Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wojna hodowle rodowodowe a tzw. "pseudohodowle"

234 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Zakochana Maltańczykowa~

~Zakochana Maltańczykowa~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 19:58:12

Proszę uważać na hodowle Diamond Queen. Pieski zaniedbane karmione byle czym resztkami jedzenia zmieszanymi ze sobą, mimo ze w opisie jest ze są karmione specjalna karma, właścicielka nie miła, na każde pytanie odpowiadała podniesionym głosem, kiedy zapytałam czy możemy się naradzić co do kupna pieska odpowiedziała „ że albo bierzemy albo nie bo jak nie my to i tak kupi go ktoś inny” widać że liczą się tylko pieniądze a nie pieski. Pieski spryskiwane odświeżaczem przed przyjazdem... porażka, szkoda mi tylko piesków bo tam jest istne masowe rozmnażanie dla pieniędzy

#182 ~Zakochana Maltańczykowa~

• Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 20:14:19

Proszę uważać na hodowle Diamond Queen. Pieski zaniedbane karmione byle czym resztkami jedzenia zmieszanymi ze sobą, mimo ze w opisie jest ze są karmione specjalna karma, właścicielka nie miła, na każde pytanie odpowiadała podniesionym głosem, kiedy zapytałam czy możemy się naradzić co do kupna pieska odpowiedziała „ że albo bierzemy albo nie bo jak nie my to i tak kupi go ktoś inny” widać że liczą się tylko pieniądze a nie pieski. Pieski spryskiwane odświeżaczem przed przyjazdem... porażka, szkoda mi tylko piesków bo tam jest istne masowe rozmnażanie dla pieniędzy

#183 ~Zakochana Maltańczykowa~

• Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 20:14:30

#184 Kasztan30

Kasztan30

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 19:29:02

Szkoda,że nie zadbali o dobro zwierząt,a jedynie o monopol dla ZK.

kiedys w serialu tv zdradzili sekret ceny psów , jak w hodowli nie ma ojca choc powinien byc to hodowca nalicza sobie marze za dopuszczenie do samca od 1000 w góre do swojej ceny i tak powstaja wielkie ceny szczeniaków 

#185 Kasztan30

Kasztan30

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 19:43:23

podaj imię psa który był chory i datę jego urodzenia i po jakich był rodzicach.

To wazne

moga to nie byc rodzice prawdziwi tylko rodzice przyszywani , praktykuja tam sztuczne mioty a urzednicy wiedzac nic nie robia , czemu , ciekawe ...

#186 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 12:12:08

Przestrzegam przed zakupem yorka z hodowli - a raczej pseudo !!! IMPRESJA p. Marzena Czeredrecka !! Oszustka - liczy za psa 1500 zł a później obiecuje dosłac metrykę i co ? I okazuje się ze nawet nie zgłosiła piesków do stowarzyszenia !!!
Moj piesek po kilku dniach zmarł .... Wydałam 600 zł na jego ratowanie , pani uważa ze lepiej mu było podać wody z cukrem !!! Pies miał parwowiroze i praktycznie nie zmierzalny poziom cukru , pani ma druga pseudohodowle w miejscowości Wilcza .
Jeśli ktoś także został oszukany proszę o kontakt aleksandra9096@wp.pl

Proszę to zgłosić do Kennel club

#187 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 12:15:49

Przestrzegam przed zakupem yorka z hodowli - a raczej pseudo !!! IMPRESJA p. Marzena Czeredrecka !! Oszustka - liczy za psa 1500 zł a później obiecuje dosłac metrykę i co ? I okazuje się ze nawet nie zgłosiła piesków do stowarzyszenia !!!
Moj piesek po kilku dniach zmarł .... Wydałam 600 zł na jego ratowanie , pani uważa ze lepiej mu było podać wody z cukrem !!! Pies miał parwowiroze i praktycznie nie zmierzalny poziom cukru , pani ma druga pseudohodowle w miejscowości Wilcza .

Proszę zgłosić do Kennel club

#188 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 14:27:41

Proszę o odpowiedź - dlaczego HODOWCY psów z rodowodami unikają badań DNA?

Bo bez skrupułów sprzedają psy z wadami genetycznymi, my kupiliśmy berneńczyka z wadą genetyczną (dysplazja stawów biodrowych) w Junkrowy 21 gm. Skarszewy, jest już po zabiegu chirurgicznym. A jeszcze zabezpieczają się w umowie, że oddają w twoje ręce w pełni zdrowego szczeniaka więc "umywają ręce".

#189 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 15:25:15

Nie wszystkim chodzi o kase!
Pseudohodowla a PSEUDOHODOWLA to ogromna róznica.
Widzę, że walczysz o prawa zwierzat! ŚMIECH NA SALI, PO TYM CO TU WYPISUJESZ!

#190 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 15:37:05

Proszę uważać na hodowle TONENI!!!
Pan sprzedaje szczeniaki z parwowiroza. Znajomy kupil szczeniaka właśnie w tej pseudohodowli, Pan szprzedal psa podjeżdżając na granice Śląskiego i Małopolskiego wj. Po odebraniu pieska był on zarobaczony, posiadał swierzba i miał wcześniej wspomniana parwowiroze. Po dwóch dniach zdechł! Jeżeli jeden szczeniak miał parwowiroze to znaczy ze reszta szczeniaków również ja ma, Pan hoduje kilka ras! Proszę na takich oszustów uważać!

#191 ~Black~

~Black~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 22:46:51

A jakiego pieska kupiłaś i kiedy

#192 ~Santiago~

~Santiago~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 10:11:38

Proszę uważać też na handlarke z Katowic z warszawskiej 13 skupuje co popadnie za grosze i równie tanio sprzedaje, znajoma ma od niej yorka kupionego za 700 zł i waży 6 kg. Kombinatoryka niesamowita, jak się zapytać gdzie matka danego szczeniaka to mówi że sprzedała bo hodowla już się nie opłaca. Dziwne że dalej handluje

#193 ~Santiago~

~Santiago~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 10:12:35

Proszę uważać też na handlarke z Katowic z warszawskiej 13 skupuje co popadnie za grosze i równie tanio sprzedaje, znajoma ma od niej yorka kupionego za 700 zł i waży 6 kg. Kombinatoryka niesamowita, jak się zapytać gdzie matka danego szczeniaka to mówi że sprzedała bo hodowla już się nie opłaca. Dziwne że dalej handluje

#194 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 20:50:13

A jaką hodowlę polecacie?

#195 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 23:14:44

Uwaga hodowla jamnikow pseudohodowla sprzedawane są chore zarobaczone szczeniaki pieski posiadają książeczki zdrowia z jednym szczepienie na parvo natomiast wszystkie odrobaczenia w książeczce wpisane ołówkiem bez pieczątek weterynarza. Piesek 2 miesięczny tak silnie zarobaczony że glisty były nawet w wymiocinach wielkości koło 10 cm na dodatek po 3 dniach zakupu pieska okazało się ma parwowiroze pytanie brzmi jakim cudem weterynarz zastrzepil psiaka tak silnie zarobaczonego? Piesek nie miał szans na przeżycie. Niestety hodowla nie odbiera telefonów nie odpisuje na SMS. Nie kupujcie z tej hodowli . Jak widać hodowla dalej sprzedaje szczeniaki po mimo mojej informacji że mają wirusa parwowirozy. Szczeniaki pochodzą albo z Jedrzejowa albo są sprzedawane Częstochowa Aniołów. Dwóch Panów podwozi szczeniaka w umówione miejsce z klientem stare czarne audi. Nie macie możliwości zobaczenia rodziców szczeniąt ani warunków hodowli jeżeli chcecie kupić psiaka poprostu przywoza jednego pieska.Hodowla Morus ceglana ostoja lala ceglana ostoja

#196 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 13:08:13

Chodzi o hodowlę maltańczyków.

#197 Marcin19884

Marcin19884

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 19:19:33

https://zrzutka.pl/hmgwxm

#198 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 10:28:59

Chodzi o hodowlę maltańczyków.

Witam Panie Krzyśku. Polecam moją :) Na razie nigdzie się nie ogłaszam bo sunia jest tydzień po kryciu i jeszcze nawet nie wiem czy jest w ciąży i czy będzie wszystko w porządku. W marcu będzie miała 2 lata i to będzie jej pierwszy miot.(mam nadzieję, że jest w ciąży).Pies tez w marcu bedzie miał 2 lata i tez to był jego pierwszy raz..Mam nagranie z krycia i warunków w jakich żyje i oczywiście papiery. Jeśli chodzi o warunki i "papiery" mojej suni to zapraszam. Proszę przyjechać i zobaczyć.Nie mam nic do ukrycia -nawet chce pokazać w jakich warunkach żyje moj pies.Proszę pisać jak Pan jest zainteresowany i myśli Pan poważnie o psie.

#199 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 00:45:00

Witam. Czytam państwa opisy i jestem przerażona. Od jakiegoś czasu przymierzamy się do zakupu pieska Border Collie. Znalazłam hodowlę z Częstochowy Wzgórze Szanty. Czy to miejsce godne zaufania? Z góry dziękuję za pomoc.

#200 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 14:06:19

Witam. Czytam państwa opisy i jestem przerażona. Od jakiegoś czasu przymierzamy się do zakupu pieska Border Collie. Znalazłam hodowlę z Częstochowy Wzgórze Szanty. Czy to miejsce godne zaufania? Z góry dziękuję za pomoc.

Witam. Nic Pani nie doradzę ale jak ma Pani możliwość to proszę tam podjechać.Na pewno się Pani rzuci w oczy jak będzie coś nie tak. Widzę, że oferują tam dużo 'ras' m.in. tych dużych.W centrum miasta taka hodowla?Ciekawe czy te psy trawnik na oczy widziały? Nie znam ale to chyba robienie pieniędzy....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych