Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wizje oraz Tarot w sprawie zaginiecia Iwony Wieczorek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1784 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~tarja~

~tarja~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 11:27:32

hejka wszystkim :)
zastanawiam sie, czy to przypadek, ze ilekroć wejdę na forum cos mi przeszkadza...
tak jest od pewnego czasu, zaczynam pisać post, i jakaś siła wyższa, np. ważny telefon.
Sporo sie działo ostatnio w moim życiu, ksiązke by można napisać, jestem bardzo zmęczona :( powiem tylko tyle, że to prawda, że jak komuś uratujesz życie, czujesz się za tą osobe odpowiedzialna...
ale,
mam nadzieję że dziś pobędę tu z Wami, nic mi nie przeszkodzi. Cieszę się Elu, Lizzy Ten Teges, i cała reszta, że ciagniecie temat :)

od czego tu zaczac bo nadrabialam nocami, zasypiając przy lapku, ale nie byłam w stanie wszystkich postów.

Kiedyś wspominałam, że postawiłam karty na konkretne pytania (np. jedno z pytab- jakaś cecha szczególna, miejsca w którym należy szukać Iwony?, karty wskazały wiraże, tak szczerze, to pomyślałam sobie, że odpowiedzi na te wszystkie pytania są bez sensu (często tak myślę a po czasie okazuje się że miały racje, coś w sensie "cennej rzeczy jaką miała przy sobie Iwona" w horoskopie wydarzeniowym amerykanki, być może dziś wydaje się to bzdurą, a jak sprawa się wyjaśni, może się okazać, że miała racje i wyjaśnienie było proste.
Wracając to tych witraży, wczoraj na forum astrologicznym, ktos napisał coś właśnie o witrażach :blink:

cyt wypowiedź uzytkownika z astroportalu, na którą natknęłam się wczoraj:
A co myślisz o nowych bermudach o 3.07 - pojawia się z na i do Hadesu w XII sektorze? ( Wszak Hades to obiekt mocno wirtualny w połączeniu z mocno iluzorycznym wygląda to na ściemę, zwłaszcza że facet pojawia się później idąc w innym kierunku co raczej tłumaczyłoby jego głód, raczej alkoholowy ).
Wygląda na to że obydwa Krzyśki nie dadzą rady tej sprawie jeden bo wie i nie powie ( bo lubi pożyć ) a drugi nie wie i się nie dowie a ich asteroid idzie ku Eris...co może skończyć się później przepychankami o palmę pierszeństwa...zresztą ich kamyk nie liczy się o 4.12
Wracając do sedna, napisałem do Rutkowskiego i dołączyłem list do mamy Iwony co należy zrobić i dlaczego, by tę sprawę przyśpieszyć. To co on z tym zrobił to jego problem.
Jeśli masz kontakt z mamą Iwony to mogę ci przesłać całą korespondencję do wglądu również dla Ciebie, może są w niej elementy, które zazębiają się w logiczną całosć.
Wstępnie, poszukiwane miejsce: na zachodzie szpital z oddziałem dziecięcym (coś jakby zabawki w oknach ), przed szpitalem powinna znajdować się jakaś "starożytna" rzeźba. Na wschodzie - jakaś duża jadłodajnia lub punkt gastronomiczny. W pobliżu - górnicy wychodzący spod ziemi - ( to było jeszcze zanim wyszli górnicy w Chile ) - czyli albo jakaś firma geodezyjna? albo telebim na którym pokazują jakieś aktualne wydarzenia ( W wawie są takie telebimy ).
Szpitali dziecięcych jest z siedem ale przed jednym jest jadłodajnia McDonalda, a obok firma wydobywcza. Jest też biały krzyż (lokalizacja Gdańsk - herb ) oraz biały krzyż który był obok łodzi o prześwitującym dnie - była taka łódź za wizyty papieża przy kościele który też powinien tam stać - nie wiem dlaczego ważne są witraże albo strona od witraży.
Na razie więcej nie widzę po po prostu mi zasłaniają, idzie biała oślepiajaca energia. To miejsce jest ważne bo albo to się tam działo albo sprawca mieszka w pobliżu.
Tak jak wcześniej pisałem możliwe jest przemieszczenie tak więc ślady mogą być w dwóch miejscach.
Racjonalizując: wideo o 4.12 powinno zawierać też elementy, które wystapią w rozwiazaniu tej sprawy. Jako ten element wytypowałem studzienkę telekomunikacyjną. Podążając tym kierunkiem zła komunikacja była przyczyną tego zdarzenia i zła komunikacja powinna być jego rozwiązaniem. Mam tu na myśli kłotnię i brak kontaktu telofonicznego. Logicznym następstwem powinna być awaria telefoniczna i inspekcja tego miejsca przez służby serwisowe np po zalaniu.
(Wpadłem teraz na pomysł "odwrotnej inżynierii" czasowej , czyli przemieszczenia świadomości do momentu przyszłości w którym ta sprawa jest rozwiązana i powracania do teraźniejszości śledząc drogę jaką ten proces przebiegał.)
Najgorsze w tym wszystkim, że człowiek wie wszystko zanim pomyśli.
Jak myśli to znaczy, że nie wie

tu link do dyskusji:Mój odnośnik

W grudniu, kiedy postawiłam karty na konkretne pytania, wszystko wydało mi się bez sensu, hm...te witraże itd, ale wczoraj czytając tę dyskusje na astroportalu, jak przeczytałam o witrażach, to mnie bardzo zaintrygowało, można podawać miliony cech szczególnych miejsca w którym znajduje się Iwona,a tu dwie osoby, ja i ten użytkownik otrzymujemy informacje o witrażach :blink: to nie jest więc tak, jak piszą sceptycy, że w wizjach zawsze las i woda, i pod to można wiele podpasować.

#42 ~tarja~

~tarja~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 11:29:37

A to juz most w Bretowie, czy to nie taki jak na jednej z wizji ?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

tak Lizzy, dokładnie.

sory, że będę pisać posta pod postem, ale długo musiałabym czekać z następnym.

#43 ~tarja~

~tarja~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 12:00:52

Jeszcze pokrótce odniosę się do interpretacji kosmogramu horarnego amerykanki.
Ja też swego czasu wyznaczałam czas na 4:12, czyli na moment kiedy kamera ostatni raz zarejestrowała Iwonkę.

Elu, myślę, że czas który podaje amerykanka, jest zgodny z czasem jaki wtedy obowiązywał czyli jeśli amerykanka podała czas np. 5;25 to taki był przyjęty w Gdańsku, w Polsce, i danej strefie czasowej. Nie mogę napisać rzeczywisty, gdyż czas rzeczywisty trzeba by dodać,aż 2 godziny. Astrolodzy o tym wiedzą, to podstawa i sądzę, że amerykanka na pewno wzieła to pod uwagę, to podstawa, ponad to w dzisejszych czasach, mało kto sporzadza żmudne wykresy, określa współrzędne itd, gdyż jest wiele gotowych programów, które automatycznie korygują czas, więc z reka na sercu mogę powiedzieć, że w przypadku amerykanki, jęsli ona wspomina o godzinie 5 rano, to na zegarach w Gdańsku była 5 rano. Jeszcze dla pewności sama sprawdziłam w swoim programie, i układ domów, planet jest identyczny na 4:12, więc radziłabym nie dodawać czasu do czasu który Ona podaje.

a tak przy okazji, jak wyznaczyłam jeszcze raz radix to mam kilka ciekawych spostrzeżeń.
W astrologi, są pewne reguły, wyznaczony horoskop musi spełnić kilka warunków by astrolog mógł podjać się jego interpretacji. Ten je spełnia :)
7 dom opisuje osobe zaginioną, a tu, w tym radixie pojawił się znak koziorożca, znak Iwony.
Zazwyczaj planeta Księzyc personifikuje osobę zaginioną, ale ja bym się skłaniała, że w tym przypadku jest nia Saturn. Z ciekawości cofnęłam się do czasu, kiedy towarzystwo bawiło się w DC, pokazuje sie 5 planet(cała piatka w DC) w V domu (5 dom to dom zabaw, czyli miejsca rozrywki, dyskoteki jak najbardziej) o godzinie 03.01 Saturn opuszcza 5 dom i wchodzi do 4 domu, czyli idzie w stronę swojego miejsca zamieszkania.
Amerykanka uzywa określenia "sektory" natomiasdt ja uzywam "domy"
Wykres Koła Astrologicznego jest podzielony na 12 domów, 12 sfer życia.
Szkoda, że tak trudno to wytłumaczyć, szkoda, że nie mogę Wam pokazać jakie to pasjonujące, przesledzić to jakie obaszary mijała Iwona, i godzinowo się zgadza, nawet czas przyjazdu Pawła po dziewczyny, pobyt NA DZIAŁCE, co mozna stwierdzić na podstawie przemieszczania się planet do danych sektorów. Czas wyjścia Iwony z DC co do minuty się zgadza.

Użytkownik tarja edytował ten post 14 styczeń 2012 - 12:43:49

#44 ~tarja~

~tarja~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 12:30:34

Zastanawia mnie to coś "złotego" cos cennego. Wie ktoś w jakim kolorze była komórka Iwony, którą pozyczyła od Pawła? Czy była droga?

#45 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 12:36:50

Ja też swego czasu wyznaczałam czas na 4:12, czyli na moment kiedy kamera ostatni raz zarejestrowała Iwonkę.

Elu, myślę, że czas który podaje amerykanka, jest zgodny z czasem jaki wtedy obowiązywał czyli jeśli amerykanka podała czas np. 5;25 to taki był przyjęty w Gdańsku, w Polsce, i danej strefie czasowej. Nie mogę napisać rzeczywisty, gdyż czas rzeczywisty trzeba by dodać,aż 2 godziny. Astrolodzy o tym wiedzą, to podstawa i sądzę, że amerykanka na pewno wzieła to pod uwagę, to podstawa, ponad to w dzisejszych czasach, mało kto sporzadza żmudne wykresy, określa współrzędne itd, gdyż jest wiele gotowych programów, które automatycznie korygują czas, więc z reka na sercu mogę powiedzieć, że w przypadku amerykanki, jęsli ona wspomina o godzinie 5 rano, to na zgarach w Gdańsku była 5 rano. Jeszcze dla pewności sama sprawdziłam w swoim programie, i układ domów, planet jest identyczny na 4:12, więc radziłabym nie dodawać czasu do czasu który Ona podaje.

a tak przy okazji, jak wyznaczyłam jeszcze raz radix to mam kilka ciekawych spostrzeżeń.
W astrologi, są pewne reguły, wyznaczony horoskop musi spełnić kilka warunków by astrolog mógł podjać się jego interpretacji. Ten je spełnia :)
7 dom opisuje osobe zaginioną, a tu, w tym radixie pojawił się znak koziorożca, znak Iwony.
Zazwyczaj planeta Księzyc personifikuje osobę zaginioną, ale ja bym się skłaniała, że w tym przypadku jest nia Saturn. Z ciekawości cofnęłam się do czasu, kiedy towarzystwo bawiło się w DC, pokazuje sie 5 planet w V domu (5 dom to dom zabaw, czyli miejsca rozrywki, dyskoteki jak najbardziej) o godzinie 03.01 Saturn opuszcza 5 dom i wchodzi do 4 domu, czyli idzie w stronę swojego miejsca zamieszkania.
Szkoda, że tak trudno to wytłumaczyć, szkoda, że nie mogę Wam pokazać jakie to pasjonujące, przesledzić to jakie obaszary mijała Iwona, i godzinowo się zgadza, nawet czas przyjazdu Pawła po dziewczyny, pobyt NA DZIAŁCE, co mozna stwierdzić na podstawie przemieszczania się planet do danych sektorów. Czas wyjścia Iwony z DC co do minuty się zgadza.

Tarja fajnie ze wrocilas :)

Oki przeczytalam jeszcze raz juz rozumiem, powinnismy sie w takim razie trzymac czasow ktore podaje Amerykanka.

Użytkownik Lizzy edytował ten post 14 styczeń 2012 - 12:44:39

#46 ~tarja~

~tarja~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 12:47:16

Witaj :) a wiesz, że podejrzewali, że Ty TO JA? dla mnie to komplement bo lubie twoje posty.

Czy to oznacza ze jezeli Amerykanka podaje czas z wykresow na np 5-ta godzine to znaczy ze to 5 godzina naszgo Polskiego czasu?
Tak

#47 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 12:53:12

Witaj :) a wiesz, że podejrzewali, że Ty TO JA? dla mnie to komplement bo lubie twoje posty.

Czy to oznacza ze jezeli Amerykanka podaje czas z wykresow na np 5-ta godzine to znaczy ze to 5 godzina naszgo Polskiego czasu?
Tak

Hehehe dzieki :)

Szukam inf na temat telefonu, ale wszedzie podaja, ze pozyczony od Pawla nigdzie nie ma modelu. :) Moze Pan Janusz bedzie wiedzial wiecej.

Mi sie wydaje, bardziej moglo chodzic o zegarek lub naszyjnik Iwony, tylko nie jestem pewna czy ona miala zegarek.

Ta dziewczyna na inscenizacji miala ale to mogl byc zbieg okolicznosci.

czesc Infa :)

Użytkownik Lizzy edytował ten post 14 styczeń 2012 - 12:53:41

#48 ~infa~

~infa~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 12:55:00

Elu mnie do tego terenu najbardziej pasuje osiedle przy ulicy Matemblewska , jest to osiedle domkow "rodzinnych".:)

Dołączona grafika

Wichrowe wzgórza - niedaleko linii kolei metropolitalnej - skojarzyłam od razu na pierwszy rzut oka że kiedyś niedaleko tego miejsca dopasowaliśmy konkrety w pierwszego rozkładu Tarji.

a co powiecie na to:
Dołączona grafika
Po drodze na Kowale jest osiedle Dzielnica Pięciu Wzgórz. http://www.ekolan.pl...eciu-wzgorz,d60

Witam Dziewczyny :D

Użytkownik infa edytował ten post 14 styczeń 2012 - 12:56:34

#49 ~tarja~

~tarja~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 13:02:50

ja jeszcze raz naniosłam dane, na 4:12, tak jak amerykanka, i powoli analizuje.
Z tym, że mając taką mozliwość, cofam się do czasu wyjazdu z pod domu Iwony, Boże jak wszystko sie zgadza. Zaraz dla pewności poszukam artykułu w Wyborczej, tam są godziny podane.

Hej Infa :)
zaraz ci cos na pw wysle

Użytkownik tarja edytował ten post 14 styczeń 2012 - 13:04:04

#50 ~infa~

~infa~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 13:08:12

Na kowale jedzie się tak jak na Pruszcz Gdański, ale w Orunii trzeba dać na zachód w Małomiejską, która przechodzi w Świętokrzyską. Dojeżdża się do samej obwodnicy. W miejscu wyjazdu na S6 tylko bardziej na północ jest Fashion House - widać z daleka po tej atrapie latarni - chyba wszyscy kojarzą ten outlet?

Dołączona grafika

A i wysypisko śmieci jest niedaleko bo Fashion House ma to juz do siebie że zapaszek nienajlepszy po wyjściu z auta. Wysypisko jest po drugiej stronie obwodnicy.

Użytkownik infa edytował ten post 14 styczeń 2012 - 13:11:40

#51 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 13:10:18

Wichrowe wzgórza - niedaleko linii kolei metropolitalnej - skojarzyłam od razu na pierwszy rzut oka że kiedyś niedaleko tego miejsca dopasowaliśmy konkrety w pierwszego rozkładu Tarji.

a co powiecie na to:
Dołączona grafika
Po drodze na Kowale jest osiedle Dzielnica Pięciu Wzgórz. http://www.ekolan.pl...eciu-wzgorz,d60

Infa mnie sie te bloki kojaza z osiedlem na Ujescisku, takie zielono zolte ale nie wiem czy to to samo, szukam na mapie tego osiedla

#52 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 13:10:20

a co powiecie na to:
Dołączona grafika

Infa mnie sie te bloki kojaza z osiedlem na Ujescisku, takie zielono zolte ale nie wiem czy to to samo, szukam na mapie tego osiedla

#53 ~infa~

~infa~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 13:15:31

Mi sie wydaje, bardziej moglo chodzic o zegarek lub naszyjnik Iwony, tylko nie jestem pewna czy ona miala zegarek.

Wartościowe rzeczy to niekoniecznie coś drogiego - złoto, srebro, platyna czy diament. To mogło być coś cennego dla kogoś innego - być może Iwona umówiła się z kimś kto jej to przekazał, a dla kogoś jeszcze innego było to ważne. ;)
Może jakieś zdjęcia, płyta, albo ustne informacje, może była w posiadaniu cennych informacji.

Użytkownik infa edytował ten post 14 styczeń 2012 - 13:17:50

#54 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 13:24:42

Wartościowe rzeczy to niekoniecznie coś drogiego - złoto, srebro, platyna czy diament. To mogło być coś cennego dla kogoś innego - być może Iwona umówiła się z kimś kto jej to przekazał, a dla kogoś jeszcze innego było to ważne. ;)
Może jakieś zdjęcia, płyta, albo ustne informacje, może była w posiadaniu cennych informacji.

Masz racje Infa, nie wzielam pod uwage telefonu gdzies mi swita ze w ktoryms artykule byla mowa ze telefon byl stary tylko czy stary bo przestarzaly model, czy stary bo nie uzywany? ,EW tym wypadku moglo tez chodzic o telefon? Moze o karte pamieci ? Infa Ty pamietasz moze czy bylo mowione jaki Iwona miala tamtej nocy telefon, chodzi o model?

Użytkownik Lizzy edytował ten post 14 styczeń 2012 - 13:28:33

#55 ~infa~

~infa~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 13:29:18

Ooo mam coś ciekawego, niedaleko tego wysypiska śmieci, do którego wjeżdża się z ul. Jabłoniowej jest gospodarstwo agroturystyczne Tabun :) http://www.tabun.kuznia.net

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Tymczasem Dziewczęta, muszę coś porobić.

#56 ~latinka~

~latinka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 13:34:28

witam,
W jakieś wizji było przeciez,że budynek do którego pojechał sprawca juz po wszystkim był własnie z czerwonej cegły....Napewno jakies ziarenko prawdy, wieksze lub mniejsze w tych wizjach jest...

#57 ~tarja~

~tarja~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 13:38:28

a ja przerwę sobie robię na kawę, zapraszam :) plus baaaardzo czekoladowy sernik (sama piekłam :) )
będę tu wisiała, a tymczasem przyjrze się jeszcze temu radixowi, jednoczesnie analizując to co przekazała amerykanka.

Janusz, pomyśl co to mógł być za przedmiot?

#58 ~infa~

~infa~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 15:06:48

Sorry, nic się nie stało się :ph34r:

Użytkownik infa edytował ten post 14 styczeń 2012 - 15:51:09

#59 ~ela33~

~ela33~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 04:58:45

Elu, myślę, że czas który podaje amerykanka, jest zgodny z czasem jaki wtedy obowiązywał czyli jeśli amerykanka podała czas np. 5;25 to taki był przyjęty w Gdańsku, w Polsce, i danej strefie czasowej. Nie mogę napisać rzeczywisty, gdyż czas rzeczywisty trzeba by dodać,aż 2 godziny. Astrolodzy o tym wiedzą, to podstawa i sądzę, że amerykanka na pewno wzieła to pod uwagę, to podstawa, ponad to w dzisejszych czasach, mało kto sporzadza żmudne wykresy, określa współrzędne itd, gdyż jest wiele gotowych programów, które automatycznie korygują czas, więc z reka na sercu mogę powiedzieć, że w przypadku amerykanki, jęsli ona wspomina o godzinie 5 rano, to na zegarach w Gdańsku była 5 rano. Jeszcze dla pewności sama sprawdziłam w swoim programie, i układ domów, planet jest identyczny na 4:12, więc radziłabym nie dodawać czasu do czasu który Ona podaje.

Zazwyczaj planeta Księzyc personifikuje osobę zaginioną, ale ja bym się skłaniała, że w tym przypadku jest nia Saturn. Z ciekawości cofnęłam się do czasu, kiedy towarzystwo bawiło się w DC, pokazuje sie 5 planet(cała piatka w DC) w V domu (5 dom to dom zabaw, czyli miejsca rozrywki, dyskoteki jak najbardziej) o godzinie 03.01 Saturn opuszcza 5 dom i wchodzi do 4 domu, czyli idzie w stronę swojego miejsca zamieszkania.

Witam :rolleyes:

Wydaje mi się, że chyba źle został zrozumiany mój zapis odnośnie tego przesunięcia czasowego. Mnie się w dalszym ciągu wydaje, że autorka przesunęła o godzinę coś, co już raz uwzględnione zostało na kamerze.

Kamera wg czasu letniego pokazywała godzinę 04:12 autorka nie wiedząc , że to już jest pokazanego wg, czasu obowiązującego, przesunęła czas o godzinę do przodu ponownie.

Dlatego pisze w swoich rozważaniach o dostosowaniu czasu wg. planeet do czasu na ziemi.

Wywnioskowałam to także po opisie jej, jakoby Iwonę porwano zaraz po tym jak minęła kamerę monitoringu. Tak jak dla mnie do przyjęcia jest, iż to jej stwierdzenie zaraz po, odnosi się do przedziału czasowego 25 minut, tak nie bardzo to jestem w stanie sobie wyobrazić do przedziału czasowego 1 –nej godziny i 25 minut.

Ponadto autorka opisuje jednego ze sprawców opierając się o czas wyznaczony na kosmogramie na godzinę 5:37 ,wskazując jednocześnie 5:12. Ma to miejsce równo o godzinę później niż widoczny czas na kamerze przy wejściu 63. Pisze jednocześnie, że wydaje jej się, że odnosi się on do człowieka widocznego na kamerze idącego za Iwoną – mężczyzna z ręcznikiem.

Taria wiem , że od dawna są dostępne programy astrologiczne, uwzględniające czas miejscowy. Sama mam taki, kiedyś z ciekawości czystej interesując się astrologią i numerologią nabyłam sobie program ASTROLOG na tamte czasy pierwszy profesjonalny program do stawiania horoskopów, który automatycznie po wprowadzeniu odpowiednich danych nie tylko rysuje koło astrologiczne, ale także tworzy opisy i różnego rodzaju wykresy.

Czasami sięgam do tego programu ale bardziej do robienia szczegółowych kart numerologicznych , gdyż numerologia jest mi bardziej bliska. Lubię pracę i zabawę z cyframi i dość często liczę sobie na kartce czy w exelu proste jej wycinki. Postawienie jednak całej , kompletnej karty numerologicznej jest czasochłonne dlatego stosuję ten program jak coś chcę dogłębniej sprawdzić.

Ps, Oczywiście mogę się mylić ale czytając ten horoskop tak go odebrałam . Być może sugerowałam się i tym, że trudno mi sobie uzmysłowić, że Iwona będąc cały czas w drodze, idąc wg. autorki jest obserwowana od 04:12 do 05:37, jednocześnie poza jednym świadkiem, który mógł ją widzieć jak ustaliliśmy po około 10 minutach przy wejściu 58 nikt jej już potem nie widział, ani nie została nagrana na innych monitoringach.

Użytkownik ela33 edytował ten post 15 styczeń 2012 - 05:07:11

#60 ~tarja~

~tarja~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 13:38:47

Witam, jak wstawić zdjęcie z dysku?

chyba za duża grafika na forum, może link
radix na podstawie danych które wprowadziłam czyli 17.07. 2010 godź.04:12 w programie korygującym czas
Mój odnośnik

radix Amerykanki
Mój odnośnik

aqspekty są identyczne, moga się ciut graficznie, kolorystycznie ciut różnić gdyż programy do obliczania są inne, ale aspekty planet-nie
W obu aspekty są identyczne jota w jote
czyli np. Słońce w Raku
Księżyc w 4 domu (sektorze)w Wadze
Saturn w 4 domu w Pannie itd. itd.
A gdyby nawet się uprzeć to trzeba by odjać 2 h, poszukaj w tabelach czasu, ale te programy już uwzględniły i skorygowały, mój i Amerykanki, gdyby jej program nie korygował automatycznie, to wyszły by zupełnie inne aspekty na godzinę 2:14 w nocy bo tu trzeba dodać 2 godziny.
Zerknij w kosmogram który ja wyznaczyłam, tam jest podany czas po skorygowaniu 2:12, kosmogram wyznaczył zatem aspekty na 4:12 biorąc pod uwagę, że to co widzimy na zegarkach to zmyła. Czyli, Ona opisuje moim zdaniem dokładnie czas jaki widzieliśmy na zegarkach tego dnia.
Oj cięzko to wytłumaczyć :)
Może tak
Wykreśliłam kosmogram na 4:12, program skorygował czas, i mogę z reka na sercu powiedzieć że stan planet jest na godzinę 4:12 na zegarkach, tego ranka w Jelitkowie, a kosmogram Amerykanki pokazuje to samo, gdyby jej kosmogram uwzględniał inny czas, nawet o 5 minut, aspekty by już się zmieniły a co dopiero o godzinę.

Użytkownik tarja edytował ten post 15 styczeń 2012 - 14:15:04

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Bing (1)