Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wizje oraz Tarot w sprawie zaginiecia Iwony Wieczorek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1784 odpowiedzi w tym temacie

#1741 detektyw

detektyw

ostatni skaut

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3508 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 17:14:30

Przecież pisanie TRWA na Facebooku. Znaczy pisze głównie julka i juma

#1742 Iwonka.

Iwonka.

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 02 maj 2018 - 02:47:34

A jaki jest namiar na ten fejs?

#1743 detektyw

detektyw

ostatni skaut

• PipPipPipPip
  • 3508 postów

Napisano 02 maj 2018 - 20:20:42

A jaki jest namiar na ten fejs?

Iwona Wieczorek - co się stało

#1744 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 22:21:40

Święta Coraz Bliżej, odpocznijmy trochę, innym też pozwólmy ! :rolleyes:

... no nie wiem, czy te Święta jak i wszystkie poprzednie po zaginięciu Iwony... były czasem odpoczynku dla jej mamy? 

#1745 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 22:38:18

Hmm. Czyżby wszyscy naprawdę zapomnieli o Iwonie. Mam nadzieję że nie.

Przypominam, Iwona się chyba jeszcze nie odnalazła? Czy mnie coś umknęło,

Cisz w eterze. Czy o to chodzi, żeby wyciszyć sprawę? Był wielki bum i  wielkie nic?

Nie chce mi się coś wierzyć, że w sprawie nic się nie dzieje.

Elu, nic Tobie nie umknęło .. Iwony jak nie było, tak nie ma...

... a postępy w śledztwie  w sprawie okoliczności jej zniknięcia ... szkoda gadać.

Jestem ciekawa czy karty Tarota znają odpowiedzi na pytania...

- czy treść postów „Lidii90” była prawdziwa?

- kim jest „Lidia90”?

- skąd w szufladzie biurka Iwony wzięła się koperta wypchana banknotami?

- co się stało z kopertą?

- kim są biznesmeni, którzy za wskazanie miejsca pobytu Iwony ochoczo zaoferowali milion złotych?

- prawdziwego powodu kłótni Iwony z towarzystwem w Klubie?

- po co Iwonie była karteczka z numerem telefonu jednego z ochroniarzy Klubu?

- ustalenia charakteru relacji, znajomości Iwony z policjantem… częstego bywalca Klubu?

- zawartości komputera Iwony… oraz sprawdzenie dysków... czy po 10.07.2010 r nastąpiły w nich jakieś zmiany?

- okresu czasu i stopy zażyłości... 30 letniego Pawła z 17 letnią Adrią..

#1746 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 22:39:56

...a Ty detektywie?... ani słowa?

#1747 K.A.K.

K.A.K.

Swojak

• PipPipPipPip
  • 351 postów

Napisano 03 maj 2018 - 18:03:05

Iwona Wieczorek - co się stało

Iwona Wieczorek - co się stało? Grupa zamknięta, a co tych tam 3000 ludzi na to   ??? :o 

Użytkownik K.A.K. edytował ten post 03 maj 2018 - 19:43:54

#1748 Witch

Witch

witchcraft

• PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 09 maj 2018 - 21:36:49

Teraz już tylko wizję można pisać

#1749 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 19:06:25

... no i jeszcze wróżby Tarota.

#1750 porter

porter

Popięciulatachczłowiekwinnymożesamuwierzyćżejestniewinny-Przemo

• PipPipPipPip
  • 5181 postów

Napisano 11 maj 2018 - 20:37:35

W prasowym też czasami jakaś informacja przemknie, czasami pisana miedzy wierszami nawet.

#1751 ASHEN

ASHEN

Użycz mi chwalebnego poczucia, że czasami mogę się mylić (..). W

• PipPipPipPip
  • 5193 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 11:47:01

W prasowym też czasami jakaś informacja przemknie, czasami pisana miedzy wierszami nawet.

Porter na wizjach :P to mu pod postem wkleję wizję :P 

Nie szukałam tej dziewczyny.. wokół niej panował straszny chaos i bałagan myślowy, za dużo zainteresowanych tym zaginięciem osób zajmowało się tą sprawą i energie chodziły gdzie chciały obijając się od jednej myśli do drugiej.
Ponadto Iwona nie wie, że nie żyje i nie wysyła potrzebnych informacji poszukującemu, blokując dojście do siebie. Jest bardzo zła, że nie może się od tego stanu uwolnić. Cały czas uparcie szuka swoich butów..
Potwierdzam wizje znajomych mi jasnowidzów z którymi mam ciągły kontakt.
Iwona nie żyje.
Należy szukać jej w wodzie.
Leży w wysokiej trawie.
Zdaje mi się , że znam to miejsce i wszystkie dziwne słowa pojawiające się w trakcie moich wizji zdają się potwierdzać to miejsce.
Moje Karty  Lenormand potwierdziły  też miejsce.
Współpracujący ze mną koledzy i koleżanki po ..fachu..są w tym zgodni.
Jeżeli Policja zwróci się do mnie o wizje, przekaże ją.
Dlaczego tak piszę i robię łaskę ?
Wiele razy bowiem przekazywałam swoje wizję odpowiednim służbom ale  miało to niekiedy zupełnie odwrotny skutek i zamierzenia, nie wspomnę o opieszałości działania i o procedurach zabraniającym policjantom szybkiego działania.
Nic jednak nie ma na "pstryk"...

#1752 Agachna2

Agachna2

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 17:53:00

Witam. Miałam kiedyś sen. Byłam w mieście? kamienice.Był tam Sklepik do którego schodzi się schodami w dół. Niedaleko tego sklepiku przeszłam przez wielka bramę. Bramę miasta? Przechodząc skojarzyłam ją z takimi bramami w parkach rozrywki przez które przechodząc płacisz. Brama wejściowa. byla ona jednak chyba nieczynna. Pusta. Na wprost bramy na chodniku stała ona. Powiedziała czekałam na Ciebie. za chodnikiem były już tylko pola i w oddali jakieś domy. Nie wiem skąd ten sen. Chyba za dużo o niej myślałam a miejsce pewnie nieistnieje.

#1753 ela33

ela33

Jestem. Pamiętam

• PipPipPipPip
  • 4733 postów

Napisano 15 wrzesień 2018 - 14:56:52

Śniła mi się dzisiaj Iwona- płakała :(

Ekspertem nie jestem, ale coś tam naskrobię co mnie się nasuwa na myśl. Krótki przekaz, wiesz , że Iwona płacze, łzy nie oznaczają smutku, a radość, Tak jest w przypadku, kiedy widzisz łzy u innej osoby, W tym przypadku, być może miało chodzić, o to, o czym nie wiedzieliśmy do niedawna , że sprawa Iwony już była w PK, i być może jest to informacja, że jest nadzieja, że sprawa się wyjaśni, może z tego powodu przyjdzie się cieszyć, Widziałaś Iwonę, więc można stwierdzić, że ta radość będzie spowodowana jakimiś informacjami związanymi z tą właśnie sprawą,

Ps, Przepraszam, nie widziałam tego wpisu wcześniej. 

#1754 ela33

ela33

Jestem. Pamiętam

• PipPipPipPip
  • 4733 postów

Napisano 15 wrzesień 2018 - 15:15:37

Witam. Miałam kiedyś sen. Byłam w mieście? kamienice.Był tam Sklepik do którego schodzi się schodami w dół. Niedaleko tego sklepiku przeszłam przez wielka bramę. Bramę miasta? Przechodząc skojarzyłam ją z takimi bramami w parkach rozrywki przez które przechodząc płacisz. Brama wejściowa. byla ona jednak chyba nieczynna. Pusta. Na wprost bramy na chodniku stała ona. Powiedziała czekałam na Ciebie. za chodnikiem były już tylko pola i w oddali jakieś domy. Nie wiem skąd ten sen. Chyba za dużo o niej myślałam a miejsce pewnie nieistnieje.

Myślałaś o Iwonie, więc Ci się przyśniła, Przekaz z tego snu może być dwojaki, Piszę swoje własne przemyślenia, nie wiem jak by to zinterpretował ktoś kto się tym zajmuje, 

Nie robię tego często ale sen jest krótki, ale zawiera sporo elementów, które dają jakiś obraz.

Przekaz dla Ciebie - jaki jak odbieram, Powinnaś zacząć większą uwagę zwracać na to co się dzieje poza obrębem Twojego miejsca zamieszkania, Może zapowiada wręcz jakąś zmianę w przyszłości, Brama jest otwarta, nie musisz za nic płacić, żeby coś zmienić w swoim życiu, Tam poza miejscem w którym egzystujesz, mieszkasz itp, mieszkają też ludzie, może ktoś oczekuje na Ciebie, potrzebuje Twojej pomocy, może odmienisz swoje życie, jeżeli wyjdziesz przez otwartą bramę, To nie jest wyjazd za granicę, to jest coś co jest w zasięgu Twoich możliwości, nie jest daleko, a zapowiada zmianę, wręcz sugeruje, że taka zmiana powinna nastąpić, Od chodnika widać pola, a za nimi domy, Po dotarciu do celu nowego, po drodze masz pola, a pola to plony, więc wiąże się ta zmiana z jakimiś korzyściami, To tyle można by było więcej w tym temacie, ale ogólny zarys jest właśnie taki wg, mnie,

Co do Iwony, gdyby chcieć połączyć to jakoś z jej sprawą, moim zdaniem, Iwona czeka, wskazuje kierunki gdzie czeka na odnalezienie, Nie jest to miasto, nie jest to 3M, ani Gdańsk, Trzeba przekroczyć granice, nie szukać w mieście, szczególnie w Gdańsku, a udać się w kierunku, gdzie widać poza jego granicami pola, a za nimi stojące domostwa, Jeżeli jest to jakaś wylotówka, to taki obraz powinien się pojawić, i w takich okolicach należy jej szukać, ona stoi na chodniku, na  wprost bramy, - za nią obraz jak opisujesz, moim zdaniem jak napisałam wcześniej , żeby ją odnaleźć należy zobaczyć to co TY widzisz za nią, W Gdańsku była, szukać należy poza jego granicą, 

Ps, Otwarta brama , może jeszcze wskazywać, że są jakieś wskazówki, gdzie może być, trzeba tylko je znaleźć, brama już otwarta, pozostaje tylko ją odnaleźć, 

Użytkownik ela33 edytował ten post 15 wrzesień 2018 - 15:17:33

#1755 Agachna2

Agachna2

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 08:23:21

Dziękuję za interpretację snu. Był on już dawno i wszystkiego nie pamiętam. W tym śnie doszłam do niej i skierowałyśmy się na lewo. Szłysmy w miejsce gdzie o ile dobrze pamiętam były już tylko pola. Chciałabym móc umieć interpretować swoje sny. Miałam ich wiele, w tym takie których niemogłam długo zapomnieć i myslałam czy coś przekazują. Miewałam też coś co chyba nazywa sie paraliżem sennym chociaż niewygląda do końca tak jak to opisują. Pozdrawiam

Użytkownik Agachna2 edytował ten post 17 wrzesień 2018 - 08:37:42

#1756 ela33

ela33

Jestem. Pamiętam

• PipPipPipPip
  • 4733 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 11:47:56

Dziękuję za interpretację snu. Był on już dawno i wszystkiego nie pamiętam. W tym śnie doszłam do niej i skierowałyśmy się na lewo. Szłysmy w miejsce gdzie o ile dobrze pamiętam były już tylko pola. Chciałabym móc umieć interpretować swoje sny. Miałam ich wiele, w tym takie których niemogłam długo zapomnieć i myslałam czy coś przekazują. Miewałam też coś co chyba nazywa sie paraliżem sennym chociaż niewygląda do końca tak jak to opisują. Pozdrawiam

Jeżeli są takie sny, których nie możesz zapomnieć, to znaczy , że były dla Ciebie wyjątkowe, Sam a musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, co takiego w nich było, że zapamiętałaś je, zrobiły na Tobie jakieś wrażenie, a potem pomyśleć, czy odnalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości, czy były to jakieś symboliczne, być może sny, 

#1757 ashantus

ashantus

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 12:49:36

Według wizji, co może być ważne, widziałem migający tatuaż kotwicy na jego lewym nadgarstku, ale migający dlatego, że go najpewniej usunął. Albo za coś siedział albo był w marynarce lub robił w porcie.
Ma wygolone niemal na łyso jasne rudo-blond włosy (lub jasny brąz), nosił jasnoszary sweter z długimi rękawami, dżinsy (trudno powiedzieć, czy czarne czy niebieskie). Do butów też nie mam pewności. W pewnym momencie wydawało mi się, że glany lub wysokie czarne skórzane buty.
Na lewej ręce miał srebrny metalowy zegarek. Wyglądał na bardzo dobrej jakości. Miał niebieskie(przy rudych włosach są częste), opadające oczy, taki przymulony wyraz twarzy, krzywe zęby, jasna karnacja, coś w kierunku różowo-pomarańczowego, szczupły, średniego wzrostu. Na wszelki wypadek narysuję te miejsca i portret, ale tym razem ręcznie i je zeskanuję.
Nieco rzuca to inne światło na interpretację astrologiczną. Ale to dlatego, że każdy sektor może znaczyć inne rzeczy, np. trzeci może oznaczać tak naukę, przemieszczanie się, spotkanie czy jazdę samochodem. Dziewiąty tak las, jak i urząd. Układałem interpretację tak, by trzymała się kupy.
Muszę jeszcze raz spojrzeć na kosmogram pod kątem tej wizji i zobaczyć, czy timeline wizję potwierdza. Po części tak. Ale to wymaga dokładniejszego zbadania. "

Ma wygolone niemal na łyso jasne rudo-blond włosy (lub jasny brąz), nosił jasnoszary sweter z długimi rękawami, dżinsy (trudno powiedzieć, czy czarne czy niebieskie). Do butów też nie mam pewności. W pewnym momencie wydawało mi się, że glany lub wysokie czarne skórzane buty.
Na lewej ręce miał srebrny metalowy zegarek. Wyglądał na bardzo dobrej jakości. Miał niebieskie(przy rudych włosach są częste), opadające oczy, taki przymulony wyraz twarzy, krzywe zęby, jasna karnacja, coś w kierunku różowo-pomarańczowego, szczupły, średniego wzrostu. Na wszelki wypadek narysuję te miejsca i portret, ale tym razem ręcznie i je zeskanuję.

ktos wspominal, ze interesuje sie zdrowym trybem zycia, sportem , lubi mechanike,  ta osoba ma to w profilu swoim wszystko moze warto zobaczyc czy portret zgodny, opadajaca rowniez jedna powie,a dziewczyna podobna blondynka jak i Iwona, mozema taki typ urody wlasnie

https www.facebook.comKuszAaa

#1758 Świetlik

Świetlik

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 13:06:16

Drodzy Forumowicze,
Obserwuję zamieszczane tu wątki od bardzo dawna. Opracowałem pewną analizę, którą zamieszczam w linku poniżej.
Uważam, że to w tym miejscu najprawdopodobniej ukryto zwłoki Iwony Wieczorek.
Wszystko przedstawione zostało w czytelnym pliku pdf, ponieważ są tam linki i obrazy, a na forum można zamieścić tylko jeden.
Co o tym myślicie?
https://uploadfile.p...362---kcyq.html
Trzeba uważać żeby w reklame nie kliknąć.

Użytkownik Świetlik edytował ten post 15 marzec 2019 - 13:11:48

#1759 AnnMK

AnnMK

Bywalec

• PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 18:30:54

Drodzy Forumowicze,
Obserwuję zamieszczane tu wątki od bardzo dawna. Opracowałem pewną analizę, którą zamieszczam w linku poniżej.
Uważam, że to w tym miejscu najprawdopodobniej ukryto zwłoki Iwony Wieczorek.
Wszystko przedstawione zostało w czytelnym pliku pdf, ponieważ są tam linki i obrazy, a na forum można zamieścić tylko jeden.
Co o tym myślicie?
https://uploadfile.p...362---kcyq.html
Trzeba uważać żeby w reklame nie kliknąć.

Pani Kamila M Jasnowidz wrzuciła kiedyś na grupę na fb mapkę z zaznaczonym terenem, gdzie wg niej znajdują się zwłoki Iwony. Jest to bardzo blisko wskazanego przez Ciebie miejsca.

#1760 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 19:02:13

XXI wiek juz mamy i dajmy sobie z czarownicani spokój !!! :(

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 31 marzec 2019 - 19:02:47

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych