Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wizje oraz Tarot w sprawie zaginiecia Iwony Wieczorek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1784 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ela33~

~ela33~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 02:43:33

Witam,
Sorki, że nie pojawiłam się w ciągu dnia, ale miałam mały wypadek i jestem cała obolała, pobijana. Na szczęście żyję Abtyanioł czy TY czegoś na sobotę własnie nie przepowiadałeś? Nie chce mi się szukać sory. Poczytałam dalej tę wizję ale mam trochę wątpliwości. Jutro się z wami nimi podzielę.
Ten Teges widzę, że zgadzamy się co do czasów. Zakreślony kołem obszar muszę już sama na mapce przeanalizowac. Nie wiem tylko czy dam radę wyznaczyć trasę/ trasy? dojazdu od tego skrzyżowania do pewnych obszarów. Napiszę Ci jak to sobie spokojnie poukładam w głowie o co mi chodzi.
Do pozostałych jeśli chcecie pobawić się z mapą w obszarze wyznaczonym przez koło na mapce Ten Tegesa nalezy szukać skupisk domów, terenów zamieszkałych, i oznaczać na takich być może osiedlach domków jednorodzinnych domów wysuniętych najbardziej na zachód.

cyt. za autorką.

Dom, do którego ją zabrał jest w najdalej położonej na zachód części tego osiadla/skupiska domów/społeczności

Caył opis terenu

Tutaj podsumowuje, że kiedy ten ktoś porwał ją rano, wziął ją do samochodu i skierował się z nią na pd.-zachód, jak napisała wyżej. Została zabrana do jakiegoś domu, a nie mieszkania. To może być dom ze strychem, dużymi szafami, garażem, prawdopodobnie ma dwa piętra/ma wysokość dwóch pięter). To może być w okolicy, osiedlu, wśród społeczności, gdzie żyją małżeństwa. W okolicy mogą być ładne krajobrazy, okoliczny teren może być ładnie ukształtowany. Ten dom może mieć kolor ciemnego beżu lub brunatny (malowane drewno?). Sądząc po znaku Panny, dom może mieć kwiaty w ogródku (ode mnie: ok, facet lubi majsterkować, ale żyje sam, a nie wiem, czy by się kwiatami zajmował). W okolicy mogą być góry (to nie, ona raczej nie wie, że nie ma tam gór) czy wysokie wzgórza albo to osiedla, ta społeczność/zbiór domów może być położona na zboczu góry (prędzej wzgórza?) albo drogi w okolicy mogą prowadzić przez górki i wzniesienia, albo po prostu w krajobrazie mogą być wzgórza, wzniesienia). W pobliżu może być tartak (tutaj też pisze, że niektóre domy mogą mieć jakieś łaźnie, coś na zewnątrz do kąpania, ale to chyba nie u nas) albo wychodki. Dom, do którego ją zabrał jest w najdalej położonej na zachód części tego osiadla/skupiska domów/społeczności. <BR style="mso-special-character: line-break"><BR style="mso-special-character: line-break">

#22 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 12:03:40

Elu mnie do tego terenu najbardziej pasuje osiedle przy ulicy Matemblewska , jest to osiedle domkow "rodzinnych".:)

Dołączona grafika

Użytkownik Lizzy edytował ten post 08 styczeń 2012 - 18:31:23

#23 ~śledcza~

~śledcza~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 16:02:44

W wizji Anioła pojawia się tatuaż kotwicy na rece .W zwyczajach wieziennych tatuaz kotwicy określa przestępczą profesje. Kotwica oznacza tzw., wydrę ,czyli złodzieja specjalizujacego sie w wyrywaniu damskich torebek,teczek saszetek z rąk ofiary.

#24 ~JVC_PL~

~JVC_PL~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 18:13:00

Witam, sprawa Iwony tafila do mnie jakieś dwa tygodnie temu, widocznie w moich rejonach nie było takiego nagłośninia jak na pomorzu(woj. opolskie 500 km- 3maisto) . Dla mnie jest nie wyobażalne jak przez taki okres nic nie znaleziono.
Trafiłem na tą stronę przypadkiem no i czytam, czytam dla mnie jest to ocś nie wyobrażalnego- że wy coś takiego widzicie, może po każdej wizji, zrbilobyście jakiej szkice mniej więcej co widzicie, ułatwiło by to w znacznym stopniu poszukiwania.
Mniej wiecęj przeanalizowałem to co już jest napisane na tym forum jak i na innych, nie pamiętam gdzie ale pisało że komuś wyskoczył numer 468 mi wychodzi na google m że jest taka droga nie daleko osiedla. Tartaki również są w okolicy jeden na pół- wsch drugi na poł - zach.
Osiedle na Matamblewskej by pasowalo faktycznie jest wybudowane na wzgórzu, znajduje sie tam jakiś kościół?
Na google znalazłem jeszcze jakaś farma ? podaje współ : 54.357369,18.531893 znalzłem na foto 3 okrąglaki, zbiorniki ?

#25 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 18:33:31

A to juz most w Bretowie, czy to nie taki jak na jednej z wizji ?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik Lizzy edytował ten post 08 styczeń 2012 - 18:38:17

#26 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 18:36:59

Witam, sprawa Iwony tafila do mnie jakieś dwa tygodnie temu, widocznie w moich rejonach nie było takiego nagłośninia jak na pomorzu(woj. opolskie 500 km- 3maisto) . Dla mnie jest nie wyobażalne jak przez taki okres nic nie znaleziono.
Trafiłem na tą stronę przypadkiem no i czytam, czytam dla mnie jest to ocś nie wyobrażalnego- że wy coś takiego widzicie, może po każdej wizji, zrbilobyście jakiej szkice mniej więcej co widzicie, ułatwiło by to w znacznym stopniu poszukiwania.
Mniej wiecęj przeanalizowałem to co już jest napisane na tym forum jak i na innych, nie pamiętam gdzie ale pisało że komuś wyskoczył numer 468 mi wychodzi na google m że jest taka droga nie daleko osiedla. Tartaki również są w okolicy jeden na pół- wsch drugi na poł - zach.
Osiedle na Matamblewskej by pasowalo faktycznie jest wybudowane na wzgórzu, znajduje sie tam jakiś kościół?
Na google znalazłem jeszcze jakaś farma ? podaje współ : 54.357369,18.531893 znalzłem na foto 3 okrąglaki, zbiorniki ?

witamy na forum :)

Tutaj dyskutujemy tylko na temat wizji, zapraszam tez na glowny :)

http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwone-wieczorek-t47160/page__st__99620__gopid__819759#entry819759

#27 ~ela33~

~ela33~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 18:47:52

Witam,
Jestem postram się pochodzic teraz po mapie. Hmm Lizzy widzę, że dobrze Ci idzie szperanie po mapie. U mnie pewnie będzie jak zwykle nuliło mam słaby zasięg. Czy na tym osiedlu mogłabyś znależć najbardziej wysunięte domy na zachód w okolicy i dać zdjęcie.Ale w największym możliwym przybliżeniu.
Może warto poszukać czy ktoś nie ma w tych rejonach zarejestrowanej działalności gospodarczej, jakiś warsztat może prowadzi?
Ja teraz popatrzę na to osiedle.

#28 ~śledcza~

~śledcza~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 18:56:35

Nie wiem czy dobrze pamietam,ale swego czasu była też mowa o tym,ze mama Iwony dostała jakąś informację,ze córka jest /przepraszam/zakopana w lesie ,chyba 200m od ul słowackiego.Podany był też kierunek,ale nie pamiętam.Nie wiem czy to był głupi żart,ale dotyczy tych terenów którymi sie teraz zajmujecie,dlatego piszę.

#29 ~JVC_PL~

~JVC_PL~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 19:26:37

Na tym osiedlu znalazłem firmę zajmującą sie mechaniką pojazdową w samej okolicy jest około 5, przeważają bardziej firmy transportowe i budowlane.
O tych zbiornikach co pisałem powyżej są to stare zbiorniki na palio wojskowe, ktoś gdzieś wspominał coś o wojsku

Użytkownik JVC_PL edytował ten post 08 styczeń 2012 - 19:34:12

#30 ~smutny~

~smutny~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 19:57:18

Witam :)

Czy rozmawiacie o tym osiedlu? Po prawej stronie mapka z satelity.

http://sketchup.goog...8f4bb5b2de74a81

#31 ~ela33~

~ela33~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 23:10:50

Witam.
Przygotowałam trochę materiałów ale , żeby nie zaśmiecać forum przesłałam je na Pw pewnej osobie. , jeśli zrodzi się z tego coś sensownego dopiero wtedy poddam to pod dyskuskusję. Tak jak pisałam wcześniej nie można na biegu pewnych spraw robić bo łatwo się pomylić.
Dzięki za wszystkie wpisy jakie do tej pory zostały dokonane. Obiecuję, że postram się w odpowiednim czasie do nich odnieść.

Użytkownik ela33 edytował ten post 09 styczeń 2012 - 23:11:50

#32 ~ines~

~ines~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 02:08:32

Rozkład kart Antyanioła

Wersja z pytaniami o sprawcę, zaginięcie nie jest dla mnie jasna, choć potwierdza pewne rzeczy z wizji (np. drogi samochód, a tutaj karty bogactwo, bogacz + wycieczka + podarki). Skupię się więc na dwóch poprzednich.
PR to karta w pozycji prostej - twierdząca/pozytywna wersja, a ODW. to odwrócona niwelująca lub negatywna.

Tło sytuacji:
Nadzieja-Rozłąka/Podróż PR (w drugim rozkładzie to Brunetka).
Jeśli interpretować nadzieję dosłownie, być może Iwona miała nadzieję na to, że ten facet zainteresuje się nią. Rozłąka może sugerować uświadomienie sobie, że jest na przegranej pozycji i z nim nie będzie. Nie wiem, jakiego koloru ma włosy Adria, ale jeśli jest blondynką to nie szkodzi, bo "Brunetka" raz, że oznacza ogólnie ciemnowłosą kobietę, a dwa, że może wyznaczać kochankę, a tutaj partnerkę. Poza tym, gdyby wypadła karta "Blondynka" mógłbym błędnie przyjąć, że poszło o Iwonę. Podróż Rozłąka może sugerować też, że chciały iść w różne miejsca - ktoś chciał bawić się ze wszystkimi, a ktoś chciał się oddzielić, by mieć więcej prywatności. Ale... ta karta nie musi odpowiadać bezpośrednio na pytanie o powód, tylko od razu przeskoczyć do konsekwencji, co idealnie pasuje, bo Iwona faktycznie się odłączyła od reszty (Podróż-Rozłąka).

Ostrzeżenie:
Gniew PR - karta ostrzega przed decyzjami podjętymi w gniewie, pod wpływem silnych negatywnych emocji, ale to wiemy. Może to o to chodziło... o ukrywaną frustrację, ukrywany gniew, popuszczony przez alkohol i w gniewie powiedziała o słowo za wiele. Tak jak ktoś tu pisał, drażniące momenty wypierane do nieświadomości, tłumione zbierają się i potem wybuchają z ogromną siłą przy drobnym pretekście. Jestem pewien, że Iwona nie powiedziała wprost, o co jej chodzi, tylko szukała słabego punktu, pretekstu, by ją zaatakować na zasadzie "a u Was to murzynów biją!" gdy Amerykanin zapytał Ruska, ile par butów przypada na jednego żołnierza w Rosji. Stąd facet nie wiedział, o co Iwonie poszło, a może tak przeskakiwała od pretekstu do pretekstu, że najpierw, że ją zawiodła, potem że jej coś nie oddała (to tylko przykłady, nie potwierdza tych przykładów karta), a potem że widziała ją przy robieniu czegoś niepożądanego itd. Stąd niejasność, co do powodów kłótni, bo mogło ich być wiele lub wiele pretekstów.
To, co Iwona zrobiła pod wpływem gniewu, to wiemy, w końcu opuściła towarzystwo i poszła sama obrażona na cały świat.

Co powinna była zrobić: Oficer/Odpowiedzialny mężczyzna PR, Podarki Odw., Rozjemca PR.
Nie będę się tu rozpisywał, bo nie ma to znaczenia, skoro wiemy, że tego nie zrobiła. Odwrócone podarki wskazują na to, że nie miała czego dać na taksówkę, więc mogła zadzwonić do odpowiedzialnego mężczyzny, o stabilnej pozycji zawodowej, starszego, chyba, że chodzi dosłownie o policjanta, który ją podwoził. To by pasowało nawet do Rozjemcy, którego inne nazwy to Adwokat lub Sędzia, w każdym razie człowiek prawa. Jeśli nie chodzi o policjanta, to "rozjemca" może mówić, aby próbować się pogodzić lub próbować poprosić o pomoc kogoś zrównoważonego, kogoś z kim miała poprawne relacje, była w "rozejmie".

Co by się stało, gdyby nic nie zmieniła, gdyby nic nie zrobiła, obciążenia z przeszłości.
Brunet PR Blondynka PR Złośnica PR Złodziej PR Wróg PR Oddany Przyjaciel ODW. Niewiele Pieniędzy ODW? (nie zapisałem).
To też nie ma chyba znaczenia. Jeśli ten, o którego się pokłóciły jest ciemnowłosy, to Brunet określa jego. Albo może ogólnie określać jego w parze z Adrią lub Iwoną, skoro jest obok Blondynki. Nadal byłyby między nimi złości (Złośnica) o tego faceta. O to, że jedna go drugiej odbiła czy ukradła (Złodziej), przez co koleżanki/przyjaciółki (Oddany przyjaciel) stały się sobie wrogie (Wróg). Chyba, że chodzi o to, że będąc z Adrią stałby się dla Iwony obcy i nieosiągalny (Wróg + Oddany Przyjaciel). Nie rozumiem natomiast ostatniej karty. Że nadal nie miałaby pieniędzy na taksówkę? Jeśli karta się odwróciła, to znaczy, że by w końcu kasę na taksówkę pewnie skombinowała... albo przynajmniej zadzwoniła, by ją ktoś podwiózł.

O partnerze:
Dom na wsi ODW Brak PR

Dom na wsi symbolizuje sielską atmosferę, rodzinę, więc może tutaj chodzić o to, że faktycznie poszło o faceta - nie miała spokoju przez BRAK określany przez miejsce partnera (brak partnera). Albo przynajmniej, że ten wymarzony partner został tam z nimi, nie poszedł do domu, a ona poszła bez niego (brak). Partner może też określać znajomych czy kolegów, osoby pomagające w czymś. To by niejako potwierdzało, że powodem kłótni był facet lub jego brak/brak względów z jego strony.

Co się stało w najbliższej przyszłości od tamtego momentu:
Bogacz ODW. Podróż PR

No, to pasuje, ale to już wiemy, że nie miała pieniędzy (zaprzeczenie Bogacza) i wyruszyła z tego powodu w pieszą podróż. Podróż jest prosto, więc nie określa podróży wymuszonej siłą. Nie wiem, MOGŁOBY to oznaczać, że wsiadła do samochodu, bo komuś ufała i nie miała pieniędzy, ale czy przyjmować, że osoba, która ją mogła podwieźć nie była bogata na podstawie tej odwróconej karty? Chyba nie, bo bardzo dużo następnych kart temu zaprzecza w ten czy inny sposób.

Co się stało w dalszej przyszłości, czego się nie spodziewała.
Przeszkoda:
Szkoda, że odpowiedziało mi tak lakonicznie. Fakt, nie trzeba wróżbity, by wiedzieć, że coś jej przeszkodziło w drodze, czego się NIE spodziewała. JEŚLI żyje, to ta dalsza przyszłość mówi o tym, że coś jej przeszkadza w wydostaniu się, pojawieniu się, uwolnieniu się. Inne karty LEKKO zdają się sugerować, że kierowca mógł ją zdradzić, zmienić zamiary w trakcie jazdy (odw. Podarki + Dom w mieście [blok]). Ale to by wykluczało wersję o samodzielnej ucieczce, o zaplanowanym tajnym wyjeździe (chyba, że coś poszło nie tak, jak planowała). Ta przeszkoda pasuje np. do zastąpienia jej drogi i użycia siły, ale jak mówię, może to być tak, że kierowca okazał się jej nie zawieźć tam, gdzie obiecywał na początku i przeszkoda wystąpiła w trakcie jazdy.

Co się nie zmieni, co jest zbyt oczywiste, aby to zauważyć.
Ślub (Umowa/Kontrakt/Współpraca) PR.
Nie zmieniłoby się to, że interesowała się tym facetem? Nie zmieni się to, że sprawca nalegał na zaspokojenie chuci? Może chodzi o to, że jakieś zbiry założyły się o to, że drugi to zrobi, tzn. ją porwie? O jaką umowę może chodzić? Bo chyba nie o to, że ojciec zapożyczył się na upadającą firmę u złych ludzi, a skrzywdzenie Iwony była zemstą? Nie miał chyba też wspólnika, który miał do niego żal? Nie zmieni się to, że pani Kinda i ojczym nadal będą parą? Że to jest tak oczywiste, że zrobił to ktoś wspólnie, we współpracy z kimś, tzn. para kryminalistów? A może to, że zrobił to ktoś żonaty i o ustabilizowanej pozycji? Stąd poza podejrzeniem? A może ktoś, z kim planowała Iwona związek? Ale byłego partnera chyba wykluczyliście... chyba, że się opił, a mu nie przeszło i zrobił coś głupiego pod jego wpływem? Albo po prostu o to, że jest zmowa milczenia między towarzystwem z Dream Clubu i to się nigdy nie zmieni.

Mistrzostwo:
Zwycięstwo ODW.
Ktoś po mistrzowsku nie umie przegrywać, tracić z godnością, możliwe, że chodzi o walkę o faceta. Może też w związku z pytaniem chodzić o to, że ta przegrana była motywem jej strzelenia focha i wyjścia. Jeśli chodzi o kogoś innego, to wskazuje na to, że ktoś nie umie wygrywać i osiągać celów uczciwymi metodami.

Pożytki dla innych:
Niestałość/Zdrada PR
Ktoś skorzystał na tym, że ona odpuściła sobie walkę o faceta i poszła, a może chodzi o to, że sprawca wykorzystał tę zdradę i to, że szła sama. Albo... ktoś skorzystał na tym, że obiecał jedno, a potem pokazał swoją prawdziwą twarz, zdradził Iwonę/jej zaufanie. Albo ktoś korzysta na tym, że Adria i facet nie są stali w zeznaniach.

Co się nie uda, co się rozmyje.
Strata Pieniędzy PR.
Nie rozumiem tego... ale może chodzić o stratę czegoś wartościowego, czyli Iwona już nie będzie w stanie zagrozić Adrii przynajmniej we względzie rywalizacji o faceta:/ Albo chodzi o to, że nie uda się wykraść jakichś informacji o nich, wydusić, doprowadzić ich do czegoś, co uznają za stratę.

Podsumowanie:
Spóźnienie POPRZECZNIE (stan zawieszenia) i Pułapka PR.
To jest akurat jasne. Wyciągnięcie od nich prawdy jest zawieszone i się to pewnie nie zmieni. Także powrót Iwony jest w stanie zawieszenia, ani nie ma pewności, że się tylko spóźni, ani nie wiadomo, że już nie wróci. Pułapka może określać poczucie zamknięcia, niemocy, zawieszenia, utknięcia sprawy. A może też określać podejrzenie, że jest w pułapce, domowym "areszcie", przetrzymywana, jak w pułapce i moment wyjścia z tej pułapki jest zawieszony, jak karta spóźnienie wskazuje.

W następnym cyklu (za rok, a jak się nie uda to za 3... 5... 7...12...15...21 lat)
Doradczyni PR, Czułość PR List PR, Pochlebca PR, Niespodzianka PR.

Dziwne karty... najwcześniej za rok ktoś, może jakaś kobieta/dziewczyna (ale i wróżka) może coś dobrego doradzić w tej sprawie. Może też ktoś z towarzystwa Iwony pęknąć. List może wskazywać na nową informację, wiadomość, telefon od kogoś. Czułość/Zależność może wskazywać na kogoś, kto ma z tym związek albo jest jakoś uzależniona od Adrii i tego faceta i na razie nie może mówić w obawie o własny interes. Pochlebca ogólnie może sugerować kogoś podległego komuś, uzależnionego od kogoś, kto ma nad nim władzę, kto mu płaci, na czyjej opinii mu zależy (inna nazwa Pochlebcy to Fałszywa osoba). Pochlebca może sugerować tak podrzędnego pracownika, policjanta, czy podrzędnego wykonawcę zbrodni albo osobę o niskim statusie majątkowym i społecznym, np. studenta. Jakaś niespodzianka, niespodziewana wieść może się z tym wiązać.

Tak, jak mówiłem, pierwszy układ nie jest dobry, bo pytania są nieodpowiednie, ale układ się praktycznie zawsze mi sprawdzał, więc nie mogę wymyślić swojego, bo najpewniej wyjdą mi bzdury, albo nie będę w stanie go odczytał.

Drugi powinien rzucić nieco więcej światła.

Przepraszam za małą precyzję tej wróżby, piszę, co widzę, nie wymyślę więcej.
Ale nadaje się to wykluczania lub potwierdzania hipotez.

Użytkownik ines edytował ten post 10 styczeń 2012 - 02:09:47

#33 ~ines~

~ines~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 02:14:41

TAROT problem w tym, że nie znam autora tego rozkładu ( gdyby ktoś wiedział to chętnie uzupełnię )

("TAROT. Dziewczyna nieświadomie sprowokowała sprawcę swoim zachowaniem, wyglądem, może nawet słowem. On już kiedyś popełnił podobny czyn. Iwona kogoś mu przypominała, lub była typem kobiety, który szczególnie negatywnie wpływa na jego psychikę. Na monitoringu ona idzie sobie boso w skąpym ubranku wczesną porą i być może pod wpływem alkoholu. On to wszystko odbiera jako prowokację i zagaduje, ona odpowiada coś, co zaczyna wzbudzać w nim agresję. Wymiana zdań na początku była grzeczna i może nawet on odebrał to jako zachętę. Karty opisują go jako człowieka z problemami psychicznymi, ale głęboko ukrytymi. Jest typem tyrana, sadysty, wyrachowany i bez serca, typ psychopatyczny. Prawdopodobnie również pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Odbiera Iwonę, jako "swoją", że razem sie jakoś dogadają w kwestiach"wspólnej zabawy". Przewija mi się również w tym momencie wspólny znajomy, lub znajomi - albo ona wspomniała nieznajomemu mimochodem na odczepkę o swoich znajomych, albo brak mi sugestii, może obok przeszedł ktoś, kogo znała, lub on znał. Widać też obok samochód znajomego - jej lub jego. To jest ten problem, że nie jestem pewna.
Po wymianie słów - na pewno do niej doszło i również on odebrał to jako prowokację do dalszej gry, dochodzi do brutalnego ataku, co dokładnie opisują karty, ale nie dzieje się to w pobliżu miejsca, gdzie widziała Iwonę kamera. On ją uderza w głowę. W kartach widzę ją popękaną. Czymś ją owija, potem samochód, ale nie wiem, czy jest w bagażniku, czy na siedzeniu. Ona jest nieprzytomna, albo zamroczona. Potem gdzieś ją brutalnie wykorzystuje seksualnie - mam wrażenie, że wielokrotnie - w kartach jest tyrania, agresja, chęć zemsty, rozkosz czerpana z zadawanej krzywdy i opis, że on to już kiedyś zrobił. Nie jest amatorem.
W opisie miejsca, gdzie znajduje się dziewczyna teraz: w miejscu, do którego wiedzie okrągły otwór - pomyślałam o studzienkach, ale mogą to być wszelkiego rodzaju okrągłe pojemniki, rury, wejścia, beczki, dziury, a może i jakiś abstrakt, jak nazwa ulicy, czy miejsca. Jest czymś zawinięta. Kolor, który dominuje to zielony. Nawet samochód opisany był przez ten kolor.
Nie wiem, dlaczego wciąż przewija się tu ktoś znajomy, jakby była osoba trzecia gdzieś obok. Być może nieświadomie był podczas zdarzenia w tym miejscu i czasie, albo teraz jest obok i albo nie jest świadomy, albo ten fakt ukrywa.
Jeszcze coś o nim - typ gracza, gra w coś lub czymć, a może gra to zabawa. Widziałam wyżej, co napisał Antyanioł...Gdzieś tu jest ospowiedź...

I jeszcze widać wyraźnie postać matki w tym układzie. Ona będzie miała wpływ na rezultat poszukiwać. Tyle, że...może to być mama Iwony, albo inna matka - sprawcy, kogoś znajomego, czy po prostu jakaś matka, lub kobieta w ciąży.

Wiem, że większość osób odbiera to jako pewne swobodne symulacje na faktach. Nie mam żalu i nie będę się spierać. Po prostu - czytam karty kilkanaście lat i w tym przypadku też przeczytałam.
Jestem sercem z mamą Iwony. Ciężką ma karmę, ale i siłę ogromną.")

Raczej nie należy wszystkiego co "mówią" karty traktować na serio, ale być może to cenna wskazówka ?

#34 ~ines~

~ines~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 02:16:42

ELA33 SNY

Wg moich przekazów sennych i interpretacji tego co widziałam i czułam we śnie przebieg zdarzeń, /motyw sprawca/ był następujący:
1. W Iwony życiu panował jakiś nazwijmy to potocznie „bałagan”. Były skrywane tajemnice i rozdarcie wewnętrzne jak pozostać w oczach rodziny szczególnie matki , dobrą , grzeczną córką. Starała się ukrywać jakieś swoje ,, grzeszki” ale nazbierało się tego tyle, że nie była już w stanie nad tym zapanować. Sny sugerują , że sama sobie zgotowała los jaki ją spotkał, ale nie chodzi tu tylko o samotny powrót do domu po sprzeczce ze znajomymi , chodzi także o jakieś wcześniejsze jej ,,grzeszki”. Coś złego już wisiało nad nią od początku 2010 roku / taki układ wynika z prognozy przyszłości numerologicznej/ .
2. Motyw tego zaginięcia - ,, zepsute”, brudne pieniądze, dodatkowo zranione uczucia temu towarzyszą . Być może zranione uczucia to jest tylko to co odczuwała Iwona w chwili kiedy zdała sobie sprawę , że ktoś komu zaufała/ znała wcześniej/ chce jej wyrządzić krzywdę.
3. Do zaginięcia Iwony nie doszło przypadkowo, i w zaginięciu tym brał udział lub zlecił je ktoś, kogo Iwona znała. Nie zrobiła tego jedna osoba ale sprawców było przynajmniej 2-ch lub więcej skłaniam się bardziej ku temu, że było ich 3 lub nawet 4. Przynajmniej tyle osób wie o tym co się naprawdę stało.
4. Iwona znała osobiście przynajmniej jednego ze sprawców, sprawca ten jednak nigdy nie był w jej domu rodzinnym.
5. Sny sugerują także , że sprawa zawodów sportowych na jakie miała się udać to kłamstwo wybieg znajomych, żeby się dowiedzieć tylko czy Iwona dotarła do domu.
6. Iwona doszła bardzo blisko swojego osiedla i tam została wepchnięta do samochodu. Wcześniej jednak rozmawiała przynajmniej z jednym ze sprawców niczego złego się nie spodziewając. Nie wsiadła do samochodu dobrowolnie, ale kiedy już ją tam wepchnięto / była tego świadoma/ pomimo wewnętrznego buntu, wykonała polecenia tych co ją porwali, Liczyła wg mnie , że ktoś kogo znała /kto był w samochodzie albo domyślała się, dowiedziała od sprawców kim jest ta osoba/ nie zrobi jej krzywdy kiedy będzie posłuszna.
7. Samochód był większy niż typowy samochód osobowy / wg moich przekazów był koloru jasnego , srebrny, szary, biały, miał na boku listwy boczne/
8. Ktoś z kimś się rozliczał / ktoś komuś za coś płacił? Ktoś chciał na tym coś zarobić? Iwona była winna komuś jakieś pieniądze?, wiedziała o jakiś rozliczeniach za którymi stały jakieś pieniądze /polska ale i zagraniczna waluta/- tego nie wiem. Opierając się wprost na tym co widziałam mogę wywnioskować, że Iwona mogła być jakąś pośredniczką / powiedzmy inaczej/ – ogniwem łączącym kogoś z kimś innym. To tak jak by jej ktoś kazał brać za coś więcej pieniędzy niż ona chciała sama lub mogła sama wziąć , z kimś musiała się dzielić jakimiś pieniędzmi , nie mogę tego dokładnie sprecyzować. To wygląda tak, że ktoś ją nakłania do odebrania jakiejś kwoty pieniędzy, a ona tych pieniędzy bierze mniej. To jakaś przeszłość, W dniu zaginięcia kiedy padła ofiarą porwania ktoś wpadł na pomysł, że może więcej na jej zaginięciu zarobić i to w obcej walucie, zmienił jednak plany.
9. Iwona w dzień zaginięcia dostała od kobiety, znajomej , koleżanki /inną propozycję spędzenia czasu/ ale ją odrzuciła.
Około południa odmówiła wyjścia gdzieś – być może chciała się tam właśnie udać kiedy impreza w DC rozwinęła się nie po jej myśli,
10. Iwona mogła jakiś czas znajdować się blisko domu / dom, mieszkanie na niskim parterze lub w piwnicach jakiegoś budynku, piwnica z czerwonych cegieł/.
11. Wg mnie Iwona nie żyje. Jej ciało jest gdzieś blisko małego zbiornika wodnego / staw, basen/ dookoła jest otwarta przestrzeń/ w pobliżu są jakieś chaszcze,, krzewy, zarośla, nie ma blisko lasu. Może go być widać ale na miejscu gdzie spoczywa ciało nie ma wysokich drzew. W pobliżu tego miejsca kiedy zaginęła lub tam gdzie spoczywa jej ciało, powinna znajdować się rozpoczęta budowa, lub jakaś ruina budynku, budynków coś co ma piwnice z czerwonych cegieł i fundament. Nie czuję studzienek kanalizacyjnych. Odrzucam także utopienie w morzu,
12. Znajomi Iwony wiedzą /domyślają się ?/ czegoś więcej ale nie mówią tego w obawie o swoje bezpieczeństwo lub dla dobra śledztwa mówią tylko to co wolno im powiedzieć.
13. Nic co było poprzedzone jakąkolwiek akcją reklamową, coś o czym pisano w prasie nie ma związku z zaginięciem Iwony, Chodzi mi o kogoś kto był ewentualnym uczestnikiem jakiejś imprezy masowej/ wykluczam więc bezpośredni udział studenta który popełnił samobójstwo/.
14. Sprawa zostanie wyjaśniona ale potrwa to niestety jeszcze dość długo. Ile trudno mi powiedzieć.
15. Moim zdaniem nikt kto ma do czynienia zawodowo z prawem nie brał udziału w tym zdarzeniu.
16. Odrzucam motyw czysto seksualny, podobnie jak i przypadkowego sprawcę.
17. Odrzucam przypadkowe potrącenie samochodem i ucieczkę z miejsca wypadku.
18. Na to co się stało feralnego dnia miało wpływ coś co miało miejsce w życiu Iwony wcześniej, ktoś planował zrobić jej krzywdę już jakiś czas / w grę może wchodzić okres nawet pół roku/ , czekał tylko na odpowiednią chwilę.
19. Iwona wobec kogoś nie była lojalna . Pytanie w jakiej sprawie i wobec kogo pozostaje tajemnicą jedyny przekaz jaki odebrałam to ,,brudne pieniądze”, zranione uczucia.
20. Iwona jednego ze sprawców tego którego znała, spotkała tego dnia , oddalił się od niej jednak na jakiś czas po to, żeby pojawić się ponownie pod domem. Iwona była zaskoczona, że go jeszcze spotyka, nie spodziewała się tego.
21. Sprawa może się wyjaśnić + - 3 dni / 3 miesiące / 3 lata licząc od czasu kiedy studenci mają wpisy do indeksów / sesja egzaminacyjna/. Tu mogę się mylić w jednym z mich snów widziałam bowiem Iwonę czekająca na wpis do Indeksu stała sama !! po drugiej stronie stało kilkanaście , kilkadziesiąt innych osób czekających na wpis. Iwona została wywołana przez kobietę / profesora/ bez kolejki i kobieta ta powiedziała do niej a TY dostałaś 3+ ale w myślach Iwony było –3. Może równie dobrze chodzić o to, że od czasu jej zaginięcia do czasu rozpoczęcia studiów zostało tyle mniej więcej czasu a to, że Iwona stała sama a wszyscy inni nie zwracający na nią we śnie żadnej uwagi. Stali po 2-giej stronie – co oznaczać mogło , że Iwona nie rozpocznie studiów, gdyż do tej pory się nie odnajdzie.
22. Liczba 6 będzie w jakiś sposób związana ze sprawą – z jej wyjaśnieniem

#35 ~ines~

~ines~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 02:33:20

Uzupełnienie do postu #3
Wizja Antyanioła

portret pamięciowy sprawcy
Dołączona grafika

szkice do wizji
Mój odnośnik
Mój odnośnik

#36 ~Lizzy~

~Lizzy~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 13:41:23

Witam,
Jestem postram się pochodzic teraz po mapie. Hmm Lizzy widzę, że dobrze Ci idzie szperanie po mapie. U mnie pewnie będzie jak zwykle nuliło mam słaby zasięg. Czy na tym osiedlu mogłabyś znależć najbardziej wysunięte domy na zachód w okolicy i dać zdjęcie.Ale w największym możliwym przybliżeniu.
Może warto poszukać czy ktoś nie ma w tych rejonach zarejestrowanej działalności gospodarczej, jakiś warsztat może prowadzi?
Ja teraz popatrzę na to osiedle.

Ela, nie moglam wczesniej odpisac, ciezko mi jest znalezc jakies zdjecie domow wysunietych na zachod, ale jak znajde to wkleje, to osiedle "Zielone Wzgorze" ( to ze zdjecia powyzej) bardzo mi do tego opisu pasuje.

Znajduje sie tam kilka firm, ale nie chialabym pisac o nich na forum przesle Ci w pw.

#37 ~ela33~

~ela33~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 19:52:08

Witam
W wolnych chwilach polecam dla osób, których interesuje zagadnienie opracowywania porttretu psychologicznego nieznanego sprawcy. http://www.arslege.p...anego-sprawcy-/
Z mojego punktu widzenia bardzo ciekawy jest ten materiał należy go jednak przeczytać uważnie i w całości.
Tu jeszcze coś dodatkowo dla zainteresowanych tą tematyką
http://killer.radom....bojcowSeryjnych

#38 ~nikolas69~

~nikolas69~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 21:13:16

Dorzucę co znalazłam kiedyś tam.

Forum Centrum Uzdrowień i Odzyskań http://www.afterlife...r=asc&start=108

autor Zbyszek pisze:

Poproszony o opinie powstrzymuje się , poprosiłem za to znajoma o wypowiedz.z forum oobe.pl, -autorke poprzedniego tekstu

Część Zbyszku.
Rzeczywiście facet ze zdjęcia nie ma najlepszych emocji (Ręcznik). Ale jest niewinny i to nie on. Sprawca chce koniecznie zmylić trop i ma przy sobie różne osoby, ale także ciągle tego jednego faceta co mówiłam wcześniej. Jest odmiennością tego ze zdjęcia. Chudy- skóra biała (nie czarny jak na zdjęciu). nie jest mięśniakiem, kolo 175 wzrostu i duży w barach. Ubiera się zwyczajnie- nie ma markowych strojów. Drugi- brzuszek pyzaty o przyklejonym nienawistnym spojrzeniu, krótkie włosy. Tak mi się obaj przedstawili. Ciągle zmieniają miejsca , stąd niesprawdzalność wizji. Faktycznie myśleli by ją zabić, ale nie zabili ponieważ jest ona im jeszcze potrzebna. Z tego miejsca jak już ustaliłam z Madzią już dawno poszli i przenieśli się gdzieś indziej, jeszcze nie udało mi się ustalić gdzie. Także uważam jak Madziakk że poszukiwania zajmą koło 3 tygodni jeszcze.

Opiekunowie jeszcze mi mówią, że była widziana przez swoich znajomych na dyskotece z tym męzczyzną z którym zniknęła zanim zabrał ją na drugą dyskotekę a dopiero potem zniknęła. pozdrawiam

Zbyszek.
Mma nadziej , ze będzie kolejny tekst do czegoś przydatny, pamiętajmy jednak , ze wypowiedzi takie możemy uwzględniać w poszukiwaniach , lecz nie powinny one być powodem do oskarżeń, gdyż mogą być niezgodne z prawda i oddalać jeszcze bardziej od rozwikłania zaginięcia Iwony.

mustang pisze:
OKAZAŁO SIĘ TO WIZJĄ JEDNEGO Z JASNOWIDZÓW :
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Cholernie przypomina mi Pawła ten drugi....

#39 ~aurora~

~aurora~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 08:26:39

Elu mnie do tego terenu najbardziej pasuje osiedle przy ulicy Matemblewska , jest to osiedle domkow "rodzinnych".:)

Dołączona grafika

Dla mnie najbardziej na zachód to te ostatnie domy, najdalej położone

#40 ~JVC_PL~

~JVC_PL~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 21:07:59

Pytałem znajomego z gdańska o tereny ok. ul. słowackiej: była jednostka wojskowa, byłe zbiorniki paliwowe Jakies resztki administracji wojskowej jeszcze tam są. W powiedzmy sąsiedztwie wylotu Słowackiego w kierunku obwodnicy ("z miasta") były poligony gdzie do dziś są jakies transzeje, pseudo bunkry itp. Jakieś bajorko itp.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych