Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wraca normalność.

przedsiębiorczość rewitalizacja firma

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2015 - 22:59:04

Widzial ktos chinskich kowali startujacych do przetargow w Ustce?

skończ bełkotac , ok!?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2015 - 23:02:28

Spytałem o termin sławetnego festiwalu i już trzy wulgarne i prymitywne posty.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2015 - 23:07:06

nie karm trolla i nie odpisuj na kretynskie posty , troll sie do forum przykleil trzeba go zaglodzic.

#24 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 23:07:57

Kowali nie widać, jednak na każdym kroku w Ustce widać chińskie wyroby.Ciekawe, że te chińskie wyroby kosztowały nas tyle ile warte są nasze rodzime pełnowartościowe.

To zupełnie tak, jak byś kupił buty chińskie, a zapłacił byś za luksusowe naszej rodzimej produkcji.To jest właśnie ten myk Nocniku.

Teraz wiesz dlaczego pieniędzy nie widać, perspektyw nie widać niczego nie widać. Za to JANOSIKOWE WIDAĆ.

Widać że winnych nie widać, ani winnych za to że nie ma winnych, też nie widać.

Użytkownik Marek Janczewski edytował ten post 12 kwiecień 2015 - 09:04:14

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2015 - 23:12:34

Janczewski nie karm trolla, przykleil sie jakis pajac do forum i trzeba go zaglodzic. Raz bedzie sie podszywal pod smerfa, ciebie, kogos innego i obracal jednych przeciw drugim. Nie odpisuj, jak trolla zaglodzisz to zniknie.

#26 ~Beside~

~Beside~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 00:46:43

Więc tłumaczę. Outsorcing jest wtedy (ang. out - poza, source - źródło), kiedy dana firma zleca wykonanie części prac, bądź całości innej. Jeżeli pan Palimonka zleci część pracy innej firmie, wtedy tę część pracy dla niego wykonuje firma zewnętrzna. I nie ma znaczenia czy ta firma jest z Warszawy, czy z Ustki.

Prawda, że banalnie proste? Wstyd, że były kandydat na burmistrza tak trywialnych rzeczy nie rozumie, a chce zabierać głos w sprawach wielkiej wagi dla miasta.

Hmm, rzeczywiście, to było najistotniejsze kryterium w wyborach na burmistrza Ustki. Rozumiem, że w tym zakresie sprawdziłeś kandydatów przed wyborami i wybrałeś tego, który zdał egzamin z wiedzy outsourcingowej. Który w teście wypadł najlepiej ?

Proponuję test powtórzyć w wyborach prezydenckich i wybrać outsourcingowca !

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 06:46:49

Nic nikomu nie zarzucam. Pytam się za to o termin organizowania Międzynarodowego Festiwalu Kowalstwa Artystycznego? Wiadomo coś więcej?

A dlaczego pytasz Pana Marka? Imprezami w mieście zajmuje się odpowiedni wydział w ratuszu i tam zapewne otrzymasz wszelkie wyjaśnienia. 

P.s. Śledząc twoje wpisy sądzę, że złośliwości i głupie prowokacje wobec Pana Marka nic nie wnoszą do tego wątku.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 06:50:08

Spytałem o termin sławetnego festiwalu i już trzy wulgarne i prymitywne posty.

Zasłużyłeś sobie na to !

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 07:08:55

Nie karmić trolla!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 18:34:30

Marek, stary już jesteś a rynek się zmienia.

#31 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 12 kwiecień 2015 - 18:46:51

Marek, stary już jesteś a rynek się zmienia.

Na gorsze ?

Skoro jesteś o wiele młodszy ode mnie, a żyjemy pod jedną długością i szerokością geograficzną, szanujmy kulturę tu panującą.  Póki co nie wiem z kim mam do czynienia, tym bardziej  nie piłem z tobą stosownych toastów byś mi tykał. Prawdopodobnie mam dzieci w twoim wieku, a być może i starsze.

Użytkownik Marek Janczewski edytował ten post 12 kwiecień 2015 - 19:00:14

#32 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 19:40:19

Drogi Marku i szanowni Czytelnicy! Otóż miałem niejednokrotnie przyjemność z p.Markiem uczestniczyć w rozmowach w których zawsze, to należy podkreślić, chodziło mu o dobro bliźniego i miasta Ustki. Być może, nie jest to retoryka wysokich lotów, ale cel przyświecał jeden. I to obojętnie czy chodziło o psie kupki, kandydowanie na stanowisko czy obronę kobiety od marchewek. Jest to człowiek dotknięty geniuszem na swój sposób.

Nie będę tutaj wychwalał dzieł które rodziły się spod młotka, które stanowią trwały wkład w kulturę i sztukę naszego miasta, a także będą stanowiły rys historyczny naszego czasu w mieście. Dlatego uważam żeby słuchać jego celnych uwag i szanować jego rady.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 20:07:33

Może nasz burmistrz zainicjuje panel dyskusyjno - doradczy z mieszkańcami,  gdzie każdy mieszkaniec będzie mógł swoje pomysły przedstawić.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 21:50:22

Drogi Marku i szanowni Czytelnicy! Otóż miałem niejednokrotnie przyjemność z p.Markiem uczestniczyć w rozmowach w których zawsze, to należy podkreślić, chodziło mu o dobro bliźniego i miasta Ustki. Być może, nie jest to retoryka wysokich lotów, ale cel przyświecał jeden. I to obojętnie czy chodziło o psie kupki, kandydowanie na stanowisko czy obronę kobiety od marchewek. Jest to człowiek dotknięty geniuszem na swój sposób.

Nie będę tutaj wychwalał dzieł które rodziły się spod młotka, które stanowią trwały wkład w kulturę i sztukę naszego miasta, a także będą stanowiły rys historyczny naszego czasu w mieście. Dlatego uważam żeby słuchać jego celnych uwag i szanować jego rady.

geniusz kowalstwa to może i jest, ale nic poza tym. Wiele kompromitujących, czasami chamskich wpisów bardzo źle świadczy o tym panu niestety

#35 ~geniusz~

~geniusz~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2015 - 06:09:48

geniusz to on taki wielki tylko ratusz się na nim nie poznał.chłopinie żadnej roboty nigdy nie dali. bu cha cha.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 20:09:49

geniusz to on taki wielki tylko ratusz się na nim nie poznał.chłopinie żadnej roboty nigdy nie dali. bu cha cha.

Ale dawali.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przedsiębiorczość, rewitalizacja, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych