Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wojna hodowle rodowodowe a tzw. "pseudohodowle"

309 odpowiedzi w tym temacie

#301 ~Fretka~

~Fretka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 13:43:14

Witam,

Kupiliśmy  labradory z hodowli Toneni w OLKUSZU. Podobno urodzone w kwietniu 2019. Porażka sprzedający. Chcieliśmy zobaczyć matkę psów, jednak Pan ściemniał, że jest to niemożliwe, ponieważ to brata psy a on pracuje długo i on nic nie wie. Spotkaliśmy się na pograniczu województw na ulicy!!!. Zrobiło nam się okropnie żal tych psów, wiedząc, że musi być coś nie tak. I je zabraliśmy. Na szczęście na kolejny dzień poszliśmy na wizyte do weterynarza i wszystko z nimi dobrze. Ale były bardzo wystraszone. Dobrze, że je zabraliśmy, bo kto wie w jakich warunkach muszą życ... Boli mnie bardzo serce jak widzę kolejne ogłoszenie sprzedającego z nowym miotem.  Biedne zwierzęta. Skoro nie ma nic do ukrycia to dlaczego pytając o matkę szczeniąt nie mogliśmy jej zobaczyć ? Czytając powyższe komentarze można się przerazić.

#302 ~Fretka~

~Fretka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 13:44:41

Witam.Zakupilem maltańczyka z hodowli "Toneni", po 2 dniach piesek wymiotowal, mial biegunke, 3 dni u weterynarza, nadal walczymy zeby wyzdrowial.Prawdopodobnie jest chory mysle, ze jest to parwowiroza, podejrzewam ze hodowca wiedzial o chorobie pieska i chcial sie go pozbyc i nie stracic pieniedzy.Jesli ktos mial podobna sytuacje z ta hodowla prosze o kontakt na email.

adikoss235@gmail.com

Sprawe trzeba zglosic na policje.

Też jestem tego zdania.... Boli mnie serce jak widzę pozostałe ogłoszenia sprzedającego.... :(

#303 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 15:54:57

Jaką rasę kupiłaś i jaką suczka ma wadę zgryzu?

planujemy zakup shih tzu z tej hodowli. Możecie napisać coś więcej?

#304 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 22:25:48

Czy ktoś brał szpica miniaturowegoz hodowli "Diament Kaukazu" w Kutnie?? Adres ul. Woryny 50 Kutno.
Proszę o opinię na maila anna-kc@wp.pl

#305 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 22:26:05

Czy ktoś brał szpica miniaturowegoz hodowli "Diament Kaukazu" w Kutnie?? Adres ul. Woryny 50 Kutno.
Proszę o opinię na maila anna-kc@wp.pl

#306 ~Oszukany~

~Oszukany~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 15:38:00

UWAGA UWAGA UWAGA
Znowu pojawiły się ogłoszenia od handlary z Katowic skupuje szczenięta za psie pieniądze mamy od niej rasowego kundelka na dodatek bardzo chorowitego, jakim cudem nikt nie zrobił z nią porządku. NIE KUPUJCIE SZCZENAT Z KATOWICE UL WARSZAWSKA 13

#307 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 17:55:43

Witam,
Czy ktoś był w hodowli wesoła dolina lub shagistar . Chce kupić od nich maltanczyka, zastanawiam się, czy to dobre miejsce.

#308 bioTaminka

bioTaminka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 08:17:15

Nie popieram bezmyślnego rozmnażania , ani prowadzenia hodowli tylko i wyłącznie pod kątem zarobków wszystko jedno czy to psów  rodowodowych czy nie . Ale wydaje mi sie , że papier nie jest taki ważny , przecież większość ras powstało dawno temu i nikt wtedy nie prowadził wystaw ani rodowodów. Czy baca wybieże owczarka podhalańskiego z super rodowodem czy tego który może i odbiega od wzorca ale dobrze pracuje ?

nie rozumiem powiązania. w pseudo hodowlach córka z ojcem jest rozmnażana, czy syn z matką przez co te psy się męczą bo są po prostu chore przez te krzyżówki genów. 

#309 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 19:55:15

Ostrzegam przed hodowla Chrzanowska Perła z Chrzanowa. Kupiłam sunię bardzo zaniedbaną z ostrym zapaleniem skóry i wadą zgryzu.

#310 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:33:28

Witam. Czy ktoś miał do czynienia z hodowlą DELICJANA *OSPiK* Zakupiłam tam suczkę maltańczyk i po 6 dniach okazało się że ma parwowirozę. Po 5 dni wyjetych z życia ale bez skutecznie sunia umarła.

Czy to hodowla z Łukowa? Ja mam od nich yorka. Na razie piesek fantastyczny..ale tez mnie zaskoczyli ze sprzedaja szczenie 5 tygodniowe.. oby bylo wszystko ok, bo dzieci mi sie zaplacza... :-(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych