Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wójt Gminy Potęgowo

111 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 22:30:43

Wójt gminy Potęgowo umarza podatek bogatym przedsiębiorcom z którymi spotyka się po pracy. Jeżeli biedny rolnik napisze podanie z prośbą o umorzenie raty podatku podatku spotyka się z decyzją odmowną.

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 07:27:37

Wójt gminy Potęgowo umarza podatek bogatym przedsiębiorcom z którymi spotyka się po pracy. Jeżeli biedny rolnik napisze podanie z prośbą o umorzenie raty podatku podatku spotyka się z decyzją odmowną.

no i brawo!Sami sobie go wybraliście , wiecie o tym od lat że tak zawsze robił .

#3 ~//////~

~//////~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 07:54:44

Bezrobotnym tez nie umarza podatku, a mają mniejsze dochody niż rolnicy, nie znam żadnego emeryta który by miał umorzony podatek, jestes rolnikiem wiec dostajesz dotacje i pewnie wójt wychodzi z założenia, że masz z czego płacić.

#4 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 09:20:44

no i brawo!Sami sobie go wybraliście , wiecie o tym od lat że tak zawsze robił .

Drogi "ja" tylko ze ja na niego nie głosowałem. nie wiem jak mozna być tak ułomnym by złożyć na niego głos.

~//////~ --> tylko ze te dotacje ledwo starczają nam na życie u gospodarowanie, wiec nie wiem z czego tu sie cieszyć jak paliwo drożeje a żywność sprzedawana od rolnika tanieje bądź jego cena stoi w miejscu, ciekawe czy Ty byś tak żył. a my rolnicy karmimy cały naród, Także TY też coś z tego masz, twoje komentarze są bezpodstawne. pozdrawiam

#5 ~//////~

~//////~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 09:38:54

Stefanie przeczytaj jeszcze raz mój wpis, znam wielu rolników i wiem jak żyją, niektórzy maja problem nie tylko z wyżywieniem narodu,ale i samych siebie. Uważam, że zwolnienie z podatku powinno nastepowac z ważnych przyczyn realnych, a nie innych.

#6 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 10:11:31

[quote name='Stefan' timestamp='1328170844' post='837325']

Drogi "ja" tylko ze ja na niego nie głosowałem. nie wiem jak mozna być tak ułomnym by złożyć na niego głos.

~//////~ --> tylko ze te dotacje ledwo starczają nam na życie u gospodarowanie, wiec nie wiem z czego tu sie cieszyć jak paliwo drożeje a żywność sprzedawana od rolnika tanieje bądź jego cena stoi w miejscu, ciekawe czy Ty byś tak żył. a my rolnicy karmimy cały naród, Także TY też coś z tego masz, twoje komentarze są bezpodstawne. pozdrawiam
[/qu
i ja nie glosowałam na niego i dziwie sie że wygrał kolejna kadencje.

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 11:40:07

Podatki to tylko jedna z dziedzin ale istotnie bardzo ważna w innych Gminach opisują GOK sale sportowe
wPotęgowie cisz jakby nikogo nic nie interesowało .Aco się działo na sylwestra wójt grał póżniej
chyba zaniemógł bo ktoś tam coś brzdąkał,Dominika wzięła po 300zł.ajedzenie tragiczne już więcej
moja noga tam nie stanie.

#8 ~Stefan.~

~Stefan.~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 12:26:33

Podatki to tylko jedna z dziedzin ale istotnie bardzo ważna w innych Gminach opisują GOK sale sportowewPotęgowie cisz jakby nikogo nic nie interesowało .Aco się działo na sylwestra wójt grał póżniej chyba zaniemógł bo ktoś tam coś brzdąkał,Dominika wzięła po 300zł.ajedzenie tragiczne już więcejmoja noga tam nie stanie.

Racja, a te machlojki które się robi w urzędzie gminy razem z panem który jeździ nowym pastuchem (koledzy po fachu) to o tym mało kto wie/prokurator na karku. a ze wszyscy w urzędzie byli "posrani" i "modlili" się aby tylko wygrał wybory to o tym mało kto wie.

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 13:08:05

Podatki to tylko jedna z dziedzin ale istotnie bardzo ważna w innych Gminach opisują GOK sale sportowe
wPotęgowie cisz jakby nikogo nic nie interesowało .Aco się działo na sylwestra wójt grał póżniej
chyba zaniemógł bo ktoś tam coś brzdąkał,Dominika wzięła po 300zł.ajedzenie tragiczne już więcej

Ja jestem bardzo ciekawa czy kogoś interesuje GOPS co tam się dzieje kto dostaje pieniązki ...To też sprawa gminna

#10 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 13:13:09

[quote name='gosc' timestamp='1328179207' post='837504']
[/quotGok to jedno a GOPS to druga ważna instytucja ważna w naszej gminie tam to dopiero rządy ....

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 12:39:23

Tutaj każdy robi co chce i żądzi tak jak mu się podoba bo nie ma zadnej kontroli
ze strony władz gminnych, widocznie tak jest wszystkim wygodnie.

#12 ~Radny~

~Radny~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 13:10:49

Tutaj każdy robi co chce i żądzi tak jak mu się podoba bo nie ma zadnej kontroli
ze strony władz gminnych, widocznie tak jest wszystkim wygodnie.

Niestety, smutne ale prawdziwe. GOK, GOPS, itd. Róbta co chceta

#13 ~róbta co chceta~

~róbta co chceta~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 11:58:20

urzędnicy ze słupska piłkarze z ustki to wójt też może byc z dwómiasta

#14 ~Franekr~

~Franekr~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 13:35:55

Witam wszystko prawda,a na dodatek w pi.....lił nas w budowę wiatraków.
Baran jeden.!!!!! :angry:

#15 ~sąsiad~

~sąsiad~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 15:55:41

Franek baranie macie wiatraki i kasę z podatków za nie.Wójt może więc szzycić sie piłkarzami i innymi bajerami , czemu więc chłopie marudzisz .My w naszej gminie nie mamy wiatraków i nasi piłkarze kasy też maja mniej.

#16 ~franekr~

~franekr~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 23:41:04

Franek baranie macie wiatraki i kasę z podatków za nie.Wójt może więc szzycić sie piłkarzami i innymi bajerami , czemu więc chłopie marudzisz .My w naszej gminie nie mamy wiatraków i nasi piłkarze kasy też maja mniej.

Witam co ma piernik do wiatraka baranie.Nie wiesz o co chodzi to nie pitol B)

#17 ~PITolek~

~PITolek~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 00:10:25

Witam co ma piernik do wiatraka baranie.Nie wiesz o co chodzi to nie pitol B)

Racja hehe :)

#18 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 15:35:06

Oj racja racja, wstyd panie wójcie, stanowiska w urzedzie tylko po znajomości, zanim knkurs na stanowisko rozpisany wszyscy wiedza kto wygra. Mam nadzieje że się wkońcu wójtowi dobiorą do skóry. Umarzane podatki tylko kolegom, co mają akurat za co płacić a biedny rolnik jak zwykle dostaje po du.ie!!! Najważniejsza jest przecież piłka nożna, kibic się wielki z wójta znalazł, pożal się ... Oby szybko czas zleciał do nastepnych wyborów, ja na pewno drugi raz błedu nie popełnię oddając głos na obecnego wójta!!!!

#19 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 16:22:29

Oj racja racja, wstyd panie wójcie, stanowiska w urzedzie tylko po znajomości, zanim knkurs na stanowisko rozpisany wszyscy wiedza kto wygra. Mam nadzieje że się wkońcu wójtowi dobiorą do skóry. Umarzane podatki tylko kolegom, co mają akurat za co płacić a biedny rolnik jak zwykle dostaje po du.ie!!! Najważniejsza jest przecież piłka nożna, kibic się wielki z wójta znalazł, pożal się ... Oby szybko czas zleciał do nastepnych wyborów, ja na pewno drugi raz błedu nie popełnię oddając głos na obecnego wójta!!!!

A kto się dobierze ? nie ma odważnych aby wprost powiedzieć Wójtowi że jest wielkim nieudacznikiem na jakie straty naraża gminę zatrudniając np doradcę d/s finansowych która nic nie robi a bieże kasę oraz pracownika na stanowisko do obrony cywilnej " bardzo ważne stanowisko "

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 17:47:57

A co skarbnik gminy jest nieudolna i nie samodzielna ,że potrzebny jest doradca finasnowy w tak małej gminie, a może pieniędzy za dużo w kasie gminnej i wójt nie wie jak je wydać ????????? No ale wasz doradca to znana osobistośc w świecie finansowym , własnie naprawia finanse w starostwie powiatowym w Słupsku siejąc zamieszanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych