Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 09:53:30

Witam!

Według  Mnie Pan Piotr Paczesny i jego współpracownicy z incjatywy referendum, skoro tak bardzo chcieli działać dla dobra Gminy to w ramach tego powinni oddać pieniądze za przeprowadzone referendum.Dlaczego Ja i pozostali mieszkańcy jako osoby odprowadzające podatki w naszej gminie mamy sponsorować zachcianki BANDY "świń" które zostały odsunięte od koryta? Te pieniądze które zostały przekazane na referendum mogły być przeznaczone na posiłki do dzieci, ze szkół w naszej gminie lub na wsparcie najuboższych w naszej gminie. Nie podoba mi się to! Mam nadzieje, że Panowie inicjatorzy mają na tyle honor i pragną działać dla dobra naszej małej ojczyzny i dobrowolnie oddadzą NASZE pieniądza. Bardzo chciałbym się jakie koszty poniosła gmina z tytułu referendum, zapewne są będzie to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Licząc sam fakt 70 osób w komisjach wyborczych, którzy na pewno nie byli tam za darmo i kolejne grono ludzi którzy nie działali w komisjach lecz zajmowali się referendum to z pewnością zrobi nam się suma ok 100 osób za NASZE pieniądze. Mam wysoko idące nadzieję, że władze naszej Gminy wyciągną konsekwencje od inicjatora oraz jego współpracowników.

Pozdrawiam

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 10:11:30

Czy wiemy ile z tych głosów oddanych było za odwałaniem wójta. No niestety znowu ta frekwencja uratowała co niektórym du...pe. w domu została grupa zastraszonych nauczycieli, pracownicy gminy i instytucji jej podległych a no i znaczna część zastraszonej i nieudacznej rady
gminy i rodziny w/w pracowników. Niestety takie mamy prawo i nic ni poradzimy. Jednak to powinien być sygnał i ostrzeżenie dla Pani wójt jak jest rozumna to wyciągnie wnioski choć w to wątpie.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 10:22:57

Zgsdzam sie niech oddadzą pieniądze za referendum a Pani wójt niech odda za odszkodowanie dla byłej sekretarz i te podwójnie wypłacane pensje dla prezesów ZGK i będzie oki. Dodam ze za chwilę może będzie komuś znowu zapłacić bo sprawy są już w sądzie. A te ..... przy korycie nie zechcą płacić ze swoich. Pozdrowionka pieniacze.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 11:21:13

Pani wojt sie niepopisala, gdy jej hasla znalazly sie na elewacjach budynkow przy "czerwonym pustym budynku" i na elewacjach goku, a nastepnie szpetnie to zamalowala. To chyba jej "rewitalizacja" gminy. A co do wypowiedzi o przekazaniu pieniedzy dla dzieci na posilki, to owszem, mogly by byc przekazane, ale tak by sie nigdy niestalo, bo jeszcze nigdy tak sie niestalo.

#5 ~Maleniec~

~Maleniec~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 11:38:46

super !!! Brawo Pani Wójt ! cieszymy się że Pani zostaje !

#6 ~wd40~

~wd40~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 13:25:52

Mam wysoko idące nadzieję, że władze naszej Gminy wyciągną konsekwencje od inicjatora oraz jego współpracowników.

Pozdrawiam

Możliwość zwołania referendum jest jednym z mechanizmów kontroli władzy- obciążanie ich kosztami organizatorów byłoby ograniczeniem tej kontroli.

Co do samego referendum, wolę obecną Panią Wójt i jej lepsze lub gorsze decyzje, niż bierność poprzedniej władzy.

#7 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 17:08:33

Ale mają problemy niech zajmą się wykopkami 

#8 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 19:46:53

Czy wiemy ile z tych głosów oddanych było za odwałaniem wójta. No niestety znowu ta frekwencja uratowała co niektórym du...pe. w domu została grupa zastraszonych nauczycieli, pracownicy gminy i instytucji jej podległych a no i znaczna część zastraszonej i nieudacznej rady
gminy i rodziny w/w pracowników. Niestety takie mamy prawo i nic ni poradzimy. Jednak to powinien być sygnał i ostrzeżenie dla Pani wójt jak jest rozumna to wyciągnie wnioski choć w to wątpie.

Czy naprawdę Pan/i sądzi że blisko 90% mieszkańców naszej gminy to " zastraszeni ludzie przez p.wójt"?Żałosne.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 20:40:43

Czy naprawdę Pan/i sądzi że blisko 90% mieszkańców naszej gminy to " zastraszeni ludzie przez p.wójt"?Żałosne.

Łał kto liczył te procenty chyba polonista bo ja pytam czy w referendum brali udział nauczyciele prscownicy GOK ZGK OPS ptzedszkola

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 20:50:14

[quote name="gość" post="1916328" timestamp="1474918843"]
Łał kto liczył te procenty chyba polonista bo ja pytam czy w referendum brali udział nauczyciele prscownicy GOK ZGK OPS ptzedszkola członkowie rady gminy i czlonkowie rodzin w/w jeżeli tak to jednostki jak myślicie jaka to przyczyna to odpowiem strach przed utratą pracy przez siebie lub członka rodziny. Macki tej osoby sięgają bardzo głeboko. Ale te 1000 glosow przeciwnych jest sygnałem że dzieje się bardzo źle.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 21:05:28

Jest lepiej jak było za poprzedniej władzy. Robią porządki i tu was serce boli. Pani Wójt dobra rada: na zbity pysk takich co jatrzyc tylko potrafią.

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 21:13:21

Zabolało. To co by robił czopek jak nie będzie dupolizów właśnie zrobić przewietrzenie kadr ale wokół siebie.

#13 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 15:31:50

Nie przeżywajcie lepiej idźcie na grzyby albo na pole

#14 ~Obywatelobywatel~

~Obywatelobywatel~
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 16:27:30

Otóż to!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: REFERENDUM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych