Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Witam stary nowy "gburmistrzu" !

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~KAT-olik~

~KAT-olik~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 10:45:46

Jak tam zjednoczenie dwóch SP na ul. Wróblewskiego. Zakładam że sama administracja jednej 

z tych SP kosztuje mieszkańców ok. 500 000 zł brutto. Był Pan za tym by te SP były zarządzane przez jedną administrację i mam nadzieje że tak pozostało. Jednak nie usłyszałem nic na ten temat

na pana "Podwieczorku z pączkami", czyżby było tak, że Pan nam kit wciska, że stawia na oszczędności?

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na Pana decyzję w tej sprawie.

P.s. Chyba nie jest Pan jak ci z w-pis-du, co obiecują że w styczniu prąd nie zdrożeje, ale już w

lutym , marcu itd. już nie wiadomo.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:31:50

Jak tam zjednoczenie dwóch SP na ul. Wróblewskiego. Zakładam że sama administracja jednej 

z tych SP kosztuje mieszkańców ok. 500 000 zł brutto. Był Pan za tym by te SP były zarządzane przez jedną administrację i mam nadzieje że tak pozostało. Jednak nie usłyszałem nic na ten temat

na pana "Podwieczorku z pączkami", czyżby było tak, że Pan nam kit wciska, że stawia na oszczędności?

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na Pana decyzję w tej sprawie.

P.s. Chyba nie jest Pan jak ci z w-pis-du, co obiecują że w styczniu prąd nie zdrożeje, ale już w

lutym , marcu itd. już nie wiadomo.

Popieram! To jest bardzo poważna sprawa,nadał nie rozwiązana .Czekamy

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:53:27

Popieram! To jest bardzo poważna sprawa,nadał nie rozwiązana .Czekamy

Czekamy na obiad?

#4 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:58:36

500 000 zł x 12 miesięcy x 5 lat Pana kadencji /chyba/.

30 000 000 zł, coś przeoczyłem.

Pozdrawiam.

P.s. Czas spełnić obietnice wyborcze. Nikt nie mówił, że chcemy Pana zobaczyć w nowym garniturze. Do roboty, do roboty bo to ja

i mi podobni Ci płacą.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 13:31:06

Chyba nie myślicie, że burmistrz to czyta :)

#6 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 18:36:45

Myślę, że czyta i się poci. Myślę że sobie myśli

" Po ch-j ja to mówiłem".

A inni będą ciągnąć za język, ten wyborczy.

Pozdrawiam i życzę spełnienia marzeń - tych wyborczych.

P.s. Boli?, nie, a powinno. Chce się brać pieniążki, to trzeba wiedzieć za co.

#7 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 18:51:46

Chyba nie myślicie, że burmistrz to czyta :)

Burmistrz niekoniecznie, ale nie którzy radni na pewno.

Zaapeluj Kocie-Alika do radnego ze swojej dzielni :)

Szkoła Podstawowa Nr 2 -  5 927 300 zł

W szkole planuje się poziom zatrudnienia w ilości 67 nauczycieli na 63,97 etatach oraz 14 osób w administracji i obsłudze na 14 etatach. W szkole uczy się 532 uczniów

3/ Szkoła Podstawowa Nr 3                          2 168 320 zł      

Planuje się poziom zatrudnienia w ilości  45  nauczycieli na 31,41 etatach oraz 12 osób w administracji na 12 etatach. W szkole uczy się 351 uczniów. Główne koszty to wynagrodzenia i pochodne od nich oraz odpis na ZFŚS. Koszty utrzymania obiektu zaplanowano w kwocie 427 120 zł, pozostałe koszty zaplanowano w rozdziale 80110 –
Gimnazjum.

------------------------

PS: Ustka to bogate miasto, utrzymuje 2 administracje szkół, których tereny sa oddzielone tylko drogą osiedlowa.

Zadanie dla nowych radnych, doprowadzenie do utworzenia 1 szkoły, z 1 administracja !!!

15390711_717175608438211_337845511439603

#8 ~jaś~

~jaś~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 19:38:04

skoro taki rozpasany budżet to oszczędności jak najbardziej wskazane tylko  ryzykowne.. lepiej mieć kilku wazeliniarzy więcej szkoły oraz ich funkcjonowanie do reorganizacji no i jakaś zbędna  szemrana spółka to samo..działanie na szkodę lub nic nie robienie i działania pozorne to polityka na obecną kadencję....bo sam postęp i tak jest nieubłagalny i nawet Kokonowicz by tego nie zchrzanił

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 20:18:28

Burmistrz niekoniecznie, ale nie którzy radni na pewno.

Zaapeluj Kocie-Alika do radnego ze swojej dzielni :)

Dokładnie, a burmistrzowi daj spokój, on jest idealny i niczemu nie jest winien.

Uwierz narracji Marudy- Car jest dobry, tylko ci bojarzy mu przeszkadzają.

#10 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 07:29:48

Tani Smerfie /nasza zapomoga dla nieudaczników/ skończ z tym chronieniem b. drogiego "gburmistrza". Przecież wszyscy wiemy, że obecni radni /większość/ jest na jego smyczy, więc po co zwracać się do pieska żeby nie srał mi na wycieraczkę, lepiej wsadzić w gów-o nos właściciela.

Pozdrawiam, wesołych świąt, smacznego jajka i nadzianego "Świetnego Mikołaja".

P.s. Kładkę też mógłby uruchomić od 6.00 - 19.00 dla rybaków i mieszkańców Ustki zachodniej galopujących do pracy. W związku z modernizacją ulicy Darłowskiej i emisją spalin.

#11 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 11:32:16

B. drogi panie "gburmistrzu", czy stać nas na to by kamerki

"Ireny" i "Promenada" były nieczynne?

Skoro zabrania prawo ujawniania twarzy /głupi przepis w-pis-du/

Proszę o przeniesienie tych kamer, pan je unicestwił, tym samym

nie promuje pan naszego miasta Ustki, ale też naraża je na straty,

kamery dalej wiszą w miejscu gdzie zabronił je rząd w-pis-du.

A mamy fajny komin górujący nad miastem /panorama/, mogła by

też powstać internetowa ławeczka P. Kwiatkowskiej gdzie każdy wyraża zgodę na publikowanie swojego wizerunku.

Pozdrawiam.

P.s. Myślenie ma przyszłość.

#12 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 11:53:21

A i jeszcze biedna "Sarenka" na falochronie nasz symbol miasta,

też powinniście postawić ławeczkę i nazwać ją internetową.

Zgoda na bycie na forum następuje z chwilą pokazania się przed kamerką, potrzebne są tylko tabliczki i myślenie.

Pozdrawiam, tępogłowych.

P.s. Nie wszystko złoto co się świeci. Np. Gówno z fosforem.

To my mamy Was uczyć jak zarządzać miastem, przecież

Wam za to płacą. 

#13 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 06:10:49

B. drogi Panie "gburmistrzu", chwali Pan i zarazem tłumaczy brak nadzoru nad inwestycjami tylko trojgiem pracowników w wydziale IKiOŚ /po raz enty/. Może czas przewietrzyć korytarze ratusza i wywalić paru wiecznych nadąsanych "Kawkowiczów" i wzmocnić kadrą tak potrzebny nam dział IKiOŚ.

Pozdrawiam.

P.s. Za konsultacje nie biorę dużo, wystarczy mi jak zmusi się Pan do praktycznego myślenia i słuchania głosu Pana wyborców.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 09:29:55

Supers. Sesja RM i sprawozdanie burmistrza z działalności. Przedstawił prace przedszkoli i szkół, STS a gdzie jego wyniki prac za ostatni okres.

#15 ~kos~

~kos~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 09:56:10

Olech miał mniej pracowników zajmujących się inwestycjami,a mieli zakres obowiązków znacznie większy. Po zmianach organizacyjnych wprowadzonych przez gburmistrza, jego kumpel naczalnik dużo gada, mało robi. Nie "ogarnia" zadań inwestycyjnych których jest niewiele, no może ciut więcej niż miał w Urzędzie Morskim. Więcej pracy, mniej paplania, w domu nie pozwalają?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 10:11:09

15 Za

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 10:11:28

Sesja. Porażka , żadnej dyskusji. Zgasili Cerkowską. Jak chce wiedzieć  więcej ma chodzić na komisję. Absurd.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 11:08:08

Obrady RM. Przecież oni nie obgadują. To maszynka do głosowania. Żadnej debaty! Radni, którzy nie są w komisjach merytorycznych nie mają pytań.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 11:20:28

A czego się spodziewaliście po tej radzie?
Przecież już podczas kampanii wyborczej było jasne, jak będzie wyglądało funkcjonowanie rady w takim a nie innym kształcie.
Skoro chcieliście rady całkowicie popierajacej wszelkie działania ratusza -to taką radę macie.
No ale teraz będzie spokój na sesjach, nikt się nie wychyli, nikt nie będzie drążył i przysparzał stresu np. burmistrzowi. Z góry wiadomo, jak przebiegną głosowania.
Jak Ustka wybrała, tak Ustka ma. Cała naprzód czy jakoś tak.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 12:46:05

A czego się spodziewaliście po tej radzie?
Przecież już podczas kampanii wyborczej było jasne, jak będzie wyglądało funkcjonowanie rady w takim a nie innym kształcie.
Skoro chcieliście rady całkowicie popierajacej wszelkie działania ratusza -to taką radę macie.
No ale teraz będzie spokój na sesjach, nikt się nie wychyli, nikt nie będzie drążył i przysparzał stresu np. burmistrzowi. Z góry wiadomo, jak przebiegną głosowania.
Jak Ustka wybrała, tak Ustka ma. Cała naprzód czy jakoś tak.

Nie ma co sie na ludzi co się obrażać. Uwierzyli w słowa. Uwierzyli w działania pozorne. Od stycznia zmiana formy własności. Wszystkie samorządu zajęte tematem. Ustecki samorząd niestety nad tematem się nie pochylił.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych