Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Witam stary nowy "gburmistrzu" !

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 20:00:27

Tępogłowi "pis-dowcy" się wściekają, że nie ma awantur i przygłupich panów z kiosku?

Co to się narobiło w tym kraju? W końcu merytoryczna dyskusja, bez wyzwisk, obrażania, plucia na siebie. W-pis-du nie rozumie jak można rozmawiać bez opluwania i darcia mordy. Przecież to w 99% wieśniaki, nie rozumieją jak można ze sobą spokojnie porozmawiać.

Pozdrawiam - burki z w -pis-du.

P.s. Myślenie ma przyszłość, wymiana zdań /spokojna/ też.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 20:14:24

Tępogłowi "pis-dowcy" się wściekają, że nie ma awantur i przygłupich panów z kiosku?

Co to się narobiło w tym kraju? W końcu merytoryczna dyskusja, bez wyzwisk, obrażania, plucia na siebie. W-pis-du nie rozumie jak można rozmawiać bez opluwania i darcia mordy. Przecież to w 99% wieśniaki, nie rozumieją jak można ze sobą spokojnie porozmawiać.

Pozdrawiam - burki z w -pis-du.

P.s. Myślenie ma przyszłość, wymiana zdań /spokojna/ też.

Olik, Tobie uszy zaropiały? Jaka dyskusja? Odsłuchaj sesji i przytocz kilka zdań z niby merytorycznej dyskusji. 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 22:44:13

Olik, Tobie uszy zaropiały? Jaka dyskusja? Odsłuchaj sesji i przytocz kilka zdań z niby merytorycznej dyskusji. 

Dokładnie. Brak dyskusji to nie merytoryczny spór. Ale z poziomu wypowiedzi katolika widać, że nie ma pojęcia o merytoryce, czego wymagać od czegoś takiego.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 08:24:52

Dokładnie. Brak dyskusji to nie merytoryczny spór. Ale z poziomu wypowiedzi katolika widać, że nie ma pojęcia o merytoryce, czego wymagać od czegoś takiego.

Dyskusja ma być publiczna a nie układana w zaciszu gabinetów. Sterylna polityka kończy się wyobcowaniem którejś ze stron. To już było.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 21:27:23

Zapijaczona menda wróciła. Pijaczyno w jakiej firmie robisz jako monter? Enki, Synerte, Strabag, Enermo?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 10:02:30

Zapijaczona menda wróciła. Pijaczyno w jakiej firmie robisz jako monter? Enki, Synerte, Strabag, Enermo?

Nie wiesz o kogo chodzi ?

Wrzuć w Google

oszust z Ustki

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 10:48:04

Nie wiesz o kogo chodzi ?

Wrzuć w Google

oszust z Ustki

Maruda- zeszyt z loginami ci zginął? przecież wiadomo, ze tylko ty mozesz coś takiego napisać.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 21:03:20

Maruda- zeszyt z loginami ci zginął? przecież wiadomo, ze tylko ty mozesz coś takiego naakiejpisać.

Jakie nagrody i  w jakiej kwocie otrzymali pracownicy Urzędy Miasta w grudniu 2018r. za swoją bardzo dobrą prace.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 23:33:12

Jakie nagrody i  w jakiej kwocie otrzymali pracownicy Urzędy Miasta w grudniu 2018r. za swoją bardzo dobrą prace.

pewnie paczkę pomarańczy i karnet do disneylandu

#30 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 00:29:29

Tematy "gburmistrza" zaginęły, jak i moje inne?, PRL bis?, P. "Posrany sraczkomistrzu"?.

Jutro skontaktuję się z synem, "Informatyk" w jednej z najlepszych firm w W-wie. Namierzy tego przygłupa, który kasuje moje tematy w GP24. Śpijcie spokojnie i nie zapomnijcie włożyć świeżych pieluch, bo się możecie posr-ć, jak przeczytacie w innej prasie, jak naszym miastem za pomocą mediów chciałby rządzić niedojda umysłowy,. w internecie nic nie ginie, wpis, data i idiota, który go kasuje.

Pozdrawiam - radzę zmiana pieluch, to ważne.

P.s. "Chmura -. w internecie" - tego się nie da wykasować.....................................................

#31 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 00:35:04

Tematy "gburmistrza" zaginęły, jak i moje inne?, PRL bis?, P. "Posrany sraczkomistrzu"?.

Jutro skontaktuję się z synem, "Informatyk" w jednej z najlepszych firm w W-wie. Namierzy tego przygłupa, który kasuje moje tematy w GP24. Śpijcie spokojnie i nie zapomnijcie włożyć świeżych pieluch, bo się możecie posr-ć, jak przeczytacie w innej prasie, jak naszym miastem za pomocą mediów chciałby rządzić niedojda umysłowy,. w internecie nic nie ginie, wpis, data i idiota, który go kasuje.

P.s. "Chmura -. w internecie" - tego się nie da wykasować.....................................................

#32 ~Oooooooooooooooooo!~

~Oooooooooooooooooo!~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 00:36:31

Ooooooooooooooooooo!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 00:40:37

Syn najlepszy informatyk, ojciec najlepszy inżynier...co za wspaniałe geny :D

na pewno w GP24 już pakują walizki i wyjeżdżają ze strachu, że im wpadniecie do domów i kwiatki poprzewracacie :lol:

#34 ~Ooooooooooooooooooo!~

~Ooooooooooooooooooo!~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 00:40:48

O!

#35 ~Ooooooooooooo!~

~Ooooooooooooo!~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 00:50:26

Syn najlepszy informatyk, ojciec najlepszy inżynier...co za wspaniałe geny :D

na pewno w GP24 już pakują walizki i wyjeżdżają ze strachu, że im wpadniecie do domów i kwiatki poprzewracacie :lol:

Nie, ten Twój niedojda wspaniały, który kasuje niewygodne mu tematy jest pewnie super?, pocałuj go w du-ę na dobranoc.

Uważaj na kleksy, w końcu ma swoje lata.

Pozdrawiam.

P.s. Mam nadzieję, że zaopatrzyłeś go w pieluchy, talk, oliwkę do przybycia swojego "Pinokia"  na święta.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 15:12:47

Ja co prawda nie jestem informatykiem z "najlepszej firmy warszawskiej", ale bez większego nakładu czasu jestem w stanie wskazać skąd dokładnie taki kat-olik pisze. Peselu i innych danych nie dałbym rady, ale ustalenie dokładnego miejsca- to naprawdę nie jest większy problem.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 17:37:55

Ja co prawda nie jestem informatykiem z "najlepszej firmy warszawskiej", ale bez większego nakładu czasu jestem w stanie wskazać skąd dokładnie taki kat-olik pisze. Peselu i innych danych nie dałbym rady, ale ustalenie dokładnego miejsca- to naprawdę nie jest większy problem.

O czym to świadczy? Miejsce to nie człowiek. Komputer to urządzenie, które może być obsługiwane przez wiele osób. Sensacji nie odkryłeś.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 17:59:45

O czym to świadczy? Miejsce to nie człowiek. Komputer to urządzenie, które może być obsługiwane przez wiele osób. Sensacji nie odkryłeś.

a kto pisze o sensacji? Znalezienie urządzenia to już dużo, są sytuacje gdy będziecie wiedzieli ile osób korzysta itp.,może być to np. telefon komórkowy.  Krąg potencjalnych użytkowników może być szeroki, a może być też bardzo wąski, gdy zajdzie potrzeba da się dzięki temu np. ustalić kto obrażał uczucia religijne i robił podobne rzeczy. Coś mi się zdaje, że te pieluchy mogą być komuś naprawdę potrzebne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych