseń. Było już tak i pewnie znowu będzie. Liczyłem, że może Krasucki młody, spoza układów jakoś miasto rozrusza, a tak wróciliśmy do burmistrza, który kojarzy mi się z upadkiem miasta, potworną biedą i przekrętem w ratuszu.

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 23:30:53

Sąd ewidentnie stwierdził, że podczas gdy Graczyk był burmistrzem doszło do antydatowania. Ja wiem, że zwolennicy Graczyka wszystkim, którzy o tym wiedzą chcieliby zamknąć usta, ale to i tak nic nie zmieni. Prawda zawsze wychodzi na jaw. Optymistą też nie jestem, bo pamiętam poprzednie rządy Graczyka i wtedy zaczęły się dziać poważne problemy jak upadek Stoczni (koniec 2001 roku / początek 2002 jakoś tak), ogromne bezrobocie w związku z tym, bieda, brak pracy. Za dobrze to pamiętam, mi się rządy Graczyka kojarzą z ogromną biedą w mieście, zmarnowanymi szansami i właśnie z antydatowaniem.

Zobaczycie teraz hura - optymizm, a za dwa lata będzie znowu marazm, wściekłość na władzę, znowu jakieś przekręty wyjdą, albo coś w ten deseń. Było już tak i pewnie znowu będzie. Liczyłem, że może Krasucki młody, spoza układów jakoś miasto rozrusza, a tak wróciliśmy do burmistrza, który kojarzy mi się z upadkiem miasta, potworną biedą i przekrętem w ratuszu.

stek bzdur! Graczyk po prostu podpisał dokument, który jako jeden z dziesiątek innych mu przedstawiono!

I gdzie te przekręty? mnie się Graczyk kojarzy z rozruszaniem tego miasta po strasznej stagnacji po Lewandowskim! To za Graczyka to miasto zaczęło żyć, niestety podczas kadencji Olecha i Kurowskiego może się nie cofnęliśmy, ale na pewno zatrzymaliśmy się w rozwoju! a Krasucki sołtys Przewłoki? no ludzie nie róbcie sobie jaj! ;)

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 06:28:35

To jeszcze gorzej o nim świadczy jak podpisał dokument nie sprawdzając co podpisuje. Jak to gdzie przekręt, antydatowanie to nie przekręt? Jak gra źle drużyna piłkarska to winny jest trener, jak idą przekręty w ratuszy to winny jest gospodarza, czyli burmistrz. Jesteś strasznie dziwny, jak krytykuje Graczyka to według ciebie jestem zwolennikiem Olecha, otóż nie, ale przynajmniej Olech pożegnał się godnie, a nie kończył z zarzutami od prokuratury jak tani jeden, gdzieś w Polsce :D :P.

#112 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 21:50:56

To jeszcze gorzej o nim świadczy jak podpisał dokument nie sprawdzając co podpisuje. Jak to gdzie przekręt, antydatowanie to nie przekręt? Jak gra źle drużyna piłkarska to winny jest trener, jak idą przekręty w ratuszy to winny jest gospodarza, czyli burmistrz. Jesteś strasznie dziwny, jak krytykuje Graczyka to według ciebie jestem zwolennikiem Olecha, otóż nie, ale przynajmniej Olech pożegnał się godnie, a nie kończył z zarzutami od prokuratury jak tani jeden, gdzieś w Polsce :D :P.

W 2009 rolu panu Markowi Kurowskiemu zdarzyło sie podpisać pismo urzędowe opatrzone datą 18.07.2009r w którym informuje

ważną osobę z usteckiego samorządu o udzielonej odpowiedzi na pismo niejakiego pana W.I. z dnia 07.08.2009r.  Oczywiste antydatowanie, z definicji prawnej przestepstwo urzędnicze, ale czy zaraz ci radn którzy to odkryli, powinni polecić z tym do prokuratury. Antydatowania mają różny charakter, czasami są oczywista pomyłką, a czasami zamierzonymi czynami mającymi na celu osiągnięcie określonego celu politycznego lub gospodarczego. Od roztrzygania tego co jest pomyłką, przeoczeniem nadzoru, a co zamierzonym przestępstwem urzędniczym, są sądy i to one w drodze procesu (najczęściej z donosu) rozstrzygają o wadze czynu antydatowania. Jak jest to śliski temat, świadczy fakt, że wyrok sądu warunkowo umarzającego postępowanie wobec pracowników UM Ustka z

donosu pewnego pana Jacka, antydatowano o równy rok wstecz.

Temida też jest omylna.

#113 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 22:52:58

W 2009 rolu panu Markowi Kurowskiemu zdarzyło sie podpisać pismo urzędowe opatrzone datą 18.07.2009r w którym informuje

ważną osobę z usteckiego samorządu o udzielonej odpowiedzi na pismo niejakiego pana W.I. z dnia 07.08.2009r.  Oczywiste antydatowanie, z definicji prawnej przestepstwo urzędnicze, ale czy zaraz ci radn którzy to odkryli, powinni polecić z tym do prokuratury. Antydatowania mają różny charakter, czasami są oczywista pomyłką, a czasami zamierzonymi czynami mającymi na celu osiągnięcie określonego celu politycznego lub gospodarczego. Od roztrzygania tego co jest pomyłką, przeoczeniem nadzoru, a co zamierzonym przestępstwem urzędniczym, są sądy i to one w drodze procesu (najczęściej z donosu) rozstrzygają o wadze czynu antydatowania. Jak jest to śliski temat, świadczy fakt, że wyrok sądu warunkowo umarzającego postępowanie wobec pracowników UM Ustka z

donosu pewnego pana Jacka, antydatowano o równy rok wstecz.

Temida też jest omylna.

Za J.G. dwie Panie w urzędzie straciły pracę ? czy tak ?

#114 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 06:37:32

Antydatowanie, podobnie jak każde inne przestępstwo urzędnicze powinno być od razu zgłaszane do prokuratury, nie ma zgody ba przymykanie oka na jakiekolwiek przekręty w urzędzie. Apel do wszystkich pracowników urzędu, jak zobaczycie cokolwiek niezgodnego z literą prawa to natychmiast poinformujcie o tym prokuraturę, nawet anonimowo. Zawsze należy patrzeć władzy na ręce.

#115 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 08:43:00

Antydatowanie, podobnie jak każde inne przestępstwo urzędnicze powinno być od razu zgłaszane do prokuratury, nie ma zgody ba przymykanie oka na jakiekolwiek przekręty w urzędzie. Apel do wszystkich pracowników urzędu, jak zobaczycie cokolwiek niezgodnego z literą prawa to natychmiast poinformujcie o tym prokuraturę, nawet anonimowo. Zawsze należy patrzeć władzy na ręce.

Masz rację   !

Ale masa wyborcza  uznała inaczej !

Za dwa  lata  bedzie lament- kogo wybrali ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kurowski, stagnacja, zarzuty, wybory, burmistrz, Malek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych