Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wójt Gminy Potęgowo

111 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~GGG~

~GGG~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 17:57:26

gmina potegowo to druga Arizona! Brawo panie wójcie to twoja zasługa. GRATULACJE JEST SIĘ CZYM POCHWALIĆ

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 18:14:20

Jak Arizona chyba raczej Zagórki ;)

#23 ~damn~

~damn~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 18:47:22

Podatki to tylko jedna z dziedzin ale istotnie bardzo ważna w innych Gminach opisują GOK sale sportowe
wPotęgowie cisz jakby nikogo nic nie interesowało .Aco się działo na sylwestra wójt grał póżniej
chyba zaniemógł bo ktoś tam coś brzdąkał,Dominika wzięła po 300zł.ajedzenie tragiczne już więcej
moja noga tam nie stanie.

A ja się bawiłem super, a ci co się nie chcą bawić im wszystko przeszkadza

#24 ~niezadowolony~

~niezadowolony~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 20:05:55

też by mi przeszkadzał pijany "wodzirej"!!! że żarcie jest tam kiepskie każdy wie, haha niezłe sobie wymyślili z tym sylwestrem w GOKu.

#25 ~koleżanka~

~koleżanka~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 15:15:38

też by mi przeszkadzał pijany "wodzirej"!!! że żarcie jest tam kiepskie każdy wie, haha niezłe sobie wymyślili z tym sylwestrem w GOKu.

Ale jak zwykle Aśka była zadowolona :)

#26 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 13:52:18

Jedzenie było tragiczne ale Dominika KASĘwzieła ciekawe jakim sposobem do tych goków i opesów potrzebny jest
NIK

#27 ~PITolek~

~PITolek~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 14:34:27

Nie długo prywatyzacja ZUP-u,oj będzie się działo. ;)

#28 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 18:32:57

najlepiej żeby wymienili całą kadrę z ZUPu, BO TAM SAME NIEDOUCZONE GŁU..PKI PRACUJĄ,OD DYREKTORA PRZEZ KSIĘGOWĄ PO RESZTE PRACOWNIKÓW, wszyscy zreszta po znajomości pracę dostali

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 18:54:11

Tak jak i w urzędzie pracuja same znajomi znajomych, trzeba mieć dobre układy aby dostać sie tam do pracy.

#30 ~hahaha~

~hahaha~
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 20:03:34

dostać się do pracy do gminy to chyba niemożliwe no chyba że jakaś łapóweczka dla biednego wójta lub w przypadku kobiety przekupienie wójta w inny sposób.... ble

#31 ~PITolek~

~PITolek~
  • Goście

Napisano 09 luty 2012 - 16:32:31

dostać się do pracy do gminy to chyba niemożliwe no chyba że jakaś łapóweczka dla biednego wójta lub w przypadku kobiety przekupienie wójta w inny sposób.... ble

Witam wójtowi już zwisa ???? :P :D

#32 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 11:24:07

Ostatnio głośno o wójcie z gminy Słupsk naprawdę to byl wójt ale mu nogę ktoś podłożył.
Natomiast nikt w Potęgowie nie potrafi zrobić porządku z jezdzącymi po pijanemu wszyscy
o tym wiedzą kto ale cisza.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 12:09:37

Ostatnio głośno o wójcie z gminy Słupsk naprawdę to byl wójt ale mu nogę ktoś podłożył.
Natomiast nikt w Potęgowie nie potrafi zrobić porządku z jezdzącymi po pijanemu wszyscy
o tym wiedzą kto ale cisza.

Pewnie nie wszyscy.

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 20:56:29

Słyszałem żeostatnio były jakieś machloje przy przetargu w OPS bo wygrać musiała
jedna osoba.panie Wójcie walnij pięścią niech głowy polecą bo sam za to odpowiesz

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 12:16:17

LUDZIE W POTĘGOWIE OBUDZĆIE SIĘ CZY WAS NIC NIE INTERESUJE CO SIĘ WOKÓŁ DZIEJE
JAKIE PRZEKRĘTY W GOPS.

#36 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 09:11:26

LUDZIE W POTĘGOWIE OBUDZĆIE SIĘ CZY WAS NIC NIE INTERESUJE CO SIĘ WOKÓŁ DZIEJE
JAKIE PRZEKRĘTY W GOPS.

Wlaśnie Dajemy pieniążki mlodym pijaczkom a ludzie biedni ?figa. pijaczek stoi od rano do wieczora pod sklepem w K.i delektuje się piwkiem i smieje sie z ludzi pracy .to jest normalne?

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 10:17:50

Wlaśnie Dajemy pieniążki mlodym pijaczkom a ludzie biedni ?figa. pijaczek stoi od rano do wieczora pod sklepem w K.i delektuje się piwkiem i smieje sie z ludzi pracy .to jest normalne?

Bo to są ludzie chorzy i im się należy, nie dałabym im złotówki niech się biorą za robotę. Predzej pijak coś dosranie niż naprawdę chory człowiek.

#38 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 10:26:52

Bo to są ludzie chorzy i im się należy, nie dałabym im złotówki niech się biorą za robotę. Predzej pijak coś dosranie niż naprawdę chory człowiek.

Tak ja jestem chory i zlotówki na leki nie dostane ,a tu młody pijak co pod slepem stoi i opieka nie widzi niech mu zakupy robia a nie kase daja .chorym to chca dochody z całego domu a on ma dochody mamusia jego ma 1400 renty i on z opieki dostanie i żyć nie umierac ,im dochodu nie licza ?

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 11:03:34

Tak ja jestem chory i zlotówki na leki nie dostane ,a tu młody pijak co pod slepem stoi i opieka nie widzi niech mu zakupy robia a nie kase daja .chorym to chca dochody z całego domu a on ma dochody mamusia jego ma 1400 renty i on z opieki dostanie i żyć nie umierac ,im dochodu nie licza ?

Wychodzi na to, że nie liczą, choremu to powiedza, że niech mu rodzina pomoże. Nie chodze po pomoc bo lekarz powiedział,że stres wzmaga chorobę.

#40 ~Pan~

~Pan~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 11:27:34

Tak,tak to prawda.Dają zasiłki pieniężne nierobom a oni stoją pod sklepem i piją.I powiedzą Ci że są chorzy.Jak są chorzy to zmusić ich na Leczenie do AA i postawić warunek.A jak nie chcą się Leczyć to niech się wezmą za robote.Pismo trzeba złożyć wyżej i się za nich wezmą.Też kiedyś korzystałem z GOPS-u.Jak dostałem parę groszy to zaraz fakture żądali,a panie które tam pracują są niemiłe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych