Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wirus oszustwa :: zobacz komentowany artykuł


54 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jarek~

~Jarek~
 • Goście

Napisano 27 październik 2007 - 07:06:00

Dlaczego wszystko upraszczacie, i przekłamujecie ,lekarz który bada oberonem nie pyta odolegliwości , tylko o operacje, których narządów już nie ma ,bo do każdego wieku jest wykreślona linia zdrowia i na nią nakłada się linia pacjęta i nie bierze pod uwagę braku nerki czy innych narządów , i nie podaje na co jesteś chory tylko anomalje w obrębie narządu , pozatym na tej kolorowej kartce pisze że trzeba zkonsultować się ze swoim lekarzem i wynikami(medycyny akademickiej ) potwierdzić djagnozę , O dziwo potwierdza się . Nasi lekarze sa sceptyczni, bo jednak dla nich lepiej szukać przyczyn , niż od razu sprawdzić , dają skierowanie na badanie moczu za 4 złote , wyrywając sobie kartkę z kszążeczki za 18 złotych , zanim znajdą potwierdzenie swojej djagnozy potrafią tych kartek wyrwać na 120 złtych , to jest w pożądku? Ja jestem zadowolony !

#2 ~jacuś~

~jacuś~
 • Goście

Napisano 28 październik 2007 - 11:56:00

O kurczę, niepotrzebnie wyrywam 6 i 2/3 kuponu po 18 zł żeby zarobić wspomniane 120 zł.Przyznaję - to nie w pożądku

#3 ~lekarz~

~lekarz~
 • Goście

Napisano 27 październik 2007 - 08:43:00

Kolejny raz gp reklamuje znachorstwo pod szyldem medycyny niekonwencjonalnej . Czy dziennikarka nie zdaje sobie sprawy że przyczynia się współudziału w oszustwie ,no ale jaki pan taki kram .Tylko takie publikacje przez propagowanie znachorstwa przyczyniają się do pogorszenia zdrowia i utraty życia ciężko chorych ludzi.

#4 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
 • Goście

Napisano 27 październik 2007 - 12:09:00

Panie lekarzu, czy pan nie widzi, że dziennikarka właśnie ośmiesza to znachorstwo i przestrzega ludzi pzred tym, aby nie dali się nabrać?Chyba czegoś pan nie zrozumiał.

#5 ~Galina Margiewicz~

~Galina Margiewicz~
 • Goście

Napisano 27 październik 2007 - 16:57:00

Gratuluje pierwszej strony!Szkoda, ze nie zrozumiala Pani idei profilaktyki i wczesnej diagnostyki. ... Dziekuje za reklame ...Galina Margiewicz

#6 ~Olgier~

~Olgier~
 • Goście

Napisano 28 październik 2007 - 12:06:00

Ciekawa sprawa

#7 ~Galina Margiewicz~

~Galina Margiewicz~
 • Goście

Napisano 27 październik 2007 - 18:28:00

Gratuluje pierwszej strony!Szkoda,ze nie zrozumiala Pani idei profilaktyki i wczesnej diagnostyki... Zycze duzo zdrowia!.. P.S. Ciekawa jestem czy moj tekst znowu zostanie usuniety...Galina Margiewicz.

#8 ~js~

~js~
 • Goście

Napisano 28 październik 2007 - 17:44:00

Gratuluję tupetu, braku samokrytycyzmu i spokoju sumienia.Na 1 listopada proponuję wędrówkę po swoim cmentarzyku i przemyślenie motywów swojego działania.

#9 ~Lekarz2~

~Lekarz2~
 • Goście

Napisano 27 październik 2007 - 18:33:00

Sposób w jaki przedstawiony jest powyższy temat przez panią Olechnowicz i język jakim się posługuje jest żenujący!A gdzie jest wypowiedź tych, którzy mają inne zdanie na ten temat ? Mam wrażenie jakby artykuł napisany był na czyjeś zamówienie. Czyje ? Szukanie niusów za wszelką cenę przez osobę prowadzącą dodatek zdrowie w GP ! Gratuluję Pani, że wreszcie znalazła odpowiedni temat do swojej wiedzy i umiejętności.Z drugiej strony dziwię się kolegom lekarzom, którzy w tak kategoryczny sposób wypowiadają się na temat, który jest im zupełnie obcy. Jak pacjenci czekają u nich w gabinetach wyposażonych tylko w biuro i ołówek i płacą 80, 100 czy 150 zł to wszystko jest w porządku? Jeszcze nie tak dawno temu lekarze twierdzili, że badanie USG to szamaństwo. Na koniec kieruję tę starą mądrość do wszystkich, dla kórych świat jest czarno-biały: "Głupi gada wszystko co wie, mądry wie co mówi" .

#10 ~lekarz~

~lekarz~
 • Goście

Napisano 28 październik 2007 - 14:56:00

W gabinecie lekarskim jest udzielona fachowa porada przez wykształcone i uprawnione osoby . W 'gabinetach 'znachorskich wyłudza się pieniądze od ciężko chorych i naiwnych .

#11 ~lekarz chorób wew.~

~lekarz chorób wew.~
 • Goście

Napisano 27 październik 2007 - 18:42:00

Ta metoda badawcza nie jest już tajemnicą w świecie medycznym.Takie badania rutynowo są stosowane w prywatnych gabinetach lekarskich na terenie krajów Unii Europejskiej jak również w USA. Aby poznać korzyści tego badania należy mieć fakty, a nie opinie. Zachęcam wszystkich lekarzy, jak również Panią redaktor Magdalenę, do zapoznania się z zasadą działania tego urządzenia.

#12 ~lekarz~

~lekarz~
 • Goście

Napisano 28 październik 2007 - 14:37:00

Przedmówca zapomniał dodać że dotyczy to tylko 'gabinetów 'znachorskich .żadna placówka medyczna nie prowadzi diagnostyki i leczenia metodami znachorskimi Na podstawie wpisu jest mało prawdopodobne abyś był lekarzem. Opinie w medycynie są formułowane na podstawie faktów a fakty to badania kliniczne prowadzone przez renomowane instytucje medyczne świata i publikowane w czasopismach medycznych .

#13 ~rozważna~

~rozważna~
 • Goście

Napisano 27 październik 2007 - 12:07:00

Co za głupie baby się tu wypowiadają! Czy wy nie widzicie, że ten oberon to oszustwo?! Przecież dziennikarka to udowadnia.

#14 ~ciekawy~

~ciekawy~
 • Goście

Napisano 27 październik 2007 - 18:55:00

Dziennikarka udowodni wtedy , jak sama zrobi sobie oberon i obali djagnozę , potwierdzając ją lub zaprzeczając wszelkimi badaniami akademickimi- łącznie ze zdjęciami ! nic na gębę !

#15 ~jacuś~

~jacuś~
 • Goście

Napisano 28 październik 2007 - 12:00:00

Proponuję znaleźć ochotnika który zostanie "zbadany oberonem" mając pełną diagnostykę medyczną własnych schorzeń, nie oczekujmy od pani Olechnowicz (pozdrawiam) upublicznienia zastrzeżonych dla niej wyników badania.

#16 ~:/~

~:/~
 • Goście

Napisano 28 październik 2007 - 13:14:00

Autorka nic nie udowodnila tym tendencyjnym artykulem! glupim to sie jest jak sie wierzy w to co pisza gazety!goraco pozdrawiam! :)

#17 ~a~

~a~
 • Goście

Napisano 30 październik 2007 - 08:13:00

[Nie rozumiem, jak można zarzucać brak rzetelności dziennikarskiej p. Olechnowicz! Czy napisała o czymś, czego nie widziała, czego nie doswiadczyła?!???! A ze ma watpliwości co do diagnozy - to chyba normalne, skoro jest ona absurdalna. Zresztą, jakim prawem, kosztem dziennikarki toczymy spory na temat naszego stosunku do tego typu "medycyny"? Czy jest cos złego w tym, że zasygnalizowała temat? Rozumiem osoby, które wierzą w siłę leczenia p. dr Margiewicz i nie mam niczego do zarzucenia (narazie - mam nadzieję) ani im ani pani doktor. Każdy leczy się u tego, komu ufa (i w zw. z tym komu płaci). Ale nie rozumiem, skad ten jad w ich wypowiedziach. Pozdrawiam]

#18 ~lekarz~

~lekarz~
 • Goście

Napisano 30 październik 2007 - 19:53:00

Chodzi o tysiące bezsensownie umierających ciężko chorych ludzi , którzy magli być leczeni lub wyleczeni gdyby nie znachorstwo i dziennikarze propagujący ten rodzaj szarlatanerii .Czy tak trudno to zrozumieć ?

#19 ~a~

~a~
 • Goście

Napisano 31 październik 2007 - 12:57:00

Tak, tak, tryb przypuszczajacy jest tu jak najbardziej na miejscu: "ludzi , którzy mogli być leczeni lub wyleczeni gdyby nie znachorstwo". A swoją droga to zastanawiające, ąe osoba, która podpisuje się jako "Lekarz" jest takim zwolennikiem znachorstwa. Nie uważam, abyśmy mieli prawo nazywać dziennikarza opisującego jakiekolwiek badanie urządzeniem nie dopuszczonym do "obrotu medycznego" szarlatanem. Śmiem twierdzic, że takim mianem można określić kogoś innego - i nie muszę chyba wymieniać, kogo, prawda?

#20 ~lekarz~

~lekarz~
 • Goście

Napisano 31 październik 2007 - 16:28:00

Do a . Tekst należ czytać ze zrozumieniem ,niestety nie rozumiesz wcześniejszej wypowiedzi .Szarlatanami są osoby parające się znachorstwem natomiast dziennikarz :wspomagający :znachora to dziennikarzyna .Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych