Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wizje oraz Tarot w sprawie zaginiecia Iwony Wieczorek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1784 odpowiedzi w tym temacie

#1761 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 22:16:55

Trzeba dać szansę i tym sposobom.

Czasami mam wrażenie, że o sprawie wiemy na tym forum tak niewiele, że dział "wizje oraz tarot" niczym się nie róźni od głównego wątku.

Wedle mnie sprawą ktoś z pozycji góry nawet ciekawie steruje !

Jasnowidzenie – w parapsychologii zdolność umożliwiająca postrzeganie osób, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni bez udziału percepcji zmysłowej.
Nie jest znany ani jeden wiarygodny eksperyment naukowy, który dowodziłby istnienia tego zjawiska.
Zaś wedle mnie to, co robi Jackowski tylko logiczne kojarzenie faktów !!!

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 01 kwiecień 2019 - 10:21:51

#1762 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 15:32:17

Ale w sumie tutaj jakby Iwona w niedziele jeszcze żyła, czyli musiala na tych działkach być może przebywac.

Mogła w niedziele po zaginięciu żyć, nadal nic nie wiadomo w tej sprawie !!!

#1763 Świetlik

Świetlik

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 16:19:14

Drugie miejsce, które chciałbym Wam przedstawić, również pasuje do wskazanych wizji. Jest nawet bardziej prawdopodobne i dogodne dla sprawców.
Punkt znajduje się między deptakiem prowadzącym na molo a ulicą Hallera. Jest to przepompownia, obudowana betonowym stropem. Znajdują się tam włazy, przez które w kilka sekund można wrzucić ciało. Do samych włazów można bez problemu podjechać samochodem, nie ma żadnych barierek ani szlabanów. Można tam wjechać od strony deptaka lub od strony ul. Hallera. Jest to ustronny obszar. Ukrycie ciała w tym miejscu tłumaczyłoby fakt, dlaczego Iwona z parku prawdopodobnie nie wyszła, a mimo to śmigłowiec z kamerą termowizyjną nic nie znalazł. Ukrycie ciała w studzience pod betonowym stropem, uniemożliwiło zarejestrowanie termowizją (kamera działa tylko 0,5m w głąb piasku)
Miejsce to idealnie pasuje do wizji Jackowskiego: obok jest teren starych ogródków działkowych, las, droga z płyt jumbo, prostokątny kanał obudowany betonowym stropem, studzienka, pręty podłużne, krata.Proszę o obejrzenie filmiku, który wkleję w kolejnym poście. Wizja Jackowskiego jest przerażająco idealna. Proszę żeby każdy czytelnik, który ma taką możliwość, poszedł w to miejsce i sam ocenił. Nie możemy tego zbagatelizować. Osobiście odwiedziłem ten punkt w zeszłym tygodniu. Wszystkie włazy są zabezpieczone kłódką, oprócz jednego - betonowego. Można go odsunąc gołymi rękoma i w środku znajduje się studzienka z wodą.
Treść wizji: We wtorek wieczorem miałem wizję, że ona jest w pobliżu jakichś drewnianych bud czy szop - powiedział Krzysztof Jackowski - Jasnowidz z Człuchowa. - Obawiam się, że nie żyje. W pobliżu jest jakaś utwardzona droga, ale nie asfalt. Jest też las Iwona kojarzy mi się, że nie żyje . Jest ona w wodzie gdzie jest krata, a także jest obudowane to wszystko betonowym jakimś stropem. Czyli wygląda to albo na jakąś studzienkę, prostokątną, nie okrągłą. Kanał, ale bardziej studzienka gdzie jest częściowo ona podzielona kratą. Przepływa tam woda, ale są tam pręty, podłużne, krata.Takie miejsce mi się kojarzy gdzie jest ciało Iwony Wieczorek"
Marek Szwedowski również doskonale opisuje to miejsce oraz okoliczności.
Ekipa sprzątająca wcale nie musiała pozbywać się ciała w okolicach ul. Dąbrowszczaków, bo np. nie znalazła dogodnego miejsca. Mogła to zrobić później, po godzinie 05:16 (dojazd pod kanał możliwy jest bowiem od deptaka prowadzącego na molo). Mało tego, to ekipa Andrzeja S. jechała w stronę tego kanału więc niekoniecznie musiała to robić ekipa Andrzeja K. Dla uwiarygodnienia - Andrzej S. mógł zeznać, że Iwona skręciła w Park Reagana.
Jeśli zrobił to ktoś inny niż sprzątacze, cywilnym samochodem, to także mógł bez problemu wjechać pod sam właz od ul. Hallera (ścieżka Alicji i Daniela Pelczarskich). To jednak już zadanie dla śledczych.
Wedle moich ustaleń miejsce to nie było przeszukiwane przez policję.
Uważam, że wskazany punkt łączy wreszcie ze sobą twarde fakty i wizje "czarnoksiężników".

#1764 Świetlik

Świetlik

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 16:22:10

54°24'35.0"N 18°37'21.1"E

Użytkownik Świetlik edytował ten post 17 kwiecień 2019 - 16:32:30

#1765 Świetlik

Świetlik

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 16:35:36

#1766 infundibulum

infundibulum

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 15 maj 2019 - 10:50:53

Hej!

Typowałam to miejsce już w tamtym roku. Napisałam nawet do Jackowskiego w tej sprawie, wysłałam mu mapkę, byłam tez na miejscu, sprawdziłam kraty, które bez problemu można odsunać. Jackowski nie odpisał. Cieszę się, że w końcu ktoś ma podobny pomysł!

#1767 infundibulum

infundibulum

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 15 maj 2019 - 11:19:06

Ta wizja jest tak ogólna, że takich punktów można znaleźć setki.

Ok, a widziałeś/aś to miejsce (przepompownię)? Nie było sprawdzane. Mieszkam przy Parku i wszystkie przeszukiwania śledziłam na bieżąco - szukali w lesie i na terenie starych działek, tam wszystkie studzienki były ogrodzone taśmą, póxniej ogrodzili cały ten teren. A ta przepompownia i właz do kanału jest mega podejrzany, nawet bez wizji Jackowskiego można by pomyśleć, że to jest miejsce na ukrycie ciała - bez potrzeby kopania.

#1768 infundibulum

infundibulum

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 15 maj 2019 - 11:42:22

A czasem nie szukała tam fundacja na tropie? (Szostak, Szwedowski ze swoimi ludźmi)? Był gdzieś artykuł, ze przeszukali dziesiątki studzienek i kanałów.

Jesteś w stanie wskazać na mapie jakie to stare działki? Będę wdzięczny! 

Szukali, z tym że to, o czym mówimy to nie jest typowy kanał ani studzienka, taka, po jakiej się przejeżdża jadąc ulicą. Te studnie, które były przeszukane dopiero ostatnio (!) to też nie są typowe studzienki takie, jakie występują w zbiorowej wyobraźni, myślę, że nawet wiele osób, które nie znają tego parku nie wie o ich istnieniu. Zostały przeszukane (moim zdaniem) o wiele za późno. Jackowski tez nie powiedział wprost, że jest to kanał/studzienka. To jest taka struktura trudna do opisania. Mapkę Ci podeślę może później, bo teraz mam pracę, ale te stare działki są dokładnie między deptakiem (przedłużeniem Jana Pawła) a Hallera. Totalnie zachaszczowany teren. A przepompownia naprzeciwko Parku Linowego . Pod deptakiem biegnie kanał burzowy, kończy się pod molo. Można się dostać do środka odsuwając kraty, Byłam tam wielokrotnie, ale moja odwaga się skończyła na odsunięciu krat. To miejsce jest przerażające.

#1769 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 15 maj 2019 - 15:04:56

Szukali, z tym że to, o czym mówimy to nie jest typowy kanał ani studzienka, taka, po jakiej się przejeżdża jadąc ulicą. Te studnie, które były przeszukane dopiero ostatnio (!) to też nie są typowe studzienki takie, jakie występują w zbiorowej wyobraźni, myślę, że nawet wiele osób, które nie znają tego parku nie wie o ich istnieniu. Zostały przeszukane (moim zdaniem) o wiele za późno. Jackowski tez nie powiedział wprost, że jest to kanał/studzienka. To jest taka struktura trudna do opisania. Mapkę Ci podeślę może później, bo teraz mam pracę, ale te stare działki są dokładnie między deptakiem (przedłużeniem Jana Pawła) a Hallera. Totalnie zachaszczowany teren. A przepompownia naprzeciwko Parku Linowego . Pod deptakiem biegnie kanał burzowy, kończy się pod molo. Można się dostać do środka odsuwając kraty, Byłam tam wielokrotnie, ale moja odwaga się skończyła na odsunięciu krat. To miejsce jest przerażające.

Nie wchodzi sie do kanałów nawet burzowych bez zabezpieczeń !!! :(

#1770 Lizak

Lizak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 17 maj 2019 - 01:16:58

Mam taki defekt, że panicznie boję się trupów... Zdażyło mi się już dwa razy stać w miejscu w którym czułem dziwny niepokój, a że szukałem osoby zaginionej w tym czasie, to odczucie niepokoju było wyjątkowo odczuwalne. Po jakimś czasie dowiadywałem się że w bardzo bliskiej okolicy tych miejsc w których stałem znaleziono zaginione osoby które szukałem. Nie stety ja ich nie znalazłem ale jak widać drogą dedukcji dobrze typowałem miejsca gdzie szukać. Dodam, że wcześniej inni tam szukali z Policją i strażakami włącznie, nikt nic nie znalazł... Ciała same wypłynęły po jakimś czasie.
Stojąc przy pomniku Reagana w Brzezińskim Parku, niepokój miałem patrząc na teren przy stawku między rowami z wodą... blisko pomnika.
Być może ulegam sile samosugestii... lub doznane doświadczenia mącą mi w głowie.
Ale intuicja mówi że wydmy lub inna część parku pod warunkiem że z niego zaginiona nie wyszła... bo do kogoś chciała iść a do domu nie mogła.
Tak czy inaczej Park w okolicy jednej z alejek którą była poszła... albo wydmy...

#1771 Miglancowaty

Miglancowaty

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1056 postów

Napisano 17 maj 2019 - 06:40:09

Ciekawa rozmowa o jasnowidzach, także o Jackowskim i  o tym jak stchórzył przed poddaniem się testowi sprawdzającemu jego zdolności.

http://www.wysokieob...l#s=BoxWyboImg4

#1772 Bombon

Bombon

Swojak

• PipPipPipPip
  • 594 postów

Napisano 23 maj 2019 - 14:19:13

Troche jesczze pogrzebalem i:

Marcin O z bratem nie grali tego dnia w turnieju, dzien wczesniej rowniez. Co do tego nie ma najmniejszych watpliwosci.

Adam M podobno zeznal ze Iwone widzial 16-tego na tym turnieju ale z nia nie rozmawial. Czyli albo mial z Iwona jakas kose badz nie pasowalo mu towarzystwo Iwony, ze nawet nie podszedl, wiec:

Moze Marcin stad sie tutaj wzial (wmieszany w udzial w tym turnieju przez Marte Bliska) ze 16-tego byl osoba towarzyszaca Iwony na tym turnieju, podobnie mialo byc 17-tego? Tylko ze mecz z Kris Max Lodz byl o 10 rano (Zwciezca 1 cwiercfinalu ze Zwyciezca 2 cwiercfinalu), wiec ciezko wracajac do domu o 5-zeby na niego  isc.

W plażowej piłce nożnej jest rozłam. Właśnie dlatego, tydzień po tygodniu, rozgrywane były mistrzostwa Polski pod auspicjami różnych federacji. W Stogach rywalizowano o medale federacji Beach Soccer. Złoto zdobył Hotel Continental Krynica Morska, zwyciężając w finale Kris Max Magic Łódź 2:1. W spotkaniu o brązowy medal Copacabana-Boca Gdańsk rozgromiła Red Devils Chojnice 7:0. 

#1773 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 23 maj 2019 - 14:49:09

No to jak widac nie taki aniołek z niego i mógł wiele !! :(

#1774 Fils

Fils

Swojak

• PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 23 maj 2019 - 19:57:00

Feniks obstawia, grubą rybę, jego teoria im dłużej nie ma śladu po Iwonie tym bardziej wiarygodną się staje.

#1775 eastberlin

eastberlin

nak, nak

• PipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 24 maj 2019 - 03:06:15

Troche jesczze pogrzebalem i:

Marcin O z bratem nie grali tego dnia w turnieju, dzien wczesniej rowniez. Co do tego nie ma najmniejszych watpliwosci.

Adam M podobno zeznal ze Iwone widzial 16-tego na tym turnieju ale z nia nie rozmawial. Czyli albo mial z Iwona jakas kose badz nie pasowalo mu towarzystwo Iwony, ze nawet nie podszedl, wiec:

Moze Marcin stad sie tutaj wzial (wmieszany w udzial w tym turnieju przez Marte Bliska) ze 16-tego byl osoba towarzyszaca Iwony na tym turnieju, podobnie mialo byc 17-tego? Tylko ze mecz z Kris Max Lodz byl o 10 rano (Zwciezca 1 cwiercfinalu ze Zwyciezca 2 cwiercfinalu), wiec ciezko wracajac do domu o 5-zeby na niego  isc.

W plażowej piłce nożnej jest rozłam. Właśnie dlatego, tydzień po tygodniu, rozgrywane były mistrzostwa Polski pod auspicjami różnych federacji. W Stogach rywalizowano o medale federacji Beach Soccer. Złoto zdobył Hotel Continental Krynica Morska, zwyciężając w finale Kris Max Magic Łódź 2:1. W spotkaniu o brązowy medal Copacabana-Boca Gdańsk rozgromiła Red Devils Chojnice 7:0. 

Pomyliłeś Adama M. z chłopakiem, którego Iwona poznała tydzień wcześniej w BB. To ten chłopak zeznał że widział Iwonę 16-ego na Turnieju ale nie rozmawiali ze sobą.

Marcin O. grał w Krakowcu, to amatorska drużyna, coś tam wygrywali ale nie na takim poziomie jak omawiany Turniej. Wg mnie mogli kopać obok towarzysko z innymi drużynami poza kwalifikacją albo w czasie przerw jeśli były.

#1776 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 24 maj 2019 - 10:13:55

:excl:No ale mimo wszystko, moja wizja nr 7 jest najmojsza ! :rolleyes:

;)

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 24 maj 2019 - 11:56:00

#1777 Fils

Fils

Swojak

• PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 24 maj 2019 - 19:06:47

Z opisów terenu nadmorskiego jasno wynika,że jest tam bardzo dużo miejsc do ukrycia ciała,tylko czy ,, przypadkowemu" mordercy mogło się aż tak poszczęścić że ukrył ciało tak sprytnie. Czy są to miejsca ogólnie dostępne na każdym kroku że łatwo na nie natrafić będąc przejezdnym?

#1778 porter

porter

Popięciulatachczłowiekwinnymożesamuwierzyćżejestniewinny-Przemo

• PipPipPipPip
  • 5181 postów

Napisano 24 maj 2019 - 19:26:33

Z opisów terenu nadmorskiego jasno wynika,że jest tam bardzo dużo miejsc do ukrycia ciała,tylko czy ,, przypadkowemu" mordercy mogło się aż tak poszczęścić że ukrył ciało tak sprytnie. Czy są to miejsca ogólnie dostępne na każdym kroku że łatwo na nie natrafić będąc przejezdnym?

Będąc właśnie przyjezdnym takie miejsca zacząłem wyłapywać po latach wręcz dopiero.
Uważam, ze przyjezdny maiłby problem ze znalezieniem dobrego miejsca.
Musiałby mieć szczęścia, jak stąd do Przemka 94 na delegacji...

#1779 Fils

Fils

Swojak

• PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 24 maj 2019 - 19:34:18

Myśląc logicznie jeżeli nie wyszła z terenów leśnych a jej ciało sprytnie ukryto to może oznaczać jakiegoś miejscowego co całe życie tam łazi po lasach i wie co jest i gdzie.

#1780 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 24 maj 2019 - 20:09:40

Pechowiec musi mieć plecy wysoko i dlatego wszyscy u stóp jak ws  "Cyganeczki", ...

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 27 maj 2019 - 12:23:54

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych