Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory 2010

1574 odpowiedzi w tym temacie

#1481 ~zawodnik~

~zawodnik~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 12:44

Grono rodzinne zostało poszerzone o następną nauczycielkę, teraz rodzinka w radzie pedagogicznej
ma już większość a szkoła ma najgorsze wyniki nauczania w powiecie.

#1482 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 16:32

No to już jest dramatyzm. Zawodnik mógłbyś trochę bardziej naświetlić nauczyciela jakiego przedmiotu to dotyczy, no może jakieś inicjały.
Prawdziwe Kołczygłowy pod takim wójtem wszystko jest możliwe.

#1483 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 21:03

Wójt chciał nam zafudnować wysokie opłaty za śmieci, dobrze, że radni potrafili się temu przeciwstawić. Dziekuję
Panie Wójcie za tą drożyznę "odwdzięczymy się" przy wyborac, nie wybierając Pana na kolejną kadencję. Nie stać nas już na Pana rządy

#1484 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 22:07

Grono rodzinne zostało poszerzone o następną nauczycielkę, teraz rodzinka w radzie pedagogicznej
ma już większość a szkoła ma najgorsze wyniki nauczania w powiecie.

Wójt obrabia swój ogródek z warzywkami i chwastami /siatkarzami/ dlatego nie ma czasu na
zajęcie się szkołą.Pan dyrektor wykorzystuje tą sytuację i zaczął traktować szkołe ja własny folwark.
Mam nadziję,że po wyborach zostanie zaprowadzony porządek.

#1485 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 17:51

Wójt jest okropnym cykorem,on dobrze wie co dzieje się w szkole ale boi się ruszyć dyrektora.
Mam nadzieję,że wyborcy mu tego nie podarują przecież krzywdzi nasze dzieci.

#1486 ~Kołczygłowianin~

~Kołczygłowianin~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 11:04

• Gość
11 marzec 2013 - 21:03 Napisał

"Wójt chciał nam zafudnować wysokie opłaty za śmieci, dobrze, że radni potrafili się temu przeciwstawić. Dziekuję
Panie Wójcie za tą drożyznę "odwdzięczymy się" przy wyborac, nie wybierając Pana na kolejną kadencję. Nie stać nas już na Pana rządy."

Należy tu dodać po długich bojach z Wójtem udało się przegłosować radnym niższe stawki opłat za śmieci dzięki walecznej postawie męskiej części rady. Kobiety Radne naczele z Przewodniczącą RG, głosowały za wyższymi stawkami, bo wójt jęczał przez 2 godziny, że nie wystarczymu pieniędzy na inwestycje w ławki rekreacyjne.
Nie wiem, czy naszym paniom brakuje możliwości logicznego myślenia i są pod taką presją Wójta, że olewają całą spoleczeństwo gminy, czy co jest grane.
Należy się zastanowić przy kolejnych wyborach czy można oddać swój głos na nasze przedstawicielki w sytuacji, gdy w ważnych społecznie sprawach trudno im podjąć właściwe decyzje.

#1487 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 15:40

Tak, jak radni ze śmieciami utarli wójtowi nosa, tak my Kołczygłowianie przy wyborach powinniśmy zrobić to samo i nie głosować na niego.

#1488 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 16:43

Gość napisał:
"Tak, jak radni ze śmieciami utarli wójtowi nosa, tak my Kołczygłowianie przy wyborach powinniśmy zrobić to samo i nie głosować na niego. "

Super deklaracja ale tylko trzeba ją jeszcze wykonać i przekonać do tego też wyborczynie.

#1489 ~wyborczyni~

~wyborczyni~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 12:38

Też jestem za odsunięciem wójta od władzy i cała moja rodzina .

#1490 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 08:40

Do obserwatora: kto krzywdzi nasze dzieci? dyrektor? nie wydaje mi sie. Znam temat blizej bo sam mam dziecko w szkole i widze ze spora czesc dzieci jest tak glupia i nierozwinieta ze szkola juz nic im nie da skoro ich RODZICE zamiast zajmowac sie pociechami maja to gdzies a potem zdziwienie ze w gimnazjum nie potrafia pisac, czytac a nawet dobrze sie wypowiedziec. to nie wina szkoly a rodzicow bo moje dziecko nie ma takich problemow...

#1491 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 08:40

Do obserwatora: kto krzywdzi nasze dzieci? dyrektor? nie wydaje mi sie. Znam temat blizej bo sam mam dziecko w szkole i widze ze spora czesc dzieci jest tak glupia i nierozwinieta ze szkola juz nic im nie da skoro ich RODZICE zamiast zajmowac sie pociechami maja to gdzies a potem zdziwienie ze w gimnazjum nie potrafia pisac, czytac a nawet dobrze sie wypowiedziec. to nie wina szkoly a rodzicow bo moje dziecko nie ma takich problemow...

#1492 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 21:22

Do rodzic- Jeżeli dziecko, no już młodzież nie umie pisać i czytac w gimnazjum to oprócz rodziców pewnie takich co nie zasługują na to miano, należy też zapytać co robili nauczyciele w klasach 1-3 i dalszych, jaka była praca z rodzicami pedagogów i jaki nadzór dyrektora nad jakością nauczania, dlaczego otrzymywli promocjędo klasy następnej. Nadzór, pomoc i instruktarz nad nawiązywaniem i utrzymywaniem kontaktów z rodzicami dzieci poniżej przeciętnych. Może to honor, brak czasu przy pensum 18 godz. w szkole samorządowej nie pozwalał na takie kontakty , a przy okazji na osiąganie właściwego poziomu nauczania klasy i szkoły. Coś tu nie gra.
Jest takie przysłowie: że jeżli na czele stada baranów stanie orzeł to to stado orleje. Natomiast jeżeli na czele stada orłów stanie baran to to stado baranieje.
Czy coś takiego nie ma miejsca czasem w Kołczygłowach. Czy przykład wzorowej pracy rodziny dyrektora nie jest zaraźliwy, dla środowiska nauczycielskiego.
Trzeba to wszystko zważyć, a nie nazywać niedorozwiniętymi, no chyba, że przez pedagogów i szkołę.

#1493 ~niezależna~

~niezależna~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 08:37

Do obserwatora. Bardzo trafne uwagi.
Całkowicie podzielam pogląd,że szkoła nie wywiązuje się ze swoich obowiązków.Nauczyciel za
kilka godzin w tygodniu otrzymuje całkiem przyzwoite wynagrodzenie. Nie obserwuję aktywności
nauczycieli w kontaktach z rodzicami,odwalić godzinki i do domu.To brak zaangażowania i odpowiedzialności nauczycieli powoduje, że mamy najgorsze wyniki nauczania w powiecie.
Winę za ten stan rzeczy ponosi szczególnie wójt zajmując się panienkami i rozrywkami nie nadzorując
doboru nauczycieli.

#1494 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 18:24

Czy ten śmieszny wójt w ogóle pracuje czy tylko pobiera wysokie wynagrodzenie ? Kiedy idę
do urzędu nigdy go nie ma.

#1495 ~cynik~

~cynik~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 11:41

Tak, jak radni ze śmieciami utarli wójtowi nosa, tak my Kołczygłowianie przy wyborach powinniśmy zrobić to samo i nie głosować na niego.

Wójtowi możecie jedynie buty czyścić jak wam pozwoli,On następną kadencję zapewnił sobie
placami zabaw i boiskami.

#1496 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 22:02

Wójtowi możecie jedynie buty czyścić jak wam pozwoli,On następną kadencję zapewnił sobie
placami zabaw i boiskami.

Nie znasz realiów Kołczygłów,Wacek jest przegrany wystarczy wsłuchać się w ulicę,pomagają mu
w tym jego przydupasy.Wojna z dyrektorem przesądziła o jego klęsce.

#1497 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 12:29

Wybory a co z pracą w naszym mieście? Tutaj jest parę ofert

#1498 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 14:06

Nie znasz realiów Kołczygłów,Wacek jest przegrany wystarczy wsłuchać się w ulicę,pomagają mu
w tym jego przydupasy.Wojna z dyrektorem przesądziła o jego klęsce.

O jakiej wojnie Ty piszesz,przecież Wacek przedłużył dyrektorowi kontrakt bez konkursu.Oni z jednego
garnka jedzą na plebanii.

#1499 ~swojak~

~swojak~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 07:18

Wój Wacek tak się w sobote uwalił ze strażakami w Łubnie że zapomniał jak się nazywa i zabrali mu
kluczyki od auta,zdoił sie w gacie

#1500 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 17:20

Wójcie Wacku wsłuchaj się w głos ludu jeśli chcesz wygrać następne wybory.W szkole zatrudnionych jest
osiem członków rodziny dyrektora i ty jesteś za to odpowiedzialny.Lepsi nauczyciele pracują w innych
szkołach a tutaj jest prywata.Robisz dużo dobrego ale możesz się przewieść,niezadowolenie jest wielkie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych