Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wspomnienia znanych przebojów.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5386 odpowiedzi w tym temacie

#5381 Isia

Isia

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 345 postów

Napisano 20 maj 2019 - 08:39:57

Taki śliczny majowy dzień dzisiaj :wub: . Od jutra słońce wchodzi w mój znak zodiaku  :) 

Przyjemności na dzisiaj wszystkim i popatrzmy przy okazji na piękno otaczającego nas świata- w przeróżnej postaci :D

#5382 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4235 postów

Napisano 22 maj 2019 - 09:02:00

No, to faktycznie, na brak zajęć raczej nie narzekasz. :D

Co do Forum i osobistych z niego lekcji, przypadł mi do gustu pewien cytat z najnowszej książki Katarzyny Kalicińskiej oraz Małgorzaty Kalicińskiej "A miało być tak pięknie" - "Jeśli są ludzie, którzy cię lubią i nie lubią, to znaczy, że jesteś jakaś, a jeśli wszyscy tylko niby lubią, jesteś nijaka"...to na naszą pociechę Perło i tego się trzymajmy.  :)

Poza tym w necie obowiązuje zasada ograniczonego zaufania, nigdy nie wiadomo kto w końcu  kim się okaże dla nas i wtedy zdziwieniom nie ma końca... :huh:

.......................

Rozbawił mnie ten cytat Ala, jeżeli zależałoby mi na tym aby mnie ktoś w necie ''lubił''  :lol: to nigdy w życiu nie wyraziłabym swojego zdania w obawie, że ktoś mnie przestanie ''lubić''. Hahahaha, no nie, od razu przypomniała mi się piosenka  :D kurcze, jak wśród dzieci  :D  :lol:

A mam głęboko w nosie czy mnie ktoś ''lubi'', mogą i mnie całe tabuny nie cierpieć :D jeżeli mam coś do powiedzenia to mówię to co ja czuję, a nie to czego oczekują ode mnie inni ludzie  :)

No to pioseneczka w myśl tego cytatu od razu mi się przypomniała.

Pozdrawiam, pogoda jakaś taka niestabilna jest tego maja  :)

Użytkownik Perła edytował ten post 22 maj 2019 - 09:46:00

#5383 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4235 postów

Napisano 22 maj 2019 - 09:45:26

No ok, coś po ''dorosłemu'' teraz :)

''Jeden osiem L'' i obecność zespołu na Igrach, przypomniała mi o tym zespole, no bo min. ''Łydki grubasa'' nie znam  :D 

:)

#5384 Ala2

Ala2

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano wczoraj, 10:42

Na początku, jako założycielka wątku, pragnę nadrobić swoje zaniedbanie i serdecznie powitać  nowego użytkownika o nicku PlateO'Shrimp :) , oraz użytkowniczkę Isię, która napisała po dłuższej przerwie, czyli jak się domyślam, dawną Misię. :)

Rozbawił mnie ten cytat Ala, jeżeli zależałoby mi na tym aby mnie ktoś w necie ''lubił''  :lol: to nigdy w życiu nie wyraziłabym swojego zdania w obawie, że ktoś mnie przestanie ''lubić''. Hahahaha, no nie, od razu przypomniała mi się piosenka  kurcze, jak wśród dzieci    :lol:

A mam głęboko w nosie czy mnie ktoś ''lubi'', mogą i mnie całe tabuny nie cierpieć jeżeli mam coś do powiedzenia to mówię to co ja czuję, a nie to czego oczekują ode mnie inni ludzie 

No to pioseneczka w myśl tego cytatu od razu mi się przypomniała.

[...]

Pozdrawiam, pogoda jakaś taka niestabilna jest tego maja  :)

Osobiście wolę być" jakaś", niż "nijaka", zawsze mówię prawdę prosto w oczy i nie zabiegam o polubienia. Nie mam w zwyczaju się przypodchlebiać dla oklasków. ;)

Perło czy w Twoim regionie nie zagraża powódź ? Martwię się co niektórzy ludzie muszą przeżywać...współczuję im. :(

Utwór "Jak zapomnieć", to jeden z moich ulubionych już od lat. :wub:

Ja dziś zaprezentuję znany utwór w nowym wykonaniu, posłuchajcie.  :D

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia, u mnie, nie pada, nie wieje i tak jakby się przejaśnia. :)

#5385 Isia

Isia

Swojak

• PipPipPipPip
  • 345 postów

Napisano wczoraj, 18:44

Może ten przypomnę ?  raczej znany ?   :wub:

Tak Alu, - Isia to Misia, bez M :) :D  :)

Ja widzę tylko pół forum,, coś jest nie tak :unsure:

Użytkownik Isia edytował ten post wczoraj, 18:50

#5386 Phoenix_7

Phoenix_7

**

• PipPipPipPip
  • 1795 postów

Napisano wczoraj, 19:29

No ! :P

#5387 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4235 postów

Napisano wczoraj, 20:36

..........................

Perło czy w Twoim regionie nie zagraża powódź ? Martwię się co niektórzy ludzie muszą przeżywać...współczuję im. :(

.....................

Sytuacja w samym mieście oraz regionie jest jak do tej pory jak najbardziej stabilna. Wprawdzie monitorowany jest stan Kłodnicy przepływającej przez centrum miasta, jej stan już dawno przekroczył stan ostrzegawczy, ale z tego co mi wiadomo to jest tendencja spadkowa, chociaż wszystko zależy od aury w najbliższym czasie.

Pogodę mamy parszywą, leje i zimno. Ciemno i beznadziejnie. Byle do soboty, podobno ma być poprawa a i na słońce ponoć mamy szansę :D

Ludzie przeżywają koszmar, nikt chyba nie jest w stanie sobie tego wyobrazić. Chyba z 9 lat temu, w bodajże 2010 r mieliśmy podobną sytuację. Wtedy Kłodnica wylała.

Tak mi wpadła do głowy :)

Powodzenia Ala :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych