Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wójt Gminy Potęgowo

111 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~wodnik24~

~wodnik24~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 11:40:44

Tak,tak to prawda.Dają zasiłki pieniężne nierobom a oni stoją pod sklepem i piją.I powiedzą Ci że są chorzy.Jak są chorzy to zmusić ich na Leczenie do AA i postawić warunek.A jak nie chcą się Leczyć to niech się wezmą za robote.Pismo trzeba złożyć wyżej i się za nich wezmą.Też kiedyś korzystałem z GOPS-u.Jak dostałem parę groszy to zaraz fakture żądali,a panie które tam pracują są niemiłe.

Witam dokładnie, masz rację co do tych "pań"B)

#42 ~Dama~

~Dama~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 11:42:01

Ja tam ich mam głęboko gdzieś.
Taka gmina.Jest DZIEŃ DZIECKA a wszystko płatne,picie,chrupki,trampolina. To po co cokolwiek organizować na Dzień Dziecka powinno być za darmo.Po za tym w Gopsie czy w gminie siedzą na stołkach i mają nas wszystkich poniżej Linii pępka zresztą ja też mam ich w głębokim poważaniu.ha,ha,ha. .

#43 ~Tommy~

~Tommy~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 11:55:56

Panie w GOPS-ie niemiłe są.
Podnoszą głos,obsługa penitenta jest tam dramatyczna.Patrzą na Ludzi z góry.Wywyższają się.Ale wszystko co dobre szybko się kończy.Po za tym kij ma dwa końce i kiedyś może się obrócić to w ich strone.

#44 ~;)~

~;)~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 20:58:07

Panie w GOPS-ie niemiłe są.
Podnoszą głos,obsługa penitenta jest tam dramatyczna.Patrzą na Ludzi z góry.Wywyższają się.Ale wszystko co dobre szybko się kończy.Po za tym kij ma dwa końce i kiedyś może się obrócić to w ich strone.

Dla mnie były miłe, ale ja nie byłem po pomoc społeczną tylko jak dziecko mi sie urodziło.

#45 ~lopa~

~lopa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 12:04:09

a w gok potęgowo to sama rodzinka pracuje czy co? to bardzo nie etyczne.

#46 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 22:55:02

Kochani teraz wszystko po znajomości jest.Ale kiedyś to się skończy.Kij ma dwa końce.

#47 ~damn~

~damn~
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 08:22:20

Podatki to tylko jedna z dziedzin ale istotnie bardzo ważna w innych Gminach opisują GOK sale sportowe
wPotęgowie cisz jakby nikogo nic nie interesowało .Aco się działo na sylwestra wójt grał póżniej
chyba zaniemógł bo ktoś tam coś brzdąkał,Dominika wzięła po 300zł.ajedzenie tragiczne już więcej
moja noga tam nie stanie.

i dobrze ,po co wieśniak na zabawie

#48 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 09:02:13

Tak,tak to prawda.Dają zasiłki pieniężne nierobom a oni stoją pod sklepem i piją.I powiedzą Ci że są chorzy.Jak są chorzy to zmusić ich na Leczenie do AA i postawić warunek.A jak nie chcą się Leczyć to niech się wezmą za robote.Pismo trzeba złożyć wyżej i się za nich wezmą.Też kiedyś korzystałem z GOPS-u.Jak dostałem parę groszy to zaraz fakture żądali,a panie które tam pracują są niemiłe.

Leczą się, i to coraz więcej tylko po to żeby dostać rente. Popija taki sobie od lat, a teraz raptem alkoholik i wymaga leczenia i renty, a jak Pan myśli za czyje pieniądze?

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 11:38:56

Wieśniakiem to ty jesteś .Pewnie dyr gok albo nie nażarta babsztyl Dominika

#50 ~wodnik24~

~wodnik24~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 13:03:33

a w gok potęgowo to sama rodzinka pracuje czy co? to bardzo nie etyczne.

Witam nie etyczne ale dochodowe.;):)

#51 ~z przypadku gość~

~z przypadku gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 18:24:01

Wieśniakiem to ty jesteś .Pewnie dyr gok albo nie nażarta babsztyl Dominika

a ja byłam i mi się podobało, żarcie było bardzo dobre i atmosfera fajna, ale bydło jak nie potrafi się bawić i nic dobrego w życiu nie żarło ,to będzie zawsze nie zadowolone

#52 ~niezadowolona~

~niezadowolona~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 18:54:44

Leczą się, i to coraz więcej tylko po to żeby dostać rente. Popija taki sobie od lat, a teraz raptem alkoholik i wymaga leczenia i renty, a jak Pan myśli za czyje pieniądze?

#53 ~niezadowolona~

~niezadowolona~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 19:06:30

Widze że towarzystwo nie poinformowane, że teraz nie można kogoś zmusić do leczenia odwykowego. musi sam wyrazić wolę. Takie prawo, tak samo jak to, że alkoholizm to choroba i niestety OPS musi uznać to jako przesłankę, żeby udzielić pomocy. Wiem, bo niedawno mieliśmy ustawę o Pomocy Społecznej na studiach. A babki w OPS w Potęgowie są miłe, wiem bo byłam kiedyś. Widziałam też różne sytuacje, jak pani która wyszła prosto z obory a wody imydła nie widziała już długo, przyszła i wyzywała wszystkich od ku... i innych. Także nie zazdroszczę takiej pracy, ale co do wójta to macie racje, MASAKRA!!!

#54 ~wodnik24~

~wodnik24~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 19:13:37

Witam podatek rolny 110 % podwyższył, masakra szkoda gadać.:angry:

#55 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 19:15:29

Widze że towarzystwo nie poinformowane, że teraz nie można kogoś zmusić do leczenia odwykowego. musi sam wyrazić wolę. Takie prawo, tak samo jak to, że alkoholizm to choroba i niestety OPS musi uznać to jako przesłankę, żeby udzielić pomocy. Wiem, bo niedawno mieliśmy ustawę o Pomocy Społecznej na studiach. A babki w OPS w Potęgowie są miłe, wiem bo byłam kiedyś. Widziałam też różne sytuacje, jak pani która wyszła prosto z obory a wody imydła nie widziała już długo, przyszła i wyzywała wszystkich od ku... i innych. Także nie zazdroszczę takiej pracy, ale co do wójta to macie racje, MASAKRA!!!

Towarzystwo poinformowane- lecza się na własną prośbę, nikt ich nie zmusza to nowy sposób na dochód.
Ta pani o której mowa to tak ma.

#56 ~Śliczna~

~Śliczna~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 19:16:52

To że ktoś wyglądał na osobe niemytą może być prawdą.Bo tam rzeczywiście przychodzą osoby,które nie mają na wode i mydło.To najlepiej wziąść i obmówić.Miała racje że wyzywała bo za parę groszy jak mogła wyżyć.Po to tam oni są.A że alkoholizm to choroba,to fakt,ale nie powinno dawać się pieniędzy tym obszczymurkom co piją na stacji PKP tanie bełty.A babki w Gopsie są dla jednych miłe,a dla drugich wredne!

#57 ~Śliczna~

~Śliczna~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 19:17:55

To że ktoś wyglądał na osobe niemytą może być prawdą.Bo tam rzeczywiście przychodzą osoby,które nie mają na wode i mydło.To najlepiej wziąść i obmówić.Miała racje że wyzywała bo za parę groszy jak mogła wyżyć.Po to tam oni są.A że alkoholizm to choroba,to fakt,ale nie powinno dawać się pieniędzy tym obszczymurkom co piją na stacji PKP tanie bełty.A babki w Gopsie są dla jednych miłe,a dla drugich wredne!

#58 ~ktosik~

~ktosik~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 19:36:49

Sliczna chyba nie kuma! Takie jest prawo,że jeśli spełnia 2 przesłanki i nie przekracza dochodu to trzeba dać im kasę, jak nie to się odwołają i wygrają, Tak jest wszędzie, w całej Polsce. Należałoby zmienić rząd, który to prawo ustala, OPSy tylko wykonują to co ktoś im zleca, a pieniądzę OPSy mają pzydzielane z góry na cały rok i są to śmieszne kwoty tym bardziej że osób korzystających jest coraz więcej a nie mniej

#59 ~wodnik24~

~wodnik24~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 19:42:45

Sliczna chyba nie kuma! Takie jest prawo,że jeśli spełnia 2 przesłanki i nie przekracza dochodu to trzeba dać im kasę, jak nie to się odwołają i wygrają, Tak jest wszędzie, w całej Polsce. Należałoby zmienić rząd, który to prawo ustala, OPSy tylko wykonują to co ktoś im zleca, a pieniądzę OPSy mają pzydzielane z góry na cały rok i są to śmieszne kwoty tym bardziej że osób korzystających jest coraz więcej a nie mniej

Witam dobrze prawisz. ;):)

#60 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 20:39:45

skoro na piwo czy wino stać to chyba na wodę i szare mydło też, więc myjcie się ludzie tym bardziej jak się do urzędu jakiegoś wybieracie, a pracownikom ops nie zazdroszczę w dniu wypłaty można paść ze smrodu jak się wejdzie na chwile a co dopiero pracować 8 godzin...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych