Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wszawica

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sorbeft~

~Sorbeft~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 21:35:03

Kochani. Nie mam już siły. Dziecko mi z przedszkola wraca ciągle z wszami. Zbanujemy jedne, mija kilka dni, czasem tygodni, miesiąc, góra trzy i znowu to samo. Nie wiem już jakich preparatów używać i ile jeszcze przyjdzie mi z tym walczyć. Pomożecie?

#2 ~Ślepa furia~

~Ślepa furia~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 06:09:06

Wszawica panuje na forum GP. Gnidy rozprzestrzeniają się po wszystkich tematach. Wiśki, pyzy, transwestyci, to ta sama osoba, to atak lgbt na zdrowe komórki społeczne jakimi są rodziny heteroseksualne. 
W księdze Eustachiasza rozdział 14 jest napisane>
@kto podszywa się pod inne osoby, zmienia płeć i  i gorszy tym innych, będzie stracony w życiu wiecznym.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 11:25:54

Kochani. Nie mam już siły. Dziecko mi z przedszkola wraca ciągle z wszami. Zbanujemy jedne, mija kilka dni, czasem tygodni, miesiąc, góra trzy i znowu to samo. Nie wiem już jakich preparatów używać i ile jeszcze przyjdzie mi z tym walczyć. Pomożecie?

Coś mi się nie zgadza - dlaczego nie piszesz o jakie przedszkole chodzi ?

Zakrawa mi to na próbę zaszkodzenia komuś lub czemuś.

#4 ~je2bny~

~je2bny~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 11:30:01

Wszawica panuje na forum GP. Gnidy rozprzestrzeniają się po wszystkich tematach. Wiśki, pyzy, transwestyci, to ta sama osoba, to atak lgbt na zdrowe komórki społeczne jakimi są rodziny heteroseksualne. 
W księdze Eustachiasza rozdział 14 jest napisane>
@kto podszywa się pod inne osoby, zmienia płeć i  i gorszy tym innych, będzie stracony w życiu wiecznym.

Widzę, że właśnie jesteś taką wszą, która chce utopić swoje fobie na tym forum.

Wymieniając księgę Eustachiasza od razu wskazujesz, że jesteś sterowany przez kościół i wszystko w temacie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych